Talsu Lokomativ GM par sezonas sākumu.

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Talsu Lokomativ GM par sezonas sākumu. Empty Talsu Lokomativ GM par sezonas sākumu.

Post by Powrish Sestdiena Janvāris 04, 2014 11:46 pm

Šīvakar pēcspēles preses konferencē Talsu Lokomativ GM pastāstīja ko domā par pirmo uzvaru, un jaunās sezonas sākumu. Kā jau iepriekšējās divās preses konferencēs Alens bija izsteicis skarbākus vārdus, bet pēc šīs uzvaras, mierīgi komentēja kopējo situāciju.

Talsu Lokomativ GM par sezonas sākumu. Nyuicv78ohs9sz7bi5p6
Kas tika mainīts sastāvā uz šo spēli?
''Šī spēle jau bija mums trešā sezonā, un bija jau jaseņemās sezonas sākumā, jameklē jauni spēki, divi zaudējumi, sāksim ar to kad pirmā maiņa nebija tik veiksmīga kā tā bija pirmssezonā piemēram ''VZK'' kausā, ''VZK'' Kļaviņš,Tehurati,Maslovskis ļoti prasmīgi saspēlējās un prata iemest ripu pretinieka vārtos komandai grūtos momentos, pat četrus vārtus spēlē, to pašu gaidīju sezonā, bet vismaz pret Aizputi, un Oslo viņiem vairs tā negāja, tad uz šo spēli es mainīju pirmo maiņu, tāpat veicu dažas izmaiņas citos virknējumos kā mēs spēlējām pret Aizputi un Oslo.''
Viss vairāk pārsteidza ceturtās maiņas labais sniegums, esmu izveidojis labu caturto maiņu, Bergmanis Reinis, Pops un Grosbans, iepriekš ar Bergmani un Popu spēlēja Bricis un cerēju ka Pops ar Brici cīnīsies aiz vārtiem un uz vārtu priekšu izdos piespēles Bergmanim, bet laikam netika galā ar doto uzdevumu, šis jaunais trijnieks strādā ar citu uzdevumu. ''
Es domāju ka Reinim Bergmanim arī bija grūti nokrist no pagājušās sezonas augstajiem uzdevumiem, pirmās maiņas, līdera lomas, uz ceturto, ja atskatītos kas iepriekšsezon bija Talsu Lokomativ rezultatīvākais spēlētājs, tad daži nesaprastu kāpēc tāds kritums sastāvā Reinim. Bet -
Man ir prieks paziņot kad centru problēma komandā vairs nav, Tehurati, Mārvins, Bergmanis un Jagudins, iemetieni tiek uzvarēti, un īsti nevar saprast kuram vairāk jaspēlē, kuram mazāk.''

Kāds bija pretinieks šovakar?
''Kombains nav nekāda vājā komanda! Pirms šīs spēles nedomāju kad uzvarēsim un paņemsim trīs punktus no Kombaina, zināju kad Kombains pēcspēles metienos uzvarēja Rīgas Triecienu, un Spuņģenos spēlē jau labi spēlētāji kā Ralfs Everts Ozols, Ainis Broks, man patīk kā laukumā strādā un darbojas Korozijs ar Muižnieku, pienāks laiks kad viņi Kombainu vedīs uz lielām uzvarām.''
Kombains izdarīja vairāk metienus nekā mēs, viņi centās kontrolēt ripu, bet mūs paglāba un pavilka mūsu vārtussargs Ralfs Ozols''

Labi paldies
Paldies
Talsu Lokomativ GM par sezonas sākumu. Nknav7mwqyce63px9iy



Negribēju neko garu rakstīt, tā ir domāta kā īsa preses konference.
 Lokomativ
Powrish
Powrish
Alens Paurs #3 (LW)
Alens Paurs #3 (LW)

Postu skaits : 2846
Join date : 11.06.13
Vecums : 55

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu


Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā