LSHL

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

LSHL Empty LSHL

Post by Remi Pirmdiena Decembris 29, 2014 3:25 pm

Labdien.

Nezinu kā lai īsti šo te iesāk, bet lieta tāda, ka te vajag krasas pārmaiņas. Kā jau Kombains teica, tad "zaļie" atļaujas pilnīgi jebko, jo viņi tač ir admini. Kā simulētā hokeja līgā vispāŗ varbūt admini? Tas vārds sāk man jau aknās sēdēt, jo ja tu esi ADMINS, tad tu vari visu un dari ko gribi, jo man tak ir pilnīgi pie dirsas ko vēlas mūsu dārgie lietotāji. Starpsezonā viņi ir zelta vērtībā, jo mums tak vajag cilvēkus, kuri piesaistīs vēl citus cilvēkus, bet pēc pāris nedēļām viņi ir sūda vērtībā , ja nu vienīgi tu neesi dirsā līdējs vai admina klasesbiedrs. Šāda hokejā komunā ir jāņem piemērs no vecākām līgām, kā VHL/SHL/BSHL (tbn līga) , jo nevienā no manis minētajam līgām nav tādi admini, bet gan komisionāri vai kaut kas tamlīdzīgs, jeb vienkārši cilvēki , kuriem līga ir primārais, nevis admin cp un zaļā krāsa..

PS. Tūlīt gan jau būs pārmetumi, ka salīdzinu ar SHL/VHL utt, jo kā daži saka: "Mēs esam oriģināli ar savu NHL09 un SHL mums vispār nav palīdzējuši ar TP uzdevumiem, noteikumiem , regresiju un visu citi"


Admin:

Gan jau domu sapratāt, ko es domāju par terminu - admins.. Agrāk šis vārds admins bija kluss, jeb parasts lietotājs, bet tagad tik tiešām admins līdzinās diktatoram, reizēm pat sola citiem pa seju. S1 - S3 tiešām bij zelta laiki, jo admins bij admins, bet tagad vienkārši kolhozs. Pievienojies forumiem, esi aktīvs 4-5 mēnešus, ielien vēl dziļāk kāda jau esoša admina dirsā un tavu vārdu pēc dažām dienām rotād zaļā krāsa, jo tieši tu mūsu forumu velc uz nebijušiem augstumiem un bez tevis mēs vairs neko nespējām.

Pēdēja laikā cik skatos, tad cilvēki ar vien vairāk sāk ienīst šos te adminus, jo kā vienreiz Zommeru Krists teica un arī pareizi teica:"Kā admins teiks, tā būs" un pēdējā laikā tā arī ir, jo izskatās, ka LSHL ir priekš viņiem , nevis visiem šiem cilvēkiem, jo ja admins pasaka nē, tad nē, tas jau ir pilnīgi pie dirsas, ja visa līga vēlas kaut ko citu. Nebij attiecināms uz visiem adminiem, bet nu laikam jau ka uz 2-3.

Runājot par crew, bieži man, nelaiķim Martinslo tika pārmests, ka redz veidojam nevajadzīgus grupējumus, škeļam komūnu un tā, bet kā tūlīt redzēsiet tad tiek veidots jauns crew un pateicoties manam ziņotājam esmu ieguvis attēlus un kā izrādās, tad crew ir arī viens no mūsu adminiem, bet nu viņš vēl pamanās citiem aizmālēt acis..

LSHL GBfHjqq

LSHL DkTuGGi

LSHL 84tqWGO

LSHL LD5tQYg

LSHL GBQPfaK

LSHL DhFxQ3d

LSHL KHuPbNR

LSHL BOR6J4b

Tas tā īsumā par crew, ganjau dziļākie dirsā līdejie (piem Lūšu ģenerālmenedžeris, kurš ir ļoti uzticīgs adminu fans) neticēs nekam no mana teiktā, bet nu domājiet ko gribat..

Un kā jau teicu, tad admini var darīt visu bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem.. Piemēram šodien iegāju forumā (citiem forums ir svešs, bet man nav, jo forums >> skype), gribēju ieiet foruma chatbox (nejauciet ar jauko skype) un izleca interesants pārsteigums:


LSHL PiU6Noo

Gajau no adminu puses tūlīt sekos kārtejais teikums, ka ir notikusi kļūda, ir ticis sajaukts lietotājs, bet nu tā nav, bet ja šādi tiek nobanots no chatbox (citi mani sodi bija tīri un viss pareizi, bet šis par pilnīgi neko) , tad ko es varu pateikt.. Varbūt rītdien tas būsi tu!?!?!
Ceru, ka kļūda tiks labota , jo ganjau kļūdu pieļāva mūsu jaunākais admins, dievs , saukts arī par Allāhu,  jo viņš tak ir jāpielūdz un bez viņa ultimātiem dzīve nav iespējama, jeb vienkārši mans lielākais h8teris..

Iesākām runāt par Skype un piefiksēju interesantu faktu..
Gan jau foruma lietotāji ir pamanījuši, ka LSHL media sadaļā jau kādu labu laiku nav bijis raksts, bet JHL media sadaļā regulāri ir jauni raksti un te apakšā būs LSHL skype chata lietotāji:

Rieksts - S1
Broks - S1
Artūrs - S1
Dymo - S1
Skipper - S1
MrColt - S2
Evelīna - S2
Ģirts - S2
Johnson - S4
Intars - S1
Ingus - S2
Kombains - S2
Pežonis - S4
Nick Name - S7
Krisis - S4
Matīss - S1
Mazais - S1
Dievs - S4
Mārtiņš #10 - S7
Pēteris - S4
Poetic - S4
Ričards - S1
Rūdža - S1
Sandis - S3
Liniņš - S5
Berķiz - S4
Hercogs - S3
Zommers Uvis - S1
Vairogs - s1
Valts - s1
Vesa - s3
Krists Z - S1

Ko ar šo gribēju parādīt? Visi tie kas ir čatā praktiski ir visi vecie lietotāji (S1 - S3) un no viņiem praktiski nekad nav neviens media raksts un šajā čatā praktiski nav neviens jaunais no S6/S7 un JHL media sadaļā regulāri ir jauni raksti. Ja nu ar šo jūs man neticat, ka nevajag ne tās WhatsApp , ne skype grupas, nu tad es nezinu kā pierādīt, ka skype paņem visu aktivitāti no foruma, tad es padodos.. Sakritība vai nē? Domājiet paši!

Revolūcija..

Remi
Marcellin Rémi #3 (D)
Marcellin Rémi #3 (D)

Postu skaits : 1533
Join date : 16.10.14

http://theshl.b1.jcink.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL Empty Re: LSHL

Post by Viedais Pirmdiena Decembris 29, 2014 3:32 pm

Vesels ievads veltīts man. Paldies dravks! I Like

editz v1 - Vēlāk izlasīšu visu, tagad tik pārskrēju pāri. Rolling Eyes

editz v2 - Un no čata izbanoju tevi es jā, jo citeju tevi ''LSHL ir tāds bullshits'' man šķiet, ka neesmu tomēr kļūdījies.

editz v3 - Tavs lielākais heiteris? Laughing Laughing  Tu esi sīks neaudzināts puišelis, thats it. Es nemēdzu nevienu heitot. Laughing Laughing
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 30
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL Empty Re: LSHL

Post by Snickers Pirmdiena Decembris 29, 2014 3:34 pm

Laughing Laughing

Tu vispār zini , kas tas par čatu ? :DD Paprasi tam cilvēkam bildes no paša sākuma jeb visu saraksti. ;s

Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 23
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL Empty Re: LSHL

Post by Viedais Pirmdiena Decembris 29, 2014 3:43 pm

Es nesaprotu, tu kaut ko bezjēdzīgi mal, bet tā arī nesaki, kas tavuprāt jādara lietas labad? Varam lūdzu dzirdēt kaut ko konkrētu?

editz v1 - Ķipo vienīgais ko var izzīst ir tas, ka jāņem man ACP nost un krāsa. - Ok, man pajāt. Bet ko tas atrisina? Tevi naktīs murgi nemocīs vairs? Laughing
Ja lietotāji uzskata, ka tā būs labāk, tad uz priekšu, es piekrītu. Uzraksti Laurim (founderam), lai noņem.
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 30
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL Empty Re: LSHL

Post by Viesis Pirmdiena Decembris 29, 2014 4:05 pm

Snickers rakstīja:Laughing Laughing

Tu vispār zini , kas tas par čatu ? :DD Paprasi tam cilvēkam bildes no paša sākuma jeb visu saraksti. ;s

Tas nav SRA čats? Very Happy vai kaut kas tāds. 
Jāpiekrīt šoreiz Coyote vārdiem: "atkal Birkavs neko nezin, bet tikai dirš."

Mārtiņš jau paskaidroja, kāpēc no foruma čata bans. Gribi teikt, ka pēc tā teikuma šito kāds uztvers nopietni? Laughing Piekrītu, Snickers nav tas labākais admins (sry) Laughing bet nu nosaukt kaut ko šeit par diktatūru? Vai tad līgu vada viens cilvēks? Pēc šitā tava apgalvojuma pieņemu, ka vārdu "diktators" esi dzirdējis TV, un ielicis šeit, jo skan forši un tā, bet vārda nozīmi acīmredzami tu nezini.
Vispār nav korekti līgas brucinātājam un trača cēlājam spriest un mācīt kā un ko darīt. Priecājies, ka tev ir vēl atļauts šeit uzturēties. Un izvirzīt par adminu Spuņğēnu? No offence, bet piekrītu "zaļajiem", ņemot vērā to, ka viņš ir pirms tam bieži palicis neaktīvs, sūtījis status ar pāris nedēļu nokavēšanos un uzvedies forumā kā zīdainis. Tavuprāt tas ir perfekts admins?
Neesmu nekāds dirsā līdējs, man vienkārši nav bijušas nekādas saspīlētības ar adminiem un zini kāpēc? Jo es netaisu tračus, nepišu visiem mozgu, nesaku katru dienu, ka LSHL sūkā, SHL for ze win, un vienkārši protu uzvesties. SHL tev nav kur izpaust savu tizlumu, liela komūna, visiem pohuj, ja kaut kāds sīks lohs diršās - viņu pat neievēro un tas apnīk, tāpēc tur tu esi enğelītis. Bet šeit tik ir svētki tizluma pavēlniekam! Īsta paradīze, ja kaut kas galvā sagājis uz īso. Posto sūdu pa pusi forumu  un grūti neuzskriet tam virsū, jo tev pilnīgi visās jomās ir reālas pretenzijas kas te notiek.
Nu pisies prom, ja te tev tik ļoti nepatīk... 

P.s. vai es jau pieminēju? Kādu "zaļo" attieksmi pret tevi tu gribi, ja mēğināji šeit visu sapist?

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL Empty Re: LSHL

Post by Viesis Pirmdiena Decembris 29, 2014 4:07 pm

Varu tev piekrist par dažām lietām, par dažām nepiekrītu. Pavisam noteikti piekrītu, ka LSHL bija citādāks pirmajās trīs sezonās, bet nav arī nemaz tik traki kā tu apraksti pašreizējo situāciju.

Uzskatu, ka tas viss ir rezultāts tam, ka paplašināmies un bez nesaskaņām nekad neiztiksim pieaugot lietotāju skaitam. S1-S3 bijām maz, tādēļ bija vien jādzīvo draudzīgi un saticīgi.

Par adminu lietu gan, uzskatu, ka zaļajiem jābūt tiem, kas pārrauga forumu, un patiešām izmanto visas ACP  funkcijas. Man nepatīk bieži izteikties pret lietotājiem, bet uzskatu, ka vienīgie cilvēki, kas šeit patiesi ir admini un es jūtu viņu adminu ietekmi LSHL ir Lauris un Mārtiņš. Abiem pārējiem šos vajag griezt nost.

God rakstīja:Es nesaprotu, tu kaut ko bezjēdzīgi mal, bet tā arī nesaki, kas tavuprāt jādara lietas labad? Varam lūdzu dzirdēt kaut ko konkrētu?

editz v1 - Ķipo vienīgais ko var izzīst ir tas, ka jāņem man ACP nost un krāsa. - Ok, man pajāt. Bet ko tas atrisina? Tevi naktīs murgi nemocīs vairs? Laughing
Ja lietotāji uzskata, ka tā būs labāk, tad uz priekšu, es piekrītu. Uzraksti Laurim (founderam), lai noņem.

Tieši otrādi, es uzskatu, ka tu esi vienīgais, kam pienākas ACP izņemot founderi.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL Empty Re: LSHL

Post by Viedais Pirmdiena Decembris 29, 2014 4:12 pm

Noņēmu arī sinonīmu savam nikam, vienīgo mazo prieciņu ar ko tur nevietā paspēlējos. Varat atkal savos garajos lamu rakstos par manu nekompetenci lietot īsto lietotājvārdu - Viedais. Sad
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 30
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL Empty Re: LSHL

Post by Viesis Pirmdiena Decembris 29, 2014 4:12 pm

Viedais rakstīja:Noņēmu arī sinonīmu savam nikam, vienīgo mazo prieciņu ar ko tur nevietā paspēlējos. Varat atkal savos garajos lamu rakstos par manu nekompetenci lietot īsto lietotājvārdu - Viedais. Sad

Manā postā vēl palika Very Happy:D

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL Empty Re: LSHL

Post by Viedais Pirmdiena Decembris 29, 2014 4:13 pm

rieksts rakstīja:
Manā postā vēl palika Very Happy:D
Vēsturi neizdzēsīsi tik viegli... Vai ne Birkav?
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 30
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL Empty Re: LSHL

Post by Coyote Pirmdiena Decembris 29, 2014 4:13 pm

Esmu kaut ko palaidis garām?
Runājot par crew, bieži man, nelaiķim Martinslo tika pārmests
Coyote
Coyote
Curtis Crawford #1 (LW)
Curtis Crawford #1 (LW)

Postu skaits : 1878
Join date : 04.05.14
Dzīvesvieta : Straight Outta Compton

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL Empty Re: LSHL

Post by Maus Pirmdiena Decembris 29, 2014 4:15 pm

Here we go again...
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 26
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL Empty Re: LSHL

Post by Snickers Pirmdiena Decembris 29, 2014 4:15 pm

rieksts rakstīja:Varu tev piekrist par dažām lietām, par dažām nepiekrītu. Pavisam noteikti piekrītu, ka LSHL bija citādāks pirmajās trīs sezonās, bet nav arī nemaz tik traki kā tu apraksti pašreizējo situāciju.

Uzskatu, ka tas viss ir rezultāts tam, ka paplašināmies un bez nesaskaņām nekad neiztiksim pieaugot lietotāju skaitam. S1-S3 bijām maz, tādēļ bija vien jādzīvo draudzīgi un saticīgi.

Par adminu lietu gan, uzskatu, ka zaļajiem jābūt tiem, kas pārrauga forumu, un patiešām izmanto visas ACP  funkcijas. Man nepatīk bieži izteikties pret lietotājiem, bet uzskatu, ka vienīgie cilvēki, kas šeit patiesi ir admini un es jūtu viņu adminu ietekmi LSHL ir Lauris un Mārtiņš. Abiem pārējiem šos vajag griezt nost.

God rakstīja:Es nesaprotu, tu kaut ko bezjēdzīgi mal, bet tā arī nesaki, kas tavuprāt jādara lietas labad? Varam lūdzu dzirdēt kaut ko konkrētu?

editz v1 - Ķipo vienīgais ko var izzīst ir tas, ka jāņem man ACP nost un krāsa. - Ok, man pajāt. Bet ko tas atrisina? Tevi naktīs murgi nemocīs vairs? Laughing
Ja lietotāji uzskata, ka tā būs labāk, tad uz priekšu, es piekrītu. Uzraksti Laurim (founderam), lai noņem.

Tieši otrādi, es uzskatu, ka tu esi vienīgais, kam pienākas ACP izņemot founderi.

pff , droši. :|

es jau neko kā parasti nedaru. ://
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 23
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL Empty Re: LSHL

Post by Remi Pirmdiena Decembris 29, 2014 4:34 pm

chubijzs rakstīja:
Snickers rakstīja:Laughing Laughing

Tu vispār zini , kas tas par čatu ? :DD Paprasi tam cilvēkam bildes no paša sākuma jeb visu saraksti. ;s

Tas nav SRA čats? Very Happy vai kaut kas tāds. 
Jāpiekrīt šoreiz Coyote vārdiem: "atkal Birkavs neko nezin, bet tikai dirš."

Mārtiņš jau paskaidroja, kāpēc no foruma čata bans. Gribi teikt, ka pēc tā teikuma šito kāds uztvers nopietni? Laughing Piekrītu, Snickers nav tas labākais admins (sry) Laughing bet nu nosaukt kaut ko šeit par diktatūru? Vai tad līgu vada viens cilvēks? Pēc šitā tava apgalvojuma pieņemu, ka vārdu "diktators" esi dzirdējis TV, un ielicis šeit, jo skan forši un tā, bet vārda nozīmi acīmredzami tu nezini.
Vispār nav korekti līgas brucinātājam un trača cēlājam spriest un mācīt kā un ko darīt. Priecājies, ka tev ir vēl atļauts šeit uzturēties. Un izvirzīt par adminu Spuņğēnu? No offence, bet piekrītu "zaļajiem", ņemot vērā to, ka viņš ir pirms tam bieži palicis neaktīvs, sūtījis status ar pāris nedēļu nokavēšanos un uzvedies forumā kā zīdainis. Tavuprāt tas ir perfekts admins?
Neesmu nekāds dirsā līdējs, man vienkārši nav bijušas nekādas saspīlētības ar adminiem un zini kāpēc? Jo es netaisu tračus, nepišu visiem mozgu, nesaku katru dienu, ka LSHL sūkā, SHL for ze win, un vienkārši protu uzvesties. SHL tev nav kur izpaust savu tizlumu, liela komūna, visiem pohuj, ja kaut kāds sīks lohs diršās - viņu pat neievēro un tas apnīk, tāpēc tur tu esi enğelītis. Bet šeit tik ir svētki tizluma pavēlniekam! Īsta paradīze, ja kaut kas galvā sagājis uz īso. Posto sūdu pa pusi forumu  un grūti neuzskriet tam virsū, jo tev pilnīgi visās jomās ir reālas pretenzijas kas te notiek.
Nu pisies prom, ja te tev tik ļoti nepatīk... 

P.s. vai es jau pieminēju? Kādu "zaļo" attieksmi pret tevi tu gribi, ja mēğināji šeit visu sapist?

Hah. SHL man nav par ko dirst, jo mani apmierina tā sistēma un tur tiešām katrs lietotājs ir svarīgs..

Remi
Marcellin Rémi #3 (D)
Marcellin Rémi #3 (D)

Postu skaits : 1533
Join date : 16.10.14

http://theshl.b1.jcink.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL Empty Re: LSHL

Post by Maus Pirmdiena Decembris 29, 2014 4:39 pm

The Dream rakstīja:
chubijzs rakstīja:
Snickers rakstīja:Laughing Laughing

Tu vispār zini , kas tas par čatu ? :DD Paprasi tam cilvēkam bildes no paša sākuma jeb visu saraksti. ;s

Tas nav SRA čats? Very Happy vai kaut kas tāds. 
Jāpiekrīt šoreiz Coyote vārdiem: "atkal Birkavs neko nezin, bet tikai dirš."

Mārtiņš jau paskaidroja, kāpēc no foruma čata bans. Gribi teikt, ka pēc tā teikuma šito kāds uztvers nopietni? Laughing Piekrītu, Snickers nav tas labākais admins (sry) Laughing bet nu nosaukt kaut ko šeit par diktatūru? Vai tad līgu vada viens cilvēks? Pēc šitā tava apgalvojuma pieņemu, ka vārdu "diktators" esi dzirdējis TV, un ielicis šeit, jo skan forši un tā, bet vārda nozīmi acīmredzami tu nezini.
Vispār nav korekti līgas brucinātājam un trača cēlājam spriest un mācīt kā un ko darīt. Priecājies, ka tev ir vēl atļauts šeit uzturēties. Un izvirzīt par adminu Spuņğēnu? No offence, bet piekrītu "zaļajiem", ņemot vērā to, ka viņš ir pirms tam bieži palicis neaktīvs, sūtījis status ar pāris nedēļu nokavēšanos un uzvedies forumā kā zīdainis. Tavuprāt tas ir perfekts admins?
Neesmu nekāds dirsā līdējs, man vienkārši nav bijušas nekādas saspīlētības ar adminiem un zini kāpēc? Jo es netaisu tračus, nepišu visiem mozgu, nesaku katru dienu, ka LSHL sūkā, SHL for ze win, un vienkārši protu uzvesties. SHL tev nav kur izpaust savu tizlumu, liela komūna, visiem pohuj, ja kaut kāds sīks lohs diršās - viņu pat neievēro un tas apnīk, tāpēc tur tu esi enğelītis. Bet šeit tik ir svētki tizluma pavēlniekam! Īsta paradīze, ja kaut kas galvā sagājis uz īso. Posto sūdu pa pusi forumu  un grūti neuzskriet tam virsū, jo tev pilnīgi visās jomās ir reālas pretenzijas kas te notiek.
Nu pisies prom, ja te tev tik ļoti nepatīk... 

P.s. vai es jau pieminēju? Kādu "zaļo" attieksmi pret tevi tu gribi, ja mēğināji šeit visu sapist?

Hah. SHL man nav par ko dirst, jo mani apmierina tā sistēma un tur tiešām katrs lietotājs ir svarīgs..
Es tur nebiju svarīgs Dry
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 26
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL Empty Re: LSHL

Post by Remi Pirmdiena Decembris 29, 2014 4:41 pm

Maus rakstīja:
The Dream rakstīja:
chubijzs rakstīja:
Snickers rakstīja:Laughing Laughing

Tu vispār zini , kas tas par čatu ? :DD Paprasi tam cilvēkam bildes no paša sākuma jeb visu saraksti. ;s

Tas nav SRA čats? Very Happy vai kaut kas tāds. 
Jāpiekrīt šoreiz Coyote vārdiem: "atkal Birkavs neko nezin, bet tikai dirš."

Mārtiņš jau paskaidroja, kāpēc no foruma čata bans. Gribi teikt, ka pēc tā teikuma šito kāds uztvers nopietni? Laughing Piekrītu, Snickers nav tas labākais admins (sry) Laughing bet nu nosaukt kaut ko šeit par diktatūru? Vai tad līgu vada viens cilvēks? Pēc šitā tava apgalvojuma pieņemu, ka vārdu "diktators" esi dzirdējis TV, un ielicis šeit, jo skan forši un tā, bet vārda nozīmi acīmredzami tu nezini.
Vispār nav korekti līgas brucinātājam un trača cēlājam spriest un mācīt kā un ko darīt. Priecājies, ka tev ir vēl atļauts šeit uzturēties. Un izvirzīt par adminu Spuņğēnu? No offence, bet piekrītu "zaļajiem", ņemot vērā to, ka viņš ir pirms tam bieži palicis neaktīvs, sūtījis status ar pāris nedēļu nokavēšanos un uzvedies forumā kā zīdainis. Tavuprāt tas ir perfekts admins?
Neesmu nekāds dirsā līdējs, man vienkārši nav bijušas nekādas saspīlētības ar adminiem un zini kāpēc? Jo es netaisu tračus, nepišu visiem mozgu, nesaku katru dienu, ka LSHL sūkā, SHL for ze win, un vienkārši protu uzvesties. SHL tev nav kur izpaust savu tizlumu, liela komūna, visiem pohuj, ja kaut kāds sīks lohs diršās - viņu pat neievēro un tas apnīk, tāpēc tur tu esi enğelītis. Bet šeit tik ir svētki tizluma pavēlniekam! Īsta paradīze, ja kaut kas galvā sagājis uz īso. Posto sūdu pa pusi forumu  un grūti neuzskriet tam virsū, jo tev pilnīgi visās jomās ir reālas pretenzijas kas te notiek.
Nu pisies prom, ja te tev tik ļoti nepatīk... 

P.s. vai es jau pieminēju? Kādu "zaļo" attieksmi pret tevi tu gribi, ja mēğināji šeit visu sapist?

Hah. SHL man nav par ko dirst, jo mani apmierina tā sistēma un tur tiešām katrs lietotājs ir svarīgs..
Es tur nebiju svarīgs Dry

Rasistus utml. cilvēkus tur nemīl. Sorry bud!
Un chubijsz, tu tekstu vispār lasīji? Laughing Laughing

Kur es teicu, ka Kombainam jābūt adminam?! Bruhh

+ Ja domā, ka nezinu ko nozīmē diktators, tad tu smagi maldies..

Remi
Marcellin Rémi #3 (D)
Marcellin Rémi #3 (D)

Postu skaits : 1533
Join date : 16.10.14

http://theshl.b1.jcink.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL Empty Re: LSHL

Post by Kristz Pirmdiena Decembris 29, 2014 4:42 pm

Robert, šoreiz tas tiešām ir vecais SRA čats.
Bet, labākais bija tas, ka uzreiz admini metās kaut ko aizstāvēt. Very Happy
Lab, tas tā pa jokam, bet, vienreiz atceros, ka vienā forumā bija, ka komandas GM nevar būt admins un es uzskatu, ka tā būtu vispareizāk, bet mums tomēr tie lietotāji nav tik daudz.
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 23
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL Empty Re: LSHL

Post by Viesis Pirmdiena Decembris 29, 2014 4:48 pm

The Dream rakstīja:
chubijzs rakstīja:
Snickers rakstīja:Laughing Laughing

Tu vispār zini , kas tas par čatu ? :DD Paprasi tam cilvēkam bildes no paša sākuma jeb visu saraksti. ;s

Tas nav SRA čats? Very Happy vai kaut kas tāds. 
Jāpiekrīt šoreiz Coyote vārdiem: "atkal Birkavs neko nezin, bet tikai dirš."

Mārtiņš jau paskaidroja, kāpēc no foruma čata bans. Gribi teikt, ka pēc tā teikuma šito kāds uztvers nopietni? Laughing Piekrītu, Snickers nav tas labākais admins (sry) Laughing bet nu nosaukt kaut ko šeit par diktatūru? Vai tad līgu vada viens cilvēks? Pēc šitā tava apgalvojuma pieņemu, ka vārdu "diktators" esi dzirdējis TV, un ielicis šeit, jo skan forši un tā, bet vārda nozīmi acīmredzami tu nezini.
Vispār nav korekti līgas brucinātājam un trača cēlājam spriest un mācīt kā un ko darīt. Priecājies, ka tev ir vēl atļauts šeit uzturēties. Un izvirzīt par adminu Spuņğēnu? No offence, bet piekrītu "zaļajiem", ņemot vērā to, ka viņš ir pirms tam bieži palicis neaktīvs, sūtījis status ar pāris nedēļu nokavēšanos un uzvedies forumā kā zīdainis. Tavuprāt tas ir perfekts admins?
Neesmu nekāds dirsā līdējs, man vienkārši nav bijušas nekādas saspīlētības ar adminiem un zini kāpēc? Jo es netaisu tračus, nepišu visiem mozgu, nesaku katru dienu, ka LSHL sūkā, SHL for ze win, un vienkārši protu uzvesties. SHL tev nav kur izpaust savu tizlumu, liela komūna, visiem pohuj, ja kaut kāds sīks lohs diršās - viņu pat neievēro un tas apnīk, tāpēc tur tu esi enğelītis. Bet šeit tik ir svētki tizluma pavēlniekam! Īsta paradīze, ja kaut kas galvā sagājis uz īso. Posto sūdu pa pusi forumu  un grūti neuzskriet tam virsū, jo tev pilnīgi visās jomās ir reālas pretenzijas kas te notiek.
Nu pisies prom, ja te tev tik ļoti nepatīk... 

P.s. vai es jau pieminēju? Kādu "zaļo" attieksmi pret tevi tu gribi, ja mēğināji šeit visu sapist?

Hah. SHL man nav par ko dirst, jo mani apmierina tā sistēma un tur tiešām katrs lietotājs ir svarīgs..
Te nav SHL, te nav ziemeļamerika. SHL vadītāji prakstiski ceļas un iet gulēt ar SHL, bet viņi to var atļauties. Latvijā nevienam nav laika ar tādu atdevi vadīt virtuālu līgu. Pēdējais laiks tavām smadzenēm nobriest un to saprast. Neko par tevi nezinu, bet priekštats par tevi ir tāds - sīks izlutināts bērnelis, kuram vecāki visu uzlikuši uz paplātes. Bet visiem nav tāda dzīve, kurā var atļauties neskaitāmas stundas pavadīt pie virtuālas līgas. Nauda nenāk viegli, it īpaši Latvijā. Ā, un tas nelielais nieciņš, kā SHL potenciālais lietotāju daudzums un mūsu. Cik hokeja fanu zin latviešu valodu un cik zin angļu? Latvijā nav praktiski iespējams uztaisīt SHL līmeņa līgu.
Tāpēc jāsamierinās ar to, kas ir..

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL Empty Re: LSHL

Post by Siliņš Pirmdiena Decembris 29, 2014 4:56 pm

Vecīt, es aiz gara laika pus 2 nakti bišk pamuļķojos, tas arī viss.  Varu parādīt pilnīgi visu saraksti, nav ne smakas no nekāda crewa.  Neuzstaisisi tu te revolūciju.  Un, esmu gatavs derēt, ka lielākoties tevi urba skaudība, pats labprāt gribētu būt admins, tādēļ neliec viņus mierā.  Sen nēsmu iedziļinājies LSHL, bet Vairogs jau kopš paša sākuma ir admins, viņam ir noteikti darbi, kurus viņš izdara, turklāt viņu visi respektē. Artūrs savu posteni ir nopelnījis ar darbu.  Ja nemaldos, tad tas bija S3, ka viņš teju visu sezonu izsimuleja un darīja vēl daudzus darbus.  Viedais šo amatu ir nopelnījis dēļ savas attieksmes pret līgu kopumā, nevis pret atsevišķiem deguna urbinatajiem  .  Protams es pats nepiekrītu dažiem lēmumiem. Piemēram Jānis būtu bijis ļoti labs ĢM,  bet nu kas bijis bijis. Pietiks dzīvot sapņos,  manuprāt viss notiek tā, kā tam jānotiek.  Nākamreiz pirms raksti padomā, jo tavi pierādījumi ir pilnīgs "fufelis", to var apliecināt ar Jānis, kurš šķiet ir pret adminam,  turklāt atkal esi ieguvis heitotājus. Congratulations mate! 

Par to Skype, ja kādam Adminam vajag  tad droši prasāt, visu nokopēšu, noskrinosu, lai redzat, ka tas ir tikai pusaudžu gadu nakts samurgojums.
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL Empty Re: LSHL

Post by Siliņš Pirmdiena Decembris 29, 2014 4:58 pm

Trešais scrins no lejas jāliek pie Skype čata pērlēm XD gribēja 1 vs 1 pret mani iet cs kapāt, bail paliek :S
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL Empty Re: LSHL

Post by Snickers Pirmdiena Decembris 29, 2014 5:08 pm

Itkā viss pareizi esam crew - cilvēku grupa , kura runāja par tikšanos IRL.
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 23
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL Empty Re: LSHL

Post by DoUbLeD Pirmdiena Decembris 29, 2014 5:31 pm

Man nav pretenziju pret adminiem.
Un ja runa iet par rakstu rakstīšanu - mums kritusies naudas vērtība, tās visiem ir līdz kaklam, tas ir iemesls, jo agrāk visi rakstus rakstīja, lai iegūtu naudu, bet tagad nav vajadzības.
Neredzu jēgu tālāk diskutēt Very Happy
DoUbLeD
DoUbLeD
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/

Postu skaits : 2606
Join date : 07.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Rugāji

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL Empty Re: LSHL

Post by Spuņģis Pirmdiena Decembris 29, 2014 5:31 pm

Mēs tak vienk paspamojām pa nakti drusku ;D iedodiet tak man kaut kādu jobanu komandu vienreiz ..

Kā jau kaut kad iepriekš teicu, ja tev ir 18+, tad šeit esi OP God MVP.

Piekrītu Robim, ka šī kādreiz bija tik daudz labāka vieta, bet nu oh well, nav jau pasaules gals lel .

un chubzi, m8 u callin me out brah? Very Happy
Spuņģis
Spuņģis
Thoorin Taeklehamenoff (D) #16
Thoorin Taeklehamenoff (D) #16

Postu skaits : 869
Join date : 30.09.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Sigulda

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL Empty Re: LSHL

Post by Viesis Pirmdiena Decembris 29, 2014 5:32 pm

Spuņģēnu Kombains rakstīja:Mēs tak vienk paspamojām pa nakti drusku ;D iedodiet tak man kaut kādu jobanu komandu vienreiz ..

Kā jau kaut kad iepriekš teicu, ja tev ir 18+, tad šeit esi OP God MVP.

Piekrītu Robim, ka šī kādreiz bija tik daudz labāka vieta, bet nu oh well, nav jau pasaules gals lel .

un chubzi, m8 u callin me out brah? Very Happy
I challange you to a battle! Pokemon battle. Very Happy

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL Empty Re: LSHL

Post by Viedais Pirmdiena Decembris 29, 2014 6:21 pm

DoUbLeD rakstīja:Man nav pretenziju pret adminiem.
Un ja runa iet par rakstu rakstīšanu - mums kritusies naudas vērtība, tās visiem ir līdz kaklam, tas ir iemesls, jo agrāk visi rakstus rakstīja, lai iegūtu naudu, bet tagad nav vajadzības.
Neredzu jēgu tālāk diskutēt Very Happy
Man labpatiktos domāt, ka naudas vērtība atkal pamazām sāk atgūt normas robežas. Nu nav tuvu tam pagaidām, jo amati stāv ilgu laiku brīvi, bet dodamies pareizajā virzienā.. Galīgi sačakarēts viss bija ar toto, bez limitiem. Kad chiko, vai kurš tur 2 nedēļās bija paguvis kkādus 80miļj. iegūt, Kāmēr es bezmazvai 7 amatos paguvis pabūt knapi ar 10m vidēji velku, pat EQ vēl nekad neesmu pircis. Laughing

Drīz ceru atkal redzēt to, ka lai pietiktu nauas visam būs vai nu jāstrādā, vai rakstus jāraksta...
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 30
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL Empty Re: LSHL

Post by Viesis Pirmdiena Decembris 29, 2014 6:59 pm

Eee, Birkav, gaidām tavus kandidātus admina amatam! Martinslo neder.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL Empty Re: LSHL

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā