S3 Sakums

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

S3 Sakums Empty S3 Sakums

Post by Marku$$ Pirmdiena Decembris 16, 2013 11:08 pm

Tresa sezona jau sakusies un drafts ari bijis viss rit uz prieksu.Aizputei ir dazu jaunu talantu cerams aktivu,bet mums ir ari Rigas trieciena speletajs Uvis Zommers jacer ka so sezon visi Aizputiesi nesis daudz uzvaru ka ari uzvaru par playoff.So sezon(s3) plani ir iegut kasu jo ieprieksejas sezonas nav bijusas tik veiksmigas un tapec esam savakusies un spelesim ka isti ledlauzi lauzisim ledu un edisim medu lai butu stipri un aizstavetu savu komandu!!!


Ka jau ir zinams Aizputes labakais speletajs un Gm ir Krists Zommers applausi...
Kapteinis un kapteina asistenti:
Kapteinis-Markuss Annens
1.Asistents-Krists Zommers
2.Asistents-Uvis Zommers
Esmu loti lepns par sevi bet paldies jasaka jau ir balsotajiem kas balsoja par so trinieku...


Es aktivi trenejos (censos) un cinos lai nepieviltu savu GM bet nevar jau vienmer nospelet ideali vai spidosi! Ka jau teicu centisos nepievilt savu GM tas bus varbut gruti jo  man tikai 265 tpe bet ka dzirdeju trenini netiks atjaunoti tapec man bus apmeram 248 tpe kas nav nemaz tik daudz..
Si bus mana otra sezona jacinas par stipru aizputi par stipriem Aizputes Ledlauziem!!!!!!!  Ledlauži Ledlauži Ledlauži

P.S. Nav garumzimju lugums izlabot ar garumzimem.
Marku$$
Marku$$
Markuss Annens (GK)
Markuss Annens (GK)

Postu skaits : 110
Join date : 18.10.13
Vecums : 23
Dzīvesvieta : Sheffield

Atpakaļ uz augšu Go down

S3 Sakums Empty Re: S3 Sakums

Post by Powrish Pirmdiena Decembris 16, 2013 11:27 pm

Vēl pie rakstu veidošanas jāpiestrādā, kautvai, es nez kā var nebūt garumzīmes, pamēģini ctrl+shift Very Happy Rakstam jabūt saturīgam un ar mērķi, šeit vēl neko tādu neredzēju, bet ceru ka pie citiem rakastiem piestrādāsi Wink
Powrish
Powrish
Alens Paurs #3 (LW)
Alens Paurs #3 (LW)

Postu skaits : 2846
Join date : 11.06.13
Vecums : 55

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā