Zvaigžņu spēle un tās galvenā sponsore! :D

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Zvaigžņu spēle un tās galvenā sponsore! :D Empty Zvaigžņu spēle un tās galvenā sponsore! :D

Post by laaceens30 Trešdiena Augusts 20, 2014 10:53 am

Visi tie, kas skatījās Visu Zvaigžņu spēli - S5, tie droši vien jau saprata, par ko tad nu es te murgošu, bet, nu ja jau šis cilvēks tagad ir kļuvis slavens, tad nu jāpastāsta nedaudz sīkāk par viņu!

Tātad VZS organizēja Valta (tas kurš Pumpurs) un Matīsa (bijušā Oslo WC aizsarga) mamma. Kas tad viņa ir dzīvē? To Jūs noskaidrosiet tuvāko 10 gadu laikā...

Sāksim.

VZS galveno sponsori sauc Mamma un viņa nodarbojas ar... Nūūū SIA"Beņķis" noteikti zin ar ko viņa nodarbojās, jo viņš ir vistiešākajā saistībā ar viņas darbu. Bet tas nav viss, viņa iepirkto preci upgreido Very Happy Un uzsit tai par 50% lielāku cenu, nekā nopirka. Tādā pat veidā viņa ir iekrājusi 50M centus. Jā, Jūs nepārklausījāties/nepārlasījāties 50M centi ir viņas kontā par vienu viņas pārdoto khekhem... Tā nu mūsu ģimenīte dzīvo. Wink

Kā viņa iedomājās noorganizēt visu šo neprātu?

Pavisam vienkārši, viņa redzēja, ka LSHL nav īstu sponsoru un piedāvāja Matīsam, lai pazvana Krišam un pasaka, ka viņa ir ar mieru nosponsorēt VZS un ar lielu prieku ir gatava palīdzēt līgas attīstībā piesaistot vairāk cilvēkus. (Protams, viņa nedaudz samelojās... nu tikai par to cilvēku piesaistīšanu) Very Happy Viņa 2 dienas un divas naktis kārtīgi un smagi ... protams, atpūtās nevis strādāja un tad pusstundā izveidoja 2 plakātus ar informāciju par VZS un tad staigāja pa pilsētu visus informējot, ka šodien nekādā gadījumā nedrīkst iet skatīties VZS. Tad viņa uzšuva brūnus džemperus ar uzrakstu Matīsa un Valta mamma ir labākā mamma pasaule un LSHL ir pagrīdes politika ne hokejs.

Visi skatītāji, ko jūs redzējāt arēnā (Ja tur vispār bija skatītāji) bija Mammas piesaistītie... iedzīvotāji. Kāpēc viņi nebija aktīvi un nebļāva pa visu arēnu, ka ausis krīt ciet?
Jo tas ir SIA"Beņķis" produkts (Upss... izpļāpājos par Beņķa un mammas mazo noslēpuma biznesu), kuram ir tiešām smagi klājies dzīvē un viņi vairs neuzdrošinās atvērt muti, jo viņiem par to, ka atver puti, kontā ieripo 30M liels/a ... nē, nejau apbalvojums, bet gan soda kvīts, no 30 dažādām tiesas sēdēm par to, ka viņi ir uzdrošinājušies atvērt muti un izdvest skaņu.

Tas arī laikam būtu viss. Zinu, ka nav garš, bet es to nedarīju naudas dēļ, bet gan, lai zināt patiesību par VZS galveno sponsoru, ar kuru gan vairs nevajadzētu sapīties.

P.S. Viņa jau ir rezervējusi sev vietu sponsorēt nākamo VZS, un varbūt pat kopā ar kā jau Krišs piedāvāja, kāda tēvu!
P.S.S. Es neieteiktu viņai ateikt sponsorēt, jo tad jūs paši varat nonākt skatītājos ar 30M solu, par mutes atvēršanu! Wink

Tagan gan laikam viss.

P.S.S.S. Ā, un viņa grib jums visiem sūtīt gaisa bučas!
Wink
laaceens30
laaceens30
Valts Pumpurs #30 (GK)
Valts Pumpurs #30 (GK)

Postu skaits : 1572
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Dzērbene

Atpakaļ uz augšu Go down

Zvaigžņu spēle un tās galvenā sponsore! :D Empty Re: Zvaigžņu spēle un tās galvenā sponsore! :D

Post by Coyote Trešdiena Augusts 20, 2014 11:11 am

ftw, ko es tikko izlasīju?
Coyote
Coyote
Curtis Crawford #1 (LW)
Curtis Crawford #1 (LW)

Postu skaits : 1879
Join date : 04.05.14
Dzīvesvieta : Straight Outta Compton

Atpakaļ uz augšu Go down

Zvaigžņu spēle un tās galvenā sponsore! :D Empty Re: Zvaigžņu spēle un tās galvenā sponsore! :D

Post by laaceens30 Trešdiena Augusts 20, 2014 11:20 am

Coyote rakstīja:ftw, ko es tikko izlasīju?
Tu skatījies ASG? Tātad, ik pa laikam minēja sponsorus un starp tiem bija Matīsa mamma. Nu un tākā viņu minēja par "zelta" cilvēku, izdomāju samurgojumu, par to cik "lieliska" viņa ir! Very Happy

Protams dzīvē, viņa ir ļoti jauka un brīnišķīga un LSHL sauc par muļķībām! Very Happy
laaceens30
laaceens30
Valts Pumpurs #30 (GK)
Valts Pumpurs #30 (GK)

Postu skaits : 1572
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Dzērbene

Atpakaļ uz augšu Go down

Zvaigžņu spēle un tās galvenā sponsore! :D Empty Re: Zvaigžņu spēle un tās galvenā sponsore! :D

Post by blackmaik Trešdiena Augusts 20, 2014 12:11 pm

VAJAG JHL arī ZVAIGŽŅU SPĒLI, VHL arī ir zvaigžņu spēle
blackmaik
blackmaik

Postu skaits : 334
Join date : 06.08.14

Atpakaļ uz augšu Go down

Zvaigžņu spēle un tās galvenā sponsore! :D Empty Re: Zvaigžņu spēle un tās galvenā sponsore! :D

Post by Siliņš Trešdiena Augusts 20, 2014 12:24 pm

Adot manas 3 minutes kuras es iztērēju šo izlasot
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Zvaigžņu spēle un tās galvenā sponsore! :D Empty Re: Zvaigžņu spēle un tās galvenā sponsore! :D

Post by kikish18 Trešdiena Augusts 20, 2014 12:29 pm

wut?
kikish18
kikish18
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/

Postu skaits : 2238
Join date : 23.07.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Jaunpils

Atpakaļ uz augšu Go down

Zvaigžņu spēle un tās galvenā sponsore! :D Empty Re: Zvaigžņu spēle un tās galvenā sponsore! :D

Post by laaceens30 Trešdiena Augusts 20, 2014 12:50 pm

Krišs, tu pats staštīji, ka mana mamma sagatavoja kreklus un plakātus, par tiem es neko neteicu, es tik teicu, ka viņa sponsorē! Very Happy Tgd es uzrakstīju vnk kkādu jancīgu murgojumu Very Happy
OK, vnk dzēšat ārā šo bezjēdzīgumu, lai nemaisa gaisu!
laaceens30
laaceens30
Valts Pumpurs #30 (GK)
Valts Pumpurs #30 (GK)

Postu skaits : 1572
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Dzērbene

Atpakaļ uz augšu Go down

Zvaigžņu spēle un tās galvenā sponsore! :D Empty Re: Zvaigžņu spēle un tās galvenā sponsore! :D

Post by blackmaik Trešdiena Augusts 20, 2014 12:58 pm

Izlasīju tiko tekstu Very Happy esmu pilnīgi tagad retardots Very Happy
blackmaik
blackmaik

Postu skaits : 334
Join date : 06.08.14

Atpakaļ uz augšu Go down

Zvaigžņu spēle un tās galvenā sponsore! :D Empty Re: Zvaigžņu spēle un tās galvenā sponsore! :D

Post by laaceens30 Trešdiena Augusts 20, 2014 1:14 pm

blackmaik rakstīja:Izlasīju tiko tekstu Very Happy esmu pilnīgi tagad retardots Very Happy
Centos Very Happy
laaceens30
laaceens30
Valts Pumpurs #30 (GK)
Valts Pumpurs #30 (GK)

Postu skaits : 1572
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Dzērbene

Atpakaļ uz augšu Go down

Zvaigžņu spēle un tās galvenā sponsore! :D Empty Re: Zvaigžņu spēle un tās galvenā sponsore! :D

Post by Foruma Butaforija Nr1. Trešdiena Augusts 20, 2014 4:00 pm

tf
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Zvaigžņu spēle un tās galvenā sponsore! :D Empty Re: Zvaigžņu spēle un tās galvenā sponsore! :D

Post by Jogurtaa Trešdiena Augusts 20, 2014 4:58 pm

Es nez, es izlasīju to p.s.s.s.s.s.s.s.s.s.s.s un nejūtos zaudējusi 3min no sava laika.
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Zvaigžņu spēle un tās galvenā sponsore! :D Empty Re: Zvaigžņu spēle un tās galvenā sponsore! :D

Post by Viedais Trešdiena Augusts 20, 2014 5:11 pm

WTF 
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Zvaigžņu spēle un tās galvenā sponsore! :D Empty Re: Zvaigžņu spēle un tās galvenā sponsore! :D

Post by Kristz Trešdiena Augusts 20, 2014 5:43 pm

WTF  Censored
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Zvaigžņu spēle un tās galvenā sponsore! :D Empty Re: Zvaigžņu spēle un tās galvenā sponsore! :D

Post by Snickers Trešdiena Augusts 20, 2014 5:53 pm

Zvaigžņu spēle un tās galvenā sponsore! :D Wtf-did-i-just-read
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Zvaigžņu spēle un tās galvenā sponsore! :D Empty Re: Zvaigžņu spēle un tās galvenā sponsore! :D

Post by laaceens30 Trešdiena Augusts 20, 2014 6:26 pm

Es saku, dzēšat laukā! Very Happy Man bija uznācis jautrais noskaņojums! Wink
laaceens30
laaceens30
Valts Pumpurs #30 (GK)
Valts Pumpurs #30 (GK)

Postu skaits : 1572
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Dzērbene

Atpakaļ uz augšu Go down

Zvaigžņu spēle un tās galvenā sponsore! :D Empty Re: Zvaigžņu spēle un tās galvenā sponsore! :D

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā