Jauni admini

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Jauni admini - Page 2 Empty Re: Jauni admini

Post by Intarusu Sestdiena Septembris 19, 2015 11:22 am

beidzot...
Intarusu
Intarusu
Lasse Lammela 31 # C
Lasse Lammela 31 # C

Postu skaits : 2725
Join date : 11.06.13
Vecums : 40
Dzīvesvieta : TP - 627

Atpakaļ uz augšu Go down

Jauni admini - Page 2 Empty Re: Jauni admini

Post by bukss Sestdiena Septembris 19, 2015 11:43 am

tomylv rakstīja:Es domaaju ka tgd kad uz Win 10 aizies NHL modi, probleema atkritiis un saaksies rosiiba atkal Smile
TP tu sanem par darbinja izdarishanu, lidz ar to MEDIA sadalja ir laba shtelle kur to dariit, neredzu iemeslu iznemt naudu kaa taadu araa, jo nauda veicina attistiibu, ko ar naudu dari peec tam, taa ir cita darishana!
Kas veicina attistiibu? Velme buut labaakam par otru, lidz ar to cilveki teeree savu laiku un raksta seit rakstus utt.. Tikai vienigais butu jauki ja raksti buutu reaalaaki, nevis kaut kaadi savarstijumi utt...
Turnirus var papildus izveidot paraleeli visam ar ko varetu pelnit TP.

Speli mainit manliekas ka nevajadzetu, vienigi Gameplay settingus varetu (nezinu vai tgd ir) uzlikt reaalaakus, pilnu TBN forumu esmu redzeejis ar taadiem, kur vartsargi ir reaalaaki, taapat kaa speeleetaaji Smile atvainojos nav garumzinju telefonaa Sad
naudai te nav nekādas vērtības. simotāji izsimo pāris spēles un jau ir tik daudz naudas ka nav vairs kur likt. viss labāk tiešamā atteikties no naudas. Nezinu kā ir ar jaunākajām NHL versijām, bet NBA 2k14 naudas nav, tur līguma summa tiek rēķināta TP un ik pa laiku tiek izmaksāts.
bukss
bukss
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/

Postu skaits : 1391
Join date : 26.01.15
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Saldus

Atpakaļ uz augšu Go down

Jauni admini - Page 2 Empty Re: Jauni admini

Post by The Number 1 Sestdiena Septembris 19, 2015 12:00 pm

chubijzs rakstīja:
EHM veidojas jauna versija http://www.eastsidehockey.com/ pašlaik early access.

Tā versija jau sen ir izveidota un nopirkta Šaubīgs Šajā topikā es tieši par šo versiju arī runāju. Cits Gaming sadaļā ir topiks, kurā ir tādā kā līga, kuru es arī simoju uz EHM:EA.
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Jauni admini - Page 2 Empty Re: Jauni admini

Post by Sumbrs Sestdiena Septembris 19, 2015 12:05 pm

bukss rakstīja:
tomylv rakstīja:Es domaaju ka tgd kad uz Win 10 aizies NHL modi, probleema atkritiis un saaksies rosiiba atkal Smile
TP tu sanem par darbinja izdarishanu, lidz ar to MEDIA sadalja ir laba shtelle kur to dariit, neredzu iemeslu iznemt naudu kaa taadu araa, jo nauda veicina attistiibu, ko ar naudu dari peec tam, taa ir cita darishana!
Kas veicina attistiibu? Velme buut labaakam par otru, lidz ar to cilveki teeree savu laiku un raksta seit rakstus utt.. Tikai vienigais butu jauki ja raksti buutu reaalaaki, nevis kaut kaadi savarstijumi utt...
Turnirus var papildus izveidot paraleeli visam ar ko varetu pelnit TP.

Speli mainit manliekas ka nevajadzetu, vienigi Gameplay settingus varetu (nezinu vai tgd ir) uzlikt reaalaakus, pilnu TBN forumu esmu redzeejis ar taadiem, kur vartsargi ir reaalaaki, taapat kaa speeleetaaji Smile atvainojos nav garumzinju telefonaa Sad
naudai te nav nekādas vērtības. simotāji izsimo pāris spēles un jau ir tik daudz naudas ka nav vairs kur likt. viss labāk tiešamā atteikties no naudas. Nezinu kā ir ar jaunākajām NHL versijām, bet NBA 2k14 naudas nav, tur līguma summa tiek rēķināta TP un ik pa laiku tiek izmaksāts.

NHL Be A Pro vispār tev nav nekā Very Happy Skili ceļas un krītas atkarībā no tā ko dari uz laukuma Very Happy Tobiš par to ko dari tu saņem exp, kas automātiski skaitās klāt taviem skilliem. Piem. tur slap shot tev 79 a līdz 80 vajag tur 500 exp nu tad spēļu laikā tu taisi slap shotus un tur tev nāk klāt exp. kad savāc vajadzīgo tad skills paceļas un tā.
Sumbrs
Sumbrs
ZiggY BigZ #45
ZiggY BigZ #45

Postu skaits : 1123
Join date : 04.07.14
Vecums : 33
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Jauni admini - Page 2 Empty Re: Jauni admini

Post by Viesis Sestdiena Septembris 19, 2015 12:21 pm

laaceens10 rakstīja:
chubijzs rakstīja:
EHM veidojas jauna versija http://www.eastsidehockey.com/ pašlaik early access.

Tā versija jau sen ir izveidota un nopirkta Šaubīgs Šajā topikā es tieši par šo versiju arī runāju. Cits Gaming sadaļā ir topiks, kurā ir tādā kā līga, kuru es arī simoju uz EHM:EA.
āaa, lol, to topiku neesmu nemaz čekojis.  Laughing Vecajā EHM nebija vairāk iespējas rediģēt spēli?

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Jauni admini - Page 2 Empty Re: Jauni admini

Post by The Number 1 Sestdiena Septembris 19, 2015 1:59 pm

Nav ne jausmas.
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Jauni admini - Page 2 Empty Re: Jauni admini

Post by aumicc83 Sestdiena Septembris 19, 2015 6:44 pm

Nevajag likvidēt nedz Twitteri, nedz arī Media un pārējos. Bet tās tikai manas domas...
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

Jauni admini - Page 2 Empty Re: Jauni admini

Post by Matthew McWell Sestdiena Septembris 19, 2015 7:12 pm

Par twitteri vjg dot 500 k nedeljaa par piem 5 twiitiem un ja nav 5 nedabuu neko..:s
P.s. prieks, ka admini atgriezushies. Veiksmi pacelt lshl nebijusos augstumos Very Happy
Matthew McWell
Matthew McWell
Matthew McWell (D) #31 /ĢM/
Matthew McWell (D) #31 /ĢM/

Postu skaits : 2369
Join date : 03.03.14
Vecums : 26
Dzīvesvieta : TP: 481

Atpakaļ uz augšu Go down

Jauni admini - Page 2 Empty Re: Jauni admini

Post by Viesis Sestdiena Septembris 19, 2015 7:35 pm

aumicc83 rakstīja:Nevajag likvidēt nedz Twitteri, nedz arī Media un pārējos. Bet tās tikai manas domas...
Ja naudu likvidē, tad loğiski, ka jālikvidē arī twitteris. Laughing Es jau rakstīju, ka media rakstītājiem var izveidot jaunu amatu - žurnālists utt. Tādējādi ne media, ne grafikas netiks likvidētas.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Jauni admini - Page 2 Empty Re: Jauni admini

Post by tomylv Sestdiena Septembris 19, 2015 7:40 pm

Tik pat labi, tad jau SIMotājiem, saņemot par simulācijām TP, spēlētāji aizies kosmosā, ne?
tomylv
tomylv
Thomas Ledainis #83 (LW)
Thomas Ledainis #83 (LW)

Postu skaits : 78
Join date : 01.03.15
Vecums : 32
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Jauni admini - Page 2 Empty Re: Jauni admini

Post by Viesis Sestdiena Septembris 19, 2015 8:19 pm

tomylv rakstīja:Tik pat labi, tad jau SIMotājiem, saņemot par simulācijām TP, spēlētāji aizies kosmosā, ne?
Tu vispār izlasīji visu, vai tikai ieskaties pēdējās atbildēs?  Laughing Es jau nezinu, varbūt arī ar iebraukšanu tekstā ir problēmas.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Jauni admini - Page 2 Empty Re: Jauni admini

Post by tomylv Sestdiena Septembris 19, 2015 8:45 pm

chubijzs rakstīja:
tomylv rakstīja:Tik pat labi, tad jau SIMotājiem, saņemot par simulācijām TP, spēlētāji aizies kosmosā, ne?
Tu vispār izlasīji visu, vai tikai ieskaties pēdējās atbildēs?  Laughing Es jau nezinu, varbūt arī ar iebraukšanu tekstā ir problēmas.

Es vsp izlasiju visu tavu "vareno domu". Nezinu kā tev ar uztveres problēmām, taču man viss it kā ir kārtībā, tomēr pamatskolu veiksmīgi pabeidzu, nebiju teicamnieks, bet pabeidzu... Vidusskolā arī diezgan veiksmīgi aizvadīju noteikto posmu, saņēmu paralēli autovadītāju apliecību, kura nu man jau kā kalpo piecus gadus. Esmu arī ieguvis augstāko izglītību ekonomikā...
Pēc iepriekš visa uzskaitītā, man jau šķiet.... ka ar manām spriest spējām viss ir kārtībā...

Speciāli Tev, lai arī Tu saprastu, kam es atbildēju Smile

Cilvēks man atbildēja rakstīja:naudai te nav nekādas vērtības. simotāji izsimo pāris spēles un jau ir tik daudz naudas ka nav vairs kur likt. viss labāk tiešamā atteikties no naudas.

Es rakstīja:Tik pat labi, tad jau SIMotājiem, saņemot par simulācijām TP, spēlētāji aizies kosmosā, ne?

Ceru ka arī Tev šobrīd viss ir skaidrs Smile
P.S. Nesaprotu tavu HEITU vecīt?
tomylv
tomylv
Thomas Ledainis #83 (LW)
Thomas Ledainis #83 (LW)

Postu skaits : 78
Join date : 01.03.15
Vecums : 32
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Jauni admini - Page 2 Empty Re: Jauni admini

Post by aumicc83 Sestdiena Septembris 19, 2015 9:19 pm

Nu ja, ko darītu simotāji? TP par simulēšanām? Laughing
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

Jauni admini - Page 2 Empty Re: Jauni admini

Post by bukss Sestdiena Septembris 19, 2015 9:20 pm

tomylv rakstīja:
chubijzs rakstīja:
tomylv rakstīja:Tik pat labi, tad jau SIMotājiem, saņemot par simulācijām TP, spēlētāji aizies kosmosā, ne?
Tu vispār izlasīji visu, vai tikai ieskaties pēdējās atbildēs?  Laughing Es jau nezinu, varbūt arī ar iebraukšanu tekstā ir problēmas.

Es vsp izlasiju visu tavu "vareno domu". Nezinu kā tev ar uztveres problēmām, taču man viss it kā ir kārtībā, tomēr pamatskolu veiksmīgi pabeidzu, nebiju teicamnieks, bet pabeidzu... Vidusskolā arī diezgan veiksmīgi aizvadīju noteikto posmu, saņēmu paralēli autovadītāju apliecību, kura nu man jau kā kalpo piecus gadus. Esmu arī ieguvis augstāko izglītību ekonomikā...
Pēc iepriekš visa uzskaitītā, man jau šķiet.... ka ar manām spriest spējām viss ir kārtībā...

Speciāli Tev, lai arī Tu saprastu, kam es atbildēju Smile

Cilvēks man atbildēja rakstīja:naudai te nav nekādas vērtības. simotāji izsimo pāris spēles un jau ir tik daudz naudas ka nav vairs kur likt. viss labāk tiešamā atteikties no naudas.

Es rakstīja:Tik pat labi, tad jau SIMotājiem, saņemot par simulācijām TP, spēlētāji aizies kosmosā, ne?

Ceru ka arī Tev šobrīd viss ir skaidrs Smile
P.S. Nesaprotu tavu HEITU vecīt?
Čubis pieminēja elementāru lietu - TP limits. Tak što neizlasīji kārtīgi.
bukss
bukss
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/

Postu skaits : 1391
Join date : 26.01.15
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Saldus

Atpakaļ uz augšu Go down

Jauni admini - Page 2 Empty Re: Jauni admini

Post by tomylv Sestdiena Septembris 19, 2015 9:26 pm

bukss rakstīja:
tomylv rakstīja:
chubijzs rakstīja:
tomylv rakstīja:Tik pat labi, tad jau SIMotājiem, saņemot par simulācijām TP, spēlētāji aizies kosmosā, ne?
Tu vispār izlasīji visu, vai tikai ieskaties pēdējās atbildēs?  Laughing Es jau nezinu, varbūt arī ar iebraukšanu tekstā ir problēmas.

Es vsp izlasiju visu tavu "vareno domu". Nezinu kā tev ar uztveres problēmām, taču man viss it kā ir kārtībā, tomēr pamatskolu veiksmīgi pabeidzu, nebiju teicamnieks, bet pabeidzu... Vidusskolā arī diezgan veiksmīgi aizvadīju noteikto posmu, saņēmu paralēli autovadītāju apliecību, kura nu man jau kā kalpo piecus gadus. Esmu arī ieguvis augstāko izglītību ekonomikā...
Pēc iepriekš visa uzskaitītā, man jau šķiet.... ka ar manām spriest spējām viss ir kārtībā...

Speciāli Tev, lai arī Tu saprastu, kam es atbildēju Smile

Cilvēks man atbildēja rakstīja:naudai te nav nekādas vērtības. simotāji izsimo pāris spēles un jau ir tik daudz naudas ka nav vairs kur likt. viss labāk tiešamā atteikties no naudas.

Es rakstīja:Tik pat labi, tad jau SIMotājiem, saņemot par simulācijām TP, spēlētāji aizies kosmosā, ne?

Ceru ka arī Tev šobrīd viss ir skaidrs Smile
P.S. Nesaprotu tavu HEITU vecīt?
Čubis pieminēja elementāru lietu - TP limits. Tak što neizlasīji kārtīgi.

Kādi limiti? Ja nav kas simo, viņi tāpat pa brīvo jau nesimos, kaut ko jau pretī arī gribēs.... Vai tgd visi pēkšņi būs tie labie kas simos?
un pa 1 TP neviens tev spēli arī nesimos...
tomylv
tomylv
Thomas Ledainis #83 (LW)
Thomas Ledainis #83 (LW)

Postu skaits : 78
Join date : 01.03.15
Vecums : 32
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Jauni admini - Page 2 Empty Re: Jauni admini

Post by bukss Sestdiena Septembris 19, 2015 9:51 pm

tomylv rakstīja:
bukss rakstīja:
tomylv rakstīja:
chubijzs rakstīja:
tomylv rakstīja:Tik pat labi, tad jau SIMotājiem, saņemot par simulācijām TP, spēlētāji aizies kosmosā, ne?
Tu vispār izlasīji visu, vai tikai ieskaties pēdējās atbildēs?  Laughing Es jau nezinu, varbūt arī ar iebraukšanu tekstā ir problēmas.

Es vsp izlasiju visu tavu "vareno domu". Nezinu kā tev ar uztveres problēmām, taču man viss it kā ir kārtībā, tomēr pamatskolu veiksmīgi pabeidzu, nebiju teicamnieks, bet pabeidzu... Vidusskolā arī diezgan veiksmīgi aizvadīju noteikto posmu, saņēmu paralēli autovadītāju apliecību, kura nu man jau kā kalpo piecus gadus. Esmu arī ieguvis augstāko izglītību ekonomikā...
Pēc iepriekš visa uzskaitītā, man jau šķiet.... ka ar manām spriest spējām viss ir kārtībā...

Speciāli Tev, lai arī Tu saprastu, kam es atbildēju Smile

Cilvēks man atbildēja rakstīja:naudai te nav nekādas vērtības. simotāji izsimo pāris spēles un jau ir tik daudz naudas ka nav vairs kur likt. viss labāk tiešamā atteikties no naudas.

Es rakstīja:Tik pat labi, tad jau SIMotājiem, saņemot par simulācijām TP, spēlētāji aizies kosmosā, ne?

Ceru ka arī Tev šobrīd viss ir skaidrs Smile
P.S. Nesaprotu tavu HEITU vecīt?
Čubis pieminēja elementāru lietu - TP limits. Tak što neizlasīji kārtīgi.

Kādi limiti? Ja nav kas simo, viņi tāpat pa brīvo jau nesimos, kaut ko jau pretī arī gribēs.... Vai tgd visi pēkšņi būs tie labie kas simos?
un pa 1 TP neviens tev spēli arī nesimos...
Ierunājās simotājs, kurš nav simojis spēles.
bukss
bukss
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/

Postu skaits : 1391
Join date : 26.01.15
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Saldus

Atpakaļ uz augšu Go down

Jauni admini - Page 2 Empty Re: Jauni admini

Post by Viesis Sestdiena Septembris 19, 2015 10:03 pm

tomylv rakstīja:
bukss rakstīja:
tomylv rakstīja:
chubijzs rakstīja:
tomylv rakstīja:Tik pat labi, tad jau SIMotājiem, saņemot par simulācijām TP, spēlētāji aizies kosmosā, ne?
Tu vispār izlasīji visu, vai tikai ieskaties pēdējās atbildēs?  Laughing Es jau nezinu, varbūt arī ar iebraukšanu tekstā ir problēmas.

Es vsp izlasiju visu tavu "vareno domu". Nezinu kā tev ar uztveres problēmām, taču man viss it kā ir kārtībā, tomēr pamatskolu veiksmīgi pabeidzu, nebiju teicamnieks, bet pabeidzu... Vidusskolā arī diezgan veiksmīgi aizvadīju noteikto posmu, saņēmu paralēli autovadītāju apliecību, kura nu man jau kā kalpo piecus gadus. Esmu arī ieguvis augstāko izglītību ekonomikā...
Pēc iepriekš visa uzskaitītā, man jau šķiet.... ka ar manām spriest spējām viss ir kārtībā...

Speciāli Tev, lai arī Tu saprastu, kam es atbildēju Smile

Cilvēks man atbildēja rakstīja:naudai te nav nekādas vērtības. simotāji izsimo pāris spēles un jau ir tik daudz naudas ka nav vairs kur likt. viss labāk tiešamā atteikties no naudas.

Es rakstīja:Tik pat labi, tad jau SIMotājiem, saņemot par simulācijām TP, spēlētāji aizies kosmosā, ne?

Ceru ka arī Tev šobrīd viss ir skaidrs Smile
P.S. Nesaprotu tavu HEITU vecīt?
Čubis pieminēja elementāru lietu - TP limits. Tak što neizlasīji kārtīgi.

Kādi limiti? Ja nav kas simo, viņi tāpat pa brīvo jau nesimos, kaut ko jau pretī arī gribēs.... Vai tgd visi pēkšņi būs tie labie kas simos?
un pa 1 TP neviens tev spēli arī nesimos...
Ja visiem būtu noteikts limits ko var iegūt, simotājiem būtu tikai jāsimo, nevis jādara vēl citi papildus darbi. Tas pats ar rakstniekiem, grafiķiem, atjaunotājiem utt. Ja simotājiem dotu 50TP sezonā, tas tā pat būtu tik pat, cik viņi varētu ar naudu iegādāties treniņus.
Mums itkā ir 12 simotāji, ja priekš tiem 50TP sezonas uzdevums būtu nosimot noteiktu skaitu spēļu, viss būtu kārtībā. + ir cilvēki, kuri paši grib, lai līga kustētos uz priekšu. Tādam Artūram, piemēram, pie dirsas tie 500k par vienu nosimotu spēli, ja viņam kontā stāv ap 100M, bet viņš tā pat simo.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Jauni admini - Page 2 Empty Re: Jauni admini

Post by tomylv Sestdiena Septembris 19, 2015 10:05 pm

Tā arī mierīgi vari atbildēt, vnk besī ka kāds bezpriģelī dirš virsū...
ķip ideja šāda:
Kā piemērs šis ir domāts:
Ja katram jāsimulē ir 5 spēles sezonā, viņš viņas nosimo un saņem attiecīgo TP čupiņu, taču ja viņš to neizdara viņš saņem proporcionāli no mērķa, vai nesaņem vispār?
tomylv
tomylv
Thomas Ledainis #83 (LW)
Thomas Ledainis #83 (LW)

Postu skaits : 78
Join date : 01.03.15
Vecums : 32
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Jauni admini - Page 2 Empty Re: Jauni admini

Post by Viesis Sestdiena Septembris 19, 2015 10:05 pm

tomylv rakstīja:
chubijzs rakstīja:
tomylv rakstīja:Tik pat labi, tad jau SIMotājiem, saņemot par simulācijām TP, spēlētāji aizies kosmosā, ne?
Tu vispār izlasīji visu, vai tikai ieskaties pēdējās atbildēs?  Laughing Es jau nezinu, varbūt arī ar iebraukšanu tekstā ir problēmas.

Es vsp izlasiju visu tavu "vareno domu". Nezinu kā tev ar uztveres problēmām, taču man viss it kā ir kārtībā, tomēr pamatskolu veiksmīgi pabeidzu, nebiju teicamnieks, bet pabeidzu... Vidusskolā arī diezgan veiksmīgi aizvadīju noteikto posmu, saņēmu paralēli autovadītāju apliecību, kura nu man jau kā kalpo piecus gadus. Esmu arī ieguvis augstāko izglītību ekonomikā...
Pēc iepriekš visa uzskaitītā, man jau šķiet.... ka ar manām spriest spējām viss ir kārtībā...

Speciāli Tev, lai arī Tu saprastu, kam es atbildēju Smile

Cilvēks man atbildēja rakstīja:naudai te nav nekādas vērtības. simotāji izsimo pāris spēles un jau ir tik daudz naudas ka nav vairs kur likt. viss labāk tiešamā atteikties no naudas.

Es rakstīja:Tik pat labi, tad jau SIMotājiem, saņemot par simulācijām TP, spēlētāji aizies kosmosā, ne?

Ceru ka arī Tev šobrīd viss ir skaidrs Smile
P.S. Nesaprotu tavu HEITU vecīt?
Nākamreiz pirms sava sakāmā liec quote, ja starp mērķa postu ir vairāki citi posti. Es nezīlēju, kam tu to teici, mans posts bija pēdējais, quote nebija, uzskatīju, ka tu to teici man.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Jauni admini - Page 2 Empty Re: Jauni admini

Post by Viesis Sestdiena Septembris 19, 2015 10:08 pm

tomylv rakstīja:Tā arī mierīgi vari atbildēt, vnk besī ka kāds bezpriģelī dirš virsū...
ķip ideja šāda:
Kā piemērs šis ir domāts:
Ja katram jāsimulē ir 5 spēles sezonā, viņš viņas nosimo un saņem attiecīgo TP čupiņu, taču ja viņš to neizdara viņš saņem proporcionāli no mērķa, vai nesaņem vispār?
Tas viss ir tikai idejas līmenī, nekas no šeit rakstītā nav gatavs ieviešanai. Ja vadība atzītu kaut ko par derīgu, sekotu vairāki papildinājumi utt. līdz ar to protams, ka būtu arī samaksa par līdz galam neizdarītu darbu.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Jauni admini - Page 2 Empty Re: Jauni admini

Post by Viesis Svētdena Septembris 20, 2015 12:12 am

Ļoti atbalstu visa limitēšanu. Lai lietotāji izvēlas, kur piedalīties un kā iegūt TP. Tādā veidā tviteris ir likvidējams, jo AP jāpaliek, lai statistiski izskaitītu tomēr aktivitāti, lai gan to arī bez tās var darīt.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Jauni admini - Page 2 Empty Re: Jauni admini

Post by The Number 1 Svētdena Septembris 20, 2015 12:22 am

Nesaprotu kāpēc gribat likvidēt Twitteri, ja tā ir vienīgā aktivitāte kurā spēj piedalīties pilnīgi visi. Ne visi spēj uzrakstīt kvalitatīvus media rakstus, ne visiem ir prasme taisīt gfx darbus un ne visiem ir pietiekoši brīvā laika lai simulētu, vai darītu kādu citu darbu līgā. Bet Twitteris ir vienīgā aktivitāte kur nevajag ne rakstnieka dotības, ne PS prasmi, nedz arī daudz brīvā laika. Varbūt var samazināt vai ierobežot iegūstamos TP no Twitter, bet nejau likvidēt pavisam.
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Jauni admini - Page 2 Empty Re: Jauni admini

Post by Viesis Svētdena Septembris 20, 2015 10:54 am

laaceens10 rakstīja:Nesaprotu kāpēc gribat likvidēt Twitteri, ja tā ir vienīgā aktivitāte kurā spēj piedalīties pilnīgi visi. Ne visi spēj uzrakstīt kvalitatīvus media rakstus, ne visiem ir prasme taisīt gfx darbus un ne visiem ir pietiekoši brīvā laika lai simulētu, vai darītu kādu citu darbu līgā. Bet Twitteris ir vienīgā aktivitāte kur nevajag ne rakstnieka dotības, ne PS prasmi, nedz arī daudz brīvā laika. Varbūt var samazināt vai ierobežot iegūstamos TP no Twitter, bet nejau likvidēt pavisam.
You got your point, bet kāda jēga šeit vispār ir uzturēties, ja pietiek laika tikai ieskriet twitterī? Man, piemēram, ja nav laika, es šeit vispār neienāku un tā tam vajadzētu būt visiem. Neviens taču neieskrien kādā spēlē, piemēram, CS:GO uz 5 min un pat nepabeidz vienu raundu.

Runājot par GFX un rakstiem - visu var, ja grib. Ja ir problēmas ar gramatiku, pieturzīmēm - prasi palīdzību, kaut vai man. Man pašam kādreiz nepadevās un nepatika rakstīt, bet skolā viss tā iegāja, ka nu jau starpbrīdī 10 minūtēs varu uzrakstīt 120 vārdu domrakstu uz 7 ballēm. Nespēja taisīt GFX vispār ir muļķības, neviens uz sitiena nav spējis izveidot skaistus parakstus, tam vajag treniņu. 

Ja tā pavēro, tad cik twitterī raksta tādu cilvēku, kuri nedara arī kaut ko citu iekš LSHL? Aktīvākie twitteristi ieņem svarīgus amatus līgā. Tagad vispār tajā twitterfeedā lielākā daļa ir kaut kādi retwīti, ne pa tēmu. Tā feeda vietā varētu kaut ko normālu ielikt, lai kāds, kas ir iemaldījies šeit, varētu uzreiz ātri izlasīt un saprast, kas tas LSHL ir, nevis kaut kādus bezsakarīgus twītus lasīt.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Jauni admini - Page 2 Empty Re: Jauni admini

Post by Viesis Svētdena Septembris 20, 2015 2:55 pm

Lauri, tur tā ideja, kas atšķir labu spēlētāju no slikta spēlētāja. Ja tu esi aktīvs un LSHL uzturies daudz, tad tu esi pelnījis, ka kāds, kam atliek 5 minūtes ieiet katru dienu tevt pat tuvu nestāv.

TBN izmantoja grading sistēmu, kas sastāvēja no vienkārši atzīmes, ko nolēma līgas komisionāri atkarībā no tā cik spēlētājs ir aktīvs un cik daudz dara līgas labā. Tādā gadījumā viņi nodrošināja, ka tie, kas vispār nav aktīvi ir 4. maiņas spēlētāji, tie kas reti ienāk vai paraksta ir uz 3. maiņu, tie kas ir aktīvi, bet nepiedalās līgas darbā ir 2. maiņas līmenī, un tie kas palīdz līgai ir 1. maiņas līmenī.

Jāpanāk būtu tas, ka šeit TP sadalījums arī būtu attiecīgs no tā, kā līgas lietotāji piedalās LSHL attīstīšanā vai vismaz komūnas aktivitātes uzlabošanā. Tagad atšķirība starp to, kas plēš dirsu pušu, lai simotu vai palīdzētu līgai ir pārāk maza starp tiem, kas pilda AP, Tviteri un uzraksta pāris TP uzdevumus sezonā.

Dzirdēšu komentārus, kā tas saistās ar gaming turnīriem, kas ir tikuši ierosināti - ņem vērā, ka uz šādiem turnīriem, ja salasās vairāk cilvēku, tas jau ir kopīgs pasākums kurā piedalās LSHL lietotāji un viens otru iepazīst tuvāk. Tviteris neko tādu nekad nedos.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Jauni admini - Page 2 Empty Re: Jauni admini

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā