5k postu raksts

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

5k postu raksts Empty 5k postu raksts

Post by Kristz Trešdiena Septembris 03, 2014 1:40 pm

Tātad , beidzot ir pienācis tas brīdis , ka man ir 5k posti . Smile Noteikti domāsiet , ka tos esmu krājis ar lieku postošanu , bet tā nav , jo esmu bijis GM , kuram daudz kas ir jāsaraksta forumā , esmu bijis admins , un arī citu darbu darbinieks . Tātad tie posti , nemaz nav speciāli krāti . Nemaz neskatījos cik man tie īsti ir , bet izdomāju uztaisīt šo 5k postu rakstu . Esmu līgā no paša sākuma , visu par līgu es zinu , piedalījos tās attīstībā . Pēdējā laikā ir nesaskaņas , bet domāju , ka tas pāries . Lai nu kā , paldies visiem , kas pieteicās manā 5k postu rakstā . Tad nu sākšu par katru kaut ko pastāstīt .

birks
Cilvēks , kuram nekas nekad nav pa prātam . Vienmēr atradīs lietu par ko piekasīties . Ar viņu attiecības sabojāju jau S3 . Very Happy Čalis , kuram nav viegli izdabāt . Whatsapp vakar uzzināju , ka viņam patīk kaitinās un nodirst citus cilvēkus . Jā , tas ir dīvaini . Viņš uztaisīja rakstu par līgas pamešanu , bet to nepameta , tas bija debīli . Lai nu kā ar viņu ir arī jautri Very Happy Var parēkt par jokiem . Es uz viņu ļaunu prātu neturu , bet man šķiet , ka viņš līgā ir viens no neciešamākajiem cilvēkiem . 


martinslo
NHL 09 guru . Neko daudz par viņu nezinu , labi spēlē NHL 09 . Ir simulētājs , kad ar viņu uzsit klaču , tad jau ir okey , bet man vairāk nav ko pateikt . Tikai gribu tā teikt novēlēt , nelec pakaļ Robertam un viņa rīcībai . Tas nav cool . 


Spuņģēnu Kombains
Jautrais džekiņš , viņu zinu jau no multigaming laikiem , kad viņš taisīja tenisa simulēto līgu . Tagad izcili vada riteņbraukšanas līgu . Ar viņu nekad nav garlaicīgi . Būs par ko parunāt , par visām tēmām Very Happy Man solīja , ka ja viņu šeit pieminēšu , tad nāks uz Aizputi Very Happy Viens no labākajiem LSHL lietotājiem . Very Happy Jautrulis Very Happy


Tominsh19
Eu eu eu .. tas tač Liniņš Very Happy Whatsapp'ā bieži kļūdās rakstot , gramatikas kļūdas .. Tāds interesants cilvēciņš Very Happy Uzskata mani par Anti-Huskies prezidentu . Very Happy Citreiz uzvedas kā paviāns , bet tā ir ok . GO WIZARDS ! Very Happy 


Jogurtaa
Vienīgā līgas meitene , tas jau izsaka visu . Ar viņu ir jautri vienmēr . Abi spēlējam Triecienā , bet ne vienā maiņā . Forša meitene . Toreiz spēlējām NHL 09 online , protams es kā džentlmenis piekāpos viņai . Baigais naids viņai ir pret Chiko , Sundin un Birkavu . Ā jā , viņa ir Konektikutas Lions komandas GM . 


Viedais
Līgas šķiet pieklājīgākais dalībnieks , vismaz tāds bija mans pirmais iespaids , jo vienmēr savus teikumus ir pamatojis un izteicis savu viedokli . Viņam ir labākā kvalitāte , kad viņš simulē spēles . Kā cilvēks , viņš ir jautrs , un viņam galvā vienmēr būs kāda ašā ideja . Kā cilvēks man viņš patīk Wink Kā cilvēks tikai tāpēc , ka neesmu zilais Very Happy 

Coyote
Kojots ... Mani pārsteidza ar savu rīcību pamest LSHL .. Tas bija negaidīti .. Mēs abi esam bukmeikeri . Ar viņu neesmu tā čatojis , lai par viņu kaut ko daudz zinātu .. Zinu , ka vienu brīdi bija baigi lecīgais , bet tas manuprāt pārgāja .


The_Mazais
Kristaps .. Very Happy Tas tik ir vecītis .. Nesen izveidotajā Whatsapp grupā vienmēr ar viņu ir bijis interesanti .. Vienmēr viņam ir par ko runāt .. Very Happy Jautrs cilvēks . Pēc šīs sezonas pametīs Wolves rindas , tā vismaz vēsta viņa rakstītais raksts . Ir bijis labs palīgs vairogam . Wink 

TrussArBiss


Aj .. Aj .. Aj ... Tas tak Ģirts .. Very Happy Trusītis Very Happy Ļoti labs fotošoperis .. Trieciena līderis un tur pavadīs arī tuvākās sezonas (pats vainīgs , ka tik lielu līgumu noslēdzi) Very Happy Tas ir vienkārši labs kadrs .. Viņa ašie un smieklīgie joki vienmēr ir bijuši cieņā . Uztaisīja man manu kartīti , kuru vēl nav atjaunojis Very Happy Neesmu bijis skype , bet laikam , ka arī tur ir atgriezies .. Foršs cilvēks , ko tur citu teikt . 


Skipper
Trieciena boss .. Viens no līgas adminiem . Varu atdzīties , man viņš kādreiz krita uz nerviem . Very Happy Tagad jau esmu pieradis pie tā , ka viņam vienmēr būs kāds asāks vārds , bet tam vienmēr ir pamatojums . Vienmēr ir bijis uzticīgs savai komandai un es viņu respektēju . LSHL bez viņa nebūtu LSHL .. Wink Malacis , paldies , ka devi man iespēju spēlēt Triecienā .

Maus
Tas ir tas Kārlis Ānusplēsējs , ja ? Very Happy Nesen uzzināju , ka viņš ir izbijis Aizputnieks ... Vairāk jau arī neko nezinu .. jo neesmu čatojis diži ar viņu , bet laikam baigais jautrītis ir tajā skype čatā Very Happy 

ilmars
Sor vecīt , tevi vispār nezinu , tāpēc man nav ko par tevi pateikt Wink 

chubijzs
BEŅĶĶĪĪ !!! Nieres vairs nesāp ? Very Happy Whatsapp čata pērļu īpašnieks , saprotiet kā gribiet . Viens no labākajiem jokdariem .. Tā normāls vecis .. Wink 




Tas arī viss , paldies , ka pieteicāties manai 5k postu konferencei Wink 
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

5k postu raksts Empty Re: 5k postu raksts

Post by Foruma Butaforija Nr1. Trešdiena Septembris 03, 2014 2:15 pm

Kāpēc tu pa mani raksti? Laughing Laughing
Es pieteicos? Laughing
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

5k postu raksts Empty Re: 5k postu raksts

Post by Viedais Trešdiena Septembris 03, 2014 2:43 pm

Ou, pat neviena negatīva komentāra par mani. Viss līmenī! GOAL
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

5k postu raksts Empty Re: 5k postu raksts

Post by Maus Trešdiena Septembris 03, 2014 3:34 pm

Seksīgi I Like
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

5k postu raksts Empty Re: 5k postu raksts

Post by Coyote Trešdiena Septembris 03, 2014 3:42 pm

Brīnums, ka nav nekas par mūsu strīdiem. Very Happy
Coyote
Coyote
Curtis Crawford #1 (LW)
Curtis Crawford #1 (LW)

Postu skaits : 1879
Join date : 04.05.14
Dzīvesvieta : Straight Outta Compton

Atpakaļ uz augšu Go down

5k postu raksts Empty Re: 5k postu raksts

Post by Jogurtaa Trešdiena Septembris 03, 2014 4:52 pm

" Baigais naids viņai ir pret Chiko , Sundin un Birkavu . "

Man nav nekāda naida pret viņiem Very Happy Izved no pacietības kādreiz, bet ak jel. Šis ir forums, no cilvēkiem, kuri kādam nepatīk var pavisam vienkārši izvairīties.
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

5k postu raksts Empty Re: 5k postu raksts

Post by Sparrow. Ceturtdiena Septembris 04, 2014 7:18 pm

Atstarpes no abām pusēm pie punktiem.. well. That sucks.
Sparrow.
Sparrow.
Ainis Broks #77 (LW)
Ainis Broks #77 (LW)

Postu skaits : 576
Join date : 15.06.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

5k postu raksts Empty Re: 5k postu raksts

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā