Sods Maus

Lapa 3 no 3 Previous  1, 2, 3

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Sods Maus - Page 3 Empty Re: Sods Maus

Post by vairogs Svētdena Oktobris 11, 2015 5:04 pm

Par aktivitātes paaugstināšanu domājam ! Very Happy
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods Maus - Page 3 Empty Re: Sods Maus

Post by Skipper Svētdena Oktobris 11, 2015 7:37 pm

Es saprotu, ka mums tāda lieta kā runas brīvība nepastāv?
Pie tam, sapratu no paša Kārļa, ka viņam brīdinājums pat netika izteikts un tas, ka sods netiek arī formāli paziņots, ir izsmiekls pašai līgai.

Šoreiz nenostājos pret adminiem, tikai tāpēc, ka viens no manējiem ir nobanots. Es nostājos šajā pusē, tāpēc, ka viss netiek novadīts kā nākas un netiek raisīta diskusija, lai saprastu vai cilvēks ir vainīgs vai nē. 10 sezonu laikā tomēr esmu redzējis trakākas lietas par dažiem "Man pohuj", bet tās tika ignorētas, jo šie trakākie teikumi parasti nāca no komandām, kur ir kāds admins. Dažiem par švako gramatiku un agresīvo attieksmi varbūt ar iedodam banu? Jo "Man pohuj" ir tikai sekas no kaut kā, varbūt jāmeklē ir cēlonis un jāsoda to, kas deva šo cēloni?
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods Maus - Page 3 Empty Re: Sods Maus

Post by aumicc83 Svētdena Oktobris 11, 2015 7:40 pm

Skipper rakstīja:Es saprotu, ka mums tāda lieta kā runas brīvība nepastāv?
Pie tam, sapratu no paša Kārļa, ka viņam brīdinājums pat netika izteikts un tas, ka sods netiek arī formāli paziņots, ir izsmiekls pašai līgai.

Šoreiz nenostājos pret adminiem, tikai tāpēc, ka viens no manējiem ir nobanots. Es nostājos šajā pusē, tāpēc, ka viss netiek novadīts kā nākas un netiek raisīta diskusija, lai saprastu vai cilvēks ir vainīgs vai nē. 10 sezonu laikā tomēr esmu redzējis trakākas lietas par dažiem "Man pohuj", bet tās tika ignorētas, jo šie trakākie teikumi parasti nāca no komandām, kur ir kāds admins. Dažiem par švako gramatiku un agresīvo attieksmi varbūt ar iedodam banu? Jo "Man pohuj" ir tikai sekas no kaut kā, varbūt jāmeklē ir cēlonis un jāsoda to, kas deva šo cēloni?

Vai tad Mausam nav pohuj par banu?  Surprised
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods Maus - Page 3 Empty Re: Sods Maus

Post by Skipper Svētdena Oktobris 11, 2015 8:03 pm

Mīļo zēn, jālieto vārds "vienalga".
Vai ir, vai nav. Nezinu. Nerunāšu viņa vietā, bet pats, diemžēl, arī nevar runāt.
Bet zinu, ka viņš nesagāja uz īso un nesāka tās lietas rakstīt tāpat. Kad cilvēki, it īpaši mazi pokemoni, kuri jūtas kruti un droši aiz otra monitora ekrāna, nokaitina par tālu, tad tomēr ir kāda veida dusmju izpausmes. Dzīvē, ja nokaitini, tad iedod pa seju, ko darīt internetā? Sist ekrānu?
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods Maus - Page 3 Empty Re: Sods Maus

Post by aumicc83 Svētdena Oktobris 11, 2015 8:05 pm

Skipper rakstīja:Mīļo zēn, jālieto vārds "vienalga".
Vai ir, vai nav. Nezinu. Nerunāšu viņa vietā, bet pats, diemžēl, arī nevar runāt.
Bet zinu, ka viņš nesagāja uz īso un nesāka tās lietas rakstīt tāpat. Kad cilvēki, it īpaši mazi pokemoni, kuri jūtas kruti un droši aiz otra monitora ekrāna, nokaitina par tālu, tad tomēr ir kāda veida dusmju izpausmes. Dzīvē, ja nokaitini, tad iedod pa seju, ko darīt internetā? Sist ekrānu?

sit ekrānu, būs attaisnojums uz draftu nenākt.
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods Maus - Page 3 Empty Re: Sods Maus

Post by Viedais Svētdena Oktobris 11, 2015 8:10 pm

Skipper rakstīja:Mīļo zēn, jālieto vārds "vienalga".
Vai ir, vai nav. Nezinu. Nerunāšu viņa vietā, bet pats, diemžēl, arī nevar runāt.
Bet zinu, ka viņš nesagāja uz īso un nesāka tās lietas rakstīt tāpat. Kad cilvēki, it īpaši mazi pokemoni, kuri jūtas kruti un droši aiz otra monitora ekrāna, nokaitina par tālu, tad tomēr ir kāda veida dusmju izpausmes. Dzīvē, ja nokaitini, tad iedod pa seju, ko darīt internetā? Sist ekrānu?
Aumis ir gados jaunāks un mācās no vecākiem lietotājiem, kā uzvesties. Varbūt lai tavi mērkaķēni nerāda tik sliktu piemēru? Jo nu 18 gadīgam jaunietim jau ir stipri vairāk prāta (būtu jābūt, nevis ir...), lai saprastu, kas ir labi un kas slikti, it īpaši salīdzinot ar 14 gadīgu jaunēkli, kurš vēl tikai apgūst uzvedību, sāk veidoties publiska personība.
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods Maus - Page 3 Empty Re: Sods Maus

Post by Skipper Svētdena Oktobris 11, 2015 8:20 pm

Aumim ir 14 gadi, viņām ir jāsēž malā, jāskatās uz visiem un jāmācās, piekrītu! Bet ne jālien visiem pa priekšu! Un jāprovicē pieauguši cilvēki! Jo tomēr, vienalga vai 18, 30, 45, 60, vai pat 100 gadi! Visiem ir pacietības mērs. Un ja neesi pamanījis, tad mazi, debīli jaunekļi šo mēru piepilda visātrāk! Reālajā dzīvē šāds sīkais tiktu pielikts pie vietas, bet interneta pasaulē viņu nav iespējams apklusināt, tāpēc arī mērs ir pilns ātrāk. Tik pašsaprotami!
Neuzskatu, ka mums ir jāpielāgojas 14 gadniekiem, bet gan viņiem ir jāpielāgojas mums.

Kā arī, manā komandā valda demokrātija, tāpēc arī visi sadzīvojam un meklējam citus cilvēkus, kuri nevis ienīst līgu (kā Jums patīk domāt), bet ir ar kritisko domāšanu un saprot, kādas ir īstās problēmas.
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods Maus - Page 3 Empty Re: Sods Maus

Post by Viesis Svētdena Oktobris 11, 2015 8:24 pm

Centīšos neizpausties garās runās. Ar līgas sistēmas maiņu mēs mainījām arī savu attieksmi pret notikumiem iekš foruma dzīves. Tā teikt - kā jūs pret mums, tā mēs pret jums. Līdz ar to līga atsakās respektēt lietotājus, kuri nerespektē līgu un tās publisko telpu. Jā, agrāk bija līdzīgi gadījumi ar dažiem cilvēkiem (vārdos nesaukšu), bet tas bija vecais LSHL.
Mēs arī iemācijāmies tādu lietu, kā prioritātes. Jā, izaugsmei ļoti noderīga lieta ir prioritāšu izvērtēšana. Līdz ar šo jaunieguvumu un augstāk minēto punktu, līga nolēma netērēt laiku, rakstot garus paskaidrojumus lietotājiem, kuri nemaz nevēlas atrasties šajā sūdu bedrē (http://www.lshl.lv/t7694p40-a-brave-new-world-lshl-saistits#123909). Tā vietā līga ķērās klāt pie tā lielā darba kalna, kas, iespējams, parastajiem lietotājiem nemaz nav aptverams vai saskatāms. Pavērojiet paši, cik daudz šeit ir atbildējuši tieši admini.

Ieteiktu Triecienam neuzvilkties, jums laikam tas vairāk sirsniņā aizgāja, nekā pašam Kārlim. Es esmu viņa tuvākais, pazīstamākais admins un cik pa šo laiku esmu ar viņu kontaktējies, viņu nu galīgi šis viss nesatrauc ne tuvu tam, kā tas uztrauc jūs pārējos. Varu droši teikt, ka bans nebūs mūžīgs (lol), ja viņam tiešām tā daži lietotāji ir šeit izbesījuši, kā jūs mums stāstat, tad mēs vienu varenlabu darbiņu viņa labā izdarījām. Noteikti noņemsim banu, kad mūsu plāns par sabiedriskāku publisko vidi sāks nest augļus. Wink Noteikti arī viss naids būs izgājis un mums visiem būs patīkamāk.

p.s. Ā, kāpēc taisni bans? Līdz ar naudas likvidēšanu mainīsies arī sodu sistēma. Kad būs līdz galam gatava, paziņosim. Surprised

Tēma izsmelta, foršs galapunkts gatavs, tēmu slēdzam ciet un pārvietojam uz pienācīgāku vietu. Smile

Ja tomēr kāds vēl nav mierā, tad droši PM.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Sods Maus - Page 3 Empty Re: Sods Maus

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 3 no 3 Previous  1, 2, 3

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā