Goaltycoon

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Goaltycoon Empty Goaltycoon

Post by Spuņģis Ceturtdiena Oktobris 09, 2014 2:37 pm

Sveicināti. Tātad parunāsim arī par vēl vienu populāru spēli LSHL lietotāju vidū. Goaltycoon ir vienīgā futbola menedžera spēle pasaulē, kur savus kluba ienākumus vari pārvērst patiešām īstā naudā, kuru ieskaita tavā paypal kontā. Līdzīgi kā citās spēlēs, arī goaltycoon savu klubu nāksies vadīt no zemākās līgas uz augšu, pa to laiku uztrenējot savus spēlētājus.

Šobrīd Latvijas augstākajā līgā, jeb virslīgā spēlē divi lietotāji no LSHL - es un hulkman, jeb Ričards. Manam klubam Falcons FC šī ir jau 4. sezona augstākajā līgā, kamēr Ričarda vadītajam klubam Vibini Stars šis ir debijas gads virslīgā (ja pareizi sapratu ;D). Šobrīd situācija tabulā ir tāda, ka Vibiņu komanda ar 28 punktiem pēc 20 spēlēm ieņem 7.vietu, kamēr Falcons ar 27 punktiem 20 spēlēs ir 8. vietā. Jāpiebilst, ka pirms 20. spēļu kārtas situācija bija pretēja.

Goaltycoon galvenā valūta ir LVL, ko var iegūt pēc mājas spēlēm (jo lielāka arēna, jo vairāk naudas $$), tāpat LVL var iegūt par katru uzvaru un tie tiek piešķirti arī sezonas beigās, vadoties pēc komandas vietas turnīra tabulā. LVL var tikt samainīti pret Zeltu, kuru var izmantot pērkot jaunus spēlētājus vai trenerus. Visbeidzot Zeltu var samainīt pret Eiro. Kad kluba kontā ienākuši vismaz 10 eiro, tos vari pārskaitīt uz kluba kasi vai arī pārskaitīt uz savu paypal kontu. No kluba kases par Eiro iespējams palielināt arēnu, paaugstināt spēlētāju enerģijas līmeni ( tas var uzlabot komandas sniegumu pat 2kārt!) kā arī iegādāties transfēru licenci, ar kuru varēsi pirkt un pārdot jau pieaugušus spēlētājus.

Goaltycoon vēl sevī ietver vairākus sarežģītus mārketinga elementus, ar kuriem vari nopelnīt vairāk LVL, kā piemēram akciju pirkšana/pārdošana, referāļu pirkšana/pārdošana un fondu noguldījumu darījumi. Kopumā spēlē ir kur izpausties, arī ārpus futbola laukuma. Ja vēlies pievienoties Goaltycoon, tad to vari izdarīt un reizē arī atbalstīt mani šeit

Zemāk atradīsi skrīnus no spēles/mana kluba lapas.


Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:
Spoiler:

Piektais skrīns neiegāja attēlu robežās : https://2img.net/h/s28.postimg.cc/6chs1x3gt/Screenshot_8.png


Zinu arī, ka Artūrs, Broks un citi arī šo spēli spēlē, taču precīzāk par viņu gaitām nepateikšu, tādēļ aicinu komentēt!

Oriģinālraksts, ja kas Razz
Spuņģis
Spuņģis
Thoorin Taeklehamenoff (D) #16
Thoorin Taeklehamenoff (D) #16

Postu skaits : 869
Join date : 30.09.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Sigulda

Atpakaļ uz augšu Go down

Goaltycoon Empty Re: Goaltycoon

Post by Viedais Ceturtdiena Oktobris 09, 2014 2:59 pm

Cik reāli es varu pamest savu darbu un sākt pelnīt ar šo? Laughing
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Goaltycoon Empty Re: Goaltycoon

Post by Powrish Ceturtdiena Oktobris 09, 2014 3:05 pm

Ieintresēji! Cik laika apmēram dienā vajadzētu pavadīt šajā portālā, un kādi ir reālie ienākumi?
Kas ir ja es īsti nezinu futbola pozīcijas, un tā elementus? Very Happy
Varbūt uz vakara pusi pieteikšos.
Powrish
Powrish
Alens Paurs #3 (LW)
Alens Paurs #3 (LW)

Postu skaits : 2846
Join date : 11.06.13
Vecums : 55

Atpakaļ uz augšu Go down

Goaltycoon Empty Re: Goaltycoon

Post by Spuņģis Ceturtdiena Oktobris 09, 2014 4:27 pm

Šī ir iespēja nopelnīt papildus ''alus naudu'', jeb pārdesmit eiro mēnesī. Tākā viena sezona ilgst 30 dienas, tad rēķināšana ir pavisam vienkārša. Neteikšu, ka izcīnīt ceļazīmi uz augšu ir ļoti grūti, patiesībā es pirmajās divās sezonās finišēju Top 2 un nonācu virslīgā ļoti ātri. Kad spēlē 2., 3. līgā tad lielākās balvas tiek dalītas sezonas beigās, jo 3. līgas čempionu klubs saņem tik pat cik virslīgas 7. un 8. vietas. Tāpēc ja neplāno ieguldīt tos pašus minimālos 10 eiro un pirkt akcijas, tad pirmajos divos, trijos mēnešos savāksi padsmit eiro. Ja tos padsmit eiro iegulda atpakaļ spēlē, tad gan var palikt interesanti, sākas internacionālie kausi, kur jau balvās tiek sadalīti simtiem eiro..

Šādās spēlēs nekad nevar paredzēt regulāro ienākumu apjomu, bet pēc maniem aprēķiniem virslīgas top komandu menedžeri saņem ap 20-30 eiro mēnesī. Un iekļūt starp tām top komandām nemaz nav tik grūti ;D Man pašam šīs sezonas beigās būs pirmie 10 eiro, kurus investēšu atpakaļ spēlē, cerot nākošsezon kāpt vēl augstāk, jāpiebilst, ka tur arī kādu laiku biju neaktīvs, jo Safari šitā spēle neiet un biju pārāk resns lai ietu caur lagojošo Chromu ;D

Nepieciešams norādīt spēlētāju izkārtojumu, spēles stilu un standartsituāciju izpildītājus. Varbūt sākumā būs grūti ja pozīcijas nezini, bet tur viss diezgan uzskatāmi parādīts.
Spuņģis
Spuņģis
Thoorin Taeklehamenoff (D) #16
Thoorin Taeklehamenoff (D) #16

Postu skaits : 869
Join date : 30.09.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Sigulda

Atpakaļ uz augšu Go down

Goaltycoon Empty Re: Goaltycoon

Post by Viedais Ceturtdiena Oktobris 09, 2014 4:29 pm

Būtu divas nulles klāt, tad šodien rakstītu atlūgumu. Very Happy
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Goaltycoon Empty Re: Goaltycoon

Post by hulkman Ceturtdiena Oktobris 09, 2014 4:31 pm

Spēlē pavisam noteikti ir jāiegulda laiks, jo nebūs tā, ka pēc 1 nedēļas varēsi justies kā biezais.
Man pašam iet 3.sezona un ir nopelnīti 4 eiro, BET, es diezgan goldus iztērēju pērkot jauniņos, tāpēc nopelnītā eiro summa varēja būt lielākā.
Ja normāli iesaistās var sākt labi pelnīt kā to dara Virslīgas līderis, kurš par mājas spēlēm pelna 5-6 eiro, tagad varbūt pat vairāk, bet viņš visu investē klubā.

Spēle pati par sevi ļoti pietuvināta reālai dzīvei.
Veiksmi tiem, kas sāks. Un atļaušos arī iemest savu referāļu linku.
http://www.goaltycoon.com/bestfootballgame/hulkman
hulkman
hulkman
Ričards Gaļickis #8 (RW) (Scout)
Ričards Gaļickis #8 (RW) (Scout)

Postu skaits : 1459
Join date : 12.08.13
Vecums : 25

Atpakaļ uz augšu Go down

Goaltycoon Empty Re: Goaltycoon

Post by Kristz Ceturtdiena Oktobris 09, 2014 5:09 pm

es jau reģistrējos caur Spuņģa linku.
izskatās labi.
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Goaltycoon Empty Re: Goaltycoon

Post by The Number 1 Ceturtdiena Oktobris 09, 2014 5:37 pm

Jā, es arī kādu laiku spēlēju, ja pareizi atceros, tad vienā sezonā ar Hulkman pieteicāmies, bet viņš ir ticis līdz Virslīgai, kamēr es vēl tajā pašā III līgā Laughing Bet iespējams šosezon tikšu uz II. Ja man sākoties skolai visu laiku būtu pieeja internetam tad noteikti būtu bijis vismaz II līgā, ja ne pat virslīgā.
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Goaltycoon Empty Re: Goaltycoon

Post by Intarusu Ceturtdiena Oktobris 09, 2014 7:55 pm

Korč pieteicos,man vienmēr kas jauns patīk jaunas lietas.Korč  jūs aktīviekie man ganjau palīdzesat kā atīst visu pa procesu un citu ??
Intarusu
Intarusu
Lasse Lammela 31 # C
Lasse Lammela 31 # C

Postu skaits : 2725
Join date : 11.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : TP - 627

Atpakaļ uz augšu Go down

Goaltycoon Empty Re: Goaltycoon

Post by Viedais Ceturtdiena Oktobris 09, 2014 10:10 pm

Ja man ir kāda grūpija, tad droši atbalstiet mani, arī tikko pieregojos - http://www.goaltycoon.com/bestfootballgame/Viedais Very Happy
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Goaltycoon Empty Re: Goaltycoon

Post by The Number 1 Svētdena Septembris 20, 2015 5:15 pm

http://www.goaltycoon.com/bestfootballgame/Prikulis5

bump

Izskatās ka diezgan pārliecinoši uzvarēšu otro līgu (20 uzvaras, 1 neizšķirts) un nākamsezon jau būšu virslīgā. Ar tiem ienākumiem gan ir kā ir Very Happy Nopirku pāris trenerus un spēlētājus par goldiem, līdz ar to Eiro nevaru atļauties, cena arī pamatīgi kāpusi kopš pirmajām sezonām. LVL arī nepilni 9k mīnusā man ir Laughing
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Goaltycoon Empty Re: Goaltycoon

Post by aumicc83 Svētdena Septembris 20, 2015 5:33 pm

Obana. Aumis coming tu jūū...
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

Goaltycoon Empty Re: Goaltycoon

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu


Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā