Caur ērkšķiem uz zvaigznēm

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Vai ar laiku vajadzētu atteikties no NPC?

Caur ērkšķiem uz zvaigznēm Vote_lcap22%Caur ērkšķiem uz zvaigznēm Vote_rcap 22% 
[ 5 ]
Caur ērkšķiem uz zvaigznēm Vote_lcap26%Caur ērkšķiem uz zvaigznēm Vote_rcap 26% 
[ 6 ]
Caur ērkšķiem uz zvaigznēm Vote_lcap52%Caur ērkšķiem uz zvaigznēm Vote_rcap 52% 
[ 12 ]
 
Kopā Balsis : 23
 
 

Caur ērkšķiem uz zvaigznēm Empty Caur ērkšķiem uz zvaigznēm

Post by kikish18 Piektdiena Oktobris 25, 2013 7:16 pm

Vispirms rakstu izlasām, tad balsojam!


Turpinās autobiogrāfisko darbu sērija. Šīs dienas varonis būs ļoti neierasts spēlētājs, spēlētājs, kam pie vārda, uzvārda ir rakstīti trīs burti – NPC... Iespējams, daži izlasot to jau uzminēja, ka tas būs mans NPC Mārtiņš Stopnieks. Laiks atklāt to, kādā veidā mazais lauku zēns Mārtiņš „izsita” ceļu uz profesionālo hokeju.

Caur ērkšķiem uz zvaigznēm Patrice%20Bergeron%202.0

Caur ērkšķiem uz zvaigznēm Italy1494

Interesantā uzvārda „Stopnieks” saknes meklējamas viduslaiku beigās. Mārtiņa senčos bija slavens ieroču meistars, dzimis un audzis Itālijā, kur apguvis savu arodu. Taču tur bija grūti uzsākt jebkādu biznesu, tāpēc devās uz Vāciju, no Vācija nokļuva Livonijā. Sākumā atvēra mazu darbnīcu, taču apbrīnojamās, izcilās kvalitātes dēļ ieguva atzinību un drīz pieņēma pasūtījumus no augstākajiem Livonijas bruņiniekiem. Tā kā pārsvarā Marco Tobenacci uzturējās latviešu vidē viņš tika iesaukts par Mārci Stopnieku.

Caur ērkšķiem uz zvaigznēm F64_dirsi_200112_020-media_large

Tā kā Mārtiņā ir atrodamas pat itāļu saknes, bet īstenībā uzskata sevi par patiesu latvieti. Mārtiņa tēvs ir hokeja fans, kas strādā vietējā pagasta autodarbnīcā par mehāniķi. Kad bijusi izdevība, vedis uz hokeja spēlēm. Mārtiņā arī bija iesēdusies mīlestība pret hokeju, taču fiziski nebija spēcīgākais klasē, īss, nedaudz tukls, kustējās lēni un neveikli, skolā pat tika izsmiets nedaudz. Reiz ejot mājās no skolas notika pavērsiens, kas mainīja, iespējams, viņa dzīvi.

Vietējie skolēni spēlēja hokeja uz aizsaluša ezera. Ejot garām, tobrīd vienam no viņiem bija jāsteidzas prom un viena komanda palika mazākumā, kāds no zēniem iesaucās, lai Mārtiņš pievienojās. Kad viņš izdzirdēja to, brida pāri kupenām, tuvojās smiekliem, kas bija dzirdami no jaunajiem zēniem. Viņi neticēja, ka Mārtiņš pievienosies. Nūjas bija pietiekami, vienmēr kaut kas glabājās pie ezera esošajā būdiņā. Slidu viņam nebija tāpēc ielika kā aizsargu. Kaut arī viņš bija mazs un neveikls pēc dabas, uz laukuma vietējie zēni redzēja pavisam citu cilvēku. Cīņasspara, apņēmības, drosmes pilns, arī radošs savās izvēlēs, darbībās uz laukuma. Mārtiņa komanda todien bija uzvarētāja, un zēni zināja, ka liels nopelns tajā bija Mārtiņam. Tā bija laimīgāka diena viņa mūžā, kaut arī bija atgriezies vienos zilumos...



Savu attīstību sportā viņš turpināja, pēc stundām trenējoties, brīvdienās strādājot un pelnot naudu ekipējumam. Dažus gadus vēlāk skolā viņš bija atpazīstams ar nu jau garo augumu, spēcīgo, atlētisko ķermeni. Sporta sacensībās vienmēr tika iecelts par kapteini un mācēja komandu vadīt līdz uzvarām, zaudējumos pateicās katram komandas biedram, ka mēģināja, jo ne vienmēr taču viss izdodas. Smile

Caur ērkšķiem uz zvaigznēm Nicolas-RITZ

Mārtiņš Stopnieks turpināja savas gaitas sportā un, kaut arī vēlu bija sācis apmeklēt hokeja treniņus, iekļuva vietējās pilsētas junioru hokeja komandā. Tajos laikos no aizsardzības viņš pārformējās uz uzbrukumu, precīzāk centra pozīciju. Kā treneris teica, tad tādam cilvēkam kā Mārtiņš Stopnieks, kam ir tik augsta laukuma inteliģence, radošums un degsme cīnīties, jābūt centrā. Tas attaisnoja vietējo komandu, gan arī pašu Mārtiņu. Frāze „īstajā vietā un īstajā laikā ” bija attiecināma uz viņu. Pašatdeve, iemetieni, cīņa par vārtu priekšu, brīvās laukuma vietas, caururbjošās piespēles maiņas partneriem lika manīt par sevi. Viņš iekļuva Dinamo/Juniors rindās. (Jāpiemin arī tas, ka kādu laiku viņš spēlēja vienā komandā ar Krišu Labsvārdu )Tajā laikā Stopnieks bija ļoti rezultatīvs un guva savus personīgos rekordus, vidēji 2 punkti katrā spēlē. Nebija ilgi jāgaida, kad viņš tika draftēts Ziemeļamerikā. 4 raundā viņu izvēlējās Portlendas WinterHawks.


Portlendā no treneru korpusa bija savas prasības, un tās vairāk bija saistītas ar fizisko sagatavotību. Daudzas stundas treniņos, svaru zālē. Viņš bija viens no spēcīgākajiem komandas spēlētājiem. Smagie treniņi atmaksājās. Mārtiņš ieguva spēcīgu metienu, smagu ķermeni, kas bija kā gaļas maļamā mašīna pretiniekam. WHL līgas laikos viņu tiešām sauca par „gaļas mašīna”. Smejoties, ka tie pretinieki, kas atrodas laukumā ir domāti kā gaļa Stopniekam. Esot bijis kuriozs, ka vienā mačā pretinieku spēlētājs esot atdevis ripu, ieraugot iznākam Mārtiņu Stopnieku uz ledus no nomaiņas. Šīs reputācijas dēļ, Mārtiņš sasniedz savu sapni – NHL!

Caur ērkšķiem uz zvaigznēm Sharks_flyers60

Drafēts Nacionālajā Hokeja Līgā ar 1. izvēli 3. raundā, kopvērtējumā 62. izvēle, nokļuva San Hose Sharks rindās. Nedaudz smieklīgi, bet tāda sajūta, ka lielākā plēsoņu klubā nevarētu iekļūt, jau nosaukums vien atbilda viņa jaunajam spēles stilam. Pirmajā sezonā, pēc nokļūšanas San Hosē sistēmā, debiju NHL nepiedzīvoja. Fārmklubā Worchester Sharks Mārtiņš Stopnieks nospēlēja gandrīz visas sezonas spēles (3 spēles nespēlēja, jo saņēma diskvalifikāciju par nepareizi izpildītu spēka paņēmienu, par sitienu galvas un kakla rajonā). Bijis otrais rezultatīvākais komandā un pārliecinošām līdera iezīmēm. Sezonu vēlāk piedzīvoja ilgi gaidīto debiju NHL. Pirmajās 25 NHL karjeras spēlēs atzīmējās ar 7+6 punktiem, lietderības koeficentu +8 un ievērojamu izdarīto spēka paņēmienu un bloķēto metienu skaita dēļ, bija Sharks fanu elks, jocīgi, ka treneri reti, kad laida 1., 2. maiņā, jo tomēr komandā bija savi līderi. Pārsvarā spēlēja 4., reizēm 3. maiņā, ja aizgāja uz spēli ar 3 uzbrucēju virknējumiem. Daudzi gaidīja dižas lietas no Mārtiņa puses.... bet ....

Caur ērkšķiem uz zvaigznēm Sharks%20Blues%20Hockey.JPEG-0b6bf

26. NHL karjeras spēlē guva smagu traumu, kad tika savainots pēc novēlota spēka paņēmiena. Tika gūts smags smadzeņu satricinājums Pēc 2 ar pus mēnešiem Mārtiņš atgriezās laukumā, taču kaut kas bija izmainījies. Stopnieks sāka pieļaut paviršas kļūdas, nevajadzīgas rīcības laukumā, bija zaudējis savu degsmi, kāda tā bija pirms traumas. Sezonas beigās īsi pirms „Trade Deadline”, Mārtiņš Stopnieks tika aizmainīts uz Floridas Panthers. Panthers sastāva viņš spēlēja 2.,3. maiņā, ja vien bija pieteikts. Savu pirmo un diemžēl arī līdz šim pēdējo sezonu NHL noslēdza ar 10+11 punktiem, lietderības koeficentu -5. Florida bija gatava piedāvāt vienīgi divvirzienu līgumu, Mārtiņš saprata, ka sākot sezonu AHL, tur arī pabeigs. Latvijā nācās uzturēt visu ģimeni, no tā, ko viņš saņem Ziemeļamerikā. Starpsezonā viņš pieņēma lēmumu pamest NHL, vismaz līdz brīdim, kad kļūs par neierobežoti brīvo aģentu.

Caur ērkšķiem uz zvaigznēm Heatley-bench-alone2

Starpsezonā Mārtiņš Stopnieks saņēma piedāvājumus: no KHL, Habarovskas Amur kluba (ļoti dāsns, bet pēc izvērtēšanas secināja, ka nevēlas spēlēt tik tālu un piedzīvot atkal pārlidojumus kā San Hosē laikos), no Zviedrijas hokeja līgas AIK kluba, no DEL līgas Hamburg Freezers, no Čehijas līgas kluba HC Trinec, bet beigās piekrita Šveices līgas NLA piedāvājumam spēlēt Kloten klubā, par visizdevīgāko līguma summu. Spēlēšanu NLA uzskatīja par atpūtu un vienkāršu spēles izbaudīšanu. Lēnām juzdams, ka attīstība hokeja spējās mazinās saprata, ka NLA nav viņam piemērots, meklēja alternatīvas.

Caur ērkšķiem uz zvaigznēm Bergeron041009

Sezonas beigās Mārtiņš uzzināja par LSHL, taču uzreiz nepievienojās šai līgai, jo līgums ar Kloten vēl bija spēkā. Kad bija iespēja, Mārtiņš Stopnieks to izmantoja, caur draftu nokļuva Maskavas LEV sistēmā un aizsāka debiju LSHL tikai ar piespēli ( 3 spēlēs 0+2). Play Off toreiz Maskavas vienībai bija pavisam neveiksmīgs, taču Mārtiņš nekad nav uzskatījis par tādu spēlētāju – varoni. Viņš zina ko spēj paveikt laukumā un ir apmierināts ar to.

S2 LSHL Mārtiņam bija negaidīti laba. Iepriekš spēlējot no 3.,4. maiņas, viņš kļuva par stabilu 2. maiņas centru, pirmssezonā eksperimentējot ar veco labo aizsarga pozīciju, taču, kā pats norāda, centrā jau ir tik ļoti pierasts un komfortabli, ka nespēj rādīt tik labu sniegumu, kādu patiesībā varētu. Pēc 15 spēlēm ir apmierināts ar 5+6 punktu sniegumu.

Varēja būt vairāk, protams, bet tagad neīstā brīdī esmu iedzīvojies mikrotraumās. Savainoju labās rokas mazo pirkstiņu. Ieplīsis kauls. Celī ar kaut kas ir, bet tagad tuvākajā laikā nedošos uz pārbaudēm .. Ceru, ka pēc Play Off tikai vajadzēs pārbaudīties. Šis ir kontaktu sports, tas ir neizbēgami…

Esmu uzticīgs Aizputes komandai, pēc sliktas pirmās sezonas, visi domāja, ka Ledlauži ir tādi paši palikuši arī šosezon. Tā nebūt nav! Esam uzveikuši spēcīgas komandas, un varam to izdarīt arī tagad, tikai tā pa īstam iespēlējušies esam tikai sezonas beigās. Tas ir žēl! Ir jaunas sejas komandā, kas sevi spējīgi apliecina. Es zinu, kā tas ir pievienoties šajā komandā, jo esmu pats kādreiz bijis šādā situācijā.

Caur ērkšķiem uz zvaigznēm 536258712


Šis ir mans dārgais NPC, nopietni es to jau sāku uztvert kā paša miesīgu bērnu. Kaut gan lielā mērā tā jau ir, saviem NPC esam devuši vārdus, uzvārdus un uzlabojuši to, ko viņiem vajadzētu spēt. Tāpēc man būtu žēl, ja kādreiz mums būtu jāatsakās no saviem NPC, kam tie ir. Jā, tiek uzsvērts, ka šī līga ir domāta cilvēkiem, bet NPC paliek tik cilvēcīgi, ka ir jau liela daļa no līgas….

Pie reizes gribētos dzirdēt jūsu domas…
kikish18
kikish18
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/

Postu skaits : 2238
Join date : 23.07.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Jaunpils

Atpakaļ uz augšu Go down

Caur ērkšķiem uz zvaigznēm Empty Re: Caur ērkšķiem uz zvaigznēm

Post by Powrish Piektdiena Oktobris 25, 2013 7:57 pm

Tev vienkārši sanāk šādi raksti! Man prieks Smile
Atkal labs un saturīgs raksts!
Es nedomāju ka NPC vajadzētu likvidēt! NPC arī var būt līderi, un daži NPC jau ir ap 250+ TP...
Powrish
Powrish
Alens Paurs #3 (LW)
Alens Paurs #3 (LW)

Postu skaits : 2846
Join date : 11.06.13
Vecums : 55

Atpakaļ uz augšu Go down

Caur ērkšķiem uz zvaigznēm Empty Re: Caur ērkšķiem uz zvaigznēm

Post by dymo Piektdiena Oktobris 25, 2013 9:43 pm

zelta galva Smile  Towel 
dymo
dymo
Mark Dymo #12 (RW)
Mark Dymo #12 (RW)

Postu skaits : 936
Join date : 15.09.13

http://lnhl.latvianforum.net/forum

Atpakaļ uz augšu Go down

Caur ērkšķiem uz zvaigznēm Empty Re: Caur ērkšķiem uz zvaigznēm

Post by Foruma Butaforija Nr1. Piektdiena Oktobris 25, 2013 9:43 pm

Piekrītu Alenam , NPC ir jāpaliek un es savu NPC mīlu tāpat kā manu galveno spēlētaju..
Runājot par TP , atkal piekrītu Pakito , jo daži NPC ir līderi komandās piemērām Sandija Siliņa NPC (nikodems krauklis) , Laura Prikuļa (NPC jordan bartow) un tas pats piemērs ir mans NPC (DION PHANEUF) , viņš Wolwes komandas aizsardzības līnijā ir nozīmīga personība un TP arī ir daudz vairāk nekā citiem galvenajiem spēlētajiem , tāpec es par to lai NPC paliek ! Smile
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Caur ērkšķiem uz zvaigznēm Empty Re: Caur ērkšķiem uz zvaigznēm

Post by kikish18 Piektdiena Oktobris 25, 2013 10:14 pm

Hmm ... Daudzi uzsver NPC TP skaitu, bet loģiski domājot - kā tas nebūs augsts, ja spēlētājs pats ir aktīvs? Very Happy
kikish18
kikish18
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/

Postu skaits : 2238
Join date : 23.07.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Jaunpils

Atpakaļ uz augšu Go down

Caur ērkšķiem uz zvaigznēm Empty Re: Caur ērkšķiem uz zvaigznēm

Post by dymo Piektdiena Oktobris 25, 2013 10:33 pm

nj jaaa kas nemies ar npc kops dzimsanas ,tad jau ir gruuti skirties Smile 
dymo
dymo
Mark Dymo #12 (RW)
Mark Dymo #12 (RW)

Postu skaits : 936
Join date : 15.09.13

http://lnhl.latvianforum.net/forum

Atpakaļ uz augšu Go down

Caur ērkšķiem uz zvaigznēm Empty Re: Caur ērkšķiem uz zvaigznēm

Post by vairogs Piektdiena Oktobris 25, 2013 10:51 pm

Es par NPC saglabāšanu !

Piemēram tie paši Cēbers un Ķirsis top 3 līgā pēc rezultativitātes !

-------------------------------------------------
Ja ir doma pavairot komandu skaitu , tad atbalstu ideju arī par turpmāku NPC reģistrēšanu !

JAU ŠĪS SEZONAS SĀKUMĀ MUMS PLĀNI KLĀJĀS ATLAIŽOT PAMATSASTĀVA SPĒLĒTĀJUS uz debitantēm - BIJ TIK pusotra NORMĀLA MAIŅA ,tagad beidzot pamatsastāvs noformēts ar 4 pilnām maiņām ,  bet ,ja atkal paplašinās , tad atkal puskomanda vien paliek !

Mums šobrīd ir tik 3 lieki spēlētāji , bez kuriem var iztikt ,bet pārējie ir ļoti svarīgi !!
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Caur ērkšķiem uz zvaigznēm Empty Re: Caur ērkšķiem uz zvaigznēm

Post by kikish18 Piektdiena Oktobris 25, 2013 11:33 pm

vairogs rakstīja:Es par NPC saglabāšanu !

Piemēram tie paši Cēbers un Ķirsis top 3 līgā pēc rezultativitātes !

-------------------------------------------------
Ja ir doma pavairot komandu skaitu , tad atbalstu ideju arī par turpmāku NPC reģistrēšanu !

JAU ŠĪS SEZONAS SĀKUMĀ MUMS PLĀNI KLĀJĀS ATLAIŽOT PAMATSASTĀVA SPĒLĒTĀJUS uz debitantēm - BIJ TIK pusotra NORMĀLA MAIŅA ,tagad beidzot pamatsastāvs noformēts ar 4 pilnām maiņām ,  bet ,ja atkal paplašinās , tad atkal puskomanda vien paliek !

Mums šobrīd ir tik 3 lieki spēlētāji , bez kuriem var iztikt ,bet pārējie ir ļoti svarīgi !!
Esmu sakustinājis laikam pārāk svarīgu jautājumu Very Happy
kikish18
kikish18
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/

Postu skaits : 2238
Join date : 23.07.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Jaunpils

Atpakaļ uz augšu Go down

Caur ērkšķiem uz zvaigznēm Empty Re: Caur ērkšķiem uz zvaigznēm

Post by dymo Piektdiena Oktobris 25, 2013 11:42 pm

jap veciit
dymo
dymo
Mark Dymo #12 (RW)
Mark Dymo #12 (RW)

Postu skaits : 936
Join date : 15.09.13

http://lnhl.latvianforum.net/forum

Atpakaļ uz augšu Go down

Caur ērkšķiem uz zvaigznēm Empty Re: Caur ērkšķiem uz zvaigznēm

Post by kikish18 Sestdiena Oktobris 26, 2013 12:03 am

dymo rakstīja:jap veciit
Postiņu krāj? Very Happy
kikish18
kikish18
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/

Postu skaits : 2238
Join date : 23.07.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Jaunpils

Atpakaļ uz augšu Go down

Caur ērkšķiem uz zvaigznēm Empty Re: Caur ērkšķiem uz zvaigznēm

Post by dymo Sestdiena Oktobris 26, 2013 12:21 am

ja meeemi gribeeetu bezteemaaa mauktu valaa ja meemi man vaidzeeetu tos mesla posta skaitu, domaa ar galvu,kas jums i ar to kkaaadu kraasanu kkaaadi kompleksi vai 2x jau slapji jautaaa
dymo
dymo
Mark Dymo #12 (RW)
Mark Dymo #12 (RW)

Postu skaits : 936
Join date : 15.09.13

http://lnhl.latvianforum.net/forum

Atpakaļ uz augšu Go down

Caur ērkšķiem uz zvaigznēm Empty Re: Caur ērkšķiem uz zvaigznēm

Post by kikish18 Sestdiena Oktobris 26, 2013 12:24 am

dymo rakstīja:ja meeemi gribeeetu bezteemaaa mauktu valaa ja meemi man vaidzeeetu tos mesla posta skaitu,  domaa ar galvu,kas jums i ar to kkaaadu kraasanu kkaaadi kompleksi vai  2x jau slapji jautaaa
Es parasti to saku tiem, kas raksta 2-3 vārdu komentārus : Nesaku, ka pats dažreiz tā izdaru, kad zinu, ka vajag komentēt, bet nav ko teikt Very Happy Kaut gan tādās situācijās labāk paklusēt Very Happy
kikish18
kikish18
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/

Postu skaits : 2238
Join date : 23.07.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Jaunpils

Atpakaļ uz augšu Go down

Caur ērkšķiem uz zvaigznēm Empty Re: Caur ērkšķiem uz zvaigznēm

Post by dymo Sestdiena Oktobris 26, 2013 12:27 am

skaidrs man miilais Very Happy  vecais labais pieredzeeejusais ,nenoveeerteeetais draugs,man sodien gruuta dzive gala sadega uz pannas ,ko lai daru,nezinu jakauj naaakamais ruksis nost ......man taa rakstiit nu ers iisi un konkreeti biju domajios ka man ieintreesee tas jautaaajums
dymo
dymo
Mark Dymo #12 (RW)
Mark Dymo #12 (RW)

Postu skaits : 936
Join date : 15.09.13

http://lnhl.latvianforum.net/forum

Atpakaļ uz augšu Go down

Caur ērkšķiem uz zvaigznēm Empty Re: Caur ērkšķiem uz zvaigznēm

Post by dymo Sestdiena Oktobris 26, 2013 12:29 am

es vismaz saskatu tevii gaisu galvu,gudru kam ir izsteele neesmu veeel nevienu te taadu manijis starp citu,man jau nekaaada naida
dymo
dymo
Mark Dymo #12 (RW)
Mark Dymo #12 (RW)

Postu skaits : 936
Join date : 15.09.13

http://lnhl.latvianforum.net/forum

Atpakaļ uz augšu Go down

Caur ērkšķiem uz zvaigznēm Empty Re: Caur ērkšķiem uz zvaigznēm

Post by kikish18 Sestdiena Oktobris 26, 2013 12:31 am

dymo rakstīja:es vismaz saskatu tevii gaisu galvu,gudru  kam ir izsteele neesmu veeel nevienu te taadu manijis starp citu,man jau nekaaada naida
Man jau ar nebija Very Happy Kaut gan man atvēri acis, pastāv arī īsi un kodolīgi komentāri Very Happy
kikish18
kikish18
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/

Postu skaits : 2238
Join date : 23.07.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Jaunpils

Atpakaļ uz augšu Go down

Caur ērkšķiem uz zvaigznēm Empty Re: Caur ērkšķiem uz zvaigznēm

Post by Kristz Sestdiena Oktobris 26, 2013 8:17 am

Vairog, kad vērtēsi darbus ? Tu ļoti kavē ! Very Happy
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Caur ērkšķiem uz zvaigznēm Empty Re: Caur ērkšķiem uz zvaigznēm

Post by vairogs Sestdiena Oktobris 26, 2013 9:07 am

KRisTiNs rakstīja:Vairog, kad vērtēsi darbus ? Tu ļoti kavē ! Very Happy
Šovakar vai rīt pa dienu !!
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Caur ērkšķiem uz zvaigznēm Empty Re: Caur ērkšķiem uz zvaigznēm

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā