Mans draugs Jarko Sommanen

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Mans draugs Jarko Sommanen Empty Mans draugs Jarko Sommanen

Post by Zommers Svētdena Decembris 01, 2013 3:34 pm

Sveiki !! Mans draugs Jarko Sommanen. Šodien pāstāstīšu kā mēs kļuvām draugi utt. kā viņam viss turpinājās.

Tātad kādā vasaras dienā viņam bija 10 gadu, bet man tikai 5 gadi. Es ejot laukā viņš nākot pretī noskatījās ka esmu tāds kā
sportisks. Nākamā dienā gāju laukā spēlēties (kā jau maziņš) viņš atnācis sāka runāt kādā citā valodā. Es viņu ievērojis viņs nāca tuvāk un sāka spēlēties ar mani. Viņš aizrunājies sāka arvien vairāk spēlēties. Iegaumēju tikai vienu vārdu HEI - Čau. Viņš man teicis kad grib draudzēties, bet es nesapratu somu valodu. Aizgāju mājās mammai teicu ko nozīmē Hei. Viņa atbildējusi čau. Nākamā dienā gāju atkal spēlēties. Viņš atkal atnācis ka mani izsekojis. Teica hei es protams tagad zināju ko tas nozīmē atbildēju viņam hei. Sācis spēlēties atnāca divi ļaunas puikas. Es biju smiltīs uztaisījis pili. Divi puikas visu izjauca. Soms to neizturējis viņš sāka sist. Tad padzinis viņus. Mēs kopīgi uztaisijām jaunu pili. Viņš zinājis drusku Latviešu valodu teica - Mani sauc Jarko. Es uzreiz biju smaidīgs un atbildēju - Mani sauc Uvis. Tā mēs sadraudzējāmies. Viņš iedeva savu telefona numuru. Katru dienu sarunājām satikties kā draugi pie smilšu kastes. Gājām pastaigāties. Vēl sētā bija visādi bērni kuri arī sadraudzējās ar viņu. Katrs sametāmies naudas, lai ko nopirktu Mans draugs Jarko Sommanen 170086664. Bija jautri. Pienākusi ziema mēs visi sētā slidojām. Man vienīgam nebija slidas. Jarko kā labs draugs man sākumā deva. Pienākuši ziemassvētki es ieaicināju Jarko uz mūsu dzīvokli. Atnācis ziemassvētku vakarā un uzdāvināja slidas. Biju priecīgs par dāvanu. Es savā istabā ar Jarko spēlēju spēles. Tad piegājām pie eglītes un izpušķojām mēs abi. Vēlāk gājām uz istabu atpakaļ. Es viņam kā skolotājs māciju Latviešu valodu Mans draugs Jarko Sommanen 2865270636. Protams runāja vēl somiski. Tā pagāja ziemassvētki. Laukā gājām ar slidām un ragavām sļūcām pa kalnu lejā. Arī pienāca 18.novembris. Bija mana dzimšanas diena un palika jau 6 gadi. Ieaicināju visus savus draugus un labāko draugu Jarko. Pienāca mīļā vasara. Visu vasaru pavadījām laukā kopā. Arī viņš palika pie manis pa nakti. Vasarā 30.jūlijā viņam palika 11 gadu. Pēc gada mēs bija jau sakašķējušies. Tad jau vēl viens gads pagāja viņam bija jau palikuši 13 gadu, bet man tikai 8 gadu. Gāju jau 2.klasē. Tad es ejot pa ielu satiku savu veco draugu Jarko. Viņš mani pazina un teica čau. Es atbildēju pretī protams čau. Bija jau iemācijies Latviešu valodu, jo gāja Latviešu skolā. Tad salīgām mieru. Atkal bijām labi draugi. Pagāja 2-3 mēneši. Viņš brauca prom. Sākumā dzivojis Somijā,Helsinkos pārvācies uz Aizputi 5 gadu vecumā. Viņš tālāk brauca uz Rīgu dzīvot. Viņš pieaudzis 23 gadi bija. Vēl dzīvoja Rīgā. Sācis savu dzīvi. Tad viņam piedāvāja hokeja treniņus. Viņš bija ar mieru. 5 gadi pagājuši viņam piedāvāja līgumu Ak Bars rindās. Nospēlējis vienu sezonu piedāvāja labāku līgumu. Viņš Ak Bars rindās guva 15 vārtus un atdevis 10 piespēles. Tālāk piedāvāja NHL klubs Buffalo Sabres. Piekrita protams un aizgāja citur atkal dzīvot. Nospēlēja 2 sezonas. 26 gados viņam piedāvāja līgumu no LSHL Oslo Wild Cats kas tad bija Pittsburgas Diamonds. Nospēlēja vienu sezona trenerim neapmierināja viņa sniegums. Tad piedāvāja jau Bauskas lūši. Piekrita viņš. Tad spēlējot pret Rīgas trieciena komandu viņš satika savu veco labo draugu Uvi Zommeru. Uvim jau bija 22 gadi. Viņi abi runājās par savu bērnību. Viņš mācēja daudz valodu - Krievu,Angļu,Somu,Latviešu,Franču, jo viņam mācijā skolā to. Spēlējot viņi labi abi spēlēja. Uvis 5 gadu vecumā kad uzdāvināja slidas krita un cēlās visi ceļi bija zili. Tagad Uvis bija daudz labāks mācēja nostāvēt kājas un ātri slidoja Mans draugs Jarko Sommanen 170086664. Tā pagāja tā satikšanās. Tad viņi norunāja satikties Rīgā. Tā arī bija. Visu izrunājuši. Nākamā diena Jarko bija diemžēl bēdigi, jo mazais brālis 18 gadu vecumā nosities Mans draugs Jarko Sommanen 4246440793 Mans draugs Jarko Sommanen 4246440793 ....... Viņam diemžēl bija bēdīgi. Viņš arī spēlēja jau hokeju...


       Turpinājums sekos jau drīz. Tikai pa citu cilvēku Mans draugs Jarko Sommanen 170086664......
Zommers
Zommers
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/

Postu skaits : 1554
Join date : 09.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Mans draugs Jarko Sommanen Empty Re: Mans draugs Jarko Sommanen

Post by DoUbLeD Svētdena Decembris 01, 2013 4:55 pm

Drausmīgas stila kļūdas
DoUbLeD
DoUbLeD
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/

Postu skaits : 2606
Join date : 07.06.13
Vecums : 26
Dzīvesvieta : Rugāji

Atpakaļ uz augšu Go down

Mans draugs Jarko Sommanen Empty Re: Mans draugs Jarko Sommanen

Post by trusis Svētdena Decembris 01, 2013 7:23 pm

Pirmo reizi no tevis raksts ar normālu domu, bet kļudas nenormāli daudz.
trusis
trusis
Ģirts Valdmanis #82 (C)
Ģirts Valdmanis #82 (C)

Postu skaits : 1553
Join date : 03.08.13
Vecums : 26
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

Mans draugs Jarko Sommanen Empty Re: Mans draugs Jarko Sommanen

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā