Uvja Zommera treniņnometne.

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Uvja Zommera treniņnometne. Empty Uvja Zommera treniņnometne.

Post by Zommers Svētdena Decembris 15, 2013 11:14 am

Viss sākās ar to kad no Rīgas jau nesen aizgāju uz Aizputi. Piedāvājums bija labs tāpēc aizgāju.
    Pagāja dienas kad jau pienāca visas šīs lietas Aizputē. Drafts ir jau pagājis.
    Tad pēc šī drafta sākās treniņnometne. Esmu jau gatavs trenēties pilnā sparā. Tātad pirmais mans treniņš Aizputē (atkal Very Happy).

Uvja Zommera treniņnometne. Normals-hokeja-trenins-1
Treniņnometnes sarunas

    Pirmā diena piestrādājām pie taktiskās un dēvāmies runāt. Kad viss pateikts ķērāmies pie lietas. Sākumā tāpat kā iesildīšanās mēs slidojām desmit apļus ap laukumu. Noslidojām labi. Tad ķērāmies pie mazākuma, vairākuma. Pēc tam parunājām par izturību (endurance). Trenējām to uz augšu. Man bija pirmā dienā jau tas jādara.

Uvja Zommera treniņnometne. HockeyRink 

Ledus arēna

    Otrā dienā arī trenēju izturību ar dažādiem izturības paņēmieniem. Slidoju apkārt laukumam, metu pa vārtiem u.c .

Uvja Zommera treniņnometne. 0
Metieni pa vārtiem
   
    Trešā dienā mēs paņēmām drusku vairāk laiku. Kamēr trenējāmies tikmēr Krists ar Markusu runāja pa maiņām kurā varētu spēlēt. Pēc pirmām divām dienām pirmā maiņā būtu Krists - Uvis -... Tālāk nebija zināms. Tālāk pēc kādām dažām minutēm treneris aizgāja prom. Tas lika saprast kad treniņš beidzies, bet tad jau atkal ienāca ar dažādiem papīriem kuri bija jāparaksta. Ta pagāja grūta diena.

Uvja Zommera treniņnometne. Foto-Latvijas-hokeja-3
Uvja metiens pa vārtiem


    Ceturtā dienā izturība atkal mani sagaidīja, bet bija labāk izturība nekā pirms divām dienām. Treniņš jau gāja ilgi. Kad visi aizgāja paliku es ar Kristu (galveno GM). Runajām par maiņām un par manu izturību kas sagaida nākamajās dienās.


    Piektā dienā jau iepriekšējās dienās teiktais sagaidīja mani. Priekšā bija īsts kara lauks. Pilns bija ar visādiem sķeršļiem izturībai vajadzīgais. Pirmais mans pārbaudijums bija kā iesildīšanās atkal jāslido apkārt laukumam. Beidzis slidot gāju tālākk. Prom atpakaļ daudzas reizes ap konusiem rinķoju. To izdarīdams mani treneris paslavēja. Tad tālāk bija metieni pa vārtiem kurus es pārvarēju ļoti viegli. Pēc šī pārbaudījuma bija neliela pauzīte. Tad sekoja jau nākamais norādijums. Man bija jāiet uz vārtiem un jāapspēlē trīs spēlētāji. Šī patiešām bija traka diena. Treneris man teica ejot prom kad šo treniņu biju malacis un nekad neaizmirsīs.

Uvja Zommera treniņnometne. File38320433_e0356e69
Karu lauks Uvim

     Sestā dienā bija gandrīz līdzīgi uzdevumi, bet savādāk viss izdomājums. Sākums bija atkal iesildīšanās, tad sekoja dažādi kustības vingrinājumi. Izturēju un tad jau klāt nākamais uzdevums kas bija man pa spēkam. Mest pa vārtiem no iemetiena zonām pat no pretējiem vārtiem. Negāju mājās kad beidzās treniņš, bet gāju uz svaru zāli.

Uvja Zommera treniņnometne. _origin_Sportosana-Labakais-2
Svaru zāle Uvim

     Septītā dienā pēdējā diena kā uz brīvdienu nekas traks jau nebija tikai atkal iesildīšanās, locīšanās un spēka paņēmieni pret Kristu. Arī bija visādas citas lietiņas kas lika trenēties Smile . Pēc šī pārbaudījuma treneris pasauca un teica taktikas kādas jāizstrādā. Tā mēs arī darījām. Maza pauzīte tika ieturēta un tad svaru zāle un atkal ledus. Svētdiena bija baigi grūta, jo visādi locijumi. Visi sarunājām iet uz kafejnīcu un tad jau mājās gājām.

Uvja Zommera treniņnometne. Labakie-hokeja-speka-1
Uvja locīšanās talants
Zommers
Zommers
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/

Postu skaits : 1554
Join date : 09.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Uvja Zommera treniņnometne. Empty Re: Uvja Zommera treniņnometne.

Post by Kristz Svētdena Decembris 15, 2013 11:19 am

Towel 
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Uvja Zommera treniņnometne. Empty Re: Uvja Zommera treniņnometne.

Post by Zommers Svētdena Decembris 15, 2013 12:11 pm

KRisTiNs rakstīja:Towel 

Hmm par ko tas ? Very Happy
Zommers
Zommers
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/

Postu skaits : 1554
Join date : 09.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Uvja Zommera treniņnometne. Empty Re: Uvja Zommera treniņnometne.

Post by Foruma Butaforija Nr1. Svētdena Decembris 15, 2013 1:25 pm

Piedod , bet nekādas izdomas un viss teksts vienā čupā..
Acīm grūti lasīt.
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Uvja Zommera treniņnometne. Empty Re: Uvja Zommera treniņnometne.

Post by Zommers Svētdena Decembris 15, 2013 1:45 pm

Pagaidi bildes tiks ieliktas Wink
Zommers
Zommers
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/

Postu skaits : 1554
Join date : 09.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Uvja Zommera treniņnometne. Empty Re: Uvja Zommera treniņnometne.

Post by Zommers Svētdena Decembris 15, 2013 2:00 pm

P.S - Izlabots. Pielikts ar bildēm un apakšā bildēm mazs tekstiņš Smile
Zommers
Zommers
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/

Postu skaits : 1554
Join date : 09.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Uvja Zommera treniņnometne. Empty Re: Uvja Zommera treniņnometne.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā