PAZIŅOJUMS

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

PAZIŅOJUMS Empty PAZIŅOJUMS

Post by blackmaik Svētdena Septembris 21, 2014 9:58 pm

Mazi ievadvārdi
Ar prieku varu paziņot, ka NK kauss ir beidzies un Latgale savā īpašumā ir ieguvusi bronzas medaļas, izcīnot 3 vietu!
Ceļš uz turieni nebija viegls, jo Latgalei bija neabšaubāmi robi sastāvā, bet tomēr kopīgi to spējām izdarīt!
Šokējošais sākums
Kad paziņoja, ka es Pablo Chiko esmu kļuvis par gm, biju priecīgs. Tas gan bija tikai īsu brīdi, jo tad sapratu, kas man ir jāizdara.
Arī mani citi kolēģi no JHL bija tikuši par GM komandām, bet kad sāku pētīt kurš savā profilā ir ierakstījis pie novadiem Latgale, atskāros ar šausmām! Nevienam nekur nebija tas rakstīts, pat ne JHL.
Pretinieki
Kā jau kārtīgam gm bija jāizpēta arī savi pretinieki, sapratu, ka pārējās komandās pirmās 2 maiņas veido zvaigznes, kamēr mēs knapi varējām izveidot vienu (tikai aktīvo) maiņu. Sapratu, ka nāksies pārņemt situāciju no Wizards GM, ko iemācījos kamēr biju par kapteini. Ka līderiem būs jāspēlē vairākās maiņās vienlaicīgi.
Kur jūs paslēpāties, līderi?
Sapratu, ka bez Laura,Barsova,Daņilova vairāk tādu īsti nav. Tādēļ tika izlemts Lauris spēlē 2 maiņās, Daņilovs 2maiņās, Barsovs vārtos... Bet jau pirmajā spēlē sapratu, ka līderi nekādi neizceļas, tādēļ tā vietā lai domātu ko jaunu, devu līderiem vēl vairāk laika. 2 aizsargus sūtu mājas divus malējos arī , vieta parādas vairāk Laurim un Daņilovam. Bet arī otrā spēlē nebija tas, tādēļ ķēros arī pie balsta maiņas, un vārtos parādās  jaunais melnais zirdziņš Chiko... debija..... mača pirmā zvaigzne.... ir jāpaliek!
Neaktīvo jūra
Turnīra laikā biju nežēlīgs gm un nebiju taupīgs ar spēlētājiem. Kaut arī pēdējās 3 maiņas mums spēlēja neaktīvie vai NVC spēlētāji.... Sapratu, ka no tādiem īsti nav jēgas, komandai vajag domāt ar skatu uz nākotni, nevis tā vietā jau kuro sezonu staipīt sev līdzi neaktīvos. Tādēļ pēc iespējas vairāk mēģināju iesaistīt jaunos.
Znaroks un Chiko liek par sevi manīt
Skatījos daudzas Maskavas Dinamo spēles, kad Karsums tur tiko parādijās, un atmiņā palika spilgts moments, kad Karsums bieži tika iespēlēts aizsarga pozīcijā, tādēļ arī es iedomājos, ka varētu kautko līdzīgu... Kā Nolans atklāja Indraši un Gudļevski, tā es mēģināju atklāt Johnson un Chiko, tā es varu teikt par šo maču. Jo pārliku Johnson uz citu pozīciju, kur jau pēc pirmajās spēlēm viņs lika pretiniekiem par sevi manīt. Arī Chiko parādīja ka ir jauns tomēr ar lielu perspektīvu.
Katram savs Aņisins
Protams vienmēr visiem viss netiks, tādēļ man vajadzēja rūpīgi izdomāt ko, kad likt. Bet tā kā 3 spēles pēc kārtas tika uzvarētas, izdomāju sastāvu nemainīt. Un tad sekoja neveiksme, viena izmaiņa taktikām stratēģijā un zaudējums.... No novada spēlētāja pēkšņi parādas pretenzijas un novēršanās no komandas, tas ir Barsova kungs. Lai nu kuram, bet komandai vienmēr viens otru ir jāatbalsta pat grūtā brīdī!
Cīņa par trešo vietu
Man nepatīk, kad komandā valda nesaskaņas, ko mēs veiksmīgi iemācijāmies gan Wizardos, gan Indiāņos, tādēļ izdomāju, ka Barsovs būs jāaizliek aiz borta un spēlei otrs vārtusargs tiks pieteikts Bots. Tas pat ne vairāk kā taktisks zīmējums, bet gan nostājas parādīšana, ka savu komandu apvainot nedrīkst. Visi ir par vienu un viens par visiem, jo tomēr visi esam no viena novada. Bet tas vēl nav viss, izdomāju, ka komandai vajag jaunas svaigas asinis, tādēļ nomainīju kapteiņus un asistentus un pie kapteiņa stūres debitēja Johnson, ar kuru arī izcīnijām medaļas! Spēle arī tika aizvadīta šokējoši maz cilvēku sastāvā, pa visu komandu tikai 7-8 spēlētāji. Tādējādi atstājot tikai aktīvos un tos, kas ir gatavi pārstāvēt savu komandu un būt lepni par to.
Skats uz nākotni
Neuzkatu, ka tas, ka NK ir beidzies nozīmē, ka man vajag apstāties, tādēļ jau šobrīd esmu izpētījis un sazinājies ar dažiem jaunajiem, kas pretendē uz JHL, lai veiktu ar viņiem pārunas un iedvesmotu trenēties, jo GM met jau uz viņiem aci. Tādējādi es parādu arī to, ka spēlēs nevis tas, kuram būs vislielākais TP utt. Bet gan tie kuriem būs gods, vēlme, dzirkstele pārstāvēt savu novadu. Es mēģināšū izveidot komandu bāzētu uz jauniem talantīgiem spēlētājiem.
Jaunas formas
Ja pamanījāt arī komandai ieviesu jaunas formas. Tas nebija ar mērķi, jo man nav ko darīt vai tamlīdzīgi. Vienkārši mēģīnāju ieviest ko jaunu/stilīgu. Tādēļ, ka apskatoties šobrīdējo situāciju, kad jaunie spēlētāji raksta novadu, neviens neraksta Latgale, jo domā fuj tā tak Latgale, labāk kautko reālā, mūsdienīgāku Kurzeme,Vidzeme.... Tādēļ arī mēģinu ieviest ko jaunu. Es gribu, lai jaunie ar prieku rakstītu Latgale un, lai kādreiz pēc pāris sezonām, arī Latgalē līdzīgi kā Kurzemē, parādītos konkurence par vietu sastāvā. Un spēlētāji pat mēģīnātu cītīgāk trenēties, lai tikai spētu izkonkurēt vietu sastāvā!



PALDIES JUMS KOMANDA JŪSU GM PABLO CHIKO!!!
blackmaik
blackmaik

Postu skaits : 334
Join date : 06.08.14

Atpakaļ uz augšu Go down

PAZIŅOJUMS Empty Re: PAZIŅOJUMS

Post by Foruma Butaforija Nr1. Svētdena Septembris 21, 2014 10:10 pm

Laughing Laughing
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

PAZIŅOJUMS Empty Re: PAZIŅOJUMS

Post by laaceens30 Svētdena Septembris 21, 2014 10:11 pm

Vai tu tiešām nesaproti, ka spēlētāji raksta savu īsto novadu!!! Visi raksta Vidzemi, Kurzemi un Zemgali, nejau tāpēc, ka viņiem nepatiktu Latgale, bet gan tāpēc, ka viņi nedzīvo Latgalē! Es domāju, ka neviens nevēlās nodot savu īsto novadu un iet uz citu novadu! Parunā ar kādu Latgalieti, lai piesakās, tad nevajadzēs čīkstēt, ka nav Latgaliešu. Neviens nav vainīgs pie tā, ka Latgalē neviens negrib pieteikties kautkādai Simulētajai līgai.
laaceens30
laaceens30
Valts Pumpurs #30 (GK)
Valts Pumpurs #30 (GK)

Postu skaits : 1572
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Dzērbene

Atpakaļ uz augšu Go down

PAZIŅOJUMS Empty Re: PAZIŅOJUMS

Post by Maus Svētdena Septembris 21, 2014 10:13 pm

Es pat negribu lasīt.

Jā, man tas bija jāpasaka.

Un vispār, apsveicu Pabliķi ar to ka finišējāt trešie, priekšpēdējie. Laughing
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

PAZIŅOJUMS Empty Re: PAZIŅOJUMS

Post by Viesis Svētdena Septembris 21, 2014 10:13 pm

Raksts itkā labs, bet paziņojumu tā arī neieraudzīju.  Dry 
Piedomā pie saviem virsrakstiem.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

PAZIŅOJUMS Empty Re: PAZIŅOJUMS

Post by Intarusu Svētdena Septembris 21, 2014 10:48 pm

CHIKO tu iesi LSHL vēsturē Very Happy
Intarusu
Intarusu
Lasse Lammela 31 # C
Lasse Lammela 31 # C

Postu skaits : 2725
Join date : 11.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : TP - 627

Atpakaļ uz augšu Go down

PAZIŅOJUMS Empty Re: PAZIŅOJUMS

Post by vairogs Pirmdiena Septembris 22, 2014 12:17 am

matiss.kokins rakstīja:Vai tu tiešām nesaproti, ka spēlētāji raksta savu īsto novadu!!! Visi raksta Vidzemi, Kurzemi un Zemgali, nejau tāpēc, ka viņiem nepatiktu Latgale, bet gan tāpēc, ka viņi nedzīvo Latgalē! Es domāju, ka neviens nevēlās nodot savu īsto novadu un iet uz citu novadu! Parunā ar kādu Latgalieti, lai piesakās, tad nevajadzēs čīkstēt, ka nav Latgaliešu. Neviens nav vainīgs pie tā, ka Latgalē neviens negrib pieteikties kautkādai Simulētajai līgai.
+++
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

PAZIŅOJUMS Empty Re: PAZIŅOJUMS

Post by antifrizs Pirmdiena Septembris 22, 2014 10:24 am

Pablo (gribētu teikt citu vārdu ) atkāpies
antifrizs
antifrizs
Aigars Ungurs #15 (RW)
Aigars Ungurs #15 (RW)

Postu skaits : 808
Join date : 19.08.13
Vecums : 29

Atpakaļ uz augšu Go down

PAZIŅOJUMS Empty Re: PAZIŅOJUMS

Post by Kristz Pirmdiena Septembris 22, 2014 3:21 pm

Tu, blackmaik, esi labs media rakstu rakstītājs, labāk izpaudies tur, nevis piesārņo forumu. Jo esmu pats pamanījis, ka arī Tu citus provacē Wink
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

PAZIŅOJUMS Empty Re: PAZIŅOJUMS

Post by Snickers Pirmdiena Septembris 22, 2014 4:05 pm

PAZIŅOJUMS OHsiCJq


Vai tad Sundin nebija kapteinis ?  scratch
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

PAZIŅOJUMS Empty Re: PAZIŅOJUMS

Post by hulkman Pirmdiena Septembris 22, 2014 4:10 pm

Kāds laikam sevi ar sevi sajauca. Very Happy
hulkman
hulkman
Ričards Gaļickis #8 (RW) (Scout)
Ričards Gaļickis #8 (RW) (Scout)

Postu skaits : 1459
Join date : 12.08.13
Vecums : 25

Atpakaļ uz augšu Go down

PAZIŅOJUMS Empty Re: PAZIŅOJUMS

Post by blackmaik Pirmdiena Septembris 22, 2014 4:29 pm

Snickers rakstīja:PAZIŅOJUMS OHsiCJq


Vai tad Sundin nebija kapteinis ?  scratch


Nē, kapteinis bija Saņa, Saņa Kreipāns. Es ar to biju domājis kā


kapteinis1 -ņa, v.
1. Tirdzniecības vai pasažieru kuģa komandieris.
2. Vadītājs (sporta komanda).
3. mil. Dienesta pakāpe daudzu valstu armijās; karavīrs, kam ir šāda dienesta pakāpe.
Kapteinis leitnants — kapteiņleitnants.
4. mil. Savienojumā ar "pirmā ranga", "otrā ranga" vai "trešā ranga": dienesta pakāpes vairāku valstu kara flotēs; karavīrs, kam ir kāda no šādām dienesta pakāpēm.
// Dienesta pakāpe daudzu valstu kara flotēs; karavīrs, kam ir šāda dienesta pakāpe.


Kā vadītājs, jeb vadonis, kas motivēja komandu cīnīties un palīdzēja GM grūtos jautājumos Smile
blackmaik
blackmaik

Postu skaits : 334
Join date : 06.08.14

Atpakaļ uz augšu Go down

PAZIŅOJUMS Empty Re: PAZIŅOJUMS

Post by Viesis Pirmdiena Septembris 22, 2014 5:29 pm

blackmaik rakstīja:
Snickers rakstīja:PAZIŅOJUMS OHsiCJq


Vai tad Sundin nebija kapteinis ?  scratch


Nē, kapteinis bija Saņa, Saņa Kreipāns. Es ar to biju domājis kā


kapteinis1 -ņa, v.
1. Tirdzniecības vai pasažieru kuģa komandieris.
2. Vadītājs (sporta komanda).
3. mil. Dienesta pakāpe daudzu valstu armijās; karavīrs, kam ir šāda dienesta pakāpe.
Kapteinis leitnants — kapteiņleitnants.
4. mil. Savienojumā ar "pirmā ranga", "otrā ranga" vai "trešā ranga": dienesta pakāpes vairāku valstu kara flotēs; karavīrs, kam ir kāda no šādām dienesta pakāpēm.
// Dienesta pakāpe daudzu valstu kara flotēs; karavīrs, kam ir šāda dienesta pakāpe.


Kā vadītājs, jeb vadonis, kas motivēja komandu cīnīties un palīdzēja GM grūtos jautājumos Smile
Atrunas...  Dry

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

PAZIŅOJUMS Empty Re: PAZIŅOJUMS

Post by Gintzz69 Pirmdiena Septembris 22, 2014 6:47 pm

PAZIŅOJUMS 2119028136
Gintzz69
Gintzz69
JJ Heskey #69 (LW)
JJ Heskey #69 (LW)

Postu skaits : 821
Join date : 30.11.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

PAZIŅOJUMS Empty Re: PAZIŅOJUMS

Post by vairogs Pirmdiena Septembris 22, 2014 10:24 pm

Snickers rakstīja:PAZIŅOJUMS OHsiCJq


Vai tad Sundin nebija kapteinis ?  scratch
Personības dalīšanās ! Very Happy
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

PAZIŅOJUMS Empty Re: PAZIŅOJUMS

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā