My name is Aumeisters,Reinis Aumeisters.

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

My name is Aumeisters,Reinis Aumeisters. Empty My name is Aumeisters,Reinis Aumeisters.

Post by aumicc83 Ceturtdiena Aprīlis 02, 2015 3:49 pm

Čau,čau,čau.Esmu LSHL bariņā jau aptuveni mēnesi,taču tikko sapratu,ka neesmu Jūs ar sevi iepazīstinājis.Ko lai pastāsta?Labi,palasam nedaudz par manu reālo dzīvi.

Var noprast,ka mani arī reālajā dzīvē sauc Reinis.Man ir 13 gadi,mācos 7.klasē.Neesmu ne `zubris` ne `mudaks`,tā žargonā runājot.Vidējā atzīme turās uz 7.7,pagaidām,arī.Mīļākie priekšmeti,protams,ir arī man.Tas ir sports,ģeogrāfija un bioloģija.Nodarbojos ar motokrosu jau no 5 gadu vecuma.Bieži trenējos,-braucu ļoti bieži ar motociklu,cenšos uzturēt sevi formā skrienot un ar citām nodarbēm.Sekoju līdzi arī hokejam.Lielā skatīšanās un fanošana sākās ap 8 gadu vecuma,kad skatījos Dinamo spēles.Dotajā brīdī domāju par ko mācīties tālāk,jo izglītība ir svarīga.Aktīvi uzturu savu web`site,kur ir NHL09 turnīri un trenējos motokrosam.Ik pa brīdim,uzrauju spēles telefonā,kad nav ko darīt,skatos TV un mācos.Bieži noslinkoju,un,protams,skolā pirmais,ko saku ienākot klasē ir: `Kurš iedos norakstīt?` Tā ganjau saka visi,taču es laikam izceļos īpaši.Agrāk spēlēju ciema florbola komandā,taču pēc pirmās sezonas apnika,jo bija nogurums un citi plāni,precīzāk,-primārais ir motokross.Pašam jau pirmās idejas ir radušās,kur iet pēc pamatskolas,taču 2 gadu laikā viss var mainīties.Klasē esam tikai 16 skolēni,taču Jums par šoku,-mēs esam lielākā klase skolā.Stundas sākas 8:30,parasti ceļos 7:30,taču reizēm novelku līdz pat 8:00 vai 8:10 - 8:15. Uz skolu dodos ar kājām vai velosipēdu.Parasti mums ir dienā 6-8 stundas.Agrāk spēlēju NHL09,tagad ir radusies doma atsākt.Iecienītākā datorspēle ir Officiālā MXGP spēle,NHL09,vecais labais NBA07,FIFA11,un spēle,ko ir,man liekas,katrs otrais LSHL`ietis spēlējis,-Coumter Strike 1.6.Īsti nemāku spēlēt,knapi botus uzvaru!Tas arī īsumā ir viss,nebombardēšu Jūs un neatklāšu pilnīgi visu.

Šis bija īsumā par mani,ar ko nodarbojos utt.Veiksmi!
P.S.Piedodiet,ka pēc komatiem nav atstarpes,rakstīts no telefona!

Word Count:
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

My name is Aumeisters,Reinis Aumeisters. Empty Re: My name is Aumeisters,Reinis Aumeisters.

Post by Viedais Ceturtdiena Aprīlis 02, 2015 4:09 pm

Nu vot, uzreiz būtu teicis, ka tev 13.. tas šo to izskaidro un vecākie foruma lietotāji, kuri raida negācijas tavā virzienā arī varbūt kļūs saprotošāki/iecietīgāki..
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā