DK #3 - Jogurtaa, matiss.kokins, Krauklis, Snickers, Blackmaik

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

DK #3 - Jogurtaa, matiss.kokins, Krauklis, Snickers, Blackmaik Empty DK #3 - Jogurtaa, matiss.kokins, Krauklis, Snickers, Blackmaik

Post by Viesis Svētdena Augusts 24, 2014 3:09 am

Izskatīsim nesen sākušos lietu saistībā ar rosteru problēmām, simulēšanu un kārtējo reizi savstarpējo saskarsmi. Lai precīzāk novērtētu lietas būtību katra lietotāja pašreizējais apsūdzības apraksts tiks postēts šeit.

Lūdzu visus pierādījumus, savas liecības sūtiet man personīgi. Visi minētie ir ļoti nopietni pārkāpumi, kam ir nepieciešami tieši, pamatoti pierādījumi. Katrs liekais posts šeit tiks dzēsts, lietotājs brīdināts un ar 2. reizi sodīts.

Jogurtaa

Par lietotāja apvainošanu LSHL publiskajā čata telpā. Sakarā ar to Jogurtaa ir izslēgta no DK uz lietas izskatīšanas laiku.(User grupa nemainās, jo es sastāvu negrasos mainīt, tikai šī lieta tiks izskatīta ar citu cilvēku.

matiss.kokins

Par tīšu sava amata pienākumu nepildīšanu, lai ietekmētu "Blackmaik" spēlētāja karjeru un attīstību.

Krauklis

Par tīšu sava amata pienākumu nepildīšanu, lai ietekmētu "Blackmaik" spēlētāja karjeru un attīstību.

Snickers

Par neobjektīvu admina pienākumu pildīšanu, atjaunināšanas un rostera izmaiņu speciālu ietekmēšanu, lai bojātu "Blackmaik" spēlētāja karjeru un attīstību

Blackmaik

Ja spēlētāja apsūdzība tiks noraidīta, spēlētājs var tikt sodīts par nekārtību celšanu LSHL, nepieņemamu uzvedību un LSHL sistēmas graušanu ar savstarpējo strīdu radīšanu. Lūdzu ņemiet vērā, ka visiem, kas kādreiz iesniedz sūdzību DK var nākties saņemt smagākus soda mērus par nepamatotu, lieku problēmu radīšanu.

Lietas, kas jāņem vērā:

1. Mēs neesam pārāki par adminiem tādēļ jebkura galvenā admina "veto" lietu padarīs par spēkā neesošu, DK par likvidētu.

2. Adminus mēs varam sodīt tikai ar cita admina piekrišanu, kas ir augstāks par attiecīgo adminu.

3. Mēs varam piemērot soda sankcijas, kas neatbilst noteikumu sadaļai "Sodi"

4. Es kā DK vadītājs varu pats izvēlēties aizstājēju Jogurtaa iekš DK.

Kas tagad notiks?

Viss minētais ir tikai izvirzītās apsūdzības.

1. Vispirms tiks precizētas apsūdzības pamatojoties uz visu lietotāju iesūtītajām PM.

2. Mums būs liela sarakste DK čatrūmā.

3. Lēmums tiks paziņots "Sodi" sadaļā līdz ar lēmuma veikšanas datumu. Ko līdz topiks parādās tur - lēmums nav maināms.

Vēlreiz, lai atceraties - PM ONLY.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

DK #3 - Jogurtaa, matiss.kokins, Krauklis, Snickers, Blackmaik Empty Re: DK #3 - Jogurtaa, matiss.kokins, Krauklis, Snickers, Blackmaik

Post by Viesis Svētdena Augusts 24, 2014 1:20 pm

Liela daļa lietas vēl joprojām paliek neizskatīta, bet esam vismaz tikuši skaidrībā ar dažām no izraisītajām situācijām.

DK komisijā ir uzņemts 3. loceklis, kas ir lūdzis anonimitāti.

Jogurtaa

Lietotāja atbrīvota, jo iesūtītais materiāls ir netiešs, vājš uzbrauciens kā arī mums nav pieejama pilna sarakstes kopija, lai izprastu vispārējo situāciju šajā brīdī. Nav zināms par iespējāmām provokācijām no citām pusēm. Arī atgādinām, ka mūsu mērķis nav padarīt LSHL čatu par pilnībā garlaicīgu vietu, tādēļ par sīkumiem lietotāji sodīti netiks.

matiss.kokins

Lietotājs atbrīvots, jo pilnībā nekādā gadījumā nav atbildīgs par radušos kļūdu rosterī, un ir pildījis savus darba pienākumus godīgi, objektīvi un precīzi.

blackmaik

Spēlētājs ir izteicis pilnībā objektīvu un nopietnu apsūdzību, un viņam tiks izmaksāta kompensācija par radušos problēmu, kas tiks iekasēta no sodītajiem spēlētājiem.

Sekojošo lietotāju lietas ir slēgtas, un tiks atvērtas tikai tad, ja uzradīsies jauni pierādījumi.

Krauklis

Diemžēl, mums pagaidām trūkst pierādījumi, kas apsūdzību spētu apliecināt, tādēļ jebkādas bildes, vai informācija kur ir radušās kļūdas skaitļos būs ļoti noderīgas.

Snickers

Esam saņēmuši pieteikamus pierādījumus, lai Artūru apvainotu sekojošās lietās:

1. Lietotāju ierobežošana pacelt esošas LSHL problēmas, kas steigšus jārisina.

2. Neprecīzu rostera atjaunošanu, kas iespējams tīša, lai pastiprinātu OWC cerības spēlēs.

3. Par nesankcionētu prasmju "Floppiness", "Potential", "Consistency" izmainīšanu saviem spēlētājiem.

4. Tiešu pierādījumu slēpšana, viltošana un dzēšana.

Par sodu vēl lemsim un gaidām vēl pierādījumus no spēlētājiem. Garantējam anonimitāti.


Atgādinu, tikai PM.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

DK #3 - Jogurtaa, matiss.kokins, Krauklis, Snickers, Blackmaik Empty Re: DK #3 - Jogurtaa, matiss.kokins, Krauklis, Snickers, Blackmaik

Post by Skipper Svētdena Augusts 24, 2014 4:49 pm

Varas kokā galvenais ir Lauris. Pēc tam iet visi admini vienlīdzīgi: es, vairogs un snikers. Nav tāda admina, kas būtu pārāks par otru. Kā arī, ja pierādījumi tiešām būs, tad es, kā admins, pilnībā atbalstīšu sodu.
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

DK #3 - Jogurtaa, matiss.kokins, Krauklis, Snickers, Blackmaik Empty Re: DK #3 - Jogurtaa, matiss.kokins, Krauklis, Snickers, Blackmaik

Post by Kristz Svētdena Augusts 24, 2014 7:49 pm

Tad tāpēc Oslo tik labi spēlē ...
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

DK #3 - Jogurtaa, matiss.kokins, Krauklis, Snickers, Blackmaik Empty Re: DK #3 - Jogurtaa, matiss.kokins, Krauklis, Snickers, Blackmaik

Post by trusis Svētdena Augusts 24, 2014 7:52 pm

Artūr, nopietni? Kaut ko tādu no tevis negaidīju.
trusis
trusis
Ģirts Valdmanis #82 (C)
Ģirts Valdmanis #82 (C)

Postu skaits : 1553
Join date : 03.08.13
Vecums : 26
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

DK #3 - Jogurtaa, matiss.kokins, Krauklis, Snickers, Blackmaik Empty Re: DK #3 - Jogurtaa, matiss.kokins, Krauklis, Snickers, Blackmaik

Post by Foruma Butaforija Nr1. Svētdena Augusts 24, 2014 8:24 pm

Tas ir tikai uz aizdomu pamata. Facepalm
Pierādījumi ta nav..
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

DK #3 - Jogurtaa, matiss.kokins, Krauklis, Snickers, Blackmaik Empty Re: DK #3 - Jogurtaa, matiss.kokins, Krauklis, Snickers, Blackmaik

Post by Kristz Svētdena Augusts 24, 2014 8:35 pm

man ir vecais rosteris tur tik tiešām ir šmaukts ...
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

DK #3 - Jogurtaa, matiss.kokins, Krauklis, Snickers, Blackmaik Empty Re: DK #3 - Jogurtaa, matiss.kokins, Krauklis, Snickers, Blackmaik

Post by Coyote Svētdena Augusts 24, 2014 8:40 pm

kas tur ir? kāds var paskaidrot?
Coyote
Coyote
Curtis Crawford #1 (LW)
Curtis Crawford #1 (LW)

Postu skaits : 1879
Join date : 04.05.14
Dzīvesvieta : Straight Outta Compton

Atpakaļ uz augšu Go down

DK #3 - Jogurtaa, matiss.kokins, Krauklis, Snickers, Blackmaik Empty Re: DK #3 - Jogurtaa, matiss.kokins, Krauklis, Snickers, Blackmaik

Post by Kristz Svētdena Augusts 24, 2014 8:43 pm

tur ir pamazinātas nozīmīgas prasmes Chiko .. un Grosbergam pašam pieliktas..
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

DK #3 - Jogurtaa, matiss.kokins, Krauklis, Snickers, Blackmaik Empty Re: DK #3 - Jogurtaa, matiss.kokins, Krauklis, Snickers, Blackmaik

Post by Snickers Svētdena Augusts 24, 2014 8:44 pm

Kristz rakstīja:tur ir pamazinātas nozīmīgas prasmes Chiko .. un Grosbergam pašam pieliktas..

Kas man pielikts ?  Laughing  Laughing 

un tu *rupjšvārds* aizej apskaties atjaunotāju ofisā vai vispār tās "pamazinātās" prasmes tur ir rakstītas.. !!
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

DK #3 - Jogurtaa, matiss.kokins, Krauklis, Snickers, Blackmaik Empty Re: DK #3 - Jogurtaa, matiss.kokins, Krauklis, Snickers, Blackmaik

Post by Kristz Svētdena Augusts 24, 2014 8:46 pm

tās ir tās prasmes , kuras nevar uztrenēt ... potenciāli utt...
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

DK #3 - Jogurtaa, matiss.kokins, Krauklis, Snickers, Blackmaik Empty Re: DK #3 - Jogurtaa, matiss.kokins, Krauklis, Snickers, Blackmaik

Post by Foruma Butaforija Nr1. Svētdena Augusts 24, 2014 8:53 pm

Aj duaisn adt zu užmū..
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

DK #3 - Jogurtaa, matiss.kokins, Krauklis, Snickers, Blackmaik Empty Re: DK #3 - Jogurtaa, matiss.kokins, Krauklis, Snickers, Blackmaik

Post by Kristz Svētdena Augusts 24, 2014 9:06 pm

birks rakstīja:Aj duaisn adt zu užmū..
paldies
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

DK #3 - Jogurtaa, matiss.kokins, Krauklis, Snickers, Blackmaik Empty Re: DK #3 - Jogurtaa, matiss.kokins, Krauklis, Snickers, Blackmaik

Post by Viesis Svētdena Augusts 24, 2014 10:09 pm

Kur palika tas, ka šeit nav vēlams lieki postēt?

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

DK #3 - Jogurtaa, matiss.kokins, Krauklis, Snickers, Blackmaik Empty Re: DK #3 - Jogurtaa, matiss.kokins, Krauklis, Snickers, Blackmaik

Post by Skipper Pirmdiena Augusts 25, 2014 1:41 am

Cilvēkiem patīk un vajag šādas lietas apspriest. Ir tad jāizveido vieta, kur to darīt un links jānorāda šeit.
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

DK #3 - Jogurtaa, matiss.kokins, Krauklis, Snickers, Blackmaik Empty Re: DK #3 - Jogurtaa, matiss.kokins, Krauklis, Snickers, Blackmaik

Post by Spuņģis Pirmdiena Augusts 25, 2014 1:28 pm

birks rakstīja:Aj duaisn adt zu užmū..

Par anglisku apvainojumu tev iedeva 1 spēles DSQ Very Happy
Spuņģis
Spuņģis
Thoorin Taeklehamenoff (D) #16
Thoorin Taeklehamenoff (D) #16

Postu skaits : 869
Join date : 30.09.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Sigulda

Atpakaļ uz augšu Go down

DK #3 - Jogurtaa, matiss.kokins, Krauklis, Snickers, Blackmaik Empty Re: DK #3 - Jogurtaa, matiss.kokins, Krauklis, Snickers, Blackmaik

Post by Jogurtaa Pirmdiena Augusts 25, 2014 7:11 pm

Tā kā es nebiju mājās tajā brīdī, kad es tiku apsūdzēta, tad es pateikšu tagad..

Tātad, ja šeit mani apvainoja cita cilvēka apsaukāšanā, tad jā, es to darīju, bet tikai tāpēc, ka mani provicēja un brutāli izveda no pacietības un btw, no otras puses (čiko) bija tas pats, so ja būtu man uzlikts sods tad arī viņam vajadzēja but tam pašam.

Tā kā paldies, ka vismaz mani attaisnojāt, lai gan neko nespēju savai aizsardzībai pateikt līdz šodienai, jo izbaudīju šo lielisko, slapjo laiku ;D
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

DK #3 - Jogurtaa, matiss.kokins, Krauklis, Snickers, Blackmaik Empty Re: DK #3 - Jogurtaa, matiss.kokins, Krauklis, Snickers, Blackmaik

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā