S3 #7 TPU

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

S3 #7 TPU - Page 2 Empty Re: S3 #7 TPU

Post by MrColt Trešdiena Februāris 26, 2014 6:30 pm

Riga jau biju bijis ieprieks, skaista pilseta ar daudzam intresantam vietam. No sakuma pat nedomaju ka spelesu tik talu no majam un kur nu vel Latvijas galvaspilseta Riga. Pec liguma parakstisanas biju spiests parvakties uz Rigu, no sakuma likas kur esmu iekulies. Komandas generalmenedzeris mani sagaidja loti laipni. Vini pat atmaksa manas viesnicas nummurinu. Beidzot bija pienakusi ta diena, pirmais trenins kopa ar komandu. Pirmo reizi ieraugot arena domaju ka esmu kada no Amerikas lielakajam pilsetam un eju uz kadu no Nacionalas Hokeja Ligas spelem. Tik milzigu arenu es biju redzejis tikai vienviet un ta bija Valmiera. Ieejot ieksa ienaca prata pat doma vai man ir janovelk apavi un jauzvelk cibas pie ardurvim, bet taka apsargam kajas bija kurpes es pardomaju. Jasaka godigi, pirmo reizi ieejot ieksa es divas reizes apmaldijos un pedeja reize mani izglaba meitene varda Lilia kura izradijas viena no komandas lielakajam fanem, sakam runaties, lidz peksni no zila gaisa uzradas generalmenedzeris kurs aizvilka mani no sis meitenes prom. Es pat nedaudz nozeloju ka vins to izdarija jo mes jau grasijamies meklet kadu tumsaku vietinu kur nedaudz "aprunaties". Generalmenedzeris mani iepazistinaja ar treneri un ari vartu viru Emilu Skapi, kurs man ari izradija gerbtuves, skaisto arenu un velak protams ari ar kroga sastaptajam un skaistajam Rigas meitenem. Protams pec tam sakas trenins un pirmais trenins bija loti gruts, nebiju piedalijies ledus trenina kadus divus menesus, bet viss izversas labak neka domaju. Atradu vietu komanda, izpetiju skaisto pilsetu un protams ari meitenes. Pec 1 sezonas nospelesanas Riga esmu sapratis ka mana vieta ir seit un neviens mani seit nevar apturet izpausties. Pilseta seit ir liela un daudzas vietas vel liekas jaunas un neizpetitas, bet visam pienak pareizais laiks un vieta. Par faniem vispar nerunasim ,jo vini ir trakakie, skalakie, intresantakie, nenogurdinamakie, aizraujosakie hokeja fani pasaule. Musu fani ir vieni no labakajiem pasaule, jo braucot izbraukuma speles mumu autobusam parasti seko vel kadi cetri vai pat dazkart veseli sesi divstavigie autobusi pilni ar musu faniem. Pat grutos brizos fani mus ir spejusi atgriest spele, ir bijusas pat situacijas ka nevaram saskatit jegu spelet talak, bet skatitaju iedvesmas raditi cinamies un izcinam svarigas uzvaras. Ne velti mes esam turnira tabulas augsgala un esam Favoriti uz kasu. Mes esam Rigas Trieciens un nekas mus nevar apturet.

apmeram 370 vardi man iespejams kaut kur sajuma bet ta bet pari 360 ir ritiigi Very Happy

velreiz atvainojos par gramatiku un garumzimem, garumzimes nav jo anglu kompis un gramatika man vizpar nav vajadziga Very Happy
MrColt
MrColt
Emīls Treilons #68 (RW)
Emīls Treilons #68 (RW)

Postu skaits : 1014
Join date : 24.07.13
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Kandava

Atpakaļ uz augšu Go down

S3 #7 TPU - Page 2 Empty Re: S3 #7 TPU

Post by Snickers Ceturtdiena Februāris 27, 2014 5:21 pm

Atjaunots !
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu


Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā