Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens

Lapa 1 no 3 1, 2, 3  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens Empty Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens

Post by Viedais Trešdiena Janvāris 28, 2015 12:16 pm

Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens Lokomativ

Lokomativ Lokomativ Esiet sveicināti dārgie lasītāji, šodien pirmo un pēdējo reizi vēršos pie Jums, kā Talsu Lokomotīves Ģenerālmenedžeris - Viedais.  Lokomativ Lokomativ





Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens Web-application-development
GOAL Attīstība GOAL

Zinu, ka šis paziņojums iespējams saņems daudz kritikas, jo komandai ir sava veida vēsture, ko glabāt, auklēt un saudzēt. Bet kā jau zināt, esmu nesen kļuvis par Lokomotīves komandas pilntiesīgu īpašnieku un ģenerālmenedžeri un mani uzskati ir nedaudz savādāki, es dzīvē ļoti bieži lietoju tādus teicienu, kā "Izdzīvos, kas mainīsies", līdz ar to, tas pamatā veido manu ideoloģiju par visu. Un komandai ir jāmainās, lai piesaistītu jaunus talantus un spētu pacelt kausu pirmo reizi pastāvēšanas vēsturē.


Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens Originality
GOAL Oriģinalitāte GOAL

Otra lieta, man tomēr patīk izcelties un atšķirties no pelēkās masas, jo ko dara pelēkā masa? Raud par visu, iet uz darbu, kas tiem riebjas, knapi nomaksā dzīvokļa rēķinus un izaudzina tādus pašus bērnus, jebšu vienu vārdu sakot dzīvo nožēlojamu - rutīnas pilnu dzīvi, tas nav priekš manis un pēc visām Biznesa ABC, tas nav nekas produktīvs, vai uz izaugsmi vēršošs faktors itin nekur, hokeja komandas vadība arī ir sava veida bizness, tieši tādēļ lietoju tādu salīdzinājumu. Piekasīgākie lietotāji vilks paralēles ar SJ Sharks, bet tā es par viņiem pat biju aizmirsis, ar visu šo komandas plānošanas un veidošanas lietu, ka man par NHL Sharkiem atgādināja tikai pēc tam, kad viss jau bija gatavs. Vēl interesants Fun fakts, es vispirms atradu logo un tad domāju nosaukumu, nevis ierastajā ceļā, kā tas parasti notiek.


Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens Smile
GOAL SmaidsGOAL

Kāds iespējams pasmaidīs par jaunumu, bet dzīvi nevajag tvert tik nopietni vietās, kur tas nav jādara, mēs tomēr esam virtuāla simulētā līga un vairums lietotāju ir gados jauni, dzīvē NEvīlušies un radošā lidojuma garšu pavisam nepazaudējuši. Lielajā dzīvē Jums pietiks gana nopietno lietu un prasīsies atvilkt elpu, tur kur to tomēr var atļauties normas robežās, tādēļ tversim visu salīdzinoši viegli un gūsim no LSHL tikai pozitīvās emocijas, pārējo atstājot malā.

Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens Actuality-check
GOAL Aktualitāte GOAL

Trešā lieta ir vēsture un aktualitāte, līdzšinējais nosaukums Lokomotīve, diemžēl ir izvazāts praktiski pa visām līgām jau vairāk, kā 100 gadus, tas gan nav nekas personīgs, bet manuprāt ir pienācis laiks pārmaiņām. Man šie nosaukumi "Dinamo", "Lokomotīve" pavisam nopietni ļoti asociējas ar PSRS laiku komandām un tam ir diezgan reāls pamatojums. Vēlos vadīt modernu komandu un darīšu visu iespējamo, lai to tādu padarītu.

Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens How_to_sell_a_business_idea-1
GOAL Ideja GOAL

Ideja radās jau sen un jau sezonas sākumā sāku runāt ar Pakito tieši par imidža maiņu, jo kā jau no augstāk lasītā variet secināt, biju diezgan neapmierināts ar komandas nosaukumu. Pēc sarunām visas sezonas garumā, Pakito vienā jaukā dienā ņēma un paziņoja šo - http://www.lshl.lv/t4912-loko-pazinojums Bijām gan iepriekš aprunājuši arī tādu iespēju, bet cik man līdz tam bija zināms, īsti sarunas noslēgumu akmenī neiekalām un tas nāca, kā patīkams pārsteigums arī man. Visa komanda par šo tika informēta jau brīdi iepriekš un ir to pieņēmuši, tādēļ ceru, ka pārējā līga spēs būt tik pat atvērti pārmaiņām.

Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens Ventspils_logo
GOAL Pilsēta GOAL

Man nav iebildumu pret Talsiem, bet šoreiz loģiski spriežot komandai vajadzētu atrasties pie jūras. Pirmās izvēles būtu Rīga un Liepāja, bet tās mums diemžēl aizņemtas, tālāk atcerējos par pilsētu Ventspils un šobrīd šķiet, ka tā pat ir labāk, jo tā ir pilsēta ar nākotni, kurā ienesīšu nākotni arī Ventspils hokejam. Ir jau sākta jaunās halles būvniecība un projekts šobrīd vēsta, ka tā būs modernākā un lielākā Hokeja halle Eiropā. Vairāki Ziemeļamerikas mūziķi un mūziķu apvienības, kā Jay Z, Eminem, Papa Roach jau ir izteikuši velmi uzstāties šajā hallē ar saviem muzikālajiem priekšnesumiem starplaikos bez maksas, jo neviena cita Eiropas halle nepiedāvā tik modernu aprīkojumu arī grandiozu koncertu organizēšanai.

Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens Cat2010results
GOAL Rezultāts GOAL

Esmu lepns paziņot, ka S8 Ventspils pilsētu pārstāvēs reorganizētā komanda - Ventspils Fatsharks! Par konferenci, es nezinu vai kas mainās, bet man nav svarīgi tas, vai esam austrumos, vai rietumos, līgas vadība (izņemot mani) drīkst izspriest kā tur galu galā ar konferencēm paliks un mūs atstāt austrumos, vai celt uz rietumiem. Resnās haizivis būs gatavas saplosīt jebkuru, jebkurā vietā un laikā.


Proud to announce:
Vizuāli:
1. Logo
Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens 5pn29h
2.-5. Komandas Krekli/ķiveres:
6. GK ekipējums:

Grafiku autors: bleedis

Komandas vadība S8:
Ģenerālmenedžeris: Viedais
Trenera assistents: Pakito
Skauts: matiss.kokins

Vadība uz ledus:
C - Bārnijs Tuzis
A - Alens Paurs
A - Sandris Laiva

Īss komentārs,- šis ir pārdomāts un pārrunāts lēmums, gan ar Pakito, gan pārejo komandu vairāk kā sezonas garumā, līdz ar to heitošana nenovedīs nepiekā cita, kā vien sevis apkaunošanas. Neskatoties uz neko netaisos šo lēmumu mainīt un atcelt. Izmaiņas iespējamas vēl tikai nosaukumā, jo ir vairāki varianti(Haizivis, Fatsharks, Sharks), bet pamata ideja paliks nemainīga. Paldies, tiem, kuri izturēja, un tiekamies nākamsezon uz ledus. Exclamation

Word Count:
NB! Iespējams būs kāda izmaiņa, vai labojums un kaut ko piemetināšu. Tādēļ padošu ziņu, kad var vērtēt. cheers

Aiziet vērtējam! Towel
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens Empty Re: Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens

Post by Intarusu Trešdiena Janvāris 28, 2015 12:47 pm

Veiksmi s8 Haizivīm .Laba izvēle Ventspils .Veiksmi Viedais kā ĢM .Izskatās esat kaltuši šo labi sen plānu !Bet patīkami ka lielas pārmaiņas.
Intarusu
Intarusu
Lasse Lammela 31 # C
Lasse Lammela 31 # C

Postu skaits : 2725
Join date : 11.06.13
Vecums : 40
Dzīvesvieta : TP - 627

Atpakaļ uz augšu Go down

Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens Empty Re: Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens

Post by Viesis Trešdiena Janvāris 28, 2015 1:01 pm

Veiksim Resnajām Haizivīm! Laughing
Bet kas ar tiem Indiāņiem? Mainīs lokāciju un nosaukumu?

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens Empty Re: Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens

Post by Skipper Trešdiena Janvāris 28, 2015 1:26 pm

Ehh.. Lokomotīve bija šīs līgas hokeja klasika, viena komanda, kas nav tik orģināla, bet visiem skaidrs kas tā ir. Žēl, ka mums vairāk nav šī viena, orģinālā.. Un protams žēl, ka komandas vēsture pazūd, jo komanda tika radīta 2.S un vēl skaistā Talsu pilsēta, kura vairāk netiks pārstāvēta.. 

Bet neko darīt. Skatīšos uz to, ka Ventspils tiek pārstāvēta, tas mani noteikti iepriecina! Nosaukums mani varbūt pārāk nepiesaista, bet ne tas ir tikai mans viedoklis. Bet vēlu veiksmi komandai un lielākus panākumus nekā komandai no Talsiem Smile 

PS. Ja mēs vēl kādreiz paplašināsimies, tad labprāt redzētu komandas no Daugavpils, Siguldas (Ja Indiāņi nepārcelsies uz turieni), Jelgavas un protams no tiem pašiem Talsiem Smile
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens Empty Re: Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens

Post by Viedais Trešdiena Janvāris 28, 2015 1:45 pm

Ir cilvēki kuri atbalsta šeit minēto nosaukumu un kā jau paredzēju noteikti ir cilvēki, kuri ir PRET to, jo nav ierastais lshl "stils". Pats gan savās domās to neesmu iekalis akmenī. Un par Ventspils Haizivis būtu mazāka tā kritika, bet vēl ir laiks, tādēļ laicīgi paziņoju, vēl visa starpsezona, lai domu kristalizētu.

Bet līgai vajag jaunas dvesmas un esmu par 95% pārliecināts, ka viss paliek, tā kā esam izsprieduši, nu nav tas mans vienbalsīgs tirāna gājiens kārtejais, bija man domubiedru pulciņš. Laughing
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens Empty Re: Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens

Post by bleedis Trešdiena Janvāris 28, 2015 1:45 pm

Nevajag pieķerties lietām, kas ir tik novazātas kā lokomotīve, vilki, lauvas, stirnas un pārējie meža zvēri, laiks kļūt orģināliem, jau no pirmās reizes, kad izdzirdēju fatsharks man tas iepatikās, jo ir savādāks, interesantāks. Šī ir fantāziju hokeja līga, tāpēc komandas, kuras nav balstītas uz meža iemītnieku vai reālu komandu prototipiem ir apsveicamākas.

Lieliski Mārtiņ.
bleedis
bleedis
Gordie Sloth #13 (LW) /TA/
Gordie Sloth #13 (LW) /TA/

Postu skaits : 1028
Join date : 09.12.14
Vecums : 32
Dzīvesvieta : TP: 1028

Atpakaļ uz augšu Go down

Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens Empty Re: Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens

Post by Maus Trešdiena Janvāris 28, 2015 1:57 pm

I Like

Vienīgais ko ieteiktu ir apmainīt kreklus vietām, citādi dublēsies krāsas.
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens Empty Re: Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens

Post by krisis06 Trešdiena Janvāris 28, 2015 2:06 pm



Ir OK.  I Like  Aplausi

krisis06
krisis06
Saņa Kreipāns #7 (D) /Head Coach/
Saņa Kreipāns #7 (D) /Head Coach/

Postu skaits : 971
Join date : 24.06.14
Vecums : 29
Dzīvesvieta : TP: 804

Atpakaļ uz augšu Go down

Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens Empty Re: Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens

Post by Kristz Trešdiena Janvāris 28, 2015 2:13 pm

chubijzs rakstīja:Veiksim Resnajām Haizivīm! Laughing
Bet kas ar tiem Indiāņiem? Mainīs lokāciju un nosaukumu?

To prasi Tomam Liniņam Smile
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens Empty Re: Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens

Post by vairogs Trešdiena Janvāris 28, 2015 3:13 pm

''Ventspils Reņģes'' - būtu skanīgāk !

Latviskais HAIZIVIS ,nav skanīgs apvienojumā ar Ventspili !

Bet par to anglisko šobrīdējo nosaukumu - asociējas ar rietumu oligarhu lielu ietekmi !

Brītiņu atpakaļ tika šūpota laiva ,ka vajag latviskot pilsētas , bet par nosaukumiem gan nevienam neinteresē ! 


Protams te jau kā jau tādā kolonijā visi runā un jau domā angļu mēlē !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens Empty Re: Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens

Post by The Number 1 Trešdiena Janvāris 28, 2015 3:16 pm

vairogs rakstīja:Brītiņu atpakaļ tika šūpota laiva ,ka vajag latviskot pilsētas , bet par nosaukumiem gan nevienam neinteresē ! 


Protams te jau kā jau tādā kolonijā visi runā un jau domā angļu mēlē !

Rādi piemēru, un citi sekos scratch
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens Empty Re: Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens

Post by vairogs Trešdiena Janvāris 28, 2015 3:19 pm

Es jau nebiju tas ,kurš ierosināja ''Latviskošanu'' ! Very Happy
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens Empty Re: Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens

Post by Viedais Trešdiena Janvāris 28, 2015 3:28 pm

Ja būtu prasība, tad būtu latvisks nosaukums, tā kā ir prasība par pilsētu, tad arī tas ir izpildīts.
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens Empty Re: Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens

Post by Skipper Trešdiena Janvāris 28, 2015 3:37 pm

Es neesmu pilnīgi PRET, bet vnk pieķeros dažām lietām Wink bet kurš te minēja par orģinalitāti. Nedomāju, ka haizivs ir tas orģinālakais nosaukums, tad jau orģinālāks būtu tās pašas stirnas Very Happy bet nu resnās haizivs vēl tā. Ieteiktu šīs idejas autoriem apspriest varoga ideju par Reņģēm. Man tas likās orģinālāks un latviskāks Laughing

Vairog, tīri interese pēc. Pastāv vispār tāda iespēja pārvākties uz Latviju pēc paša iniciatīvas? Ja Jā, tad uz kuru pilsētu? Un paliktu Wolves vai tiktu latviskots uz Vilku, vai tomēr taptu jauns nosaukums? Sanāca tāda neliela intervija Laughing
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens Empty Re: Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens

Post by Viedais Trešdiena Janvāris 28, 2015 3:40 pm

Renģes nav plosītājas, tas neatbilstu komandas dvēselei, saprastu, ja vēl Ventspils Piranjas piedāvātu. Laughing

Un vispār tik tikko nesliktu ideju par Piranjām izspēru. scratch
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens Empty Re: Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens

Post by Snickers Trešdiena Janvāris 28, 2015 3:43 pm

daamn , Piranjas man patīk.
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens Empty Re: Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens

Post by Skipper Trešdiena Janvāris 28, 2015 3:50 pm

Nu jā, reņģes skan kā sponsori vai reklāma pilsētai Laughing bet piranjas ir labs variants, noteikti labāks kā haizivs, jo tās uzbrūk baros, tātad viens par visiem un visi par vienu Wink bet iesaku paskatīties kādi vēl eksotiski ūdens iemītnieki ir Wink
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens Empty Re: Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens

Post by Snickers Trešdiena Janvāris 28, 2015 3:53 pm

Bruņurupuči Dry
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens Empty Re: Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens

Post by Maus Trešdiena Janvāris 28, 2015 3:56 pm

Ventspils Hūtes Laughing
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens Empty Re: Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens

Post by Coyote Trešdiena Janvāris 28, 2015 3:57 pm

Vispār Piraijas nevis piranjas.
Coyote
Coyote
Curtis Crawford #1 (LW)
Curtis Crawford #1 (LW)

Postu skaits : 1879
Join date : 04.05.14
Dzīvesvieta : Straight Outta Compton

Atpakaļ uz augšu Go down

Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens Empty Re: Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens

Post by krisis06 Trešdiena Janvāris 28, 2015 4:07 pm

krisis06
krisis06
Saņa Kreipāns #7 (D) /Head Coach/
Saņa Kreipāns #7 (D) /Head Coach/

Postu skaits : 971
Join date : 24.06.14
Vecums : 29
Dzīvesvieta : TP: 804

Atpakaļ uz augšu Go down

Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens Empty Re: Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens

Post by vairogs Trešdiena Janvāris 28, 2015 4:20 pm

Viedais rakstīja:Renģes nav plosītājas, tas neatbilstu komandas dvēselei, saprastu, ja vēl Ventspils Piranjas piedāvātu. Laughing

Un vispār tik tikko nesliktu ideju par Piranjām izspēru. scratch
Tu jau neesi redzējis kā viņas baros plosās , kad par barību cīnās ! Twisted Evil

Es ar ilgu laiku domāju ,ka šimpanzes ir miermīlīgi dzīvnieki ,daudz filmas bij redzētas !
Nesen redzēju dokumentālo filmu ,kur labāk cilvēkam tuvumā nebūt ,kad viņas medī - tāds spēks ,lokanība ,mērķtiecība , baros vispār bīstamas ! Uzskrien tādam baram virsū kaut kur džungļos !

Gulbjiem tas pats ,ilgi domāju ,smuki miermīlīgi , bet kad knābj ,tad cilvēks beigts ! (vismaz 3 gadījumus dzirdēju !)
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens Empty Re: Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens

Post by vairogs Trešdiena Janvāris 28, 2015 4:28 pm

Skipper rakstīja:

Vairog, tīri interese pēc. Pastāv vispār tāda iespēja pārvākties uz Latviju pēc paša iniciatīvas? Ja Jā, tad uz kuru pilsētu? Un paliktu Wolves vai tiktu latviskots uz Vilku, vai tomēr taptu jauns nosaukums? Sanāca tāda neliela intervija Laughing
Vairogs jau dzīvo Latvijā ! Very Happy

Ir iespējama pārvākšanās ,bet tad manis te nebūtu(un tas pārvācējs nebūtu es) ,vai arī Kalebs spēlētu citā klubā !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens Empty Re: Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens

Post by Viedais Trešdiena Janvāris 28, 2015 5:29 pm

Kalebs varbūt pat gribētu uzspēlēt kādā citā svaigā klubā? Laughing Tas ir retorisks jautājums, es nemēģinu kontaktēties. Very Happy
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens Empty Re: Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens

Post by vairogs Trešdiena Janvāris 28, 2015 5:57 pm

Tūlīt līgā būs sprādziens ,sāks visi kontaktēties un teiks ,ka tā tikai retoriska saruna vai ka tā nemaz nav notikusi , un visi pierādījumi tikai falsificēti ... kaut kā tā ! Very Happy Very Happy Very Happy

Bet ,ja nopietni ,tad neapsveru tādu iespēju ,kamēr ir vilki un kamēr ir Kalebs , ja būtu citi vilki (tā mēdz gadīties arī reālā dzīvē - patīk man Ferrari iekš F1 ,bet nevaru par viņiem fanot ,jo nepārtraukti tur apgrozās niķīgi brīnumbērni kā Alonso ,Fetels ,Šūmahers , laikam vienīgais normālais sastāvs bij - kad Bergers ar Alesi kopā brauca !) Hamiltons ar pie tiem pieskaitāms , biju viņa fans kopš F1 karjeras uzsākšanas un pievēru acis uz viņa raudāšanu (+ patīk viņa braukšanas stils) , bet kā pievienojās mersedesiem , vairs par viņa uzvarām nepriecājos , nepatīk mersedess - ja vēl būtu krāsojumu normālu sagatavojuši - varētu šos paciest (McLaren pēdējos gados no viņiem dizaina jomā neatpaliek ,jācer ,ka ar Hondu mainīsies ,esmu dažas bildes redzējis ,kur labi izskatās ,tik nezinu vai sacīkšu krāsojums)!



Un ja nonākšu gadījumā līdz jaunajam spēlētājam ,tad tas būs soms , uz papīra jau kādu laiku viss sashēmots ! Un izredzes spēlēt ārpus Somijas - līdz ar to mazas !

Neveiksmīgas sezonas laikā izīrēties ar nevarēšu , jo īres gudrīši grib atcelt , tā kā "Plēsīgais vilks visu karjeru" !

Kad esi vienreiz sācis plēst tad jāturpina to darīt mūžīgi ! (Būs jaunais Tamperes sauklis !) Very Happy
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens Empty Re: Talsu Lokomotīves pēdējais elpas vilciens

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 3 1, 2, 3  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā