S2 Kopsavilkums

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

S2 Kopsavilkums Empty S2 Kopsavilkums

Post by Zommers Otrdiena Decembris 17, 2013 3:45 pm

S2 Kopsavilkums 0
Uvis sāk uzrunu
Tātad pastāstīšu par visu apkopojumu otrajā sezonā. Pārbaudes spēlēs vēl spēlēju Aizputes Ledlaužos kas pirmajā sezonā bija Maskavas LEV, bet tad mainīja nosaukumu uz Aizputes Ledgrauži, bet šis nosaukums ilgi nenoturējās un komanda vēlreiz mainīja nosaukumu, šoreiz uz paliekošo Aizputes Ledlauži.
Krists : '' Šīs pārmaiņas var novest līdz uzvarām ! ''
S2 Kopsavilkums Dinamo-Lokomotiv-21.11.09-3-600x387
Uvis pie borta
Pirmā pārbaudes spēle bija pret Rīgas Triecienu. Kas agrāk bāzējās Monreālā. Mēs pirmajā spēlē zaudējām ar rezultātu 2:5. Guvu vienus vārtus un atdevu vienu rezultatīvu piespēli. Otrā spēle bija pret jauno komandu Talsu Lokomotiv. Kurā mēs atkal zaudējām, bet šoreiz ar rezultātu 3:4 papildlaikā. Spēlē neguvu nevienu punktu. Tad jau pienāca tas laiks, kad sākās otrā sezona. Pirmā spēle bija pret Rīgu un bijām zaudētāju lomā. Zaudējām ar rezultātu 1:4, spēlē atdevu vienu rezultatīvu piespēli. Otrā spēle bija pret Oslo. Pārliecinoši uzvarējām ar rezultātu 7:4, spēlē atdevu vienu rezultatīvu piespēli.
Uvis : '' Oslo spēle bija ideāli uzvarēta, bet man tikai viens punkts. ''
S2 Kopsavilkums 161173683_slide
Uvis jau pret citu komandu
Oslo arī bija mainījusi nosaukumu, iepriekš tā bija Pittsburg Diamonds. Trešā spēle jau pienāca un tā bija pret Talsu Lokomotiv. Zaudējām ar rezultātu 3:4, iemetu vienus vārtus. Tad pienāca mana pēdējā spēle Aizputē. Kurā zaudējām ar rezultātu 4:10 pret Tamperes Wolves. Es guvu divus vārtus.
Uvis : '' Šī spēle pret Wolves bija vienkārši graujoša, jo zaudējām lielā sagrāvē ! ''
S2 Kopsavilkums Pittsburgh+Penguins+v+Buffalo+Sabres+22LG2xfbnA2l
Uvis tiek iebortēts
Tad mani aizmainīja uz Trieciena komandu. Nākamā spēle bija pirmā mana spēle Rīgā. Spēlējām pret Aizputi kur iepriekš spēlēju. Spēle bija aizraujoša, jo izjutu kā spēlē līderi un tas nav viegli, spēle beidzās ar rezultātu 4:1 par labu manai jaunajai komandai, atdevu rezultatīvu piespēli.
Uvis : '' Pirmā spēle bija pasakaina. ''
S2 Kopsavilkums Derek+Roy+Los+Angeles+Kings+v+Buffalo+Sabres+C_rtZf9yy2hl
Uvis pēc vārtu guvuma
Pienāca otrā spēle Rīgā. Es šajā spēlē nespēlēju, bet tajā spēlē Rīga uzvarēja pret Oslo 5:3. Trešā spēle jau pienāca nemanot. Spēlējām pret Lokomotiv. Uzvarējām 5:0 guvu divus vārtus un atdevu vienu rezultatīvu piespēli. Nākamajā spēlē nācās cīnīties ar Wolves. Diemžēl zaudējām, man negūstot punktus. Pret Lūšiem atkal zaudējām. Zaudējām ar vienu nieka punktu 0:1. Atkal pa nullēm. Nākamajā spēlē vēlreiz zaudējām. Protams šīs spēles labi esmu nospēlējis, vismaz man tā šķiet. Pienāca tā nākamā spēle pret Aizputi jau otrā pret viņiem, man. Uzvarējām 7:4 ieguvu 2+1. Pret Lokomotiv uzvarējām 3:1. Atdevu vienu rezultatīvu piespēli. Pienāca spēle pret Wolves. Zaudējām 2:5 ieguvu 1+1. Nākamo spēli spēlējām pret Lūšiem. Zaudējām 0:4. Pēc tam bija spēle pret Oslo kurā zaudējām. Vienkārša sagrāve 5:10. Guvu vienus vārtus.
Uvis : '' Šī spēle pret Oslo bija nemierīga. Tāda sajūta kad milži ir uz ledus. ''
S2 Kopsavilkums 1297487145914_ORIGINAL
Uvis kaujas
Tad pienāca sezonas pirmā zvaigžņu spēle. Spēlēju pirmajā maiņā. Ieguvu divus punktus, vārtus un rezultatīvu piespēli. Pēc tam saņēmu trīs spēļu diskvalifikāciju. Pret Aizputi zaudējām 1:5. Pret Lokomotiv zaudējām 4:7. Pret Wolves zaudējām 2:3.
Uvis : '' Man šķita, kad bez manis Rīga nemāk spēlēt. ''
S2 Kopsavilkums Nhl_g_tropp_600x400
Uvis dodas uz soliņa
Rīga vs. Lūši 5:1 uzvarējām un guvu vienu vienīgu rezultatīvu piespēli. Pret Oslo zaudējām 2:4. Guvu vienus vārtus. Tad tika noskaidrotas vietas Play-Off. Mūsu komanda no pirmās vietas noslīdēja uz trešo, jo pēdējās spēles zaudējām. Mūsu Play-Off pretinieks bija Tamperes Wolves. Pirmā spēlē zaudējām ar 4:5. Neguvu nevienu punktu šajā spēlē. Otrā spēlē uzvarējām ar 6:3. Guvu arī vienu punktu. Tas bija gols. Trešā spēlē zaudējām 2:3. Atdevu vienu rezultatīvu piespēli. Pienāca jau ceturtā spēle sērijā. Sērijā pa labu bija pašlaik Wolves 2:1. Ceturtā spēlē zaudējām 3:6. Guvu vienus vārtus. Bija iespējams pirmspēdējā spēle jau pienākusi. Zaudējām 3:4 un piektā spēlē arī zaudējām 3:5. Noslēdzās sērijā 2:4, uzvarēja Wolves. Wolves pēc mūsu sērija vēl uzvarēja Wild Cats un kļuva par divkārtējiem čempioniem.
Uvis : '' Play-Off nebija izdevies, paldies faniem. ''
S2 Kopsavilkums 187317871_slide
Uvis apsveic Skapi
Šobrīd jau esmu atpakaļ Ledlaužos, bet sirdī vēl esmu Triecienietis. Lai skan mani pēdējie vārdi Rīgai
Lai dzīvo TRIECIENS !!!
Zommers
Zommers
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/

Postu skaits : 1554
Join date : 09.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

S2 Kopsavilkums Empty Re: S2 Kopsavilkums

Post by Kristz Otrdiena Decembris 17, 2013 3:46 pm

Nu jau labs Wink
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

S2 Kopsavilkums Empty Re: S2 Kopsavilkums

Post by Zommers Otrdiena Decembris 17, 2013 3:50 pm

Paldies... Trieciens vienmēr būs prātā Smile
Zommers
Zommers
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/

Postu skaits : 1554
Join date : 09.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

S2 Kopsavilkums Empty Re: S2 Kopsavilkums

Post by Skipper Otrdiena Decembris 17, 2013 4:04 pm

Raksts uz URĀ! Pārliecinoši tavs labākais raksts! Lai tev veicas savā, tā teikt vecajā klubā!

PS. Paskaties to play-off atskatu, esi mazlietiņ tur nepareizi pastāstījis Wink Very Happy
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

S2 Kopsavilkums Empty Re: S2 Kopsavilkums

Post by Zommers Otrdiena Decembris 17, 2013 4:27 pm

Hmm būs jau tā jādara...
Zommers
Zommers
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/

Postu skaits : 1554
Join date : 09.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

S2 Kopsavilkums Empty Re: S2 Kopsavilkums

Post by Foruma Butaforija Nr1. Otrdiena Decembris 17, 2013 4:43 pm

Man vienīgam liekas , ka Uvis to nerakstīja pats..kkā neticas , ka tik pēkšņi viņš uzraksta vienkārši lieliski!
Šeit dažas teikuma uzbūves kļūdas no viņa iepriekšējiem rakstiem , tā kā man neticas , ka to rakstīja viņs..!

Mans draugs Jarko Sommanen
"Es ejot laukā viņš nākot pretī noskatījās ka esmu tāds kā sportisks"
"Es viņu ievērojis viņs nāca tuvāk un sāka spēlēties ar mani"
"Tad piegājām pie eglītes un izpušķojām mēs abi"
"Viņš pieaudzis 23 gadi bija"
"Piekrita protams un aizgāja citur atkal dzīvot"
"Spēlējot viņi labi abi spēlēja"

Gatavojas 18.novembrim.
"Solās būt labs koncerts, bet nezinām kāds laiks būs vai saulains vai arī lietains"
"Grupas vēl nezinām kādas būs"
"Kad bija treniņš viņi paņēma stundu, lai dziedātu un arī pārējo laiku viņi strādāja priekš hokeja spēlēm"
"Šim duetam bija ļoti nozīmīgi mācīties dziesmas, jo bija duets"
"Kad pienāca nākamā diena skatuve bija jau atbraukusi un zvanīja Emīlam" Skatuve zvanīja Emīlam? Very Happy

Uvis Zommers pastāsta par dzeršanu
"Nesen es biju bara un teicu kad vēršu veikalu vaļā, jo biju piedzeries."
"Es jau biju tad izdomājis jau nosaukumu uperzommers tikai tas neskanēja tas nosaukums"
"Tagad esmu nedaudz vilies sevi un gaidu jauno reakciju reaģēs"

Tāpēc man vienkārši neticas , ka to ir rakstījis viņš , jo daudzās vietās ir tik gudri uzrakstīts , ka neliekas , ka to ir rakstījis Uvis..

"Pārbaudes spēlēs vēl spēlēju Aizputes Ledlaužos kas pirmajā sezonā bija Maskavas LEV, bet tad mainīja nosaukumu uz Aizputes Ledgrauži, bet šis nosaukums ilgi nenoturējās un komanda vēlreiz mainīja nosaukumu, šoreiz uz paliekošo Aizputes Ledlauži" Viņš nekad tik saistoši un gudri nav rakstījis.
"Pirmā pārbaudes spēle bija pret Rīgas Triecienu. Kas agrāk bāzējās Monreālā. Mēs pirmajā spēlē zaudējām ar rezultātu 2:5. Guvu vienus vārtus un atdevu vienu rezultatīvu piespēli. Otrā spēle bija pret jauno komandu Talsu Lokomotiv. Kurā mēs atkal zaudējām, bet šoreiz ar rezultātu 3:4 papildlaikā. Spēlē neguvu nevienu punktu. Tad jau pienāca tas laiks, kad sākās otrā sezona. Pirmā spēle bija pret Rīgu un bijām zaudētāju lomā. Zaudējām ar rezultātu 1:4, spēlē atdevu vienu rezultatīvu piespēli. Otrā spēle bija pret Oslo. Pārliecinoši uzvarējām ar rezultātu 7:4, spēlē atdevu vienu rezultatīvu piespēli. " Šādi viņš arī nekad nav rakstījis! Very Happy

Tālāk neturpināšu , bet palasat citus viņa rakstus un salīdzinat. Tāpēc man ir sajūta , ka to nav rakstījis viņš , vēl viens pierādijums: Visas bildes ir vienāda izmēra , citos rakstos tā nav bijis!

Labi , beigšu savu detektīvrunu!:d
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

S2 Kopsavilkums Empty Re: S2 Kopsavilkums

Post by Kristz Otrdiena Decembris 17, 2013 4:47 pm

Ņēmis vērā kritiku Smile
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

S2 Kopsavilkums Empty Re: S2 Kopsavilkums

Post by Zommers Otrdiena Decembris 17, 2013 5:29 pm

Hmm es to visu rakstiju pats. Sakuma man bija nesalarigi bet tad Krists teica lai rakstu saprotosi. Nemu vera un ta uzrakstiju. Skype jau teicu kad rakstiju visamz divas nedelas. Un ja Krists pareizi pateica kad nemu vera kritiku. Parskatiju vecos manus rakstus. Bija daudz kritiku tadel so rakstu rakstiju saprotosi.
Zommers
Zommers
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/

Postu skaits : 1554
Join date : 09.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

S2 Kopsavilkums Empty Re: S2 Kopsavilkums

Post by Skipper Otrdiena Decembris 17, 2013 5:44 pm

Neesmu es muļķis un uzreiz sapratu, ka Uvim ir pamatīgi palīdzēts, bet to viņš ir rakstījis. Pēc domu gājiena var saprast, bet cita runa, ka to kāds (visticamāk Krists) ir izlabojis gan gramatiski, gan stilitiski. Ja jau kādam nav žēl tērēt laiku un izlabot Uvja rakstu, tad neredzu tur nekā sliktu. Labāk šādi raksti, bet vismaz interesanti un tiešām prieks skatīties, nekā paša, bet kaut kādi nesaprotami ķeburi! Domāju, ka šoreiz viņam var ieskaitīt arī mazlietiņ vairāk Wink
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

S2 Kopsavilkums Empty Re: S2 Kopsavilkums

Post by Zommers Otrdiena Decembris 17, 2013 5:50 pm

Jā rakstīju pats, bet Krists izlaboja

P.S paldies viņam par to un vins pamacija dazus panemienus ka rakstit rakstu
Zommers
Zommers
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/

Postu skaits : 1554
Join date : 09.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

S2 Kopsavilkums Empty Re: S2 Kopsavilkums

Post by Kristz Otrdiena Decembris 17, 2013 5:53 pm

Jā, palīdzēju viņam, es viņam rakstus nerakstītu nekad, bet tikai laboju. Laikam būs katrs raksts jāizlabo.
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

S2 Kopsavilkums Empty Re: S2 Kopsavilkums

Post by Foruma Butaforija Nr1. Otrdiena Decembris 17, 2013 5:58 pm

Nu labi. Protams nav slikti palīdzēt mazajam brālim , bet nu ,tad es arī varu piemēram savu tēti pasaukt un "mans" skills arī būs ļoti uzlabojies!Very Happy
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

S2 Kopsavilkums Empty Re: S2 Kopsavilkums

Post by Snickers Otrdiena Decembris 17, 2013 6:04 pm

Tev neapnīk ?
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

S2 Kopsavilkums Empty Re: S2 Kopsavilkums

Post by Kristz Otrdiena Decembris 17, 2013 6:07 pm

Snickers rakstīja:Tev neapnīk ?


Robim, vai Uvim, vai man ?
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

S2 Kopsavilkums Empty Re: S2 Kopsavilkums

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu


Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā