Mūziķis st4rface nāk klajā ar debijas albumu ''59/61''

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Mūziķis st4rface nāk klajā ar debijas albumu ''59/61'' Empty Mūziķis st4rface nāk klajā ar debijas albumu ''59/61''

Post by aumicc83 Sestdiena Septembris 26, 2020 9:09 pm

Šī gada 19.septembrī, ar savu debijas albumu klajā ir nācis latviešu mūziķis st4rface (īstajā vārdā - Reinis). Klausītāju ausīm viņš ir nodevis albumu ''59/61'', kas sastāv no 14 dažādiem skaņdarbiem. Albums nu ir pieejams visās mūzikas platformās.

19 gadus vecais mākslinieks ar mūziku nodarbojas jau kopš pamatskolas gadiem, bet dziesmas sāka izlaist vien šī gada aprīlī. Kopš aprīli viņš bija paguvis izlaist sešus singlus un nu ir izlaists arī pirmais albums. Tas sastāv no 8 jaunām dziesmām, 3 jau dzirdētām un 3 jauniem skitiem jeb ''interlude''.

Pirms albuma izlaišanas, viņa dziesmas Spotify platformā bija klausītas jau vairāk kā 220 tūkstošus reižu. Pārējās mūzikas platformās kopā, viņā dziesmām bija papildus 50 tūkstoši klausījumu. Svarīgi pieminēt, ka nevienai no viņa dziesmām nav bijis mūzikas videoklips - tikai audio. Līdz ar to, šāda statistika ir tiešām iespaidīga priekš Latvijas mūzikas industrijas.

''Ir patīkami, ka cilvēki klausās, atbalsta. Svarīgi nav tas, cik ar mūziku spēju nopelnīt, bet tas, cik daudz varu iespaidot savu klausītāju dzīves un tās mainīt uz labo pusi vai padarīt grūtos brīžus vieglākus. Šis albums man ir ļoti svarīgs, personīgs un būšu godīgs - emocionāls. Ir cilvēki, kas atbalsta un ir cilvēki, kas nīst un viņi visi savā veidā motivē. Naids vienmēr ir motivējis vairāk kā mīlestība. Nevaru sagaidīt, kad jau nākamgad varēšu kāpt uz skatuvēm un uzstāties klātienē.''

Mūziķis st4rface nāk klajā ar debijas albumu ''59/61'' 596110
Albuma titulbilde jeb ''cover photo''.

Albums ir vairāk nekā 32 minūtes garš un kā jau minēts - sastāv no 14 skaņdarbiem un ir pieejams visās mūzikas platformās. Viņa klausītākā relīze līdz šim ir ''Haunted By Demons'', kas Spotify platformā ir klausīta vairāk nekā 120 tūkstošus reižu.

Vairāk par mūziķa gaitām var uzzināt sekojot viņam sociālajos tīklos - galvenokārt, Instagram. Piedāvājam noklausīties st4rface albuma ''59/61'' tituldziesmu - ''Running''.

aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 21
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā