Sods, Bans da jebko: Uvim Zommeram/Zholtok.

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Sods, Bans da jebko: Uvim Zommeram/Zholtok. Empty Sods, Bans da jebko: Uvim Zommeram/Zholtok.

Post by Viesis Pirmdiena Oktobris 14, 2013 10:24 pm

Es esmu turējies jau pretī vairākas nedēļas, bet tagad man pietiek viss. Ar savu nekompetento uzmanību pret citiem, attiecīgi arī pret mani, ir pāršāvis pāri strīpai, tas nekas kad viņš ir desmitgadnieks, bet savas negācijas viņš izliek bez nekādas mazākās domas.
Piemēram man ir svarīgākas lietas, ko uzklausīt skype mūsu sarakstē nevis, kaut kādas negācijas kas ir virzītas uz mani.
Šeit!:
Es dzīvoju jau šajā pasaulē gandrīz 17. gadus un 10. gadu vecumā, man vecāki nevarēja atļauties internetu/datoru, es biju parasts lauku puika, 10. gadu vecumā es izbaudīju bērnību, gāju laukā ar draugiem, dažreiz pakāvos starp bariņiem ( Very Happy ), bet nebiju tāds par izteicienu atvainojiet (nekauņa), kāds ir Uvis, es pieprasu, vai nu viņš maina savu attieksmi pret visiem pārējiem, vai nu uzliek kādu sodu, tā teikt vai nu viņš, vai nu arī Es, jo šādā sabiedrībā, kur tev brutāli kāpj uz galvas negribu atrasties un man ir pilnīgi liels kauns kad viņš nāk no manas mīļās pilsētas, kur es dzīvoju un kur es esmu uzaudzis!!!
Kā janchukss2003 var būt savos nu jau gandrīz 10. gados, ne tik cietsirdīgs kā Uvis, laikam jau tas ir saistīts ar blakus apstākļiem, ar cilvēkiem kādiem mēdz uzturēties, vai varbūt grib parādīt sevi citiem? To man neuzzināt.
Paldies par sapratni.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Sods, Bans da jebko: Uvim Zommeram/Zholtok. Empty Re: Sods, Bans da jebko: Uvim Zommeram/Zholtok.

Post by Kristz Pirmdiena Oktobris 14, 2013 10:26 pm

Piekrītu Jānim, kauns. Smile 
Nezinu kā pārmācīt Smile
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods, Bans da jebko: Uvim Zommeram/Zholtok. Empty Re: Sods, Bans da jebko: Uvim Zommeram/Zholtok.

Post by Skipper Pirmdiena Oktobris 14, 2013 10:35 pm

Krist, tev jāuzņemas daļa atbildība par šo, jo tu esi viņa brālis, vel pie tam krietni vecāks. Ja tu nevari viņam ieskaidrot ko saprātīgu, tad kādas izredzes ir mums? Domāju, ka parunāšu ar viņu, bet nezinu vai tas sniegs kādu labumu.
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods, Bans da jebko: Uvim Zommeram/Zholtok. Empty Re: Sods, Bans da jebko: Uvim Zommeram/Zholtok.

Post by Zommers Pirmdiena Oktobris 14, 2013 10:42 pm

Es te mocos rakstit rakstus lai butu interesanti un vel parnakot no skolas un pat skola domaju par LSHL ko varetu ierosinat vai kadu rakstu jau ieprieks domaju. Kad nav internets rakstu uz lapinas rakstu. Vel domaju mazas aptaujas domaju un vel ko bet jus par to man banu liekat vai sodu.
Zommers
Zommers
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/

Postu skaits : 1554
Join date : 09.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods, Bans da jebko: Uvim Zommeram/Zholtok. Empty Re: Sods, Bans da jebko: Uvim Zommeram/Zholtok.

Post by hulkman Pirmdiena Oktobris 14, 2013 10:52 pm

Tagad neiet runa par to, ko Tu dari LSHL labā, bet gan par to kā Tu uzvedies un kāda ir Tava attieksme pret citiem LSHL biedriem. Ir jāievēro robeža!
hulkman
hulkman
Ričards Gaļickis #8 (RW) (Scout)
Ričards Gaļickis #8 (RW) (Scout)

Postu skaits : 1459
Join date : 12.08.13
Vecums : 25

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods, Bans da jebko: Uvim Zommeram/Zholtok. Empty Re: Sods, Bans da jebko: Uvim Zommeram/Zholtok.

Post by kikish18 Pirmdiena Oktobris 14, 2013 10:59 pm

Zholtok rakstīja:Es te mocos rakstit rakstus lai butu interesanti un vel parnakot no skolas un pat skola domaju par LSHL ko varetu ierosinat vai kadu rakstu jau  ieprieks domaju. Kad nav internets rakstu uz lapinas rakstu. Vel domaju mazas aptaujas domaju un vel ko bet jus par to man banu liekat vai sodu.
Mēs nepārmetam par tavu aktivitāti, bet gan attieksmi pret citiem, uzmanies no tiem "jokiem" ko parasti raksti, nav smieklīgi ...
kikish18
kikish18
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/

Postu skaits : 2238
Join date : 23.07.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Jaunpils

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods, Bans da jebko: Uvim Zommeram/Zholtok. Empty Re: Sods, Bans da jebko: Uvim Zommeram/Zholtok.

Post by vairogs Pirmdiena Oktobris 14, 2013 11:06 pm

Uvi ,saņemies !
Turi sevi rokās - neesi vairs mazais bērns ! (drīz bērnus taisīsi Very Happy  )

Un VIENMĒR piedomā pie tā ,ko saki un ko dari ... Jo tas viss dzīvē nāks atpakaļ ar uzviju !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods, Bans da jebko: Uvim Zommeram/Zholtok. Empty Re: Sods, Bans da jebko: Uvim Zommeram/Zholtok.

Post by Skipper Pirmdiena Oktobris 14, 2013 11:47 pm

vairogs rakstīja:Uvi ,saņemies !
Turi sevi rokās - neesi vairs mazais bērns ! (drīz bērnus taisīsi Very Happy  )

Un VIENMĒR piedomā pie tā ,ko saki un ko dari ... Jo tas viss dzīvē nāks atpakaļ ar uzviju !
Zelta vārdi!

Uvi, neviens nepārmetam par to, ka esi aktīvs un neapšaubām, ka esi paveicis daudz LSHL labā, taču ir jāredz tā robeža. Neviens nedrīkst apvainot citus biedrus (protams ir kādi jociņi, kur visi kopīgi pasmejas, bet mēs ar to neaizraujamies).

Un ierosinu tev mazlietiņ vairāk arī padomāt par dzīvi ārpus LSHL, tur ir skaista pasaule Wink Very Happy
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods, Bans da jebko: Uvim Zommeram/Zholtok. Empty Re: Sods, Bans da jebko: Uvim Zommeram/Zholtok.

Post by Siliņš Otrdiena Oktobris 15, 2013 12:03 am

Es pats labak nerunasu,esmu savarijis kko lidzigu ka uvis,bet tas bija domats ka joks viss labi!Uvi es tevi saprotu,ganjau nav viegli ka tevi apsmej un apsauka,bet netelo vinus.Lamajoties tu nebusi liels ,turklat vel meitenem tas nepatik!Padoma par visu ko mes tev sakam.Bus labi!=)
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods, Bans da jebko: Uvim Zommeram/Zholtok. Empty Re: Sods, Bans da jebko: Uvim Zommeram/Zholtok.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā