''Ārpus virtuālā'' - Intro

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

''Ārpus virtuālā'' - Intro Empty ''Ārpus virtuālā'' - Intro

Post by Viedais Pirmdiena Septembris 22, 2014 11:36 pm

''Ārpus virtuālā'' - Intro Grand_opening1

Sveicināti biedri, daži jau paspēji izmest komentārus, par to, ka Viedais ir administrators iekš skype čata, jā, uz doto brīdi esmu, jo palūdzu admin CP uz laiku, lai īstenotu šo savu iniciatīvu, šo virtuālo forumu padarīt kaut nedaudz personīgāku un interesantāku. Par to vai palikšu par administratoru, gan nemāku teikt, jo šobrīd prasīju uz laiku, lai izveidotu šo forumu un padarītu šo vidi interesantāku un izklaidējošāku, par tālāko noteikti spriedīs paši admini.

Mana pieredze ar forumiem sākās tālajā 2002. gadā, kad iesaistījos tai laikā un manam tā brīža vecumam atbilstošās interneta vietnēs-komunitijos, jeb gaming forumos, - Mu Online, Counter-Strike 1.6, GTA SA:MP, kā arī World of Warcraft. Tad nu pieredze ir krājusies un vairākos forumos tieši mani interesējošie topiki un tēmas, bija vairāk iz reālās dzīves, neskatoties uz to, ka šie forumi bija par un ap spēļu serveriem un tēmām. Gaming, kā tādu biju un pat pa lielam esmu jau gadus 5 vismaz, tomēr ar forumiem gāja grūtāk, tieši dēļ šāda tipa komunikācijas, kas tomēr notur cilvēku, pie sava veida ''virtuālajiem draugiem'', ticiet man, man ir arī īsti draugi un tomēr arī interneta vidē pats esmu saticis cilvēkus, ar kuriem vēlāk arī esam tikušies dzīvē un kļuvuši par reāliem draugiem!

Tad nu esmu šeit LSHL jau pavadījis kādu laiciņu un nekādi nespēju saprast, kādēļ šeit nav pat tik vienkāršas lietas, kā ''Sasveicināšanās'' topika, šeit cilvēks ierodas, izveido savu virtuālo hokeja spēlētāju un tas ir viss, ja lietotājs nav skype, tad mēs par viņu praktiski neko nezinam, itīpaši par reālo dzīvi.

Neskatoties uz to, ka mums nav nekā labāka ko darīt, kā nosist laiku virtualajā vidē, noteikti starp mums ir arī gana interesantas personības un dažādu hobiju pārstāvji un visādi citādi interesanti cilvēki..., tad nu šī sadaļa būs tieši priekš šiem cilvēkiem, kuriem patīk ne tikai tukša spēlēšana, bet arī tieši komunicēšana ar cilvēkiem, dalīšanās pieredzē un citāda veida izklaide internetā.

Tad nu šobrīd jau esmu iesācis darbu pie šī foruma izveides un pilnveidošanas un ar lepnumu paziņoju sadaļu par publisku un atklātu! Ceru, ka Jums šī ideja šķiet tikpat lietderīga, kā man un ka aktīvi piedalīsieties postojot, runājot un komunicējot ar biedriem!

Labprāt uzklausīšu atsauksmes un ieteikumus par šīs sadaļas uzlabošanu privāti pm forumā, skype, vai šeit pat šajā tēmā posta veidā!

Kā arī visi šo aktivitāti varam iesākt ar sasveicināšanās topiku izveidi šeit - https://lshl.latvianforum.net/f158-iepazistini-ar-sevi-un-iepazisti-citus , kā arī ja trūkst ideju, tad apskati vadlīnijas - https://lshl.latvianforum.net/f158-iepazistini-ar-sevi-un-iepazisti-citus . Laipni lūgti visi esošie lietotāji izveidot šo savu ''prezenttopiku'', parcik iepriekš Jums šāda izdevība nav bijusi!
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

''Ārpus virtuālā'' - Intro Empty Re: ''Ārpus virtuālā'' - Intro

Post by Viesis Pirmdiena Septembris 22, 2014 11:53 pm

Patīk ideja. Vajag uzlabot foruma dzīvi kā tādu. Nedomāju, ka jaunajiem ir diez ko saistoši sēdēt pustukšā forumā, kamēr skype čatā runā par totalizatoru un galīgu sviestu. Jāpiekrīt Emīla pirmīt teiktajam, ka jāpārceļ vismaz daļu čatu aktivitātes uz forumu, lai vairāk jauno paliktu aktīvi.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

''Ārpus virtuālā'' - Intro Empty Re: ''Ārpus virtuālā'' - Intro

Post by Viedais Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 10:17 am

chubijzs rakstīja:Patīk iedeja. Vajag uzlabot foruma dzīvi kā tādu. Nedomāju, ka jaunajiem ir diez ko saistoši sēdēt pustukšā forumā, kamēr skype čatā runā par totalizatoru un galīgu sviestu. Jāpiekrīt Emīla pirmīt teiktajam, ka jāpārceļ vismaz daļu čatu aktivitātes uz forumu, lai vairāk jauno paliktu aktīvi.

Tad nu šis varētu būt viens no risinājumiem. Rolling Eyes

Jā, piemetināšu un reizē pacelšu šo intro topiku.. Daudziem rītdien būs lielas acis, par to, ka tik daudz topiku un postu jaunu, bet tas ir tikai pamats, iespējams dažas tēmas tik tiešām nav tik aktuālas šī foruma esošajiem lietotājiem vecuma ziņā (piemēram nelāgie ieradumi, un tomēr deguna rubināšana arī ir nelāgs ieradums..) tā kā, topiki tika veidoti ar domu, ka izkristalizēsies tie, kuri cilvēkiem šķiet gana interesanti un aktuāli, un tajos arī raisīsies diskusijas, pārējie, tāpat nogrims uz leju un paliks neaktīvi, tādēļ šajā jautājumā vairāk jautājumiem nevajadzētu rasties.

Šo rakstu, jo visu laiku mīlētākais lietotājs Lakuchs jau paspēja pilnīgi nevietā ierakstīt savu viedokli.


UP!UP!UP! Ja nu kāds vēl nav pamanījis šīs sadaļas esamību. Laughing
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

''Ārpus virtuālā'' - Intro Empty Re: ''Ārpus virtuālā'' - Intro

Post by Viedais Piektdiena Novembris 21, 2014 2:31 pm

Ām, tikai pacelšu tēmu un atgādināšu, kādēļ šis viss tika veidots. Tiem dažiem heiteriem, kam rodas pretenzijas pret šo sadaļu.

LSHL man personīgi ko darīt ir tad kad vai nu ir spēle, tas aizņem ~25min katra manas komandas spēle, vai arī 1x nedēļā (10min ar visu lielo domāšanu, ko pacelt), kad jauztaisa treniņš. +3minūtes katru dienu twitterī.

Offseason, kad spēļu nav, bez šīs sadaļas praktiski forumā man vajadzētu uzturēties tikai 10min+(7x3min)=31 minūte nedēļā.

Tad nu šī ir sadaļa, kura var aktivizēties laikos, kad nenotiek nekas ar mūsu spēlētājiem, komandu, vai kādu citu LSHL sevi interesējošu aktivitāti. Sadaļa, kur pavadīt brīvo laiku. Cheers. Welcome
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

''Ārpus virtuālā'' - Intro Empty Re: ''Ārpus virtuālā'' - Intro

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā