Lielā biogrāfija par Uvi Zommeru !!

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Lielā biogrāfija par Uvi Zommeru !! Empty Lielā biogrāfija par Uvi Zommeru !!

Post by Zommers Piektdiena Marts 28, 2014 4:29 pm

Sveiki ! Šodien nedaudz jūs vairāk par manīm uzzināsiet. Kur es piedzimu ? Kur es gāju (bērndārzā,skolā utt.) ? Hokejista karjera.

Vārds,uzvārds : Uvis Zommers
Dzimšanas gads : 1990. gada 18.janvārī
Dzimšanas laiks : plkst. 11:50
Hobijs : Hokeja spēlēšana.

1.gadiņš.

1 gadu vecumā es vēl neko nepratu, ne staigāt, ne runāt skaidrā cilvēku valodā (bēbīša valodā runāju). Mans tētis prata daudz skatīties hokeju. Viņš paņēmis mani blakus, lai skatos TV, jo es rāpojot un ripojot ārdijos. Ieskatījos ļoti tājā spēlē, ka pat aizmirsu, kur es atrodos. Bija daudz piedzīvojumu. Ziemā mēs izdomājām (ne es), ka, lai es pierodot pie skaļuma un plašu cilvēku pulkā aizvedot uz hokeju. Pagāja 1.periods bija pauzīte, tad es aizmigu, ka pat nedzirdēju to skaļumu, kas bija apkārt kliedzot ~ Latvija, Latvija, SARAUJ.

2.gadiņš

2 gadu vecumā jau biju iemācijies pateikt - mamma, tētis, brālis, suns, kaķis. Manā runā varēja saprast - mamma - mumma, tētis - tītis, brālis - bālis, suns - sas, kaķis - kukis.
Pratu jau ķeroties klāt pie gultas un citiem priekšmetiem iet. Taču daudz kritu un sāku raudāt. Sapratu jau kas apkārtnē notiek.

3.gadiņš

3 gadu vecumā jau pratu labi staigāt un runāt. Hokejs man tajā laikā vairs nepatika, jo bija apnicis. Sāku jau skatīties grāmatas un pēc bildēm domāju kas tur varētu notikt. Daudz komiksus man pirka, jo, kad nopirka uzreiz bija liels prieks. Arī jau sāku iet Aizputes bērndārzā ''Pasaciņa'' ''Ķipariņu'' grupiņā.

4.gadiņš

4 gadu vecumā braucu bieži uz hokeju un bijām nopirkuši abonamentu. Es ļoti gaidīju, kad mēs brauksim, bet uz katru spēli jau nebraucām. Ziemā, kad aizraucu uz laukiem uzreiz gāju istabā vilkt biezas zeķes un slidas. Nūjas bija divas. Vienu ņēmu es otru mans tētis. Es vēl tik ļoti nemācēju slidot, bet kādu reizi jau izdevās normāli paslidot. Vēl atceros kā tētis stājās vārtos (no sniega uztaisīti Lielā biogrāfija par Uvi Zommeru !! 2865270636) un stāvēja kā vārtsargs. Es metu taču no 10 metieniem 1 vārtus trāpiju. Bieži trāpijās, kad biju apslimis un nēdēļu uz bērndārzu neaizgājis (man bija tāds prieks Lielā biogrāfija par Uvi Zommeru !! 2865270636)

5.gadiņš

5 gadu vecumā es lūdzos, lai laiž uz hokeja treniņiem, bet vēl mani nelaida, jo bija jāiet uz bērndārzu. Biju ļoti dusmīgs, katru dienu rakstīju īsziņas tētim un mammai, lai laiž uz hokeju. Tad jau man bija telefons NOKIA 3310 Lielā biogrāfija par Uvi Zommeru !! 2865270636(joks). Bija kaut kāda nauda iekrājusies, jo katru mēnesi man deva pa 20ls. Sakrājies bija 60ls, jo lielākā daļa naudas jau aizgāja par hokeja nūju un slidām.

6.gadiņš

6 gadu vecumā beidzot tiku uz hokeja klubu Liepājas ''Vilki''. Tur aizvadīju 10 sezonas, jo citur nekur nebija kur iet Lielā biogrāfija par Uvi Zommeru !! 4246440793. 1.sezonā aizvadīju 2 spēles kurās guvu 1+1. Bija ļoti grūti spēlēt, pat nevārēju tikt. No Aizputes līdz Liepājai ir kāda 1h vai bik mazāk. No rīta uz bērndārzu gāju. 13:20 biju mājas, tad jau atkal tētis no darba 18:00. Viņš paēd un ved uz Liepājas treniņu kurš iet 2,30h. Viņš gaidīja mani, jo nemācēju izskriet kur iet autobuss. 19:00 sākas treniņš un beidzas 21:30. Mājās biju apmēram 22:30.

7.gadiņš

7 gadu vecumā es spēlēju vēl Liepājas "Vilku' sastāvā. Šī sezona man bija mazliet veiksmīgāka. Aizvadīju 8 spēles kurās ieguvu 4+5. Šajā gadā jau sāku savas skola gaitas kur gāju 1.klasē. Es varēju izvēlēties vai iet uz skola zinību dienas pasākumu vai braukt uz Liepāju spēlēt hokeju. Es izvēlējos iet uz pasākumu un neatbraucu uz spēli. Spēlē būtu ticis uz laukuma un spēlējis 2.maiņā. Partneri būtu
RW - C - LW
J.Kozlovs - U.Zommers - L.Gailītis un aizsargu pāri
J.Kapiņš - M.Laiviņš. Šiem visiem bija jau 10 gadu, bet man un vēl vienam kas spēlē 4.maiņā ir tikai 7 gadi. Tāpēc es nekur augstāk netieku. Daudz apmeklēju hokeja spēles un atbalstu. Katru pirmdienu,tresdienu un sestdienu braucu uz Liepāju kur notiek treniņi. Tas notiek pa dienu 14:00. Spēlēs es pierādiju, ka var uzticēties. Mans +/- bija -2, jo nespēlēju daudz un tik uz piespēlēm.

8.gadiņš

8 gadu vecumā es spēlēju tajā pašā komandā Aizputes "Vilki". Man treneris uzticējās man un lika vairākumā un 1.maiņā.
Aizvadītās 30 spēles no 40 spēlēm iemetu 8 vārtus un 15 piespēles. +/- man bija +4, tas man bija kas jauns.
Tajā laikā mani traucēja tas, kad par mani labāk kāds spēlē un man tas nepatika. Es centos cik varēju spēlēt labi un, lai ieliek augstāk, bet tā nenotika.
Pēc pāris dienām mums paziņoja ļoti aizraujošu. Mēs bijām pārsteigti. Aizputē pie manas skola uzcēla hokeja halli. Es biju priecīgs, jo man nebija jābrauc uz Liepāju speciāli priekš treniņiem.

9.gadiņš

9 gadu vecumā jau biju PRO tā teikt. Aizvadīju gandrīz visas spēles, taču 3. spēles nespēlēju, jo biju apslimis.. Tātad no 30 spēlēm es aizvadīju 27. Tajās man katru spēli bija gandrīz vismaz viens punktus, vai tā bija piespēle, vai tie bija vārti. No tām 27. es guvu 20 punktus (12+Lielā biogrāfija par Uvi Zommeru !! 329831387.. Spēlēju 1.maiņā ar citām manu līmeņu spēlētājiem.
  Pa vienu gadu viss izmainījās. Pagājušo sezonu spēlēja daudzi vecāki, taču tagad es esmu viens no vecākajiem, jo tie aizgāja citur spēlēt Lielā biogrāfija par Uvi Zommeru !! 170086664..
   Brīžam vai nu uz bērnudārzu neatnācu vispār vai nokavēju Lielā biogrāfija par Uvi Zommeru !! 2865270636.

10.gadiņš

10 gadu vecumā es jau gribēju prom iet, taču, tad man treneris pateica tuvākās vietas kur ir hokeja treniņi un es sapratu, ka tur vispār nevarētu iet spēlēt.
  Un mums visiem spēlētājiem no Liepājas ''Vilkiem'' bija liels pārsteigums. Pārsteigums bija tāds, ka bija jauna līga izveidota un aicināja mūs tur pievienoties. Treneris jau negribēja taču mēs izlūdzāmies. Bija jāšķiras no MJHL (mazgadīgo jauniešu hokeja līga) kur pārgājām uz LHL (lielo hokeja līga).
  LHL līgā piedalījās 12 komandas kur bija sadalītas komandas Rietumi un Austrumi. Šajā līga bija jāaizvada pirmajā sezonā tikai 12 spēles katrai komandai. Es visās piedalījos kurās arī guvu 15 punktus (12+3).

11.gadiņš

11 gadu vecumā es vēl spēlēju Lipeājas ''Vilku'' komandas sastāvā. Komandas biedri bija mainījušies un jau pie mums spēlēja ārzemnieki (3). Bija 1 čehs, 1 kānādietis un 1 slovāks. Spēlēju 2.maiņā un ceļoju uz 3.maiņu kā kuru brīdi. Spēlēju visas spēles kuras bija 34. No tām es guvu 20 punktus (15+5). Biju snaiperis kā pats treneris teica.

12.gadiņš

12 gadu vecumā es nespēlēju vairs nekur tik bieži. Biju aizsūtīts prom no Liepāju ''Vilka'' sastāva un izstājos. Pienāca sezona un man kāds nepazīstams numurs zvanīja. Es pacēlu un tur runāja Vilku treneris un gribēja , lai es nāku atpakaļ spēlēt , jo es esot noderīgs. Bija atkal 34 spēles kurās es palielināju punktu rekordu. Tajās es guvu 29 punktus (19+10). Bieži spēlēju 1.maiņā , kā arī vairākuma un mazākuma virknējumos. Pienāca ziema un bija 2 nedēļu pauzīte. Īstā ziema jau nebija. Sniegs bija knapi uzsnidzis kādi 2-5 cm. Ārā bija auksts salīdzinot , kad sniegs nebija daudz. Ledus bija biezs kādi 10cm un aicināju draugus , lai nāk spēlēt ar mani kopā.

13.gadiņš

13 gadu vecumā man jau apnika vienā un tajā pašā klubā spēlēt un gribēju iet citur, taču mani nelaida, jo Liepāja bija tuvākā vieta kur spēlēt. Aizvadīju 10 no 30 spēlēm, jo bija pamatīga trauma (potīte lauzta). No tām spēlēm guvu 5 punktus (1+4). Bija neveiksmīga sezona, jo netiku spēlēt. Visa mana vasara, kur parasti es trenējos aktīvi skrienot un citus paņēmienus taisot, bija izbojāta. Vienīgais ko varēju darī bija ar kruķiem staigāt, dzert, ēst, u.c Lielā biogrāfija par Uvi Zommeru !! 2865270636.

14.gadiņš

14 gadu vecumā es jau biju atguvies no traumas un biju noilgojies pēc hokeja. Treneris mani apsveica ar to, ka ātri izārtēju kāju.
Aizvadīju 28 no 32 spēlēm un guvu 45 punktus (22+23). Šī man bija laba sezona un to pašu man treneris teica.....

15.gadiņš

15 gadu vecumā es daudz braukāju uz Rīgas hokeja arēnu un trenējos kopā ar dažiem draugiem. Iemācījos ieštangāt augšējos stūros un smuki apspēlēt vārtsargu apsēdinot viņu sēdus Lielā biogrāfija par Uvi Zommeru !! 2865270636.
Aizvadīju arī svarīgās spēles. 29 no 32 spēlēm es arī spēlēju kurās guvu tikai 9 punktus (9+0). Izrādijās, ka mana trenēšanās neko nedeva.

16.gadiņš

16 gadu vecumā es tik ļoti trenējos, ka katru dienu knapi vilkos. No 32 spēlēm aizvadiju 31 kurās arī ļoti labi nospēlēju. Guvu 23 punktus (20+3).

17 gadu vecumā es beidzu spēlēt hokeju, jo jau apnika viena vietā spēlēt Lielā biogrāfija par Uvi Zommeru !! 4246440793.

18. gadiņš

18 gadu vecumā es spēlēju Liepājas ''Metalurga'' sastāvā un biju kā soliņu sildītājs. Aizvadīju 10 spēles kurās guvu 5 punktus (2+3)

19.gadiņš

19 gadu vecumā es braucu spēlēt uz Rīgu. Es biju šokā, ka tiku atdzīsts par kapteiņa assistentu. Aizvadīju 26 spēles un guvu 17 spēles (5+12). Ši man arī bija laba sezona, skatoties uz to, ka Rīgā spēlēja augstāku līmēņa zvaigznes.

20.gadiņš

20 gadu vecumā es turpināju sezonas KHL līga un spēlēju Mitišķi ''Atlant'' komandas sastāvā. Aizvadīju 3 spēles un guvu vienu punktu (0+1). Pēc šī es aizgāju uz Dinamo Maskavu. Tiku uz 12 spēlēm, jo smagu traumu guvu. Tajās spēlēs guvu (4+10).

21.gadiņš

21 gadu vecumā es izdzirdēju, ka ir jauna līga un tā ir nosaukta par LSHL. Nolēmu pieteikties. Neticēju, bet tiku draftēts augstā 1.raundā 4.izvēlē un nokļuvu Maskavas ''LEV" sastāvā. Aizvadīju 12 spēles kurās es guvu (2+3). Diemžēl komanda palika pēdējā vietā Lielā biogrāfija par Uvi Zommeru !! 4246440793.

22.gadiņš

22 gadu vecumā es spēlēju tajā pašā komandā, bet tiku aizmainīts uz Rīgas ''Trieciens'' sastāvu. Gāja ļoti labi no 16 spēlēm ieguvu (9+9)... Iekļuvām Play Off un cīnijāmies līdz galam, bet neizdevās iegūt kausu. Arī spēlēju ALL STAR maču un pārstāvēju Austrumu konferenci.

23.gadiņš

23 gadu vecumā es spēlēju Aizputes ''Ledlaužu'' sastāvā. No 28 spēlēm guvu ļoti daudz punktu un to bija veseli 23. To skaitā bija 8 vārti un 15 rezultatīvas piespēles. Arī tikām ļoti augstā vietā un tāpēc Play off bija nodrošināts. Stājāmies pret Tamperes Wolves taču mums negāja diez gan labi un 4:0 sērijā zaudējām Lielā biogrāfija par Uvi Zommeru !! 4246440793
Zommers
Zommers
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/

Postu skaits : 1554
Join date : 09.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Lielā biogrāfija par Uvi Zommeru !! Empty Re: Lielā biogrāfija par Uvi Zommeru !!

Post by laaceens30 Piektdiena Marts 28, 2014 7:17 pm

Amm. jautājums, kad tu biji 9. gadiņus vecs Very Happy tu teici, ka tu katrā spēlē guvi punktus, tad kā tu 27 spēlēs varēji gūt 20 punktus? Tev kādu punktu statistikā neierakstīja? Very Happy
laaceens30
laaceens30
Valts Pumpurs #30 (GK)
Valts Pumpurs #30 (GK)

Postu skaits : 1572
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Dzērbene

Atpakaļ uz augšu Go down

Lielā biogrāfija par Uvi Zommeru !! Empty Re: Lielā biogrāfija par Uvi Zommeru !!

Post by Zommers Piektdiena Marts 28, 2014 7:50 pm

Tur bija rakstits gandriz Very Happy.
Zommers
Zommers
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/

Postu skaits : 1554
Join date : 09.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Lielā biogrāfija par Uvi Zommeru !! Empty Re: Lielā biogrāfija par Uvi Zommeru !!

Post by Foruma Butaforija Nr2. Piektdiena Marts 28, 2014 8:32 pm

Gramatika.. Njām.
Foruma Butaforija Nr2.
Foruma Butaforija Nr2.

Postu skaits : 519
Join date : 22.03.14

Atpakaļ uz augšu Go down

Lielā biogrāfija par Uvi Zommeru !! Empty Re: Lielā biogrāfija par Uvi Zommeru !!

Post by Foruma Butaforija Nr1. Piektdiena Marts 28, 2014 8:44 pm

BTW , Uvi , tev ir 15 gadi ? :OO
Vnk tev pie profila ir rakstīts 15..!
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Lielā biogrāfija par Uvi Zommeru !! Empty Re: Lielā biogrāfija par Uvi Zommeru !!

Post by Jogurtaa Piektdiena Marts 28, 2014 8:53 pm

Nav viņam 15. Tas ir par visiem 100 skaidrs Very Happy
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Lielā biogrāfija par Uvi Zommeru !! Empty Re: Lielā biogrāfija par Uvi Zommeru !!

Post by laaceens30 Piektdiena Marts 28, 2014 8:57 pm

Zholtok rakstīja:Tur bija rakstits gandriz Very Happy.
Tajās man katru spēli bija vismaz viens punktus
Kur tev gandrīz?
laaceens30
laaceens30
Valts Pumpurs #30 (GK)
Valts Pumpurs #30 (GK)

Postu skaits : 1572
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Dzērbene

Atpakaļ uz augšu Go down

Lielā biogrāfija par Uvi Zommeru !! Empty Re: Lielā biogrāfija par Uvi Zommeru !!

Post by Skipper Sestdiena Marts 29, 2014 2:54 pm

Gramatika slikta, fakti neprecīzi un vispār daudz neloģiskas kļūdas. Bet kopumā teikšu, ka man prieks par šo rakstu Smile Kopš pastāv LSHL, tu esi pamatīgi audzis. Protams tas ir jāturpina, jo attīstīties ir kur Smile  + no manis!
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Lielā biogrāfija par Uvi Zommeru !! Empty Re: Lielā biogrāfija par Uvi Zommeru !!

Post by Spuņģis Sestdiena Marts 29, 2014 10:44 pm

Nekāds snaiperis jau neesi , ja 30 punktus nesavāci pa sezonu Razz 
Labs raksts, taviem standartiem laba gramatika, + no manis Smile
Spuņģis
Spuņģis
Thoorin Taeklehamenoff (D) #16
Thoorin Taeklehamenoff (D) #16

Postu skaits : 869
Join date : 30.09.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Sigulda

Atpakaļ uz augšu Go down

Lielā biogrāfija par Uvi Zommeru !! Empty Re: Lielā biogrāfija par Uvi Zommeru !!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā