Anonīmais alkaholiķis Kristaps aka Saņa Kreipāns

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Anonīmais alkaholiķis Kristaps aka Saņa Kreipāns Empty Anonīmais alkaholiķis Kristaps aka Saņa Kreipāns

Post by krisis06 Pirmdiena Oktobris 27, 2014 10:16 pm

Ir pienācis laiks, lai arī Jūs, mani dārgie interneta draudziņi, iepazīstinātu ar manu dzīvi. Ar ko lai sāk? Māte man devusi vārdu Kristaps, kad dzimu tālajā 1994. gadā Valmierā. Šajā pilsētā esmu dzīvojis visu savu mūžu, kaut arī diezgen regulāri apmeklēju savus laukus, kuri atrodas piejūras pilsētā Ainaži, daudzas vasara tur aizvadītas patīkamas atmiņas, bet tagad par visu sīkāk!
Anonīmais alkaholiķis Kristaps aka Saņa Kreipāns Smiekligs-futbols-D-7
6 gadu vecumā sāku nodarboties ar futbolu vietējā futbola klubā FS "Gauja". Ar klubu devāmies gan uz Somiju Cocolas pilsētu, kurā pirmajā viesošanās reizē palikām pēdējie, bet nākamajā gadā jau ieguvām medaļu, gan uz Nīderlandi miesta vārdu vairs neaceros, bet tas arī nav svarīgi! Kad sāku iet 7. klasē sākumā veselības dēļ vēlāk arī intrešu maiņas dēļ aizgāju no futbola, jo treniņi notika 4 dienas nedēļa un laika citām lietām neatlika, bet ziemā nopietni saslimu un uz mēnesi biju ārā no treniņiem, bet pēc atveseļošanas arī neatgriezos treniņos. Tagad esmu izveidojis savu komandu ar kuru nopietni netrenējamies, bet savācamies vietējos turnīros Matīšos, Smiltenē,Priekuļos, Cēsīs un Līčos.

Anonīmais alkaholiķis Kristaps aka Saņa Kreipāns Big_hog_hogzilla_pig_hunting_bigges

Pēdējos trīs gadus aizraujos ar medībām, tā kā neesmu vēl nokārtojis medību apliecību pagaidām eju kā dzinējs, šogad cūka mēra dēļ manā apkārtnē dzinēj medības ir aizliegtas tādēļ ir jāveic labiekārtošanas darbi mežā. Visiem varu ieteikt tam pievērsties, jo pēc aizvadītas nedēļas birojā/skolā ir labi vienu vai divas dienas pavadīt mežā labā kompānijā un pēc precīza šāviena līdz pusnaktij dīrāt dzīvnieku, uzcept akniņas un piedzeries līdz nemaņai apraudāties var zinot ka šogad tas neotiek tik bieži dēļ mēra Sad

Anonīmais alkaholiķis Kristaps aka Saņa Kreipāns Via_logo

Esmu pabeidzis bērnudārzu "Valodzīte". Tālākas mācību gaitas turpināju Valmiera Pārgaujas sākumskolā, kur arī sasniedzu pagaidām augstāko panākumu izglītības jomā izcīnot bronzas medāļu valsts matemātikas olimpiādē 4. klasē. Pēc 6. klases absolvēšanas pārcēlos 50 metrus tālāk uz Valmieras Pārgaujas ģimnāziju, kurā  pavadīju 6 gadu un sākot no 10 klases gāju matemātikas/programmēšanas klasē. Pabeidzu ar diezgan pieticīgām atzīmēm, bet tas neliedz man iestāties Vidzemes Augstskolā un pietam iekļūt budžeta vietās. Nākotnēs būšu nākamais programmētājs, pagaidām esmu 1. kursā  varu pateikt, ka nav viegli, salīdzinot ar vidusskolu!

Anonīmais alkaholiķis Kristaps aka Saņa Kreipāns Funny-Fans-Pictures-Sport-Unites-People

Esmu liels sporta līdzjutējs sekoju līdzi basketbolam, futbolam un hokejam. Esmu liels Čikāgas fans gan NBA, gan NHL atbalstu šīs pilsētas komandas, droši vien tas jau veidojies no Jordana laikiem, jo tad vēl ltv rādija NBA apskatus, kuri bieži vien bija Jordana Highlights, bet tagad mani piesaista tādas sporta zvaigznes, kā Derriks Rose un Patriks Kane, katrs savā sportā. Tomēr sirdij tuvākais ir futbols un jau vairāk kā 10 gadu līdzi jūtu karaliskajam Madrides Real klubam, jau no laikiem kad komandas sejas vēl bija Rauls  un Ikers Kasiljas  līdz pat Ronaldo dominancei, īpašs prieks par sestdienas spēli, kad sasitām Barsalonu El Clasico .

Anonīmais alkaholiķis Kristaps aka Saņa Kreipāns 19_valmiermuizas-logo-melnbalts
Alus ir lieta, ko varu dzert caurām dienām, tā kā brālis strādā Valmiermuižas alū esmu iecienījis šīs alus darītavas alus, bet nevaru noliegt, ka labprāt aizbraucu 10 km līdz Brenguļu alus darītavaij, kuras alus ir iespējams labākais visā Latvijā, ja kāds vēl nav nogaršojis iesaku aizbraukt un nobaudīt to. No ēdieniem esmu izteikts saldumu mīlis, bet no kārtīga gaļas gabal arī neatteikšos!


Tas arī īsumā par manīm, protams, varētu rakstīt vēl un vēl, bet saprotu, ka ne visiem tas liksies interesanti, bet kas to zin , ja būs tāda interese varu uzrakstīt par ko konkrēti, ja kādam kaut kas interesēs.
Anonīmais alkaholiķis Kristaps aka Saņa Kreipāns MTdeZzI
krisis06
krisis06
Saņa Kreipāns #7 (D) /Head Coach/
Saņa Kreipāns #7 (D) /Head Coach/

Postu skaits : 971
Join date : 24.06.14
Vecums : 29
Dzīvesvieta : TP: 804

Atpakaļ uz augšu Go down

Anonīmais alkaholiķis Kristaps aka Saņa Kreipāns Empty Re: Anonīmais alkaholiķis Kristaps aka Saņa Kreipāns

Post by Maus Pirmdiena Oktobris 27, 2014 10:26 pm

Brengulis for the win. Pats nesen atklāju šo alu, viens no labākajiem, ko zinu!
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

Anonīmais alkaholiķis Kristaps aka Saņa Kreipāns Empty Re: Anonīmais alkaholiķis Kristaps aka Saņa Kreipāns

Post by Viedais Pirmdiena Oktobris 27, 2014 10:27 pm

Žēl gan, ka attēli neatbilstoši, bet nu prieks, ka pacenties!
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Anonīmais alkaholiķis Kristaps aka Saņa Kreipāns Empty Re: Anonīmais alkaholiķis Kristaps aka Saņa Kreipāns

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā