Ceturtā sezona - Talsu ''Lokomativ''

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Ceturtā sezona - Talsu ''Lokomativ'' Empty Ceturtā sezona - Talsu ''Lokomativ''

Post by Powrish Pirmdiena Marts 31, 2014 12:03 am

Kā Lokomativ vērtē aizvadīto sezonu, kā Loko izskatās jaunajā sezonā? Par to īsāk šajā rakstā.
Šoreiz uz sarunu tika aicināts Talsu ''Lokomativ'' ģenerālmenedžeris - Pakito.


''Īsi par trešo sezonu''
Talsu ''Lokomativ'' ģenerālmenedžeris Pakito īsumā par trešo sezonu : ''Zinājām ka neēsam konferences, vai līgas favorīti, bet man bija mērķi, komandai bija mērķis, mēs to nesasniedzām, priekš manis tas bija liels trieciens, mirkļa vājumā domāju par atkāpšanos, bet kad jau apkopoju domas, es sāku uzreiz domāt par nākamo sezonu, un ķēros pie darba tajā pašā, izšķirošajā vakarā.''
''Nebija neiespējami''
Talsu ''Lokomativ'' par vietu izslēgšanas spēlēs cīnījās pēdējajās regulārās sezonas spēlēs, beigās situācija bija sašaurinājusies, un bija palikusi ļoti svarīga spēle, Loko nerealizēja savu mērķi, un zaudēja. ''Mēs nebijām tik tālu no izslēgšanas spēlēm, nekas nespēja remdēt gan manas, gan spēlētāju dusmas pēc neveiksmes, gribējām spēlēt izslēgšanas spēlēs, un ārpus tām atstāt ''Wolves'', taču divkartējie bija pārrāki par mums.''
''Kā tiek vērtēta sezona?''
''Mērķis netika sasniegts - slikti. Taču bija arī izdevušās lietas šajā sezonā, tika atklāti jauni talanti, komanda parādīja sev raksturīgu spēli, bija daudz spēka spēles, rādījām ko mācējām! Tiešām bija iestājies brīdis kad sākam zaudēt jau vairākas spēles pēc kārtu, bet nekādu garo sēriju neizveidojām, žēl ka nebija uzvaru sērijas, labākā kārta bija ceturtā manā uzstverē, laikam komanda sāka just kad atkal nekas nespīd ja nesāks uzvarēt, tad arī bija vairākas labas spēles, bet ne pietiekoši, ja javērtē ar atzīmi no 1 līdz 10, tad es liktu 5, gandrīz apmierinoši.''

Vairāk par Lokomativ sniegumu trešajā sezonā tika stāstīts komandas noslēguma pasākumā.
Bet iesim uz priekšu, kā izskatās Loko tagad? Vai Lokomativ ir gatavi cīnīties? Kāda varētu būt ceturtā sezona?
''Līderi, kas metīs vārtus?''
''Protams esmu tikai priecīgs par komandas papildinājumiem, esam ieguvuši tādus spēlētājus kas tiešām būs līderi, un kas gūs vārtus! Bet komandā noteikti uzbrukuma līderi ir - Mikko Kalash, Ingus Grigorjevs, Alens Paurs, Keisuhe Tehurati, Fredis Mārvins, Raitis Ivanāns, Sergejs Maslovskis, šie spēlētāji noteikti spēlēs daudz, un es viņiem ticu, viņi noteikti būs komandas uzbrukuma līderi, kas rūpēsies par gūtajiem vārtiem, protams japiemin ka esam ieguvuši Jarko Sommanen, bet viņa ne pārāk izsteiksmīgā spēle trešajā sezonā uzreiz neliek man domāt ka viņš būs līderis, bet es viņā redzu progresu, redzēsim kā viņš spēlēs, iespējams arī viņam tiks piešķirta liela loma komandā! Aizsardzībā, nav daudz kas sakāms par aizsardzību, ļoti priecājos kad ieguvu Antonu Snaiperi, viņš būs balsts, bet kopā vēl aizsardzību balstīs Mareks Eņģelis, un Mārtiņš Bergmanis.''
''Drafts, vārtussargi''
''Jā, radās situācija kad mūsu vārtussargs devās spēlēt otrpus okeānam, un mēs palikām bez pirmā numura, man tas radīja problēmas, ilgi domāju ko lai meklēju Ralfa vietā, tika piedāvāti līgumi diviem LSHL vārtussargiem, taču viņi jau bija vienojušies, tad es uzreiz domāju par jauniem talantiem! Kā pirmo draftēju Trako Hercogu, bet otro Robertu Ziemeli, nemāku teikt kurš būs pirmais numurs, abi tiks pārbaudīti, starpsezonā vienāds spēles laiks, bet sezonā jau vairāk spēlēs tas kas rādīs labāku sniegumu!''
''Kā vērtējams sastāvs?''
''Gribētos teikt ka šis ir spēcīgākais sastāvs kādu biju savācis, protams, ja varētu atgriest pāris bijušos spēlētājus, es to izdarītu, bet kopā kad skatās, nav bijis šāds sastāvs mums, un uz šo sezonu lieku lielas cerības!''
''Komandas mērķis, apņemšanās?''
Protams, mērķis nav vienkārši startēt LSHL līgā, mērķis ir sasniegt izslēgšanas spēles, un kāpt pa kārtām augšā, runājot par apņemšanos, ja Lokomativ neparādīs manis gaidīto sniegumu, vai nesasniegs mērķi, es atkāpšos.

Tas pašlaik viss, Lokomativ vēl ir priekšā smaga treniņnometne, komanda vēl strādās pie pāris niansēm, taču ar nepacietību gaida sezonas sākumu!
Powrish
Powrish
Alens Paurs #3 (LW)
Alens Paurs #3 (LW)

Postu skaits : 2846
Join date : 11.06.13
Vecums : 55

Atpakaļ uz augšu Go down

Ceturtā sezona - Talsu ''Lokomativ'' Empty Re: Ceturtā sezona - Talsu ''Lokomativ''

Post by Skipper Pirmdiena Marts 31, 2014 12:18 am

Patīkami bija palasīt Smile Gribēju piemitināt, ka ĢM nevajag atkāpties no amata neveiksmes pēc. Man tādā gadījumā jau sen vajadzēja izlidot no Rīgas komandas vadības Very Happy ieguvām kausu, bet ar šādu sastāvu to izdarījām tikai 3. sezonā. Gribu tikai teikt, ka jāturpina mēģināt! Vēlo Talsiem veiksmi jaunajā sezonā!
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Ceturtā sezona - Talsu ''Lokomativ'' Empty Re: Ceturtā sezona - Talsu ''Lokomativ''

Post by Kristz Pirmdiena Marts 31, 2014 7:44 am

Gribu atgādināt , es no GM amata neatteicos tādēļ , ka komanda spēlē slikti , tas bija laika trūkuma dēļ un ceru , ka uz S5 atgriezīšos GM amatā , jau vasaras mēnešos Smile
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Ceturtā sezona - Talsu ''Lokomativ'' Empty Re: Ceturtā sezona - Talsu ''Lokomativ''

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu


Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā