Par un ap LSHL

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Par un ap LSHL Empty Par un ap LSHL

Post by Sickbow Sestdiena Februāris 08, 2014 1:10 am

Sveiki, rādās man ideja kuras kautkad vajadzētu īstenot. Protams tas ir tikai mans viedoklis, bet nu pa sīkumiem apstāstīšu visas lietas.

Uzsākot man karjeru Latvijas Simulētajā līgā, man kādas divas dienas bija liels haoss galvā, kas, kur, kā un tā tālāk. Man noveicās, jo man klasesbiedrs (Valts) man visu sīki izskaidroja, ievilka Oslo komandā, bet ne par to stāsts. Stāsts ir par to, ka vajadzētu pievienot sadaļas mājaslapai. To es domāju kā jaunu sadaļu izvēlnē nevis forumā. Lejā tiks nosauktas sadaļas kādas, manuprāt, vajadzētu ieviest.


  1. Komandu statistika pašreizējā sezonā
  2. Spēlētāju tops
  3. Pamācība, jeb pirmie soļi kā uzsākt karjeru LSHL
  4. Spēļu kalendārs


Šīs četras sadaļas palīdzētu manuprāt jebkuram spēlētājam, biedram. Bet protams šādām sadaļām līdzi nāk papildus atbildība, papildus darbaspēku vajag un tā tālāk, tāpēc par katru sadaļu zemāk.

Komandu statistika S3 -
Takā esmu amatiera līmenī iekalis HTML+CSS, kā arī PHP pamatus (programmēšanas valodas) tad man šī sadaļa škiet pavisam viegla. Headeris jeb augšējā bilde, izvēlne, un kā galvenajā izvēlnē parasta tabula, bez stila, bet viegli pārskatāma. Pirmā tabula Austrumu konferencei, otrā rietumiem un lejā kopējā. Tabulas viegli varētu sačinīt ar kodu
Kods:
Pašlaik izklausas skaisti, bet kā jau teicu visam līdzi nāk atbildība, vislielākā atbildība būtu atsevišķam cilvēkam. Vajadzētu nolīgt darbinieku kuram ir pieejas uz mājaslapu, kurš var labot tabulas, cilvēkam būtu jābūt tādam kurš katru vakaru var atjaunot tabulas. Protams blakus arī vajadzētu atjaunošanas datumu, lai cilvēkiem miers. Tas manuprāt īsumā būtu viss par komandu statistiku - vienkārši un pats galvenākais, pārskatāmi.

Spēlētāju tops -

Spēlētāju tops, jeb spēlētāju statistika, izskata ziņā varētu izskatīties līdzīgi Komandu statistikai, arī headeris, jeb augšējā logo bilde, izvēlne un pārskatāmas tabulas ar spēlētāju statistiku. Spēlētāju statistikas sadaļā varētu atrasties 3 tabulas. Vārtusargu tabula, tops - tikai 5 labākie vārtusargi visā līgā, skatoties pēc atvairīto metienu procentiem. Otrā tabula, jeb uzbrucēju tabula - Top 20 uzbrucēji pa visu līgu, spēlētāji tiktu sadalīti pa pozīcijām pēc punktu skaita (G+A). Kā arī trešā tabula, jeb aizsargu tops, šajā topā būtu Top 15 aizsargi pa visu līgu. Takā aizsarga pirmais uzdevums ir nodrošināt drošību pie saviem vārtiem, tad aizsargus vērtētu pēc trīs lietām, goliem, rezultīvām piespēlēm (G+A), kā arī lietderības koificenta. Protams tabulās būtu vairāk statistikas, vidējais pavadītais laiks uz laukuma, soda minūtes un citi. Atbildību par šīm trīs tabulām būtu jāuzņemas tai pašai personai kas atjaunotu Komandu statistiku. Tas īsumā viss par šo sadaļu..

Pamācība -  

Jebkuram jauniņajam, jeb cilvēkam kurš tiktikko piereģistrējies šajā forumā noderētu pamācība kā uzsākt pirmos soļos. Manuprāt, ne jebkurš var uzreiz atrast forumā pamācības vai kko tādu. Tāpēc vajadzētu strikti aprakstīt + pievienot bildes, kas jādara sākumā, uztaisīt savu spēlētāju, apstāstīt to, ka 24 stundu laikā komandām ir iespēja Tev piedāvāt līguma piedāvājumus u.t.t. Man esot mārketinga menedžera darbiniekam, pirms dažām dienām, pat sociālajā vietnē "Twitter" cilvēki nesaprati, kas ir jādara un uzdeva jautājumus. Tad man būtu bijusi lieliska iespēja iemest šo te linku uz pamācību, un viņš visu saprastu. Šai sadaļai nevajadzētu atbildīgo, vajadzētu kādam cilvēkam vienreiz tam pievērsties, bet labums, ka nevienam nekas nebūtu jāatjauno, jāuzpasē. Pavisam vienkārši..

Spēļu kalendārs -

Lieta, ko man visvairāk gribās - spēļu kalendārs. Sezonas sākumā simulētājiem vajadzētu izdomāt pa kurām dienām un ap kuriem laikiem viņiem ir brīvi laiki. Un varētu sataisīt visas sezonas kalendāru. Domāju būtu ideāli, ja varētu noteikt kas pret ko spēlē, datumu, kā arī spēles sākumu un linku uz tiešraidi. Man ļoti nepatīk, kad simulētāji izdomā izsimulēt spēles kādos 00 naktī, uz ātro izdomājot. Viss būtu ļoti skaisti, ja varētu norunāt, ierakstīt spēļu kalendārā, tiešraides sākumu. Es zinādams to jau dienu pirms, varētu izbrīvēt sev laiku uz doto laiku un noskatīties neuztraucoties par to, ka būšu palaidis kautko garām. Šai sadaļai vajadzētu pirmkārt cilvēku kas izplānotu sezonas sākumā visas sezonas kalendāru, kā arī cilvēku kas katru dienu atjaunotu rezultātus izspēlētos, kā arī, ja simulētājs nevar izsimulēt spēli, tad atbildīgais varētu pierakstīt kalendārā, kad spēle ir atcelta uz doto datumu, un laiku. Tas apmēram par spēļu kalendāru, manuprāt šī ir visgrūtāk realizējamā ideja no šīm četrām, bet var jau meiģināt..

Šis šovakar, šonakt (09.02 1:09) no manīm būs viss. Rīt piestrādāšu uz Photošopa un izveidošu bildes kā šīs sadaļas varētu izskatīties.
Sickbow
Sickbow
Elvis Smulāns #71 (D) /Coach/
Elvis Smulāns #71 (D) /Coach/

Postu skaits : 311
Join date : 15.11.13
Vecums : 26
Dzīvesvieta : Smiltene

Atpakaļ uz augšu Go down

Par un ap LSHL Empty Re: Par un ap LSHL

Post by vairogs Sestdiena Februāris 08, 2014 2:27 am

Pārvietoju pie rakstiem !
Rakstu arhīvā tikai novērtētie darbi tiek likti - nebūtu es pamanījis - būtu tu palicis bez naudas !  Wink 



Ps. Rīt vai parīt vērtēšu darbus !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Par un ap LSHL Empty Re: Par un ap LSHL

Post by kikish18 Sestdiena Februāris 08, 2014 11:44 am

Redz neesi tu pirmais, kas pamana šīs nepilnības Very Happy Ik pa laikam tiek uzjundītas šīs tēmas. Kādu laiku atpakaļ bijām pāris soļu attālumā no anketveida pieteikuma ieviešanas, kas būtu 1000x vienkāršāka. Neatceros, vai kāds apstrīdēja to par nevajadzīgu vai Sandijs, kas it kā uzņēmās tālāko realizāciju, aizmirsa par to.

Par tiem topiem man bija vīzija ka varētu nedēļas/apļa trīs zvaigznes kaut kur pie hedera rādīt, bet cik es sapratu, ka tas neesot iespējams. Nesapratu, kas tur tiešām tik grūts būtu, bet nu lai tas paliek to ziņā, kas kaut ko no tā saprot.


Kalendārs ... Tas man liekas ir nereāli, pat ja es kā simulētājs laicīgi piesakos un man ir vaļa simulēt, man tik un tā jāgaida GM taktikas.... bieži vien nav on tajā brīdī, kad es.... Tad jāgaida un bieži simulācija notiek nākamajā dienā.

Uz STHS kalendāra tipa simulēšana būtu iespējamāka.
kikish18
kikish18
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/

Postu skaits : 2238
Join date : 23.07.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Jaunpils

Atpakaļ uz augšu Go down

Par un ap LSHL Empty Re: Par un ap LSHL

Post by Siliņš Svētdena Februāris 09, 2014 8:20 pm

Ja godīgi,tad es par to esmu aizmirsis!tiesa viss ir izveidot sun stāv manā google kontā.
Rekur links uz anketu-https://docs.google.com/forms/d/1YK_aCrMYstPb-DLb1gHs9Xy5UTjTNdulszJ00y55s58/viewform
šo anketveida pieteikumu daži cilvēki apstrīdēja,teica ,ka tur nekas vieglāks nēsot,piekusu viens aizstāvēt un padevos!
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Par un ap LSHL Empty Re: Par un ap LSHL

Post by kikish18 Svētdena Februāris 09, 2014 9:40 pm

Man šis pieteikums liekas labāks, tikai tur, kur pats spēju pieteikums var ierakstīt visas spējas un ailē, lai ievada lielumus un par to vārtsargu vienkārši jāievelk ķeksis un lai parādās laukuma spēlētāja vai vārtsarga pieteikums.

Tad ja to nosauktu par grūtu, tad es nezinu :O
kikish18
kikish18
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/

Postu skaits : 2238
Join date : 23.07.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Jaunpils

Atpakaļ uz augšu Go down

Par un ap LSHL Empty Re: Par un ap LSHL

Post by Kristz Svētdena Februāris 09, 2014 9:41 pm

Labs, man patīk, tagad ir grūti, arī Sandija aptaujā par to kopēšanu Sad
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Par un ap LSHL Empty Re: Par un ap LSHL

Post by Skipper Svētdena Februāris 09, 2014 10:38 pm

Man baigi negribas tagad iedziļināties un komentēt kaut ko, bet nu pacentīšos Very Happy 
Par to jauno pamācību, man liekas, ka mums kaut kur tāda ir, bet tev taisnība un tā ir kaut kur nobāzta, vajag pacelt augšā un izlikt pašā foruma centrā, pašā sākumā un pašā augšā, tā lai tā pievērš uzmanību! Tas ir darbs adminiem!
Par topiem un komandu statistikām man patīk, man liekas, ka 1. sezonā kaut kas līdzīgs bija, bet tad Laurim apnika to taisīt un tā ēra beidzās. Vajadzētu atjaunot un nolīgt cilvēku, kas tiešām visu laiku to atjauno.
Par kalendāru ideja jau ir skaista, bet jābūt reālistam un jāsaprot, ka sezonas sākumā nevar izveidot tādu kalendāru, ka GM var tiešām paspēt uz norādītajiem laikiem. Bet hmm... Kaut gan... Tomēr varētu. Bet tas lai sākas no nākamās sezonas. Jāsastāda kārtīgs kalendārs, ar visiem datumiem, laikiem un simotāju, kas to simulē. Ja kāds simulētājs netiek, tad jau savlaicīgi paziņo un šī spēle tiek pārcelta pēc vienošanās ar abu komandu GM, spēle tiek atcelta pa kādu laiku, tā lai varētu paziņot un visi šo laiku redz. Šis novērstu visas nepilnības tajā ziņā, ka GM varētu sūdzēties par to, ka spēle ir nosimota par ātru pēc izziņošanas un netika paspēts atsūtīt taktikas.
Par anketām... hmmm..... Vel jāpadomā. It kā ideja nav slikta un atdzīstama, bet ir arī dažas lietas, kā, piemēram: Pārējie līgas spēlētāji neredz, ka kāds vel ir piereģistrējies. Bet šādas nepilnības var apdomāt un novērst. Bet šis ir arī tādā gadījumā jāatliek uz šīs sezonas beigām. Un šajā anketā ir pāris kļūdas, piemēram, jautājums uz kuru pusi spēlē spēlētājs ir 2 reizes un savādākos veidos.
Esmu sapratis, ka es arī ļoti vēlos STHS un tā kā mums nauda ir savākta (Man liekas), tad uz nākamo sezonu vajadzētu ieviest!

PS. Man par šādiem komentāriem arī vajadzētu saņemt naudu vai TP Very Happy
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Par un ap LSHL Empty Re: Par un ap LSHL

Post by Kristz Svētdena Februāris 09, 2014 10:44 pm

Nu par STHS runājot, es neko nezinu Very Happy
Man nav ziņas par naudu, kas mums ķipa ir Laughing
Par pamācībām runājot, man vienu reizi bija doma taisīt VIDEO pamācību, tas būtu par 50% vieglāk, jo tekstu dažiem ir grūti saprast ... Vizuāli kaut ko redzot labāk pielec.

Nja ... Tas laikam no manas puses Smile
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Par un ap LSHL Empty Re: Par un ap LSHL

Post by Foruma Butaforija Nr1. Pirmdiena Februāris 10, 2014 7:45 am

šodien pēc skolas ,ja būs laiks, uztaisīšu to video!
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Par un ap LSHL Empty Re: Par un ap LSHL

Post by Kristz Pirmdiena Februāris 10, 2014 8:01 am

Vai tad kāds prasīja lai taisa Very Happy Laughing

Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Par un ap LSHL Empty Re: Par un ap LSHL

Post by Foruma Butaforija Nr1. Pirmdiena Februāris 10, 2014 8:09 am

gribu un taisu...pfff
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Par un ap LSHL Empty Re: Par un ap LSHL

Post by Kristz Pirmdiena Februāris 10, 2014 1:57 pm

Bet oficiālais jātaisa kādam adminam, jo Tev ir redzama tikai viena/divas slēgtās istabas, bet adminiem visas ... Nu tas lai būtu pilnīgi OK Smile
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Par un ap LSHL Empty Re: Par un ap LSHL

Post by vairogs Pirmdiena Februāris 10, 2014 2:15 pm

Nav jau atšķirības , cik redz tās slēgtās , taisiet kaut abi katrs savu versiju - mums pārējiem vismaz būs interesanti novērtēt !

Piemērā var iztikt pilnīgi ar vienu istabu !

Citādi ,pēc tam piereģistrēsies un jautās ,kādēļ viņš neredz visas istabas !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Par un ap LSHL Empty Re: Par un ap LSHL

Post by Foruma Butaforija Nr1. Pirmdiena Februāris 10, 2014 3:01 pm

KRisTiNs rakstīja:Bet oficiālais jātaisa kādam adminam, jo Tev ir redzama tikai viena/divas slēgtās istabas, bet adminiem visas ... Nu tas lai būtu pilnīgi OK Smile

Ammm..kāpēc vajag redzēt visas slēgtās istabas ?
Es jau taisīšu pamācibu kā pieteikties !
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Par un ap LSHL Empty Re: Par un ap LSHL

Post by laaceens30 Pirmdiena Februāris 10, 2014 4:33 pm

KRisTiNs rakstīja:Nu par STHS runājot, es neko nezinu Very Happy
Man nav ziņas par naudu, kas mums ķipa ir Laughing
Par pamācībām runājot, man vienu reizi bija doma taisīt VIDEO pamācību, tas būtu par 50% vieglāk, jo tekstu dažiem ir grūti saprast ... Vizuāli kaut ko redzot labāk pielec.

Nja ... Tas laikam no manas puses Smile
Es runāju ar Jāni un viņš man atbildēja, ka naudas neesot!!! Wink
laaceens30
laaceens30
Valts Pumpurs #30 (GK)
Valts Pumpurs #30 (GK)

Postu skaits : 1572
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Dzērbene

Atpakaļ uz augšu Go down

Par un ap LSHL Empty Re: Par un ap LSHL

Post by Siliņš Pirmdiena Februāris 10, 2014 6:21 pm

Emīl, no sponsorēs?
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Par un ap LSHL Empty Re: Par un ap LSHL

Post by Skipper Pirmdiena Februāris 10, 2014 6:46 pm

Pag, tu gribi, lai es sponsorēju? ha Very Happy Man nav naudas
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Par un ap LSHL Empty Re: Par un ap LSHL

Post by Appsole Pirmdiena Februāris 10, 2014 6:48 pm

san4o_ rakstīja:Emīl, no sponsorēs?

cik vajag?
Appsole
Appsole
Mike Brown #99 (GK)

Postu skaits : 552
Join date : 08.12.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Par un ap LSHL Empty Re: Par un ap LSHL

Post by Snickers Pirmdiena Februāris 10, 2014 6:50 pm

Laikam bija ap 45 $
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Par un ap LSHL Empty Re: Par un ap LSHL

Post by Appsole Pirmdiena Februāris 10, 2014 6:54 pm

Snickers rakstīja:Laikam bija ap 45 $

Nav daudz
Appsole
Appsole
Mike Brown #99 (GK)

Postu skaits : 552
Join date : 08.12.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Par un ap LSHL Empty Re: Par un ap LSHL

Post by Kristz Pirmdiena Februāris 10, 2014 8:03 pm

30 euro lkm Very Happy
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Par un ap LSHL Empty Re: Par un ap LSHL

Post by Siliņš Pirmdiena Februāris 10, 2014 9:40 pm

Eu! Artūrs grib kabatā iebāzt 20$. =D maksā 25$ vismaz Lauris tā teica. Turklāt ir vēl viens variants-dabūt to simulātory no SHL līgas (nezinu vai tas ir iespējams)
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Par un ap LSHL Empty Re: Par un ap LSHL

Post by Balderdash56 Pirmdiena Februāris 10, 2014 10:27 pm

Ja tas STHS ir hokeja simulators kuru es domāju, tad 2 versija ir 45 CDN, ar visiem atjauninājumiem kad tādi ir, bet par 25 CDN ir tikai tad ja tev ir arī 1 versija, tas ir tiem kuri bija nopirkuši 1 versiju, lai pērkot 2 ir atlaide, tpc ja jums nav nekā tad būs lkm tikai par 45 CDN ~ 30 EUR ~ 21 Ls

Edit: Un aizņemties nav iespējams, no STHS mājaslapas : As written in the STHS License, the SimonT Hockey Simulator can only be installed once (1). If you run a league with multiple commissioners, each commissioner needs to buy his own STHS License. If you run a league with two (2) computers, you need to buy 2 STHS Licenses.
Balderdash56
Balderdash56
Ryan Balder
Ryan Balder

Postu skaits : 50
Join date : 16.01.14

Atpakaļ uz augšu Go down

Par un ap LSHL Empty Re: Par un ap LSHL

Post by Skipper Pirmdiena Februāris 10, 2014 11:39 pm

Balderdash56 rakstīja:Ja tas STHS ir hokeja simulators kuru es domāju, tad 2 versija ir 45 CDN, ar visiem atjauninājumiem kad tādi ir, bet par 25 CDN ir tikai tad ja tev ir arī 1 versija, tas ir tiem kuri bija nopirkuši 1 versiju, lai pērkot 2 ir atlaide, tpc ja jums nav nekā tad būs lkm tikai par 45 CDN ~ 30 EUR ~ 21 Ls

Edit: Un aizņemties nav iespējams, no STHS mājaslapas : As written in the STHS License, the SimonT Hockey Simulator can only be installed once (1). If you run a league with multiple commissioners, each commissioner needs to buy his own STHS License. If you run a league with two (2) computers, you need to buy 2 STHS Licenses.
Ļoti vērtīga info, bet tomēr kaut kā neticās, ka tur katrs simulētājs pērk sev licendzi.
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Par un ap LSHL Empty Re: Par un ap LSHL

Post by vairogs Pirmdiena Februāris 10, 2014 11:43 pm

Īsts fans varētu ar atļauties ! Visādi entuziasti atrodas !

Mēs tik visu par brīvu torrentos meklējam !  Very Happy  Very Happy
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Par un ap LSHL Empty Re: Par un ap LSHL

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā