LSHL :: S2 :: PO - Rīgas Trieciens @ Tamperes Wolves, Game 7

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

LSHL :: S2 :: PO - Rīgas Trieciens @ Tamperes Wolves, Game 7 Empty LSHL :: S2 :: PO - Rīgas Trieciens @ Tamperes Wolves, Game 7

Post by Viesis Otrdiena Novembris 12, 2013 5:51 pm

1.Periods:

2.Periods:

3.Periods:

Spēles statistika [Click]

Spēles Ieraksts[Click]

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S2 :: PO - Rīgas Trieciens @ Tamperes Wolves, Game 7 Empty Re: LSHL :: S2 :: PO - Rīgas Trieciens @ Tamperes Wolves, Game 7

Post by MrColt Otrdiena Novembris 12, 2013 6:18 pm

Žēl Sad 3:5 vienkārši mums nepaveicās Sad
MrColt
MrColt
Emīls Treilons #68 (RW)
Emīls Treilons #68 (RW)

Postu skaits : 1014
Join date : 24.07.13
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Kandava

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S2 :: PO - Rīgas Trieciens @ Tamperes Wolves, Game 7 Empty Re: LSHL :: S2 :: PO - Rīgas Trieciens @ Tamperes Wolves, Game 7

Post by Foruma Butaforija Nr1. Otrdiena Novembris 12, 2013 6:20 pm

Visu cieņu mūsu treneru korpusam , bet kā var izlaist sēriju esot PRIEKŠĀ 3:1 , to nu gan es nesaprotu..

Paldies par sēriju , Vilki !

Veiksmi pret WC !
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S2 :: PO - Rīgas Trieciens @ Tamperes Wolves, Game 7 Empty Re: LSHL :: S2 :: PO - Rīgas Trieciens @ Tamperes Wolves, Game 7

Post by The Number 1 Otrdiena Novembris 12, 2013 6:26 pm

Robertinsh rakstīja:Visu cieņu mūsu treneru korpusam , bet kā var izlaist sēriju esot PRIEKŠĀ 3:1 , to nu gan es nesaprotu..

Paldies par sēriju , Vilki !

Veiksmi pret WC !
Komandas ir līdzīgas, tāpēc es nemaz nēsmu pārsteigts par šādu iznākumu. Un treneru korpuss domāju noteikti nav vainīgs.
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S2 :: PO - Rīgas Trieciens @ Tamperes Wolves, Game 7 Empty Re: LSHL :: S2 :: PO - Rīgas Trieciens @ Tamperes Wolves, Game 7

Post by Snickers Otrdiena Novembris 12, 2013 6:28 pm

Fināla pretinieki ir noskaidroti ! Domāju , ka tajā brīdī kad sērijā rezultāts bija 3;1 neviens nešaubījās pat uzvarētāju , bet tomēr Vilki var teikt izdarīja neiespējamo ! Wink
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S2 :: PO - Rīgas Trieciens @ Tamperes Wolves, Game 7 Empty Re: LSHL :: S2 :: PO - Rīgas Trieciens @ Tamperes Wolves, Game 7

Post by Foruma Butaforija Nr1. Otrdiena Novembris 12, 2013 6:32 pm

The Number 1 rakstīja:
Robertinsh rakstīja:Visu cieņu mūsu treneru korpusam , bet kā var izlaist sēriju esot PRIEKŠĀ 3:1 , to nu gan es nesaprotu..

Paldies par sēriju , Vilki !

Veiksmi pret WC !
Komandas ir līdzīgas, tāpēc es nemaz nēsmu pārsteigts par šādu iznākumu. Un treneru korpuss domāju noteikti nav vainīgs.
Nesaku , ka viņi ir vainīgi , bet nu redzot , ka Vilki izcīnija uzvaru divas spēles pēc kārtas un cik es zinu , ka nekas īpašs Trieciena sastāvā netika mainīts , tad nu iznākums ir loģisks !!

ŽĒL....
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S2 :: PO - Rīgas Trieciens @ Tamperes Wolves, Game 7 Empty Re: LSHL :: S2 :: PO - Rīgas Trieciens @ Tamperes Wolves, Game 7

Post by The_Mazais. Otrdiena Novembris 12, 2013 6:46 pm

Tas pateicoties manām 2 uzrunām. Labi tas joks, bet neticu, ka no rezultāta 3:1 var atspēlēties un uzvarēt sēriju.
The_Mazais.
The_Mazais.
Inokentijs Kastiņš #15 (C)
Inokentijs Kastiņš #15 (C)

Postu skaits : 1218
Join date : 30.06.13
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S2 :: PO - Rīgas Trieciens @ Tamperes Wolves, Game 7 Empty Re: LSHL :: S2 :: PO - Rīgas Trieciens @ Tamperes Wolves, Game 7

Post by Intarusu Otrdiena Novembris 12, 2013 6:58 pm

Es pat. Neticu ko vairogs un komonda izdarīt. Atspēlēties no 3-1serija un izraut uzvaru septītā spele. Prieks par tadu komandu. Paldies vairog ka pie runāji un pateici lai palieku Wolf rindas. Tagt sezonas pirmas atkārtojums vai Wolf spēs noturēt titulu?
Intarusu
Intarusu
Lasse Lammela 31 # C
Lasse Lammela 31 # C

Postu skaits : 2725
Join date : 11.06.13
Vecums : 40
Dzīvesvieta : TP - 627

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S2 :: PO - Rīgas Trieciens @ Tamperes Wolves, Game 7 Empty Re: LSHL :: S2 :: PO - Rīgas Trieciens @ Tamperes Wolves, Game 7

Post by Skipper Otrdiena Novembris 12, 2013 7:00 pm

Robi, netaisos sevi un Krišu aizstāvēt, bet neuzskatu, ka kāds būtu vainīgs, jo galu galā spēlē dators, atdeve ir vienāda un ja spēles ir tik līdzīgas, tad nevajag neko mainīt Wink Ja tiksi pie savas komandas, tad to ātri sapratīsi. Un uz pēdējo spēli nedaudz pamainīju
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S2 :: PO - Rīgas Trieciens @ Tamperes Wolves, Game 7 Empty Re: LSHL :: S2 :: PO - Rīgas Trieciens @ Tamperes Wolves, Game 7

Post by Foruma Butaforija Nr1. Otrdiena Novembris 12, 2013 7:05 pm

Skipper rakstīja:Robi, netaisos sevi un Krišu aizstāvēt, bet neuzskatu, ka kāds būtu vainīgs, jo galu galā spēlē dators, atdeve ir vienāda un ja spēles ir tik līdzīgas, tad nevajag neko mainīt Wink Ja tiksi pie savas komandas, tad to ātri sapratīsi. Un uz pēdējo spēli nedaudz pamainīju
Nesaku , ka jūs esat vainīgi , bet nu divi zaudējumi ir un paliek zaudējumi , vai nu līdzīgi vai nē , tie skaitās zaudējumi !
Play-off visas spēles praktiski beidzas ar vienas ripas pārsvaru , tāpec liekas , ka spēles vienādas.. bet nu tā gan nav , jo piemēram game6 Vilkiem bija 50 metieni , mums 30 , nebūtu tu , varbūt ielaistu game6 vēl vairāk , tāpec es tās spēles neuzskatu pa līdzīgām it īpaši game6 Wink
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S2 :: PO - Rīgas Trieciens @ Tamperes Wolves, Game 7 Empty Re: LSHL :: S2 :: PO - Rīgas Trieciens @ Tamperes Wolves, Game 7

Post by Skipper Otrdiena Novembris 12, 2013 7:27 pm

Ja mēs ar šīm maiņām uzvarējām 3 spēles un zaudējām 3, tad koef ir 0. Tātad 50pret50, ka varējām izraut. Ja veic regulāras maiņas, tad tas nenozīmē spēcīgāku sniegumu, tas var novest arī pie vel vajākiem rezultātiem, tāpēc arī negribēju neko mainīt un atstāt to likteņa varā. Nav jau īstais hokejs, kur kāds var improvizēt vai uzņemties līdera lomu, šī tiešām ir laimes spēle...

Nav ko sērot, jau labu laiku esmu sācis aktīvi strādāt pie komandas modeļa izveides nākamai sezonai un esmu drošs, ka nākam sezon mums spīdēs vismaz play-off un vel augstākas virsotnes. Ar katru sezonu mēs savu latiņu paceļam augstāk un nākam sezon pacelsim to līdz virsotnei! Lai Dzīvo Trieciens!
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S2 :: PO - Rīgas Trieciens @ Tamperes Wolves, Game 7 Empty Re: LSHL :: S2 :: PO - Rīgas Trieciens @ Tamperes Wolves, Game 7

Post by kikish18 Otrdiena Novembris 12, 2013 10:32 pm

Ja godīgi, pie rezultāta 3:1 jau sāku satraukties, bet nevienam neteicu ... Tas ir sliktākais rezultāts pie kāda būt vadībā, jo zaudējums pēc tam ir rūgtāks. Šogad SC Play-Off līdzīgi bija ar DET un CHI, uzvarētāju jau visi zin!

Nekādā mērā negribu novelt vainu uz NHL09 random. Esmu veicis sim testus pret komandām, kuru OVR ir 99, rezultāti bija līdzīgi šai PO sērijai -cieši, neprognozējami, zaudējumi ar minimālu pārsvaru....

Trieciens uzstātīja sev augstu mērķi kopš sezonas sākum, daudzi atzina, ka pat Triecienam ir labķais sastāvs, to apliecināja vēl vairāk rezultāti. Taču daudzu sakritību pēc kaut kas pārtrūka, beigās atgriezās, tagad atkal pazuda.


Runājot par sakritībām ....... tie paši S1 finālisti Very Happy


Un pedējais, ko vēlos teikt savā pēdējā S2 PO komentārā .... Rīgas Trieciena biedri! Man bij gods spēlēt ar Jums!

Lai dzīvo Trieciens!
kikish18
kikish18
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/

Postu skaits : 2238
Join date : 23.07.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Jaunpils

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S2 :: PO - Rīgas Trieciens @ Tamperes Wolves, Game 7 Empty Re: LSHL :: S2 :: PO - Rīgas Trieciens @ Tamperes Wolves, Game 7

Post by vairogs Otrdiena Novembris 12, 2013 11:25 pm

The Number 1 rakstīja:
Robertinsh rakstīja:Visu cieņu mūsu treneru korpusam , bet kā var izlaist sēriju esot PRIEKŠĀ 3:1 , to nu gan es nesaprotu..

Paldies par sēriju , Vilki !

Veiksmi pret WC !
Komandas ir līdzīgas, tāpēc es nemaz nēsmu pārsteigts par šādu iznākumu. Un treneru korpuss domāju noteikti nav vainīgs.
Tieši tā - divas līdzvērtīgas komandas ( faktiski katrā spēlē to varēja arī novērot - sīvi rezultāti ar vienu vārtu starpību - tukšos vārtus neskaitu - tie tik kā apbalvojums ) ...

Regulāro sezonu ar noslēdzām otrie uzreiz priekšā Triecienam (šķīra laikam tik 1 pts abas komandas ,ja nejaucu ! ) Wink

Te varēja uzvarēt jebkurš no šī dueļa ! Mums paveicās par 1% vairāk !

Finālā prognozēju ko līdzīgu !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S2 :: PO - Rīgas Trieciens @ Tamperes Wolves, Game 7 Empty Re: LSHL :: S2 :: PO - Rīgas Trieciens @ Tamperes Wolves, Game 7

Post by vairogs Otrdiena Novembris 12, 2013 11:26 pm

The_Mazais. rakstīja:Tas pateicoties manām 2 uzrunām. Labi tas joks, bet neticu, ka no rezultāta 3:1 var atspēlēties un uzvarēt sēriju.
Būs tev laikam jāsāk ticēt !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S2 :: PO - Rīgas Trieciens @ Tamperes Wolves, Game 7 Empty Re: LSHL :: S2 :: PO - Rīgas Trieciens @ Tamperes Wolves, Game 7

Post by vairogs Otrdiena Novembris 12, 2013 11:32 pm


Snickers , nu kā tad tā ?!



Atkal mēs abi tiekamies finālā !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S2 :: PO - Rīgas Trieciens @ Tamperes Wolves, Game 7 Empty Re: LSHL :: S2 :: PO - Rīgas Trieciens @ Tamperes Wolves, Game 7

Post by vairogs Otrdiena Novembris 12, 2013 11:41 pm


Es Vilku vārdā vēlos pateikties Trieciena puišiem un treneriem par šo smago un garo ,un vienlaicīgi skaisto sēriju !



Mūsu abu komandu līdzjutējiem tas bij saldais ēdiens - 7 spēles ( 7 neprognozējamas spēles ) !!


Malači , jūs pierādījāt visas sezonas garumā , ka ar jūsu spēku ir jārēķinās ikvienam pretiniekam !!
Un nākamsezon noteikti būsiet divtik spēcīgi !


To arī jums novēlu !! (Lai dzīvo Trieciens ! ) GOAL GOAL GOAL 
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S2 :: PO - Rīgas Trieciens @ Tamperes Wolves, Game 7 Empty Re: LSHL :: S2 :: PO - Rīgas Trieciens @ Tamperes Wolves, Game 7

Post by vairogs Otrdiena Novembris 12, 2013 11:56 pm

Ko vēl varu piebilst - runājot par Robīša iebildumiem , es pilnībā šoreiz nostāšos treneru pusē - pareizi viņi darīja ,ka neveica straujas maiņas , radikāli ir jāveic pārmaiņas ,kad komanda zaudē ilgstoši un ar lieliem rezultātiem ! (vilkiem bij tāds laika posms ,kad atļāvos paeksperimentēt un atklāju taktiku ar kuru varam zaudēt visiem pēc kārtas ielaižot vismaz 6 vārtus katrā spēlē - tā bij rūgta pieredze ) ...

Šeit neuzvar komanda ,kas visvairāk met pa vārtiem ! (mēs Ledlaužus divtik nomētājām beigās zaudējām ar 0-2 vai 0-3 ) ... tur ar veiksmes un taktiku faktors nostrādā !

Turklāt pirmajā sezonā tieši Ledlauži (jeb Lauvas) , mainīja taktikas uz katru spēli - tādēļ ar nespēja rādīt pārliecinošu sniegumu !!

Ja šajā gadījumā treneri būtu ko krasi mainījuši - visticamākais rezultāts varēja izrādīties vēl lielāks !

Iepriekšējā spēlē jau bijāt tuvu uzvarai sērijā - nu izdevās pēdējā minūtē izlīdzināt !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S2 :: PO - Rīgas Trieciens @ Tamperes Wolves, Game 7 Empty Re: LSHL :: S2 :: PO - Rīgas Trieciens @ Tamperes Wolves, Game 7

Post by Skipper Trešdiena Novembris 13, 2013 10:58 pm

Nu labi, esmu par šo nomierinājies un ar to kas šobrīd notiek galvā esmu par šo pat mazlietiņ aizmirsis...

Tagad varu pateikties Vilkiem par šo sēriju. Cīņa bija sīva un aizraujoša, abas komandas rādīja atzīstamu sniegumu, bet beigās noveicās tomēr čempioniem. Domāju, ka esam paveikuši lielu darbu šajā sezonā pakāpjoties līdz čempionu līmenim, mazlietiņ tikai pietrūka, bet nu nākam sezon Wink
Vilkiem novēlu veiksmīgu nākamo un pēdējo, svarīgāko sēriju pret Snikera vadītajiem Kāķiem, tur būs ko paskatīties. Ja spējāt tomēr uzvarēt Triecienu, tad Jūs esat cienīgi atkal būt čempioni!
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL :: S2 :: PO - Rīgas Trieciens @ Tamperes Wolves, Game 7 Empty Re: LSHL :: S2 :: PO - Rīgas Trieciens @ Tamperes Wolves, Game 7

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā