S2 | TPU #1

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

S2 | TPU #1 Empty S2 | TPU #1

Post by The Number 1 Ceturtdiena Septembris 26, 2013 3:56 pm

Rakstīšanas uzdevums

Tev ir jāuzraksta ko tu visvairāk gaidi no šīs sezonas. Kāds notikums, piemēram kura komanda iegūs kausu, vai kuras būs pirmās komandas kuras nepiedalīsies PO, vai arī par paša spēlētāja mērķiem šajā sezonā. Vismaz 300 vārdi

Grafiskais uzdevums

Tev ir jāuztaisa žurnāla vāks, vienalga vai tas ir visas līgas žurnāls vai tieši kādas komandas, bet jābūt saistītam ar LSHL, un jābūt vismaz vienas komandas logo uz vāka.

Katrs var izvēlēties kuru no šiem izpildīt, bet jāizvēlas tikai viens.

Termiņš: Līdz tiks noslimulēta regulārās sezonas pēdējā spēle

Balva: 3 TP + 1 TP, 3 vislabākajiem katrā kategorijā

Saņemšana - Saņemt 3 TP varēs tikai tad kad tavs niks parādīsies šajā sarakstā. NPC par šo neko nesaņem.

KRisTiNs
Kikish18
Snickers
Skipper
Newdenisons2
Pakito
OlsLV
BIG BOSS 
matiss.kokins
dymo
Midzinators
The_Mazais.
Karlo
Zholtok
Jur4ikss
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

S2 | TPU #1 Empty Re: S2 | TPU #1

Post by Snickers Ceturtdiena Septembris 26, 2013 3:57 pm

Vāka izmērus lūdzu ! Very Happy

Edit : Kāpēc ir S 15 ?
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

S2 | TPU #1 Empty Re: S2 | TPU #1

Post by The Number 1 Ceturtdiena Septembris 26, 2013 4:02 pm

Snickers rakstīja:Vāka izmērus lūdzu ! Very Happy

Edit : Kāpēc ir S 15 ?
Pilnīgi vienalaga, tikai lai līdzinātos vākam kā jau normālā žurnālā Very Happy

Izlabots Very Happy
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

S2 | TPU #1 Empty Re: S2 | TPU #1

Post by DoUbLeD Ceturtdiena Septembris 26, 2013 5:16 pm

Tas jāliek šeit kad gatavs?
DoUbLeD
DoUbLeD
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/

Postu skaits : 2606
Join date : 07.06.13
Vecums : 26
Dzīvesvieta : Rugāji

Atpakaļ uz augšu Go down

S2 | TPU #1 Empty Re: S2 | TPU #1

Post by Kristz Ceturtdiena Septembris 26, 2013 5:22 pm

Man radās tas pats jautājums Very Happy
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

S2 | TPU #1 Empty Re: S2 | TPU #1

Post by The Number 1 Ceturtdiena Septembris 26, 2013 7:07 pm

Jā, šeit pat
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

S2 | TPU #1 Empty Re: S2 | TPU #1

Post by Zommers Ceturtdiena Septembris 26, 2013 7:23 pm

forsi izdomats man patik Smile
Zommers
Zommers
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/

Postu skaits : 1554
Join date : 09.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

S2 | TPU #1 Empty Re: S2 | TPU #1

Post by Kristz Ceturtdiena Septembris 26, 2013 7:54 pm

Mans pieteikums grafikām.
Un jautājums, vai tos TP var dabūt tagad uzreiz ? 
S2 | TPU #1 V2hwndoj45dgu5n8yxiu
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

S2 | TPU #1 Empty Re: S2 | TPU #1

Post by The Number 1 Ceturtdiena Septembris 26, 2013 8:29 pm

KRisTiNs rakstīja:Mans pieteikums grafikām.
Un jautājums, vai tos TP var dabūt tagad uzreiz ? 
S2 | TPU #1 1380216553-clip-6kb
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

S2 | TPU #1 Empty Re: S2 | TPU #1

Post by Kristz Ceturtdiena Septembris 26, 2013 8:30 pm

The Number 1 rakstīja:
KRisTiNs rakstīja:Mans pieteikums grafikām.
Un jautājums, vai tos TP var dabūt tagad uzreiz ? 
http://clip2net.com/s/5Pzdgx
Skaidrs, priekšniek.
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

S2 | TPU #1 Empty Re: S2 | TPU #1

Post by kikish18 Piektdiena Septembris 27, 2013 12:03 am

Prognozes par notikumiem LSHL.
Latvijas Simulētā hokeja līga ir bāzēta uz NHL09, kas simulējot ir ļoti neprognozējams. Tāpēc prognozes izteikt būs ļoti grūti, bet domāju, ka pāris lietas varētu izsecināt.

Tā kā šosezon ir daudz bagātīgāks spēļu klāsts (kopā 60 uz visām komandām, bet uz komandu tikai 20 spēles) domāju, ka varētu notikt pāris lūzumi un kāpumi komandu spēlēs. To, kad un kā tas notiks, domāju ir neiespējami noteikt. Komandas, kas tagad ir apakšā var nokļūt augšā regulārā čempionāta tabulā un tām komandām, kas jau ir augšgalā var notikt pretējais. Taču to, cik strauji kaut kas tāds varētu notikt, varētu ierosināt ārējais, jauno spēlētāju ieplūduma faktors. Ja gribam, lai līga kļūtu neprognozējamāka un interesantāka, mums ir jāiegūst lielāks spēlētāju skaits. Piemērs – Roberts Birkavs, kas pievienojās tikai Play Off vilka ārā aiz ausīm visu komandu Very Happy
Noteikt to kāda pat apmēram izskatītos S2 regulārā čempionāta tabula domāju nav jēgas, jo vis var mainīties. Pašreizējā situācija ir tāda, ka Tampere, Rīga un Bauska ir stabili virs Play Off līnijas un kādu laiku arī turēsies virs tās, bet ļoti sāncensīgā un līdzīgā situācijā Aizpute, Talsi un Oslo. Vislielākais pārsteigums man šosezon ir Oslo Wild Cats starts (ar tādu sastāvu tik švakri nospēlēt :O , bet tur jau arī atspoguļojās NHL09 neprognozējamība), taču komandai jādod iespēja un jāatrod pareizās maiņas un taktikas, to pašu var attiecināt uz pārējām (Aizputes un Talsu komandu).

Varbūt kādam ir ziņkāre par manu spēlētāju, aizsargu Rīgas Triecienā, un uzzināt mana paša domas par viņu, tad varu atklāt to, ka esmu sarūgtināts un diezgan vīlies viņā. Par spīti tam, ka Krišam ir labs metiens un ofensīvās spējas, tik un tā spēlēs neveic metienus. Nav metieni, nav momenti – nav momenti, nav vārti! Tomēr pievērojot to, ka ir samērā daudz spēka paņēmieni un saprotu, ka negribot man, Krišs Labsvārds ir kļuvis par vairāk Stay-at-home aizsargu man tas ir jāpieņem un jāatīsta spējas šajā virzienā. Vienīgā lieta, par ko uztraucos, un, ko jau biju novērojis pirmssezonas spēlēs un personīgajās simulācijās, bija pārtvertās piespēles no savas zonas. Jāpiemin, ka manam aizsargam ir labais vēriens, kurš hokeja apskatnieku, treneru u.c. starpā ir novērtēts. It kā jau sanāk, ka piespēle uz kreiso malu sanāk labāk, gan metiens no kreisās malas (ja ir tuvu vārtiem). Saņemot ripu savā zonā (Krišs) veic momentālu piespēli uzbrucējiem uz zilās pretinieku līnijas, bet ļoti daudzos gadījumu, šī piespēle tiek pārtverta un rada tikpat, vai pat vēl lielākas briesmas, nekā gadījumā, ja piespēle būtu izdevusies precīza. Pagaidām Krišam Labsvārdam Sanda Ozoliņa balvu neredzēt kā savas ausis.
kikish18
kikish18
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/

Postu skaits : 2238
Join date : 23.07.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Jaunpils

Atpakaļ uz augšu Go down

S2 | TPU #1 Empty Re: S2 | TPU #1

Post by The Number 1 Piektdiena Septembris 27, 2013 12:48 am

Atjaunots saraksts
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

S2 | TPU #1 Empty Re: S2 | TPU #1

Post by Snickers Sestdiena Septembris 28, 2013 9:40 am

S2 | TPU #1 Shiv5e1z69ggk7hlvtp
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

S2 | TPU #1 Empty Re: S2 | TPU #1

Post by Skipper Sestdiena Septembris 28, 2013 1:51 pm

Sezona jau uzņem apgriezienu un vadošās komandas jau ir zināmas, tāpat arī vadošie spēlētāji. Un Rīgas "Trieciena" pirmais numurs vārtos Emīls Skapis ir pieteicies būt par līgas šīs sezonas labāko vārtsargu! 5 spēles, 5 uzvaras, varbūt ir tā, ka komanda padara visu darbu, bet pēc rādītājiem tā neizskatās un Skapis veic savu ieguldījumu komandas panākumos.
Pats par sezonas sākumu viņš saka šo: "Esmu apmierināts ar startu, komanda un treneri man uzticas, tas gādā pārliecību un vēlmi spēlēt, jācer, ka šādi turpināsies visu sezonu". Uz jautājumu, kuru vārtsargu viņš uzskata par sīvāko pretinieku viņš atbild: "Ir divi kandidāti, viens ir 1. sezonas čempions Barsows, lai arī uzskatu, ka komanda veica lielāku ieguldījumu, bet tomēr ir jāatzīst, ka Barsows nav nekāds muļķis un prot sargāt savu kasti, viņš var kādā brīdī izšaut un dot savai komandai pārliecību ar kādu viņi pagājušo sezon uzvarēja" un otrs? "Otrs ir Jānis Vītols, var redzēt, ka puisis ir jauns bet ļoti perspektīvs, ar savu komandu Bauskas Lūšiem esmu pārliecināts, ka viņi gāzīs lielus kalnus, varbūt vel ne šosezon, jo komanda un liela daļa spēlētāju ir ļoti jauni un nav vel tās pieredzes, bet tik un tā, viņi rāda atzīstamu sniegumu un ar pliku roku ņemami viņi nav...". Painteresējāmies kāds ir noskaņojums ģērbtuvē: "Nu kā kāds, pēc 5 uzvarām nevar jau būt slikts, visi ir kopē, gadās pa kādai ballītei, kur dodas VISA komanda un ne tikai uz laukuma parādās, ka esam viens par visiem un visi par vienu, bet arī nost no tā, jo ir gadījies arī izvicināt dūres visiem kopīgi arī nost no laukuma." Kāpēc? "Parasti kāds kaut ko samuld kādam, noceļ draudzeni vai ko tādu un tad sākas" Nav noslēpums, kurš? "Komandas noslēpums, viss ko es varu pateikt ir tas, ka viņam ir Labs Vārds" (smejas).
Mēs uzzinājām ko par sezonu un noskaņojumu domā Skapis un viens mums ir skaidrs, ja sezonā nekas daudz nemainīsies, tad ir skaidrs, kurš un kuri ir sāncenši uz kausu un balvām.
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

S2 | TPU #1 Empty Re: S2 | TPU #1

Post by DoUbLeD Sestdiena Septembris 28, 2013 7:37 pm

Pilnā sparā rit jau otrā LSHL sezona.Ko tad es sagaidu no šīs sezonas,attiecīgi,no sevis,savas komandas un citām līgas lietām?
Deniss Daņilovs,protams,sev ir izvirzījis mērķus – viņš ir uzstādījis sev mērķi iedvesmot komandu uzvarām,lai iegūtu kausu(Deniss šosezon ir kapteiņa asistents,tāpēc viņam šosezon ģērbtuvēs ir lielākas nozīmes loma,nekā pirms tam) un patstāvīgi trenēties,lai kļūtu par vienu no labākajiem līgas aizsargiem.Par tālākajiem plāniem uz nākošo sezonu gan es vēl neesmu aizdomājies.Tāpēc es domāju,ka labi jānospēlē šī sezona un tad varēs domāt par līgumu uz nākamo sezonu.
Saistībā ar savu komandu(Oslo Wild Cats),protams,es vēlos,lai mēs parādītu tikpat labu sniegumu,kā pagājšsezon un varbūt pat vēl labākus panākumus(čempionu titula iegūšana).Pagaidām gan mums sezona ir iesākusies negaidīti slikti – vairāki zaudējumi un iekrāto punktu skaits tabulā ir niecīgs.Tāpēc es ceru,ka notiks kas līdzīgs,kā notika ar KHL klubu Maskavas Dinamo iepriekšējos gadus – viņi vienmēr iesāka slikti,bet turpināja fantastiski.Vēl es sagaidu,ka komandas kapteinis Arthur Grosberg būs rezultatīvs un tādējādi arī iedvesmos komandu uzvarām.Protams,lielas cerības mēs lolojam par mūsu vārtsargu Ben Jacobsen.Agrāk mums ar vārtsargiem bija lielas problēmas,bet,cerams,Bens turpinās uzlabot savu sniegumu un kļūs par mūsu komandas stabilu sastāvdaļu ceļā uz uzvarām.Arī citiem jaunajiem novēlu turpināt labi spēlēt un trenēties,lai mūsu komanda kļūtu par labāko!
Kā saistībā ar pārējiem?Wolves,protams būdami čempioni,sezonu ir iesākuši labi.Domāju,ka viņi arī šosezon būs galvenie pretendenti uz čempionu titulu.Nopietni konkurenti domāju,ka būs Rīgas Trieciens,kuru,šķiet,galvenais spēlētājs ir vārtsargs Emīls Skapis.Prognozēju,ka viņš būs līgas stabilākais vārtsargs,jo Barsovs no Wolves izskatās mazliet švakāk(kaut gan vēl viss var mainīties).Ja runājam par pārējām komandām,tad domāju,ka arī Bauskas Lūši ir nopietni pretinieki.viņiem ir labi nokomplektēts sastāvs un viņiem ir visas izredzes kļūt par čempioniem.Par pārējām komandām ir grūti spriest,tāpēc,varbūt,viss notiks daudz savādāk, nekā es te rakstīju.Domāju,ka daudzi gaida šīs sezonas beigas,jo izskatās,ka šosezon būs arī „Zvaigžņu spēle”.Domāju,ka tas ir otrais nozīmīgākais notikums pēc otrās sezonas uzvarētāja uzzināšanas.
Katrā gadījumā,šī sezona būs ne mazāk interesantāka,kā pagājuša un šai sezonai jābūt pat labākai!
DoUbLeD
DoUbLeD
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/

Postu skaits : 2606
Join date : 07.06.13
Vecums : 26
Dzīvesvieta : Rugāji

Atpakaļ uz augšu Go down

S2 | TPU #1 Empty Re: S2 | TPU #1

Post by Powrish Svētdena Septembris 29, 2013 8:41 pm

S2 | TPU #1 4r1x63jcs5pcc6k0cnvg
Powrish
Powrish
Alens Paurs #3 (LW)
Alens Paurs #3 (LW)

Postu skaits : 2846
Join date : 11.06.13
Vecums : 55

Atpakaļ uz augšu Go down

S2 | TPU #1 Empty Re: S2 | TPU #1

Post by OlsLV Pirmdiena Septembris 30, 2013 5:05 pm

Otra sezona ir ieskrejusies pilna spara, lai ari esmu jauniņais , velejos nospraust pāris mērķus šai sezonai, kā arī izteikt prognozes par sezonas gaitu- tās atrisinājumu. Ir nospēlētas 15 spēles līdz šim un domāju ,ka var jau ieskecēt sezonas turpinājumu.
Par sevi -Intensīvi trenējoties esmu ieguvis pārliecību par saviem spēkiem, jo pārbaudes spēlēs nepiedalījos. Noslēdzu līgumu ar OSLO WILD CATS tieši pirms otrās sezonas sākuma. Jāpasakas klubam par doto iespēju debitēt LSHL .
Tad nu ķeramies vērsim pie ragiem. Šobrīd esmu pēdējais pēc atvairītā metienu procenta, līdz sezonas beigām personiskās statistikas ailē vēlētos redzēt kā minimums 89% atvairītos metienus. Vidēji spēlē ielaistos , apmierinātu aptuveni 2,3-2,7. Tā kā ir daudz kur jāpieliek un strauji jāprogresē, lai sasniegtu šos mērķus līdz sezonas beigām.
Par komandu- Protams, personiskā statistika interesē tikai pašam, taču galvenais uzdevums ar komandu ir aizcīnīties līdz finālam. Neapmierinās nedz neiekļūšana Play - off , nedz arī izkrišana pirms fināla. Jau pēc pirmajām neveiksmēm veicām nelielas korekcijas sastāvā un maiņās, kas rezultējās ar uzvaru pār Talsiem. Tāpēc zinam , ka ejam pareizā virzienā un nepieciešamais mērķis tiks sasniegts.
Par konkurentiem-Bez paša pārstāvētās komandas –Talsi un Aizpute, uz doto brīdi , ir sīvākie konkurenti. Taču manuprāt melnais zirdziņš šosezon būs Tamperes Wolves , par viņiem gan jau vēl ko dzirdēsim !
Tas būtu tā kā par saviem mērķiem. Ejot tālāk gribētu uzteikt komandu no Rīgas – Rīgas Trieciens, kuriem ir ļoti labs vārtu vīrs, tāpat arī komanda ir rezultatīva un saliedēta. Tāpat labi izskatās Lūši no Bauskas. Ja būtu jābalso par komandām, kuras spēlēs finālā (neskaitot sevi) viennozīmīgi tās būtu šīs divas komandas.
Šodien atsākas regulārās sezonas spēles un kā jau visos sportos dēļ tā neprognozētības , varam sagaidīt nākamos pavērsienus LSHL līgā . Kura komanda būs labāk izmantojusi pauzi lai atkal iegūtu enerģiju vai atradusi resursus , kā uzlabo līdzšinējo spēli, bet citas – vismaz noturēt iepriekš uzņemtos apgriezienus , vai pat kāpināt.
OlsLV
OlsLV
Olafs Kārkliņš #28 (GK)
Olafs Kārkliņš #28 (GK)

Postu skaits : 136
Join date : 11.09.13
Vecums : 30
Dzīvesvieta : Danija

https://twitter.com/OlafsK_LSHL

Atpakaļ uz augšu Go down

S2 | TPU #1 Empty Re: S2 | TPU #1

Post by DoUbLeD Pirmdiena Septembris 30, 2013 7:14 pm

Kad būs atjaunots saraksts,lai dabūtu 3 TP?
DoUbLeD
DoUbLeD
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/

Postu skaits : 2606
Join date : 07.06.13
Vecums : 26
Dzīvesvieta : Rugāji

Atpakaļ uz augšu Go down

S2 | TPU #1 Empty Re: S2 | TPU #1

Post by The Number 1 Pirmdiena Septembris 30, 2013 8:26 pm

Atjaunots
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

S2 | TPU #1 Empty Re: S2 | TPU #1

Post by laaceens30 Pirmdiena Septembris 30, 2013 9:21 pm

Nu izdomāju, ka arī es uzrakstīšu par savām šīssezonas iecerēm un vēlmēm Smile
Tātad ir iesākusies jaunā LSHL S2, bet komandai no Oslo sezonas sākums ir ļoti neveiksmīgs! Sad Komandā ir paradums, ka spēles 1 divas 3 daļas ir ļoti labas un pēdējā spēles nogrieznī tiek zaudēts viss pārsvars un uzvara tajā skaitā. Sad (kāpēc tā notiek lasīsiet rakstā par Oslo Wild Cats)

Spēlētāja Matīsa mērķi? Mērķis ir pavisam vienkāršs - kļūt par S2 čempionu ar Wild Cats un noturēties komandā arī nākamajā sezonā un iegūt lielāku (kāpēc tā arī lasiet Oslo Wild Cats rakstā) Matīsam ir mērķis šosezon gūt vismaz 25 punktus un rezultivitātē apsteigt savu komandas biedru un arī aizsargu Denisu Daņilovu. Viņi abi ir lieli konkurenti jau ilgu laiku un velk viens otru uz priekšu, lai kļūtu vēl labāki.

Par melnajiem zirdziņiem? Par tiem noteikti var uzskatīt jaunās komandas Bauskas Lūši un Talsu Lokomative, jo no viņiem var sagaidīt daudz un dažādus pārsteigumus, Bauskai noteikti trumpis ir jaunais vārtusargs latvieši Justins Biebers Jānis Vītols, kurš ir savaldzinājis daudz meitenes un piekrāpis arī Ha Ha Ha I am so evil Very Happy Bet jā vēl par tādiem var uzskatīt pagājušās sezonas čempionus Tamperas Wolves, kuri šosezon izskatās draudīgi Smile Un es uzskatu, ka Oslo ir jāmēģina tikt atkal finālā, ja netiks, tad būs runas ar kluba vadību par ...
laaceens30
laaceens30
Valts Pumpurs #30 (GK)
Valts Pumpurs #30 (GK)

Postu skaits : 1572
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Dzērbene

Atpakaļ uz augšu Go down

S2 | TPU #1 Empty Re: S2 | TPU #1

Post by BIG BOSS Otrdiena Oktobris 01, 2013 1:29 pm

S2 | TPU #1 Gq3o
BIG BOSS
BIG BOSS
Keat Karlsen #19 (LW)
Keat Karlsen #19 (LW)

Postu skaits : 1731
Join date : 13.08.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

S2 | TPU #1 Empty Re: S2 | TPU #1

Post by The Number 1 Ceturtdiena Oktobris 03, 2013 8:34 am

Atjaunots
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

S2 | TPU #1 Empty Re: S2 | TPU #1

Post by dymo Ceturtdiena Oktobris 03, 2013 2:05 pm

Sveicinäti,LSHL biedri.Tä kä sezonä nospélétas jau apméram 30% spéles,jau var objektíväk vértét kas un kä.No mana skata punkta skatoties uz kausu reäläkäs iespéjas ir Trieciens un Wolves .Jo säm komandäm ir izcili värtsargi Towel. Visszemäk vertéju respektivi Lokomativ jo manä redzéjumä neko ípasu nau paradíjusi.Prognozéju pédéjo vietu regulärä sezonä un netiksanu play off.Kaut gan mainas daríjumos Ledlauži skíräs no lidera UVJA ZOMMERA,tas ar pazemina Ledlauži iespéjas ieklút  play off.PA paréjäm komandäm  izsaut var jebkura,starp sím diväm OWC , Lūši  ,notiks cína pa diväm atlikusamajäm vietäm play off.Paréjas divas lielais X ,NEZINÄMAIS.
              MARK DYMO merki,nospélét péc iespéjas labäk neietekméjot komandas spéli negatívä nozímé.Uzlabot savas spélétaja prasmes ar katru grúto treninu.Spélét komandas intresés.Skatoties péc statistikas ,loti vaig uzlabot metienu precizitäti.Jo  4.5 % loti väjs sniegums,cerams ka sezonas laikä izdosies pacelt latinu vismaz  10% augstu.Ja pirmäs 3 spéles punkti nenaca,tad tagad jau paradijusies pozitiva gaisotne.Pedéjäs 3 spélés jau 1 värti un rezultativa piespéle.Ir loti daudz pie kä strädät.
          No sezonas sagaidu ka OWC  bús stabila play off komanda,lieki nebús janervozé tuvojoties reguläräs sezonas beigäm.Un  noklút ar OWC  finälä un uzvarét.Cerams ka värtsargi radís radikäli labäku sniegumu,käds bij jau pédéjä spélé.Un lai DYMO krätos vairäk rezultivitätes punkti.Razz ,un kad tä pa ístam atvérsies ARTHUR GROSBERG .Ticu ka var labäk nekä var uz so bridi.
            Kaut gan  vél täls cels ejams komandäm lidz play off, novélu GM veiksmi uz stratégijas izvélém Smile .LAI uzvar stipräkais péc bútíbas sajä S2,jo stiprakajiem arí veiksme stäv blakus.
       PS nekä personíga cheers next year 5m ligumu nopelnít lol! Laughing Laughing Laughing Laughing 
dymo
dymo
Mark Dymo #12 (RW)
Mark Dymo #12 (RW)

Postu skaits : 936
Join date : 15.09.13

http://lnhl.latvianforum.net/forum

Atpakaļ uz augšu Go down

S2 | TPU #1 Empty Re: S2 | TPU #1

Post by dymo Ceturtdiena Oktobris 10, 2013 11:40 pm

Smile es vai neesmu ticis pie 3tp
dymo
dymo
Mark Dymo #12 (RW)
Mark Dymo #12 (RW)

Postu skaits : 936
Join date : 15.09.13

http://lnhl.latvianforum.net/forum

Atpakaļ uz augšu Go down

S2 | TPU #1 Empty Re: S2 | TPU #1

Post by The Number 1 Piektdiena Oktobris 11, 2013 8:54 am

Atjaunots
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

S2 | TPU #1 Empty Re: S2 | TPU #1

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu


Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā