Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji

Lapa 2 no 3 Previous  1, 2, 3  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Kurš ir labākais darbs?

Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji - Page 2 Vote_lcap28%Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji - Page 2 Vote_rcap 28% 
[ 7 ]
Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji - Page 2 Vote_lcap12%Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji - Page 2 Vote_rcap 12% 
[ 3 ]
Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji - Page 2 Vote_lcap16%Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji - Page 2 Vote_rcap 16% 
[ 4 ]
Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji - Page 2 Vote_lcap24%Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji - Page 2 Vote_rcap 24% 
[ 6 ]
Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji - Page 2 Vote_lcap0%Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji - Page 2 Vote_lcap0%Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji - Page 2 Vote_lcap16%Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji - Page 2 Vote_rcap 16% 
[ 4 ]
Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji - Page 2 Vote_lcap4%Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji - Page 2 Vote_rcap 4% 
[ 1 ]
Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji - Page 2 Vote_lcap0%Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Kopā Balsis : 25
 
 
Poll closed

Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji - Page 2 Empty Re: Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji

Post by Viesis Svētdena Marts 29, 2015 7:08 am

Paldies visiem, kuri iesūtīja. Ar katru reizi darbi paliek arvien vairāk.  Aplausi
Balsojums gan būs vai nu vakarā, vai nu rītdien, man šodien skola un tautisko deju skate. :/

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji - Page 2 Empty Re: Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji

Post by Viedais Svētdena Marts 29, 2015 3:57 pm

Svētdienas skola? Da faq, pēdējā laikā par tevi daudz interesantu faktu. Laughing
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji - Page 2 Empty Re: Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji

Post by Viesis Svētdena Marts 29, 2015 4:17 pm

Viedais rakstīja:Svētdienas skola? Da faq, pēdējā laikā par tevi daudz interesantu faktu. Laughing
Nē, nu mums piektdien bija brīvs un, lai učenes varētu pa blatu algu saņemt, ielikām stundas skates dienā. Laughing Neviens tā pat nemācījās.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji - Page 2 Empty Re: Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji

Post by Kristz Pirmdiena Marts 30, 2015 8:23 pm

bump
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji - Page 2 Empty Re: Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji

Post by Viesis Pirmdiena Marts 30, 2015 8:42 pm

GOAL Darbi pirmajā postā, balsošana var sākties! Rezultāti pēc nedēļas, vai vairāk, ja būs nepieciešams pirmās vai otrās vietas noteikšanai. GOAL

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji - Page 2 Empty Re: Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji

Post by Viedais Pirmdiena Marts 30, 2015 9:09 pm

9 tak neatbilst noteikumiem, vai arī tam spēlētājam ir interesants vārds. Laughing
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji - Page 2 Empty Re: Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji

Post by Snickers Pirmdiena Marts 30, 2015 9:15 pm

8. un 4. labākie. Nobalsoju par 8. :s
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji - Page 2 Empty Re: Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji

Post by Viesis Pirmdiena Marts 30, 2015 9:16 pm

Viedais rakstīja:9 tak neatbilst noteikumiem, vai arī tam spēlētājam ir interesants vārds. Laughing
Necepies, tā pat vairāk par 1TP nedabūs. Vismaz pacenties, un pareizos izmērus uzlicis. Laughing

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji - Page 2 Empty Re: Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji

Post by Viedais Pirmdiena Marts 30, 2015 9:17 pm

8. Stabli Seriijs, nevienu citu tā nevar atpazīt. Laughing
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji - Page 2 Empty Re: Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji

Post by Viesis Pirmdiena Marts 30, 2015 9:19 pm

Viedais rakstīja:8. Stabli Seriijs, nevienu citu tā nevar atpazīt. Laughing
Es gan dažu labu parakstu stilus jau esmu iegaumējis. Man liekas, ka pusi stabili varētu uzminēt, ja nezinātu.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji - Page 2 Empty Re: Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji

Post by Viedais Pirmdiena Marts 30, 2015 9:22 pm

Es arī lielāko daļu šķiet atpazīstu.
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji - Page 2 Empty Re: Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji

Post by Gintzz69 Pirmdiena Marts 30, 2015 10:10 pm

Ceturtais tikai patīk, pārējie galīgi garām.
Ceturtajā vienīgais vēl teksts savādāks prasītos.
Bet nu otrais vēl +/- normāli izskatās bet tur reali ir 2-3min darbs.
Gintzz69
Gintzz69
JJ Heskey #69 (LW)
JJ Heskey #69 (LW)

Postu skaits : 821
Join date : 30.11.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji - Page 2 Empty Re: Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji

Post by Viesis Pirmdiena Marts 30, 2015 10:47 pm

Gintzz69 rakstīja:Ceturtais tikai patīk, pārējie galīgi garām.
Ceturtajā vienīgais vēl teksts savādāks prasītos.
Bet nu otrais vēl +/- normāli izskatās bet tur reali ir 2-3min darbs.
Kritiku, lūdzu, tikai ar ieteikumiem. Viņi vismaz kaut ko uzsmērēja un centās, nevis ienāca, lai pateiktu, ka visi darbi ir garām.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji - Page 2 Empty Re: Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji

Post by Jogurtaa Pirmdiena Marts 30, 2015 11:31 pm

Piedodiet, atvainojiet, bet kā kāds var par 1.parakstu nobalsot Very Happy
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji - Page 2 Empty Re: Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji

Post by Powrish Pirmdiena Marts 30, 2015 11:39 pm

Devītais darbiņš priecē manas acis. Wub
#BalsojamParNr9
Powrish
Powrish
Alens Paurs #3 (LW)
Alens Paurs #3 (LW)

Postu skaits : 2846
Join date : 11.06.13
Vecums : 55

Atpakaļ uz augšu Go down

Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji - Page 2 Empty Re: Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji

Post by trusis Pirmdiena Marts 30, 2015 11:39 pm

9., viennozīmīgi, ļoti laba kompozīcija, teksts dievīgs - iet kopā ar skaisto fonu. Paldies autoram! Smile #BalsojamParNr9
trusis
trusis
Ģirts Valdmanis #82 (C)
Ģirts Valdmanis #82 (C)

Postu skaits : 1553
Join date : 03.08.13
Vecums : 26
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji - Page 2 Empty Re: Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji

Post by Viesis Otrdiena Marts 31, 2015 12:03 am

TrussArBiss rakstīja:9., viennozīmīgi, ļoti laba kompozīcija, teksts dievīgs - iet kopā ar skaisto fonu. Paldies autoram! Smile #BalsojamParNr9
Apsveicu! Tu tikko sarkastiski nodirsi savas komandas spēlētāju. Tā tik turēt!  Aplausi

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji - Page 2 Empty Re: Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji

Post by Jogurtaa Otrdiena Marts 31, 2015 12:14 am

Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji - Page 2 Empty Re: Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji

Post by Viesis Otrdiena Marts 31, 2015 12:21 am

Paldies par info, 7. darbs izņemts no balsošanas.
Kas jūs cilvēki lasīt nejēdzat? Tak kādreiz iedziļinaties tekstā.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji - Page 2 Empty Re: Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji

Post by Matthew McWell Otrdiena Marts 31, 2015 12:25 am

A kur ir teikts ka nedrīkstu to savu darbu likt SHL novērtēšanai ??
Tas ir kaut kas jauns! Pagajušā konkursa darbu jau arī liku SHL un neviens neka nepīkstēja!!
Matthew McWell
Matthew McWell
Matthew McWell (D) #31 /ĢM/
Matthew McWell (D) #31 /ĢM/

Postu skaits : 2369
Join date : 03.03.14
Vecums : 25
Dzīvesvieta : TP: 481

Atpakaļ uz augšu Go down

Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji - Page 2 Empty Re: Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji

Post by Viesis Otrdiena Marts 31, 2015 12:32 am

Tikai tajā vietā, kur rakstīts, ka darbus nedrīkst iesniegt vērtēšanai vai jebkur citur publicēt, pirms nav beidzies balsojums.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji - Page 2 Empty Re: Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji

Post by Matthew McWell Otrdiena Marts 31, 2015 12:41 am

Facepalm tad na*ig man to 1TP
Matthew McWell
Matthew McWell
Matthew McWell (D) #31 /ĢM/
Matthew McWell (D) #31 /ĢM/

Postu skaits : 2369
Join date : 03.03.14
Vecums : 25
Dzīvesvieta : TP: 481

Atpakaļ uz augšu Go down

Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji - Page 2 Empty Re: Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji

Post by Gintzz69 Otrdiena Marts 31, 2015 1:25 am

chubijzs rakstīja:
Gintzz69 rakstīja:Ceturtais tikai patīk, pārējie galīgi garām.
Ceturtajā vienīgais vēl teksts savādāks prasītos.
Bet nu otrais vēl +/- normāli izskatās bet tur reali ir 2-3min darbs.
Kritiku, lūdzu, tikai ar ieteikumiem. Viņi vismaz kaut ko uzsmērēja un centās, nevis ienāca, lai pateiktu, ka visi darbi ir garām.
Tu ķip šito par mani? Reali vienīgais Trusis man konkurents būtu, nu kur jēga sacensties ar pārējiem, lai jau tiek vietas tiem, kam vajag tos TP Very Happy
Un brīva valsts, man ir runas brīvība, saku ko gribu, nevis ko man kāds aiz ekrāna liks.

Bet ja gribi kritiku, tad nu man jau nav grūti pateikt (miegs šonakt tāpat nenāk):
1,5,6,9,10 darbi reali ir tik drausmīgi... nu nopietni, parasta neapstrādāta bilde pat labāk izskatītos, tur nav ko kritizēt pat.
8 darbu taisījis halturētājs, uzlikts tikai ķip ''smuks'' efekts un teksts uz mazas redzamības. Tāpat izskatās, ka tas efekts siga kvalitāti pasliktinājis vai vienkārši bilde slikta ir atrasta.
2 darbu taisijis atkal halturētājs bet nu jau mazāks. Reali nu izskatās jau labi bet nu tur nekas nav tāds darīts un varētu viņu vēl papildināt.
3 darba veidotājam jāiemācas rūpīgāk spēlētāji griezt laukā no bildēm. +renderis nesaplūst ar fonu, izskatās kā uzlīme. Tekstu vispār ieteiktu taisīt tik ar parasto Arial fontu.
7 darba autoram es pat nez ko teikt... Izskatās jau, ka saprot ko no PS bet nu kompozīcija galīgi neder. Paskaties labāk netā uz kādiem Wallpaperiem un sigiem un ņem kompozīciju idejas, līdz pašam tas vēlāk jau automātiski aizies. Es pat nemāku paskaidrot.. Krč tam sigam izskatās, ka ir greizas krāsas.
4 darbs nu ir labs, patīk. Tik jā tekstu gan pavisam citu vajag, te derētu tāds izcelts teksts, nevis kuru var knapi redzēt. Aaaa un taj sigā tik daudz bruši izmantoti, ka izskatās, ka sigam nav tā labākā kvalitāte.
Gintzz69
Gintzz69
JJ Heskey #69 (LW)
JJ Heskey #69 (LW)

Postu skaits : 821
Join date : 30.11.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji - Page 2 Empty Re: Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji

Post by Viesis Otrdiena Marts 31, 2015 7:48 am

Gintzz69 rakstīja:
chubijzs rakstīja:
Gintzz69 rakstīja:Ceturtais tikai patīk, pārējie galīgi garām.
Ceturtajā vienīgais vēl teksts savādāks prasītos.
Bet nu otrais vēl +/- normāli izskatās bet tur reali ir 2-3min darbs.
Kritiku, lūdzu, tikai ar ieteikumiem. Viņi vismaz kaut ko uzsmērēja un centās, nevis ienāca, lai pateiktu, ka visi darbi ir garām.
Tu ķip šito par mani? Reali vienīgais Trusis man konkurents būtu, nu kur jēga sacensties ar pārējiem, lai jau tiek vietas tiem, kam vajag tos TP Very Happy
Un brīva valsts, man ir runas brīvība, saku ko gribu, nevis ko man kāds aiz ekrāna liks.

Bet ja gribi kritiku, tad nu man jau nav grūti pateikt (miegs šonakt tāpat nenāk):
1,5,6,9,10 darbi reali ir tik drausmīgi... nu nopietni, parasta neapstrādāta bilde pat labāk izskatītos, tur nav ko kritizēt pat.
8 darbu taisījis halturētājs, uzlikts tikai ķip ''smuks'' efekts un teksts uz mazas redzamības. Tāpat izskatās, ka tas efekts siga kvalitāti pasliktinājis vai vienkārši bilde slikta ir atrasta.
2 darbu taisijis atkal halturētājs bet nu jau mazāks. Reali nu izskatās jau labi bet nu tur nekas nav tāds darīts un varētu viņu vēl papildināt.
3 darba veidotājam jāiemācas rūpīgāk spēlētāji griezt laukā no bildēm. +renderis nesaplūst ar fonu, izskatās kā uzlīme. Tekstu vispār ieteiktu taisīt tik ar parasto Arial fontu.
7 darba autoram es pat nez ko teikt... Izskatās jau, ka saprot ko no PS bet nu kompozīcija galīgi neder. Paskaties labāk netā uz kādiem Wallpaperiem un sigiem un ņem kompozīciju idejas, līdz pašam tas vēlāk jau automātiski aizies. Es pat nemāku paskaidrot.. Krč tam sigam izskatās, ka ir greizas krāsas.
4 darbs nu ir labs, patīk. Tik jā tekstu gan pavisam citu vajag, te derētu tāds izcelts teksts, nevis kuru var knapi redzēt. Aaaa un taj sigā tik daudz bruši izmantoti, ka izskatās, ka sigam nav tā labākā kvalitāte.
Tā jau ir labāk.
Vienkārši kaitinoši, kad vismaz beidzot kāds jauns fotožoperis grib kaut taisīt, bet atnāk viens neaktīvais, pasaka, ka visi darbi sūkā un aiziet. Nevienam vairs negribas neko taisīt, jo neviens pieredzējušāks nepalīdz un tā arī mums šeit mūžīgi paliek tikai divi photoshop mesitari, kuri vairs pat neko netaisa.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji - Page 2 Empty Re: Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji

Post by Valts Otrdiena Marts 31, 2015 5:16 pm

Vote for teammate!

Valts
Valts Pavasars (LW) #8
Valts Pavasars (LW) #8

Postu skaits : 1318
Join date : 04.07.13
Vecums : 24

Atpakaļ uz augšu Go down

Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji - Page 2 Empty Re: Marta parakstu konkurss - Latviešu spēlētāji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 3 Previous  1, 2, 3  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā