Oslo Wildcats sezonas noslēguma „Ballīte”

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Oslo Wildcats sezonas noslēguma „Ballīte” Empty Oslo Wildcats sezonas noslēguma „Ballīte”

Post by laaceens30 Pirmdiena Marts 24, 2014 8:43 pm

OWC  OWC Šovakar lieli svētki norit Norvēģijas galvaspilsētā  – Oslo. Šovakar „Wild Cats arena” norit iespējams visas Norvēģijas hokeja fanu lielāko mīluļu Oslo „Wild Cats” sezonas noslēguma pasākums jeb, kā to nosaukuši paši Oslo kluba darbinieki „Ballīte”. Izskatās, ka šodien šeit ir sapulcējušies hokeja fani ne tikai no Norvēģijas, bet no Zviedrijas un Dānijas. Kā vēsta mēdiji ir ieradušies apmēram 15`000 cilvēki. Nu ko, lūkosim, kas notiek arēnas iekšpusē.

(Pieslēdzās kamerām iekšpus arēnas, dēļ lielajiem dūmiem ir maz, kas saskatāms, bet dūmi pamazām sāk paklīst.)
Šodien arēna izskatās lielāka nekā parasti, ā nē, tas ir tikai dēļ tā, ka šodien ir tik daudz cilvēku un visiem ir kur stāvēt, bet tas ir tādēļ, ka „Wild cats arena” ir 17`000 liela ietilpība. Skatoties uz sanākušo cilvēku sejām var pazīt daudz, daudz slavenu personu skatienos un smaidus. Šeit ir pat ieradies Dānijas prezidents. Zviedrijas un Norvēģijas karaļi(Pēkšņi kamera apstājās pie diviem jauniem puišiem, kuri izskatās redzēti.) Skatāties, vai jūs šos ļaudis neesat jau kaut kur redzējuši? Tiešām, tie ir Norvēģu slavenie brāļi, kuri plašāk Pasaulē tika iepazīti pagājušajā gadā ar savu vispasaules hitu  „What Does The Foxs Say”. Jā šī ir laba dziesma. Skatāmies tālāk. Šeit ir pat ieradušies cilvēki, kas ar hokeju pavisam nav saistīti, piemēram, tādi, kā slavenais biatlona milzis Ole Einārs Bjorndālens, Emīls Hegle Svendsens un Lars Bergers.

(Uz skatuves uznāk kāds mazs zēns vārdā Max, puika ir dzimis Vācu ģimenē, tāpēc runā Vāciski)
Guten Abend. (Labvakar)

Ich möchte Ihnen danken, dass Sie hier in so großer Zahl gekommen. Heute Abend, hier ist ein besonderes Ereignis ist vorbei LSHL der laufenden Saison und wir sind hier, um unser Team von Oslo "Wild Cats" für diese tolle Saison bedanken. Nun, um an diesem Abend mit einem großen Knall und herzlich willkommen auf der Bühne unserer ausgezeichneten General Manager Arthur Grosbergs beginnen.

( Es vēlos jums pateikties, ka esat ieradušies šeit tik kuplā skaitā. Šovakar šeit ir īpašs pasākums, ir beigusies kārtējā LSHL sezona un mēs esam šeit lai pateiktos mūsu komandai Oslo "Wild Cats" par šo lielisko sezonu. Nu ko, lai šis vakars sākas ar lielo blīkšķi un aicinām uz skatuves mūsu lielisko ģenerālmenedžeri Artūru Grosbergu.)

(Ar skaļām ovācijām uz skatuves uzkāpj Artūrs, tērpies svinīgā uzvalkā)
Sveicināti visi hokeja draugi ! Paldies Jums par šo lielisko atbalstu visas sezonas garumā. Jūs pēc pirmā apļa neveiksmēm jūs turpinājāt nākt uz spēlēm un atbalstīt mūs. Noteikti , ka tas deva komandai papildus stimulu ,lai parādītu savu labāko sniegumu. Šodien ir lieliska atmosfēra , jo arēna ir pārpildīta ar faniem. Pateicos mūsu lieliskajam fanu klubam par līdzjutēju "diriģēšanu" spēlēs. Vēlos pasniegt fanu klubu vadītājam īpašu balvu par lielisku darbu.  PALDIES VISIEM , KURI ATBALSTĪJA WILD CATS ! AIZIET WILD CATS !
(Pūlis bļauj Wild Cats labākie!)

(Uz skatuves atkal uznāk Max)
Danke Arthur. Und jetzt eine kleine Pause und ich auf dieser Bühne möchte ich einladen ...
Ich möchte unsere Gäste mit seinem berühmten Hit "What Does The Fox Say" einladen. bitten Ylvis.
(Paldies, Artūr. Un tagad maza pauze un es uz šīs skatuves vēlos aicināt...
Es vēlos aicināt mūsu slavenos viesus ar savu hītu "What Does The Fox Say". laipni lūgs Ylvis.)

(Pūlis auro un centīgi dzied līdz! Uzvedums nedaudz paliek ilgāk uz skatuves, jo skatītāji lūdz atkārtot.)
(Max iznāk uz skatuves un arī viņš veiks svinīgo apbalvošanu komandas spēlētājiem, kuri ir bijuši labākie savā pozīcijā.)

Und jetzt Auszeichnungen.   (Un tagad apbalvojumi.)

Die erste Belohnung der besten defensiven Teams. In dieser Saison besten Wach mich ein wenig überrascht, war ich andere Ergebnisse zu erwarten, aber jetzt ... der beste Verteidiger in dieser Saison ist Elvis Smulan.
(Pirmo apbalvosim komandas labāko aizsargu. Šīs sezonas labākais aizsargs mani nedaudz pārsteidz, es biju gaidījis citus rezultātus, bet nu ko... Labākais aizsargs šosezon ir Elvis Šmulāns.)

(Elvis ar izbrīnu sejā uznāk uz skatuves un mēģina dabūt vārdus pār lūpām tomēr tas viņam neizdodas diezko veiksmīgi.)

Danke, Max. Paldies visiem... Paldies ģimenei, paldies komandas biedriem... Un vislielākais paldies komandas ģenerālmenedžerim Artūram par doto uzticību komandā un par šo balvu... Šī balva manā dzīvē daudz ko nozīmē un tagad es zinu, ka esmu novērtēts spēlētājs šajā komandā.
(Skatītāji ar skaļiem saukļiem pavada Elvi uz viņa sēdvietu.)

Danke, Elvis. Fortsetzung der Zeremonie, wir haben keine Zeit, weil wir eine lange Nacht vor sich haben. Das beste Preis-Nominierung Zentrum ist der nächste Spieler an.
(Turpinam ceremoniju, netērēsim laiku, jo mums ir garš vakars priekšā. Labākā centra spēlētāja balva ir nākamā nominācija.)
Zentral ist der beste Spieler ... OSKARS ERMANSONS! (Labākais Centra spēlētājs ir... OSKARS ERMANSONS!!!!)
(Oskars uznāk uz skatuves.)

Paldies visiem Oslo „Wild Cats” atbalstītājiem. Esmu ļoti priecīgs atrasties šovakar šeit un es ļoti vēlos te palikt vēl ilgu laiku. Es ļoti ceru, ka mani vēl kādreiz apbalvos par labāko centra spēlētāju, jo es tiešām uzskatu, ka esmu labs spēlētājs. Man prieks par šo komandu, jā atkal ir neveiksme finālā un tas notiek jau trešo sezonu pēc kārtas, bet es uzskatu, nenokārsim galvas un turpināsim cīnīties nākotnē! PALDIES JUMS LIELS!!!! (Sūta gaisa skūpstus) (Skatītāji lēkā aiz prieka un izskatās, ka Oskara māte ir apraudājusies aiz prieka... Cik skaisti ir skatīties uz šādām patiesām emocijām, kas nāk no sirds.)

Vielen Dank für die hervorragende Oskar Saison. (Paldies tev Oskar par lielisko sezonu.)
Beste Flügelspieler. Dieses Jahr war sehr schwierig, die beste Angreifer wählen gewesen, weil das ganze Team hat hervorragende Leistung im Angriff gezeigt. Als Beispiel kann ich den Geschäftsführer Arthur Grosbergs Spiel jedoch zu nennen, aber es waren andere große Spiel-Angreifer, der Beste zu sein Team erkannt ... Mark DYMO
(Labākais uzbrucējs. Šogad ir bijis ļoti grūti izvēlēties labāko uzbrucēju, jo visa komanda ir parādījusi lielisku sniegumu uzbrukumā. Kā piemēru varu nosaukt spēlējošo ģenerālmenedžeri Artūru Grosbergu, bet bija arī citi lieliski spēlējoši uzbrucēji, tomēr, par labāko komandā tiek atzīts... Marks DYMO)

(Markam nākot uz skatuves, visi 15`000 skatītāji kliedz viņa vārdu!)
LABVAKAR!!! (Nedaudz par skaļu ierunājās Marks un zālē dzirdama ausīs griezoša čīkstēšana). Atvainojos! Es esmu ļoti saviļņots par šo apbalvojumu, man pat prātā nenāca, ka es varēju kļūt par labāko uzbrucēju visā komandā, ja godīgi atzīšu, ka domāju, ka balvu paņems Arčijs (Artūrs Grosbergs), bet nu tomēr to izdarīju ES! Es tagad varbūt izklausos pārāk pašapmierināts, taču tā nav, es neesmu gatavs sēdēt uz slavas lauriem un domāt, ka esmu neapturams spēlētājs. NĒ! Es trenēšos, es uzlabošu savas prasmes un augšu meistarībā, jo man vēl ir daudz, kas uzlabojams un, kā zināms, man vēl ir visa karjera priekšā!
Mark, Mark, Mark, Mark, Mark... (Auro visa atnākusī publika, kuru acīmredzot ir aizkustinājusi šī Marka uzruna!)

Ein großes, großes Dankeschön für Gewinne kennzeichnen in dieser Saison!
(Liels, liels paldies tev Mark, par šo aizvadīto sezonu!)

Und jetzt ... Wer wird den besten Torwart des Teams in dieser Saison. Wird es die Kari Lehtonen sein? Ist Olaf Kārkliņš?
(Un tagad... Kurš, būs komandas labākais vārtsargs šajā sezonā. Vai tas būs Kari Lehtonens? Vai Olafs Kārkliņš?)
Und der beste Torwart in dieser Saison ... Kari Lehtonen. (Un labākais vārtsargs šosezon ir... Kari Lehtonens.)
(Arēnu pieskandina aplausu šalciens)

Hyvää iltaa kaikille katsojille, Club henkilökunta ja tiimin jäsenet, jotka ovat tulleet tänne tänään. En pelaa tällä kaudella, varsinkin paljon pelejä, mutta playoff pelejä Luotan lähes kaikille!Suurin luottamus virrannut Arthur, joka salli minun pelata finaalissa, jonka annoin ensimmäisessä pelissä nosargājot tavoitteesi ennallaan, mutta oli niin suuri jatko-osa, mutta siellä oli myös tuomittavaa. Kiitos kaikille faneille ja nähdään ensi kaudella!
(Labvakar visiem skatītājiem, kluba darbiniekiem un komandas biedriem, kas šodien šeit ir ieradušies. Es šosezon nespēlēju īpaši daudz spēles, taču play-off spēlēs man uzticējās praktiski visi! Vislielākā uzticība plūda no Artūra, kurš man ļāva spēlēt finālā, kurš man padevās pirmajā spēlē nosargājot savus vārtus neskartus, bet tomēr turpinājums nebija tik lielisks, bet nebija arī peļams. Liels paldies visiem faniem un tiksimies nākamsezon!)

Danke, Kari! Die Preisverleihung ist abgeschlossen. Jetzt will ich wieder auf der Bühne laden Ylvisu (Apbalvošanas ceremonija ir noslēgusies. Tagad atkal vēlos uzaicināt Ylvisu uz skatuves)

(Atkal visi skatītāji dzied līdzi un ar lieliem aplausiem pavada māksliniekus, kuri dodās uz savu Pasaules koncertturnejas pirmo vietu, Melnburnu, Austrālijā.)

(Uz skatuves iznāk Norvēģijas Karalis Haralds V)
God kveld alle. Først vil jeg takke Oslo klubb for denne flotte sesongen, så nok en gang ikke klarte å vinne tre-stjerners cup og dette er allerede skjer i tredje sesong på rad. Nepārdzīvosim og stå tilbake og se med et smil i fremtiden, fordi neste sesong vil vi ha en meget godt tillegg til den defensive linjen et skudd, men selvfølgelig, det er også tap, som ikke kan klare seg uten! Vel, nevilkšu her hele tiden, og jeg vil gjerne invitere alle sammen synge den norske nasjonalsangen!
(Labvakar visiem. Vispirms es vēlos pateikties Oslo klubam par šo lielisko sezonu, jā atkal jau neizdevās izcīnīt Triju Zvaigžņu kausu un tas jau notiek trešos sezonu pēc kārtas. Nepārdzīvosim un skatīsimies ar smaidu nākotnē, jo nākamajā sezonā mums būs ļoti labs papildinājums vārtsargu līnijā un aizsardzībā, bet protams, ir arī zaudējumi, bez kā nevar iztikt! Labi, nevilkšu te visu garumā un es vēlos aicināt visiem kopīgi nodziedāt Norvēģijas himnu!)
(Noskan Norvēģijas himna un uz skatuves uznāk Max!)

Vielen Dank an alle für diesen Abend! Und jetzt werde ich Sie nach der Saison zu sehen! Alle guten und hoffentlich nächste Mal werde ich Sie in der Oslo sehen, wird mit einem Eimer kommen! Wink
(Paldies visiem par šo vakaru! Un tagad tiksimies jau pēc sezonas! Visu labu un cerams nākamreiz tiksimies jau, kad Oslo atbrauks ar kausu! Wink)

(Jā, šāds brīnišķīgs bija šis sezonas noslēguma pasākums Oslo „Wild Cats”  komandai! Labi, tiksimies nākamgad un cerams, tad jau Oslo pie mums būs atvedusi kausu! WinkOWC
laaceens30
laaceens30
Valts Pumpurs #30 (GK)
Valts Pumpurs #30 (GK)

Postu skaits : 1572
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Dzērbene

Atpakaļ uz augšu Go down

Oslo Wildcats sezonas noslēguma „Ballīte” Empty Re: Oslo Wildcats sezonas noslēguma „Ballīte”

Post by Viesis Pirmdiena Marts 24, 2014 8:46 pm

Svešvalodu iejaukšana un tulkošana ir sava veida "vārdu būstings", bet visādi citādi labs raksts.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Oslo Wildcats sezonas noslēguma „Ballīte” Empty Re: Oslo Wildcats sezonas noslēguma „Ballīte”

Post by laaceens30 Pirmdiena Marts 24, 2014 8:47 pm

rieksts rakstīja:Svešvalodu iejaukšana un tulkošana ir sava veida "vārdu būstings", bet visādi citādi labs raksts.
Es gribēju speciāli, lai ir katram savā valodā, Latviešiem Latviski, norvēģiem Norvēģiski u.tt. Lai ir tuvāk patiesībai!
laaceens30
laaceens30
Valts Pumpurs #30 (GK)
Valts Pumpurs #30 (GK)

Postu skaits : 1572
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Dzērbene

Atpakaļ uz augšu Go down

Oslo Wildcats sezonas noslēguma „Ballīte” Empty Re: Oslo Wildcats sezonas noslēguma „Ballīte”

Post by Sickbow Pirmdiena Marts 24, 2014 9:43 pm

Labs raksts, gods būt labākajam aizsargam komandā!
Sickbow
Sickbow
Elvis Smulāns #71 (D) /Coach/
Elvis Smulāns #71 (D) /Coach/

Postu skaits : 311
Join date : 15.11.13
Vecums : 26
Dzīvesvieta : Smiltene

Atpakaļ uz augšu Go down

Oslo Wildcats sezonas noslēguma „Ballīte” Empty Re: Oslo Wildcats sezonas noslēguma „Ballīte”

Post by trusis Pirmdiena Marts 24, 2014 9:50 pm

Google translate rulllllzzzzzzzzzz. Very Happy
Kāpēc bildes nesameti, tā interesantāk lasīt..
trusis
trusis
Ģirts Valdmanis #82 (C)
Ģirts Valdmanis #82 (C)

Postu skaits : 1553
Join date : 03.08.13
Vecums : 26
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

Oslo Wildcats sezonas noslēguma „Ballīte” Empty Re: Oslo Wildcats sezonas noslēguma „Ballīte”

Post by Skipper Otrdiena Marts 25, 2014 2:42 pm

Triecienam obligāti vajag kaut ko šādu, bet man ir tāds slinkums tādu rakstu taisīt Very Happy Es varētu palīdzēt ar gramatiku un nedaudz ar idejām Smile Brīvprātīgie? (obligāti jābūt no Trieciena Very Happy)

PS. Labs raksts, Matīss! Smile
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Oslo Wildcats sezonas noslēguma „Ballīte” Empty Re: Oslo Wildcats sezonas noslēguma „Ballīte”

Post by Viesis Otrdiena Marts 25, 2014 4:26 pm

matiss.kokins rakstīja:
rieksts rakstīja:Svešvalodu iejaukšana un tulkošana ir sava veida "vārdu būstings", bet visādi citādi labs raksts.
Es gribēju speciāli, lai ir katram savā valodā, Latviešiem Latviski, norvēģiem Norvēģiski u.tt. Lai ir tuvāk patiesībai!

Prieks, ka LSHL ir daudz norvēģu, kam tas varētu līdzēt Smile

Es domāju, ka frāzes, kas atkārtojās nevajadzētu ieskaitīt, jo atceros, ka Uvis vienreiz par to dabūja, tad lai visiem noteikumi ir vienādi.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Oslo Wildcats sezonas noslēguma „Ballīte” Empty Re: Oslo Wildcats sezonas noslēguma „Ballīte”

Post by vairogs Otrdiena Marts 25, 2014 4:51 pm

Jā , tāds gadījums jau bij reiz !

Mēs vērtētāji - norvēģu valodu nepārzinām un nevaram vērtēt tekstu ,par kuru mums nav nejausmas ! (iespējams tu tur kādu apsaukā vai aicini uz rasismu) !

Turklāt tas pats noteikti ir ar google translate un ir neizlasāms (pareizrakstība utt) !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Oslo Wildcats sezonas noslēguma „Ballīte” Empty Re: Oslo Wildcats sezonas noslēguma „Ballīte”

Post by DoUbLeD Otrdiena Marts 25, 2014 5:15 pm

rieksts rakstīja:
matiss.kokins rakstīja:
rieksts rakstīja:Svešvalodu iejaukšana un tulkošana ir sava veida "vārdu būstings", bet visādi citādi labs raksts.
Es gribēju speciāli, lai ir katram savā valodā, Latviešiem Latviski, norvēģiem Norvēģiski u.tt. Lai ir tuvāk patiesībai!

Prieks, ka LSHL ir daudz norvēģu, kam tas varētu līdzēt Smile

Es domāju, ka frāzes, kas atkārtojās nevajadzētu ieskaitīt, jo atceros, ka Uvis vienreiz par to dabūja, tad lai visiem noteikumi ir vienādi.

Kā besī, Jums dod labu padomu, bet kāds jau rieksta komentāram pielicis mīnusu.
Un nebrīnos, ja par šo es arī tikšu pie mīnusa
DoUbLeD
DoUbLeD
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/

Postu skaits : 2606
Join date : 07.06.13
Vecums : 26
Dzīvesvieta : Rugāji

Atpakaļ uz augšu Go down

Oslo Wildcats sezonas noslēguma „Ballīte” Empty Re: Oslo Wildcats sezonas noslēguma „Ballīte”

Post by Foruma Butaforija Nr1. Otrdiena Marts 25, 2014 5:38 pm

Es plusiņu viņam ieliku Razz Very Happy
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Oslo Wildcats sezonas noslēguma „Ballīte” Empty Re: Oslo Wildcats sezonas noslēguma „Ballīte”

Post by vairogs Otrdiena Marts 25, 2014 5:38 pm

Dažiem vienkārši laikam tāds hobijs !  Very Happy  Very Happy 



Kā nesakrīt viņa personīgais viedoklis ar kādu citu - tā tik ķeksē !

Varbūt nav pārāk labs argumentētājs , lai rakstiski diskutētu forumā ,un pateiktu ,kas viņam tieši nepatīk citu viedokļos !


Tādiem vēlos tikai novēlēt ,lai iemācas pieņemt pret sevi vērstu kritiku , pretējā gadījumā dzīvē grūti ies !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Oslo Wildcats sezonas noslēguma „Ballīte” Empty Re: Oslo Wildcats sezonas noslēguma „Ballīte”

Post by laaceens30 Otrdiena Marts 25, 2014 5:41 pm

Ok man nav pretenziju, neesmu licis nevienam "-" Wink Citreiz zināšu, ka svešvalodu iejaukt tav vērts! Wink
laaceens30
laaceens30
Valts Pumpurs #30 (GK)
Valts Pumpurs #30 (GK)

Postu skaits : 1572
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Dzērbene

Atpakaļ uz augšu Go down

Oslo Wildcats sezonas noslēguma „Ballīte” Empty Re: Oslo Wildcats sezonas noslēguma „Ballīte”

Post by Zommers Otrdiena Marts 25, 2014 6:23 pm

Khm... Man jau viensotrs salika katra trenina posta "-", varbut kadam nepatika, ka es trenejos.

P.S. Tagad 100% ari ieliks kads "-" par neko.
Zommers
Zommers
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/

Postu skaits : 1554
Join date : 09.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Oslo Wildcats sezonas noslēguma „Ballīte” Empty Re: Oslo Wildcats sezonas noslēguma „Ballīte”

Post by Foruma Butaforija Nr1. Otrdiena Marts 25, 2014 6:25 pm

Tev jau dažreiz arī patiešām ir jāieliek tas "-" Laughing Laughing
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Oslo Wildcats sezonas noslēguma „Ballīte” Empty Re: Oslo Wildcats sezonas noslēguma „Ballīte”

Post by Zommers Otrdiena Marts 25, 2014 6:35 pm

Nu ne jau katram treninam  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  lol!
Zommers
Zommers
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/

Postu skaits : 1554
Join date : 09.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Oslo Wildcats sezonas noslēguma „Ballīte” Empty Re: Oslo Wildcats sezonas noslēguma „Ballīte”

Post by trusis Otrdiena Marts 25, 2014 6:57 pm

Zholtok rakstīja:Khm... Man jau viensotrs salika katra trenina posta "-", varbut kadam nepatika, ka es trenejos.

P.S. Tagad 100% ari ieliks kads "-" par neko.

Tagad Tu noteikti domā ka tas biju es, jo vakar par to kasijos ka tev katrā treniņā +2 iemest, bet varu apzvērēt ka neesmu nevienam tavam treniņam iemetis mīnusu.. Smile
trusis
trusis
Ģirts Valdmanis #82 (C)
Ģirts Valdmanis #82 (C)

Postu skaits : 1553
Join date : 03.08.13
Vecums : 26
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

Oslo Wildcats sezonas noslēguma „Ballīte” Empty Re: Oslo Wildcats sezonas noslēguma „Ballīte”

Post by vairogs Otrdiena Marts 25, 2014 6:59 pm

Uvi , iespējams kādam būsi uzkāpis kārtīgi uz varžacīm !  Very Happy 

Te forumos (no mana skatu punkta) tu ne ar ko neatšķiries no citiem lietotājiem - normāls džeks !

Bet nezinu kāds esi ārpus šiem forumiem , dažas leģendas par tevi klīst - piemēram ,ka esi ''skype vai twittera karalis'' , kur lieto tādu leksiku ,ka bērniem jātaisa ausis ciet un domāju ,ka ne tikai bērniem !

Nepietiek ar to ,ka vienā vietā būsi labiņš , bet citā leksies , apsaukāsies - cilvēkiem kopumā radīsies kaut kāds iespaids par tevi !

Un iespējams tādi ļautiņi ,kuri ir redzējuši tevi citādākā gaismā (un ne tajā labākajā) - ar liek tos daudzos mīnusus !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Oslo Wildcats sezonas noslēguma „Ballīte” Empty Re: Oslo Wildcats sezonas noslēguma „Ballīte”

Post by Intarusu Otrdiena Marts 25, 2014 7:41 pm

He  jaunieguvums pat  neieacinaja iekšā uz baļuku !
Intarusu
Intarusu
Lasse Lammela 31 # C
Lasse Lammela 31 # C

Postu skaits : 2725
Join date : 11.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : TP - 627

Atpakaļ uz augšu Go down

Oslo Wildcats sezonas noslēguma „Ballīte” Empty Re: Oslo Wildcats sezonas noslēguma „Ballīte”

Post by Skipper Otrdiena Marts 25, 2014 8:32 pm

Tie, kas Uvim nevar ielikt skype mīnusu, liek viņam treniņos Very Happy
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Oslo Wildcats sezonas noslēguma „Ballīte” Empty Re: Oslo Wildcats sezonas noslēguma „Ballīte”

Post by vairogs Otrdiena Marts 25, 2014 9:23 pm

Skipper rakstīja:Tie, kas Uvim nevar ielikt skype mīnusu, liek viņam treniņos Very Happy
Izrādās ,ka Uvis ir līgas populārākais spēlētājs , viņa individuālie treniņi vienmēr ir plaši apmeklēti , līdzjutēji baros ierodas vērtēt savu elku ar mīnusiņiem , tādējādi vēl vairāk motivējot Uvi strādāt !  Very Happy  Very Happy 
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Oslo Wildcats sezonas noslēguma „Ballīte” Empty Re: Oslo Wildcats sezonas noslēguma „Ballīte”

Post by Skipper Otrdiena Marts 25, 2014 9:40 pm

Treniņa laikā nomētā ar puvušiem tomātiem Very Happy
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Oslo Wildcats sezonas noslēguma „Ballīte” Empty Re: Oslo Wildcats sezonas noslēguma „Ballīte”

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā