Paisums&Bēgums,jeb Bauskas "Lūšu" aizvadītais ceļs.

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Paisums&Bēgums,jeb Bauskas "Lūšu"  aizvadītais ceļs. Empty Paisums&Bēgums,jeb Bauskas "Lūšu" aizvadītais ceļs.

Post by Siliņš Otrdiena Oktobris 08, 2013 8:15 pm

BAUSKAS NOVADA ZIŅAS

Paisums&Bēgums ir lietas kuras pilnīgi nav saistītas ar hokeju,bet varbūt tomēr?!
Jūras atkāpšanās un augšupeja-Komandas uzvaras,zaudējumu sērijas.
saskatāt līdzību!?
Šajā raksta es ,reportietre  Svetlana Vāverniece, jums centīšos paskaidrot kas notiek ar Bausku!

Paisums&Bēgums,jeb Bauskas "Lūšu"  aizvadītais ceļs. Pi98hgg4bbeh1w6ogur4


Vai lielais hokejs ir aizrāvis Bausku?
Ir daudz un dažādi spriedelēts vai hokeja komanda Bauskas "Lūši" spēs sevi uzturēt.
Izrādās ka spēs gan.
Bauska ir atrisinājusi savu problēmu,un viņu spēles pašlaik notiek Mēmeles sporta centrā.Kā atzīst kasiere tad biļetes tiek izpirktas vienas stundas laikā!
Stāsta Biļešu pārdevēja N.Diksons

N.Diksons-Es neteiktu ka nēsmu pieredzējusi pārdevēja,tieši otrādāk.Es savā bunkurā tupu jau kādus 20 gadus.Gandrīz katru dienu,bet pateicoties bauskai es laikam beidzot došos pensijā.Tas man ir par traku.Es nespēju pavilkt to ka kādi 2000 cilvēku stundas laikā izpērk visas biļetes,un turklāt vēl reimatnism liek sevi manīt,turklāt kortīgā valdība....
šajā brīdi mēs beidzām interviju jo vajadzēja vērties vaļā kasei!
Tātad problēma ar hali tika atrisināta!Tos kas pašlaik notiek Bauskā var salīdzināt tikai ar Dināmo pirmo sezonu!Līdzjūtēji ir gatavi gūlties un krist par savu  komandu!Reizēm tas aiziet par tālu.Atgādinu kad pēdēja spēle kurā Lūši zaudēja ledlaužiem izscēlas "neliels" kautiņš.....
Lieki piebilst ka Lūšiem ir labākie fani visā lshl!
Paisums&Bēgums,jeb Bauskas "Lūšu"  aizvadītais ceļs. 9k=

Vai "Lūši" spēs noturēt savu līmeni?!

Baukai sezonas sākums nebija prognozējam.Vispirms tā uzleca uz augsto 3 vietu,tad tā kā daudzi prognozēja nespēja noturēties un pakāpās uz 5!bet pēdējas 4 spēles parāda ka "Lūšiem" ir raksturs!Tie atkal ir godpilnaja 2 vietā un ir apsteiguši pagāsā gada čempionus,bet tagad visu pēc kārtas!
Pirmā spēle bija ļoti principjāla,jo tur satikās 2 līgas jaunpienācējas "Lūši"" vs Lokomativ!
Lūši ļoti sīvā cīņā ar rezūltātu 6:5 tomēr uzveica Talsus!Tālāk sekoja daudz un dažādas spēles!Wolves(Zaudējums)
Nākamā spēle pret Wild cats ir ierakstīta lūšu slavas grāmatā!pirmajā periodā zaudējums 4:0,bet beigās tomēr uzvara ar 5:4.Tiešām šij komandai ir raksturs!Tālāk seko zaudējums Rigai papildlaikā1:2.
Vidu izlaidīsim,bet tik teiksim ka "Lūši" gan pakāpās gan nokritās turniras tabulā!
Pēdējā spēle ir viena no labākajām un skatāmākajām spēlem bauskas vēsturē.Glūzi kā dāvids(Bauska) un Goliāts(Rīga)
Pirms spēles jau bija zināms,kad "Lūši tāpat nepadosoes,jo  viņiem bija panicis rīgai zaudēt!2zaudētas spēles,abas papildlaikā!
trieciens šosezon bija neuzvarams,bet arī viņiem bija viena vājā vieta-Lūši!
Pēdējā spēlē Lūši pietrādija ka ir gatavi cīnīties par kausu,un bija vienīgā komanda kura šosezon ir uzvarējusi Triecienu un pārtraukisi tā leģendāro uzvaru sēriju!

Paisums&Bēgums,jeb Bauskas "Lūšu"  aizvadītais ceļs. Images?q=tbn:ANd9GcQcD0PI8-gfxzZjpIG4_SgoDCF1_R70YzbmK73_8zR2zSu9xFq8

Bauskas satāvs!

Bauskas sastāvs ir raibs kā dzeņa vēders,jeb vienkāršāk sakot  viņiem ir pats plašākai soliņš no visām LSHL komandām!Vai tas atmaksājas,jo bauskai budžeta knapi pietiek lai uzturētu hali,spriediet paši!?
Kā atzīst "Lūšu" psihalogs Jānis ieviņš,tad Katrs lūšu spēlēt'jas ir savādāks,šadfu komandu es vēl nēsmu redzējis!Tik vienotu,bet reizē atšķirīgu!
Lūši kopš sezonas gaitā ir saņēmuši ļoti lielus papildinājums,kas atmaksājās,plūme,šāvējs,Grševs....
Kā atzīst treneri tad viņuprāt pagaidām sastāvā nekas netik mainīts,jo līdzšinējais ir viņus ataisnojis.
bauska uzsver,un vienmēr ir uzsvērusi ka viņiem ir ļoti stabila vārtu līnija-Jānis Vītols.
Laigan  sezonas laikā viņš  ir nospēlējis vairākas sliktas spēles,treneri nav pat domājuši par vārtsarga maiņu,jo uzskata ka vainīgs ir bijis viss sastāvs!Pēdējas spēles Vītols ir pierādijis savu uzticību!,2 ļoti labas spēles!Malacis!Pierādiji komandai ka esi numur1!

Aizsargi!bauska jau labu klaiku ir komanda ar viss lielāko aisargu daudzumu!Vislielāko artavu ir devis Dick Assman.Jaunais perspektīvais un noteikti izscilais aisargs,kurš sevi ir pierādijis gan kā rezulttatīvu spēlētāju,gan kā melna darba darītāju.
uzbrucēji-Kas par daudz tas par skādi...Varbūt tā arī ir?!Bauskai ir tik daudz ubrucēju ka pat daži paliek pāri,tā saukties soliņu sidītāji kuri reizēm pienes dvieļus(lai priecājas ,algu par to arī maksā).nevienu neizscelsim,tik noteikšu ka uzbrukums ir līmenī!
Paisums&Bēgums,jeb Bauskas "Lūšu"  aizvadītais ceļs. Images?q=tbn:ANd9GcQC8e3Hn_U8Wx2fE9qzID3ouUB7KmATCEEGiWQTdamtrXRGiJ09

Lūšu pēdējais treniņš pirms spēles.(kā arī gm dzimšanas dienas svinēšana)

8.oktobrī pūlkstens 13:00 tika aizvadīts pēdējais "Lūšu" treniņš pirms nākamās spēles,visi bija ļoti pacilātā nosakņojumā .Un kā gan nebūs ,ja nesen tika sakauti potenciālie jaunie čempioni!
Treniņš tika aizvadīts diezgan jautrā atmosfērā,jo ši bija arī gm,san4o_
dzimšasdiena!
San4o teica vienu no savā slavenajām runām!

“Visu laiku lielākais atklājums ir tas, ka cilvēks var mainīt savu nākotni mainot savu attieksmi.Jūs to easat mainijuši!sezonas sākumā es redzēju saujiņu nepieredzējušu spēlētāju kuri bija bikli un neīpaši parliecināti par savām spējām!Ziniet ko es redzu tagad?!Es redzu baru veču kuri ie gatavi saplēst gabalos ikvienu kuri ir pret viņiem(gaviles)es zinu ka jūs eat pieredzējuši,nelokāmi un pārliecināti ka vienmēr uzvarēsiet,bet atcerieties-Tu nevari uzvarēt ja nemāki zaudēt.Vinmēr vajag sajust rūgtuma garšu,tieši tas atmodina komandas gotkāri!
Kautgan es zinu ka mēs varētu vinēt vienmēr,jo -Mēs nezaudējām spēli, mums beidzās laiks.(vel lielākas gaviles)
Bet...(sakļa noputa) mums ir jāmāk zaudēt!Un to mēs mākam!paldies jums puiši par fantastisko sezonas pirmo pusi,es redzēju no jums 100% adevi!Novēlu jums,un arī sev tādu pašu otro pusi!

Tālāk tika atnests šamapnietis ,san4o_ tika mests gaisā un visi  dzēra šampanieti(bezalkaholisko) un apsveica san4o_.






Tas arī īsumā viss par Bauskas "Lūšu " sezonas pirmo pusi!
Paldies par uzmanību!Smile
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Paisums&Bēgums,jeb Bauskas "Lūšu"  aizvadītais ceļs. Empty Re: Paisums&Bēgums,jeb Bauskas "Lūšu" aizvadītais ceļs.

Post by BIG BOSS Otrdiena Oktobris 08, 2013 8:35 pm

Foršs raksts!
BIG BOSS
BIG BOSS
Keat Karlsen #19 (LW)
Keat Karlsen #19 (LW)

Postu skaits : 1731
Join date : 13.08.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā