Milžu cīņas!

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Kura līga ir labāka?

Milžu cīņas! Vote_lcap88%Milžu cīņas! Vote_rcap 88% 
[ 15 ]
Milžu cīņas! Vote_lcap12%Milžu cīņas! Vote_rcap 12% 
[ 2 ]
 
Kopā Balsis : 17
 
 
Poll closed

Milžu cīņas! Empty Milžu cīņas!

Post by Siliņš Pirmdiena Decembris 23, 2013 1:22 pm

Sveicināti dārgie biedri.
Jau sen ir zināms, ka LSHL ir aktīvākā un populārākā stimulētā līga Latvijā. Tomēr vai tā ir labāka?!To mēs centīsimies noskaidrot!


Šajā rakstā salīdzināsim LSHL (Latvijas  Simulēto Hokeja Līgu)  ar otru pretendenti uz Latvijas labākās simulētās līgas titulu, SFS (Simulētā Futbola Superlīgā)
Tad lai grandu cīņas sākas!

Aktivitāte!


LSHL -
Kā jau iepriekš pieminēju, tad LSHL ir lielāka Simulētā līga Latvijā. Tajā ir pāri 60 aktīvi, un vēl kādi 50 neaktīvi biedri. Tiešām šis ir līgas lielākais plus. Laikam gan twitter, Facebook un Draugiem.lv konts palīdz noturēt  aktivitāti. Tāpat palīdz referāļu akcijas  un spēlētāju vēlme padarīt šo Līgu aktīvāku. Jo gandrīz katrs ir atradis kādu draugu, vai skolas biedru kuru uzaicināt šajā līga. Manuprāt aktivitāte ir šīs līgas pamatā. Nemaz nerunājot par tiem pārdesmit superaktivajiem, jeb tautas valodā vienkārši runājot atkarīgajiem, starp  kuriem esmu arī es, kuri līga pavada lielāko daļu sava laika kuru viņi pavada pie datora. Un manuprāt pats labākais aktivitātes noturēšanai noslēpums ir Skype. Tajā atrodas LSHL istabā kura ir kādi 40 biedri. Turklāt katru dienu tur ir pāri tukstots ziņām. Turklāt līgas aktivitāte turpina augt.
SFS-
Salīdzinot ar LSHL šeit nav ko skaitīt. Man laikam pietiktu ar saviem rokas pirkstiem lai saskaitītu visus aktīvos. Bet nepietiktu ar visiem SFS aktīvo dalībnieku roku pirkstiem lai saskaitītu LSHL spēlētājus. Tāda diemžēl ir dzīve! Tiesa kādreiz, kad SFS vēl atradās multigamning forumā, tas bija krietni aktīvāks. Tomēr tika nolemts, ka SFS pārceļas uz patstāvīgu forumu un tika izlemts, ka visi neaktivie spēlētāji dzēsīsies, tādēļ nemaz nav tik traki, jo kaut gan šī SFS ir 4 sezona, spēlētāju ziņā tā ir kā pirmā . Šajā līga ir nepelnīti maz spēlētāju, jo tā ir ļoti laba. Diemžēl tai nav ne twitter, ne draugiem.lv konta, ne Skype istabas. Tā ir daudz mazāk reklamēta par LSHL. Varbūt tieši tāpēc viņa ir tik mazaktīva.

Kopsavilkums -
LSHL ir savas 10 reizes aktīvāks par SFS, tādēļ es LSHL dotu 3 zvaigznes !


Līgas uzbūve, noteikumi utt.
LSHL -
Līga viss ir salikt pa plauktiņiem, pat ja kaut kas izjūk, tad čaklie administratori tūlīt visu saliek pa vietām. Katrs topiks atrodas tur kur tam jāatrodas, bet diemžēl šeit to plauktiņu ir tik daudz, ka jauniņie viegli var apmaldīties. Reizēm es pats kaut ko gribu sameklēt, bet neatceros kur tas bija, tādēļ nākas pārmeklēt pus forumu. Ja jau man, superaktivajiem, atkarigaajam, tas sagādā problēmas, tad jūtu līdzi jauniņajiem. Runājot par noteikumiem, tad no pirmā acu uzmetiena liekas viss kārtībā, līdz kāds pēkšņi iemanās apiet kādu punktu, un tūlīt seko īsts bardaks (neuztveriet šo vārdu īstajā nozīmē). Tomēr pateicoties valdes operatīvajam rīcībai viss ātri tiek salabots. Tomēr LSHL par noteikumu sakārtošanu vēl vajadzētu padomāt.

SFS-
Šeit ir redzama līgas vadītāja pieredze, viss ir salikt kur vajag, visu var mierīgi atrast. Mani oponenti gan jau teiks, ka tur jau nav īsti kur meklēt. Savā ziņā taisnība tur ir, failu nav īpaši daudz, bet tas ir tikai plus! Turklāt es domāju, ka, ja līga būtu aktīvāka, tad visu tāpat  varētu atrast. Runājot par noteikumiem..... Cepuri nost! Neko pielikt, neko atņemt. Viss izdomāts un pārdomāts, nav kur piesieties.

Kopsavilkums-
Šajā cīņā uzvar SFS,jo tur viss ir sakartotaks, un saprotamāk.
Viena zvaigzne sfs
Kopā 3:1 par labu LSHL.


Simulātors
LSHL -
Manuprāt, šis līgas vāja vieta. Domāju daudzi man piekritis. Īstajā dzīve jau reizēm gadās brīnumi, ka komanda no 6:0 beigās zaudē 6:7,tomēr tas nenotiek tik bieži, kā nhl 09.Manuprat tieši šeit arī zūd tas ticamības moments. Turklāt nhl ir nelāgs ieradums pašam mainīt taktikas spēles laikā, kas iegāž visu komandu. Tomēr nhl lielākais plus ir grafika. Var redzēt visas formas, facepak, kiberface, izvēlēties ekipējumu. Un redzēt visu spēles norisi. Tomēr tas neatsver nhl pārāk lielo neprognozejamību.

SFS -
Noteikti pats labākais Simulātors kādu es jebkad esmu redzējis. Ticamības moments ir milzīgs. Katrā prasme ir tā pilnveidota, lai būtu kā dzīvē, šī novecošana, jaunības spars, un pieredzes trūkums... Vis ir izdomāts. Tāpat ir salīdzinoši laba grafika. Taktikas var dažādot. Viss ļoti interesants un daudzveidīgs. Šeit tiešām ir vajadzīgas futbola zināšanas un taktiskā domāšana . Vienkārši bez vārdiem!

Kopsavilkums
Nhl nav pats labākais Simulātors, bet tādēļ grafikas iedošu vienu zvaigzni. Tomēr viņu nevar salīdzināt ar SFS Simulātors, kuram es iedotu 3 zvaigznes.
4:4 par labu man!Very Happy


Ticamības moments  

LSHL-
Kaut gan šī ir SIMULETĀ  līga, tomēr manuprāt ticamības momentam ir ļoti svarīga nozīme.
Tomēr LSHL tāda īsti nav, iespējām tas ir dēļ simulatora, bet iespējām dēļ forma. Jo foruma tiek apspriestas dažnedažādākās lietas, kuras pat ne attāli nav saistītas ar hokeju. Pat apbalvošanas un daži teicami raksti nespēj to visu atsver, un manuprāt arī nekad neatsvers. Protams tas šādas līgas nav pats svarīgākais, bet tomēr gribētos to nedaudz lielāku.

SFS -
Ļoti liels ticamības moments. Dēļ simulatora un foruma kopumā. Nekur nav nekādu lieku komentāru, viss svinīgi un kā pienākas. Spēļu apraksti ir gluži kā dzīvē, atkal novelku cepuri līgas vadītāja priekšā. Tomēr parādoties aktivitātei šis svinīgums pazudis. Nu ko, katram ir jānes kāds upuris.

Kopsavilkums.
LSHL nedošu nevienu zvaigzni. SFS iedošu 1.
Tātad 5:4 uzvar SFS!

Pilnais kopsavilkums
Lshl lielākais plus ir aktivitāte, lielākais mīnus simulators. Šoreiz skatoties pēc šiem punktiem SFS kārtīgi "ielika"  LSHL. Arī man liekas, ka SFS ir labāks, bet cik cilvēku, kas tik viedokļu. Novēlu abām līgām nekašķēties,un ilgu un radošu mūžu!veiksmi!

Paldies, ka lasījāt. Cerams pēc šī raksta kāds pieteiksies SFS.
Paldies un uz redzēšanos.

P.S.-Bildes neliku,jo domāju,ka tāpat neies!
P.S.S-Aptauja ilgs 3dienas.par katrām 5 balsīm tiks piešķirta viena zvaigzne.TRādēļ jūs varat mainīt notikumu gaitu!
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Milžu cīņas! Empty Re: Milžu cīņas!

Post by Foruma Butaforija Nr1. Pirmdiena Decembris 23, 2013 1:40 pm

Iesaku pievienoties , tiešām ļoti laba līga!
Nenožēlosiet!!
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Milžu cīņas! Empty Re: Milžu cīņas!

Post by vairogs Pirmdiena Decembris 23, 2013 1:49 pm

Šur tur varēja piekrist ,šur tur nē ! (MANS VIEDOKLIS)
Jau izlasot pirmās rindas sapratu ,ka raksts tapis SFS REKLAMĒŠANAI !  Very Happy 
Ja nenāktu atalgojums par rakstu ,tad varŗytu vienkārši pateikt : Nāciet spēlēt LSHL !

PS. Manā vērtējumā droši vien uzvarētu LSHL !

- Raksts prīmā ,esi labi pastrādājis ! -

Objektīvi ,ja tā skatās arī dzīvē , piemēram Latvijā sporta karalis ir Hokejs , tad Basketbols un tikai tad kaut kur futbols !
Daudzi skrienot pakaļ svešzemju modei , cenšas kliegt : futbols Latvijā ir Sporta karalis , bet pat uz karalienes titulu nepretendē !

Man Latvijas futbols asociējas ar gandrīz tukšām tribīnēm un krievu mīļvārdiņiem visas spēles garumā !

-----
Un tādēļ nav nemaz brīnums ,ka hokejs ir populārāks un visi vairāk reģistrējas te un uzkavējas ilgāk !


Piesakieties SFS , Kijevas klubam trūkst LABS GK ,uzbrucējs , pāris pussargu , kāds aizsargs ! (MAZA PAŠREKLĀMA ARĪ NO MANIS )  Very Happy  Very Happy  Very Happy
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Milžu cīņas! Empty Re: Milžu cīņas!

Post by Siliņš Pirmdiena Decembris 23, 2013 1:57 pm

vairogs rakstīja:Šur tur varēja piekrist ,šur tur nē ! (MANS VIEDOKLIS)
Jau izlasot pirmās rindas sapratu ,ka raksts tapis SFS REKLAMĒŠANAI !  Very Happy 
Ja nenāktu atalgojums par rakstu ,tad varŗytu vienkārši pateikt : Nāciet spēlēt LSHL !

PS. Manā vērtējumā droši vien uzvarētu LSHL !

- Raksts prīmā ,esi labi pastrādājis ! -

Objektīvi ,ja tā skatās arī dzīvē , piemēram Latvijā sporta karalis ir Hokejs , tad Basketbols un tikai tad kaut kur futbols !
Daudzi skrienot pakaļ svešzemju modei , cenšas kliegt : futbols Latvijā ir Sporta karalis , bet pat uz karalienes titulu nepretendē !

Man Latvijas futbols asociējas ar gandrīz tukšām tribīnēm un krievu mīļvārdiņiem visas spēles garumā !

-----
Un tādēļ nav nemaz brīnums ,ka hokejs ir populārāks un visi vairāk reģistrējas te un uzkavējas ilgāk !


Piesakieties SFS , Kijevas klubam trūkst LABS GK ,uzbrucējs , pāris pussargu , kāds aizsargs ! (MAZA PAŠREKLĀMA ARĪ NO MANIS )  Very Happy  Very Happy  Very Happy

Nav ko slēpt!Tā ir reklāma,pats zini,ka pietrukst spēlētāju!
Un varu tev tikai piekrist,latviešiem hokejs ir daudz tuvāks!
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Milžu cīņas! Empty Re: Milžu cīņas!

Post by vairogs Pirmdiena Decembris 23, 2013 2:34 pm


Pieteikties SFS :



http://thesfs.latvianforum.net/t8-pieteiksanas-4-sezonai#9



Ja pieteiksies nekavējoties , saņemsi nodokļu atvieglojumus kaut kad nezināmā nākotnē !


Mēs forumā pilnībā garantējam Jūsu drošību , nāc un piesakies SFS - ar bumbām neviens nenomētās !

------------------------
LŪK TĀ IR REKLĀMA !  Very Happy  Very Happy 

PS. Balsojiet par mani nākamajās pagalma vēlēšanās - vēlos būt galvenais smilšukastes karalis !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Milžu cīņas! Empty Re: Milžu cīņas!

Post by Powrish Pirmdiena Decembris 23, 2013 6:04 pm

Tad nu gan, LSHL forumā liek balsot kurš forums ir labāks... Very Happy
Bet ja godīgi man bija intrese par SFS, bet man pašam ir regulāri treniņi, skola, mājās cik nu esmu tik esu, tādēļ izvelējos palikt LSHL aktīvs, un neko lieku vairs nedarīt, bet arī labs raksts Wink
Powrish
Powrish
Alens Paurs #3 (LW)
Alens Paurs #3 (LW)

Postu skaits : 2846
Join date : 11.06.13
Vecums : 55

Atpakaļ uz augšu Go down

Milžu cīņas! Empty Re: Milžu cīņas!

Post by Seriijs19 Pirmdiena Decembris 23, 2013 8:20 pm

Cik saprotu, baneru apmaiņas sistēma jums nav tuvu ?
Seriijs19
Seriijs19
Peter Parker (RW)
Peter Parker (RW)

Postu skaits : 982
Join date : 10.10.13
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Riga City

Atpakaļ uz augšu Go down

Milžu cīņas! Empty Re: Milžu cīņas!

Post by Siliņš Pirmdiena Decembris 23, 2013 8:23 pm

The Rock rakstīja:Cik saprotu, baneru apmaiņas sistēma jums nav tuvu ?
Am,nē!Very Happy
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Milžu cīņas! Empty Re: Milžu cīņas!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā