Sods Ricardam.

Lapa 3 no 3 Previous  1, 2, 3

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Vai Ričards ir pelnījis banu?

Sods Ricardam. - Page 3 Vote_lcap74%Sods Ricardam. - Page 3 Vote_rcap 74% 
[ 20 ]
Sods Ricardam. - Page 3 Vote_lcap26%Sods Ricardam. - Page 3 Vote_rcap 26% 
[ 7 ]
 
Kopā Balsis : 27
 
 
Poll closed

Sods Ricardam. - Page 3 Empty Re: Sods Ricardam.

Post by Kristz Trešdiena Augusts 06, 2014 9:19 am

Lakuchs rakstīja:Un neņemiet šito poustu pārāk nopietni draugi Wink
Jau sen ar adminiem ir izrunāts, ka ja sekos pēc jauno noteikumu ieviešanas kādi pārkāpumu būs arī kādi sodi.
Tagad nekas nebūs Smile
Vnk Birkavs,Chubijz,Crosby ir histērijā, ka kāds arī aizrāda viņiem un neskrien pēc svilpes. Gan viņiem pāries tās dienas un viss būs labi, bet tikmēr atvainojamies, ka nākams piemēslot LSHL portālu dēļ mums.

Ar cieņ Mike Sundin Wink
Gribās piekrist Wink
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods Ricardam. - Page 3 Empty Re: Sods Ricardam.

Post by Lakuchs Trešdiena Augusts 06, 2014 10:09 am

Par Suarezu nezinu, man liekas, ka ir vēl atļauts.

 Smile 
Lakuchs
Lakuchs

Postu skaits : 258
Join date : 06.07.14
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods Ricardam. - Page 3 Empty Re: Sods Ricardam.

Post by Viesis Trešdiena Augusts 06, 2014 10:23 am

Lakuchs rakstīja:Un neņemiet šito poustu pārāk nopietni draugi Wink
Jau sen ar adminiem ir izrunāts, ka ja sekos pēc jauno noteikumu ieviešanas kādi pārkāpumu būs arī kādi sodi.
Tagad nekas nebūs Smile
Vnk Birkavs,Chubijz,Crosby ir histērijā, ka kāds arī aizrāda viņiem un neskrien pēc svilpes. Gan viņiem pāries tās dienas un viss būs labi, bet tikmēr atvainojamies, ka nākams piemēslot LSHL portālu dēļ mums.

Ar cieņ Mike Sundin Wink

 Laughing  Laughing  Laughing  Kas mums aizrāda? Tu, ka mana un Birkava māte ir gulējusi ar tevi, vai to, ka es itkā esot gejs?

https://lshl.latvianforum.net/t1085-sods-zholtok
Un tagad man ir pilnīgi vienalga par Lakuchu. Tagad es aizstāvu Uvi un vienlīdzību.  Laughing 


The Number 1 rakstīja:Citu lietotāju aizvainošana: Apsaukāšanās, u.c.

1.Reize: 1M sods + 3 Spēļu diskvalifikācija + 3 dienu bans no foruma

Visi kuri ir Skype sarakstē zinās par ko šis ir. Nedomāju ka kādam tas būs pārsteigums.

Ja Lakucham nebūs piemērots tāds pats sods, tad lūdzu - 1M atpakaļ Uvim kontā, kā arī bonusā kāda naudiņa par izlaistajām spēlēm. Ar ko Lakuchs ir labāks par Uvi? Tad arī nebija pieņemts tāds noteikums par skype čatu.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Sods Ricardam. - Page 3 Empty Re: Sods Ricardam.

Post by Lakuchs Trešdiena Augusts 06, 2014 10:38 am

chubijzs rakstīja:
Lakuchs rakstīja:Un neņemiet šito poustu pārāk nopietni draugi Wink
Jau sen ar adminiem ir izrunāts, ka ja sekos pēc jauno noteikumu ieviešanas kādi pārkāpumu būs arī kādi sodi.
Tagad nekas nebūs Smile
Vnk Birkavs,Chubijz,Crosby ir histērijā, ka kāds arī aizrāda viņiem un neskrien pēc svilpes. Gan viņiem pāries tās dienas un viss būs labi, bet tikmēr atvainojamies, ka nākams piemēslot LSHL portālu dēļ mums.

Ar cieņ Mike Sundin Wink

 Laughing  Laughing  Laughing  Kas mums aizrāda? Tu, ka mana un Birkava māte ir gulējusi ar tevi, vai to, ka es itkā esot gejs?

https://lshl.latvianforum.net/t1085-sods-zholtok
Un tagad man ir pilnīgi vienalga par Lakuchu. Tagad es aizstāvu Uvi un vienlīdzību.  Laughing 


The Number 1 rakstīja:Citu lietotāju aizvainošana: Apsaukāšanās, u.c.

1.Reize: 1M sods + 3 Spēļu diskvalifikācija + 3 dienu bans no foruma

Visi kuri ir Skype sarakstē zinās par ko šis ir. Nedomāju ka kādam tas būs pārsteigums.

Ja Lakucham nebūs piemērots tāds pats sods, tad lūdzu - 1M atpakaļ Uvim kontā, kā arī bonusā kāda naudiņa par izlaistajām spēlēm. Ar ko Lakuchs ir labāks par Uvi? Tad arī nebija pieņemts tāds noteikums par skype čatu.

Chubijz mani ir tieši tādi paši prntscreeni kur tu atbildi, tādēļ ja kkas tiks piemērots, tad tas būs arī tāds pats sods tev.

Un nepārproti tgd es neesmu pret Chubijz es esmu par vienlīdzību  Very Happy 


Tādēļ noslauki pienu un aizbrauc labāk uz pludmali Wink



Atvainojamies arī pārējiem foruma lietotājiem, ka piesārņojam forumu  Smile 

Ar cieņu Mike Sundin  Wolves Trieciens OWC Lūši Lokomativ Ērgļi Indiāņi Vikingi Lions Huskies Knights Wizards Hockey 
Lakuchs
Lakuchs

Postu skaits : 258
Join date : 06.07.14
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods Ricardam. - Page 3 Empty Re: Sods Ricardam.

Post by Viesis Trešdiena Augusts 06, 2014 11:11 am

Ā, tu runā par tiem, kur es atbildu uz taviem uzbraucieniem? Tad jau pusi LSHL būtu jāsoda.
Turklāt mēs čīkstam? Kurš tad pirmais gribēja martinslo sodu dot? Birkavs? Es? Very Happy Un kurš draudēja, ka rakstīs rakstu delfos, un sūtīs iesniegumu policijā, lai LSHL slēdz? Arī es? Very Happy

P.S. iemācies uz citu ''apvainojumiem'' atbildēt kulturāli, kā arī pasmieties par sevi, nevis atlikušo dienas daļu apcelt citu mammas. Tad arī citi tevi respektēs.

Ar Mike Sundin cieņu, Toms Berķis.
 Wolves  Trieciens  OWC  Lokomativ  Lūši  Ērgļi  Indiāņi  Vikingi  Huskies  Lions  Knights  Wizards  Sleep

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Sods Ricardam. - Page 3 Empty Re: Sods Ricardam.

Post by Viesis Trešdiena Augusts 06, 2014 11:39 am

vairogs rakstīja:Suarez gadījumā nav jau Barcelonā ? (vismaz tādas baumas klīda)

- bet vai viņam atļauts spēlēt , to gan nezinu !

Diskābeles viņam ne pajokam sadotas, bet ne jau par to šeit iet diskusija. Šeit iet diskusijas par to kā vislabāk piešķirt sodu, lai tiešām šādi atgadījumi neatkārtotos. Very Happy

Uzskatu, ka vainīgais bija jāsoda, jo Uvis arī toreiz tika sodīts par ļoti līdzīgiem pārkāpumiem. Ja admini ir izlēmuši slēdziet taču ciet, pietiks lieki hujņu rakstīt.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Sods Ricardam. - Page 3 Empty Atvainojamies par piemeslosanu

Post by Lakuchs Trešdiena Augusts 06, 2014 11:42 am

Chubijz noslauki pienu un ej gulēt  Smile  Izskatās ka tev viss vakars ir bijis nemierīgs ar putām uz lūpām esi rējis uz portālu Very Happy Very Happy Very Happy
Es nesaprotu kādēļ jāizrāda tāda agresija, mēs te visi portālā mierīgi dzīvojam, bet tad uzrodas jūs tādi trīs
P.S. Nebrīnīšos ja jūs esat slāvu izcelsmes, jo tik stūrgalvīgi, ka nevar atzīt savu kļūdu un atvainoties...



Es domāju portālam nav pienākuma klausīt Jūsu iegribas.
No sākuma mēs vēl cietāmies un uzklausijām  jūsu brēkšanu kā nogribējušiem suņiem, bet tagad ir par daudz.
Iedod pirkstiņu paņem visu roku. Es uzskatu, ka Jums jābeidz šeit piemēslot portālu....
Atvainojieties un viss beigsies, jo citiem nav jāklausa šī agresija no rīta, ka redz kāds jums trijiem ir pateicis kādu stiprāku vārdu pretī.

Ceru, ka jūs 3 esat sapratuši savas kļūdas un vairāk tas tā neatkārtosies.


Bet pārējiem novēlu patīkamu dienu un vēlreiz atvainojos par šiem 3 neaudzinātajiem uzskatu, ka tur ir arī daļa mana vainas...

Ar cieņu Mike Sundin  Wolves  Trieciens  OWC  Lūši  Lokomativ  Ērgļi  Indiāņi  Vikingi  Lions  Huskies  Knights  Wizards 


Lakuchs rakstīja:
chubijzs rakstīja:
Lakuchs rakstīja:Un neņemiet šito poustu pārāk nopietni draugi Wink
Jau sen ar adminiem ir izrunāts, ka ja sekos pēc jauno noteikumu ieviešanas kādi pārkāpumu būs arī kādi sodi.
Tagad nekas nebūs Smile
Vnk Birkavs,Chubijz,Crosby ir histērijā, ka kāds arī aizrāda viņiem un neskrien pēc svilpes. Gan viņiem pāries tās dienas un viss būs labi, bet tikmēr atvainojamies, ka nākams piemēslot LSHL portālu dēļ mums.

Ar cieņ Mike Sundin Wink

 Laughing  Laughing  Laughing  Kas mums aizrāda? Tu, ka mana un Birkava māte ir gulējusi ar tevi, vai to, ka es itkā esot gejs?

https://lshl.latvianforum.net/t1085-sods-zholtok
Un tagad man ir pilnīgi vienalga par Lakuchu. Tagad es aizstāvu Uvi un vienlīdzību.  Laughing 


The Number 1 rakstīja:Citu lietotāju aizvainošana: Apsaukāšanās, u.c.

1.Reize: 1M sods + 3 Spēļu diskvalifikācija + 3 dienu bans no foruma

Visi kuri ir Skype sarakstē zinās par ko šis ir. Nedomāju ka kādam tas būs pārsteigums.

Ja Lakucham nebūs piemērots tāds pats sods, tad lūdzu - 1M atpakaļ Uvim kontā, kā arī bonusā kāda naudiņa par izlaistajām spēlēm. Ar ko Lakuchs ir labāks par Uvi? Tad arī nebija pieņemts tāds noteikums par skype čatu.

Chubijz mani ir tieši tādi paši prntscreeni kur tu atbildi, tādēļ ja kkas tiks piemērots, tad tas būs arī tāds pats sods tev.

Un nepārproti tgd es neesmu pret Chubijz es esmu par vienlīdzību  Very Happy 


Tādēļ noslauki pienu un aizbrauc labāk uz pludmali Wink



Atvainojamies arī pārējiem foruma lietotājiem, ka piesārņojam forumu  Smile 

Ar cieņu Mike Sundin  Wolves Trieciens OWC Lūši Lokomativ Ērgļi Indiāņi Vikingi Lions Huskies Knights Wizards Hockey 
Lakuchs
Lakuchs

Postu skaits : 258
Join date : 06.07.14
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods Ricardam. - Page 3 Empty Re: Sods Ricardam.

Post by antifrizs Trešdiena Augusts 06, 2014 11:43 am

Mike Sundin noteikti būtu pelnījis sodu. Man arī vienkārši sāka d*rst virsū.

Bez Mike Sundin cieņas, Aigars Ungurs. Wolves Trieciens OWC Lokomativ Lūši Ērgļi Indiāņi Vikingi Huskies Lions Knights Wizards 
antifrizs
antifrizs
Aigars Ungurs #15 (RW)
Aigars Ungurs #15 (RW)

Postu skaits : 808
Join date : 19.08.13
Vecums : 29

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods Ricardam. - Page 3 Empty Re: Sods Ricardam.

Post by Lakuchs Trešdiena Augusts 06, 2014 11:45 am

Arī uzskatu, ka jāslēdz ciet, jo es savu solījumu turēju un aizgāju no skype chata, bet redz viņiem nepietiek un mēģina izrādīt agresiju arī šeit.

Paldies arī adminiem, kas ieviesa vakara jaunos noteikumus un liekas, ka tagad situācija uzlabojas, ja neskaita šos 3 iepriekšminētos agresorus.



Domāju jāslēdz ciet un tos 3 neņemiet galvā, ļausim viņiem izpausties Wink



rieksts rakstīja:
vairogs rakstīja:Suarez gadījumā nav jau Barcelonā ? (vismaz tādas baumas klīda)

- bet vai viņam atļauts spēlēt , to gan nezinu !

Diskābeles viņam ne pajokam sadotas, bet ne jau par to šeit iet diskusija. Šeit iet diskusijas par to kā vislabāk piešķirt sodu, lai tiešām šādi atgadījumi neatkārtotos. Very Happy

Uzskatu, ka vainīgais bija jāsoda, jo Uvis arī toreiz tika sodīts par ļoti līdzīgiem pārkāpumiem. Ja admini ir izlēmuši slēdziet taču ciet, pietiks lieki hujņu rakstīt.
Lakuchs
Lakuchs

Postu skaits : 258
Join date : 06.07.14
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods Ricardam. - Page 3 Empty Re: Sods Ricardam.

Post by Kristz Trešdiena Augusts 06, 2014 11:52 am

Deām , ko var ņemties ... nodirsa , nodirsa , bet tagad tačū nedirš  huh
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods Ricardam. - Page 3 Empty Re: Sods Ricardam.

Post by Lakuchs Trešdiena Augusts 06, 2014 11:58 am

Pilnībā piekrītu, beidzam šo tematu, atļāvām viņiem pabrēkt, tagad viss, būsim draudzīgi! Wink


Ar cieņu Mike Sundin

Kristz rakstīja:Deām , ko var ņemties ... nodirsa , nodirsa , bet tagad tačū nedirš  huh
Lakuchs
Lakuchs

Postu skaits : 258
Join date : 06.07.14
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods Ricardam. - Page 3 Empty Re: Sods Ricardam.

Post by Viesis Trešdiena Augusts 06, 2014 12:01 pm

Lakuchs rakstīja:Arī uzskatu, ka jāslēdz ciet, jo es savu solījumu turēju un aizgāju no skype chata, bet redz viņiem nepietiek un mēģina izrādīt agresiju arī šeit.

Paldies arī adminiem, kas ieviesa vakara jaunos noteikumus un liekas, ka tagad situācija uzlabojas, ja neskaita šos 3 iepriekšminētos agresorus.



Domāju jāslēdz ciet un tos 3 neņemiet galvā, ļausim viņiem izpausties Wink



rieksts rakstīja:
vairogs rakstīja:Suarez gadījumā nav jau Barcelonā ? (vismaz tādas baumas klīda)

- bet vai viņam atļauts spēlēt , to gan nezinu !

Diskābeles viņam ne pajokam sadotas, bet ne jau par to šeit iet diskusija. Šeit iet diskusijas par to kā vislabāk piešķirt sodu, lai tiešām šādi atgadījumi neatkārtotos. Very Happy

Uzskatu, ka vainīgais bija jāsoda, jo Uvis arī toreiz tika sodīts par ļoti līdzīgiem pārkāpumiem. Ja admini ir izlēmuši slēdziet taču ciet, pietiks lieki hujņu rakstīt.
Tu neaizgāji, tevi atkal izmeta.  Laughing

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Sods Ricardam. - Page 3 Empty Re: Sods Ricardam.

Post by Lakuchs Trešdiena Augusts 06, 2014 12:07 pm

Vēl joprojām nevar beigt...........  Facepalm 

chubijzs rakstīja:
Lakuchs rakstīja:Arī uzskatu, ka jāslēdz ciet, jo es savu solījumu turēju un aizgāju no skype chata, bet redz viņiem nepietiek un mēģina izrādīt agresiju arī šeit.

Paldies arī adminiem, kas ieviesa vakara jaunos noteikumus un liekas, ka tagad situācija uzlabojas, ja neskaita šos 3 iepriekšminētos agresorus.



Domāju jāslēdz ciet un tos 3 neņemiet galvā, ļausim viņiem izpausties Wink



rieksts rakstīja:
vairogs rakstīja:Suarez gadījumā nav jau Barcelonā ? (vismaz tādas baumas klīda)

- bet vai viņam atļauts spēlēt , to gan nezinu !

Diskābeles viņam ne pajokam sadotas, bet ne jau par to šeit iet diskusija. Šeit iet diskusijas par to kā vislabāk piešķirt sodu, lai tiešām šādi atgadījumi neatkārtotos. Very Happy

Uzskatu, ka vainīgais bija jāsoda, jo Uvis arī toreiz tika sodīts par ļoti līdzīgiem pārkāpumiem. Ja admini ir izlēmuši slēdziet taču ciet, pietiks lieki hujņu rakstīt.
Tu neaizgāji, tevi atkal izmeta.  Laughing
Lakuchs
Lakuchs

Postu skaits : 258
Join date : 06.07.14
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods Ricardam. - Page 3 Empty Re: Sods Ricardam.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 3 no 3 Previous  1, 2, 3

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā