Monreālas trieciena treniņnometne!2.diena.

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Monreālas trieciena treniņnometne!2.diena. Empty Monreālas trieciena treniņnometne!2.diena.

Post by Siliņš Sestdiena Augusts 10, 2013 7:04 pm

Es biju gatavs atriebdies krišam,vel isti nav iejutie komandā kad jau sāk lekties!Pirmā diena bija drausmīga,nu bija mana kārta atriebties!

Šajā dienā mums sākās pirmie ledus treniņi!Krišs varēja dzert tikai apēlsīnu suliņu,tā redz viņa fizioterapēts esot ieteicis.....
Tā nu es nedaudz pielaboju viņa pudeli!Viņa sejas izsteiksme ar korķi mutē bija neaizmirstama,to vajadzēja nofotografēt!
Monreālas trieciena treniņnometne!2.diena. 1294922991_hockey-drinking-fail

Es saprotu ka tas bija pārāk ļauni,bet..Tajā dienā jaunie spēlētāji sadalijās divās komandās.kriša komanda uzvarēja ar 1:0.Pretinieki noņēma vārtsargu.krišam bija izscila iepēja izcelties,bet...
Viņš izgāja viens pats pret tukšiem vārtiem,bet tribīnē protams biju es un es nenocietos neparādījis viņam vidējo pirkstu,viņš nedaudz apstūlba,un rezūltātā notika šis..
Monreālas trieciena treniņnometne!2.diena. 1258724330_hockey-fail

Takā viņam gribējās dzert,bet apelsīnu suliņas viņam vairāk nebija,viņš nolēma dzert greifrūtu sulu.Es viņa sulas dibenā nolēmu izdurt nelielu caurumiņu,tādējādi atradinot viņu no suliņam..
Monreālas trieciena treniņnometne!2.diena. 1322508393_hockey_player_drinking_fail

es biju ļoti dusmīgs jo Krišs nezin no kurienes izrāva abolu sulu,kamēr spēlei bija pārtraukums,vajadzēja sākties 3 periodam,es viņa suliņā ielēju vienu no saviem "krājumiem".Es biju ļoti iepriecināts ka viņs to uzreiz iedzēra.Būdams "tā kunga prātā" viņš uz laukuma turpināja darīt visādas muļķības,bet neskatotoies uz to viņš turpināja dzert savu "suliņu""!
Man bija liels šoks ka viņam brīnumainā veidā izdevās iemest vārtus,viņš bija ļoti laimīgs,jo tie bija viņa pirmie vārti un vel ar nedaudz neskaidru prātu viņš ai priekiem apķēra pretinieku komandas spēlētāju......
Nekas traks nenotika viņam pazuda tikai 2 zobi!Pats vainīgs par savu iedomību ka nelietoja zobusargus!
Monreālas trieciena treniņnometne!2.diena. Hockey_celebration_fail

Jam krišs mums rādija savas bildes ar savu "presīti"!Tikai pašā vakarā kad es atradu viņa telefonu mētājamies gaiteni es sapratu kādēļ viņš dušās neiet ar visiem kopā....
šis bija redzams viņa telefona-
Monreālas trieciena treniņnometne!2.diena. 1374082258_abs_mirror_shot

Tas pagaidām viss.Gaidu tavu atbildi!
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Monreālas trieciena treniņnometne!2.diena. Empty Re: Monreālas trieciena treniņnometne!2.diena.

Post by Snickers Sestdiena Augusts 10, 2013 7:12 pm

Labs Very Happy
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Monreālas trieciena treniņnometne!2.diena. Empty Re: Monreālas trieciena treniņnometne!2.diena.

Post by kikish18 Sestdiena Augusts 10, 2013 7:30 pm

Tad tāpēc bija tāda pacilāta sajūta Surprised 
kikish18
kikish18
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/

Postu skaits : 2238
Join date : 23.07.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Jaunpils

Atpakaļ uz augšu Go down

Monreālas trieciena treniņnometne!2.diena. Empty Re: Monreālas trieciena treniņnometne!2.diena.

Post by Siliņš Sestdiena Augusts 10, 2013 7:37 pm

kikish18 rakstīja:Tad tāpēc bija tāda pacilāta sajūta Surprised 
Kas tik neatklājas ne?!Very Happy 
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Monreālas trieciena treniņnometne!2.diena. Empty Re: Monreālas trieciena treniņnometne!2.diena.

Post by Powrish Sestdiena Augusts 10, 2013 7:58 pm

Tik pat jaudīga 2 diena, kā pirmā Very Happy
Powrish
Powrish
Alens Paurs #3 (LW)
Alens Paurs #3 (LW)

Postu skaits : 2846
Join date : 11.06.13
Vecums : 55

Atpakaļ uz augšu Go down

Monreālas trieciena treniņnometne!2.diena. Empty Re: Monreālas trieciena treniņnometne!2.diena.

Post by Kristz Svētdena Augusts 11, 2013 1:01 am

Kruta 2. diena, varēja pārsmieties Wink
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Monreālas trieciena treniņnometne!2.diena. Empty Re: Monreālas trieciena treniņnometne!2.diena.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā