ZiggY BigZ

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

ZiggY BigZ Empty ZiggY BigZ

Post by Sumbrs Otrdiena Jūlijs 08, 2014 6:20 pm

Sveicināti jaukie ļaudis. Šodien vēlētos nedaudz pastāstīt par sevi. Mans vāds ir ZiggY BigZ(kadēļ tāds vārds? zemāk izlasīsiet), esmu dzimis 23.09.1997 Siguldā. Kādu laiku ar ģimeni dzīvojām Sēnītē līdz mani vecāki izšķīrās un mēs ar mammu un māsu pārcēlāmies uz Taureni. Man bija tikai 3 gadu kad tas notika. Mamma strādāja gaterī vīru darbu lai mūs ar māsu izskolotu. Mazs būdams es biju ļoti hiperaktīvs un daudz nodarbojos ar sportu. Spēlēju futbolu, basketbolu, skrēju, ziemā slēpoju. Mums blakus ir Gauja, taču protams kamēr biju mazs mani mamma uz ledus nelaida. Kad paaugos es pats nopirku sev slidas, par naudu kuru biju vasarā pie omammas sapelnījis darot daudz darbus. Tā nu pienāca ziema un es devos iemēģināt jaunās slidas. Sākumā jau man protams nesanāca, taču es nepadevos. Kad jau iemācijos diezgan labi slidot es sāku likt dažādus šķēršļus savā ceļā, tādā veidā padarot man slidošanu grūtāku. Taču tas ir atmaksājies un es esmu ļoti labs slidotājs ar labām ātruma īpašībām. Nūju un ripu es aizņēmos no sava laba drauga. Metienu trenēju metot ripu pa tukšām bundžām, liku arī dažādus šķēršļus lai apgrūtinātu metiena izpildi. Šobrīd man ir ļoti labs plaukstas metiens priekš sava vecuma. Šķīliens arī neatpaliek, varu pat one-timer ļoti sekmīgi izpildīt. Pabeidzu 9. klasi un pārcēlos uz Rīgu. Skolā iepazinos ar pāris hokejistiem ar kuriem kopā vienreiz aizgāju uz hokeja treniņu. Viņi pamanīja ka man diezgan labi izdodas priekš tāda kurš nekad nav trenējies trenera vadībā. Tā nu viņi mani ieteica savas komandas trenerim. Aizvadīju vienu treniņu un treneris piekrita mani ņemt savā komandā. Tā kā viens no komandas labās malas uzbrucējiem bija traumēts mani ielika tieši šajā pozīcijā. Savā pirmajā spēlē es biju diezgan bikls, bet ar laiku jau iespēlējos un kļuvu par komandas līderi. Šogad pabeidzu 12. klasi un nu esmu gatavs pieaugušo hokejam. Tiesa sakarā ar to ka neesmu pilngadīgs man junioros ir jānospēlē viena pilna sezona. Man bija piedāvājums no HK Rīga, taču es atteicos ar cerību iekļūt JHL. Man nepatīk Krievija, negribas lidot uz Novokuzņecku un spēlēt šķūnī. Es būtu tikai izniekojis gadu no savas karjeras. Mans sapnis ir spēlēt LSHL un palīdzēt savai komandai izcīnīt Triju Zvaigžņu kausu. Protams nebūs nekas pretī izcīnīt arī individuālās balvas, taču tas ir tikai pabildus ieraksts manā CV. Tā kā mēs bijām diezgan nabadzīgi, pirmo savu nopelnītu naudu es atdošu mammai lai saved kārtībā māju. 45# es pat neizvēlējos, man vienkārši tādu iedeva un šobrīd esmu tam pieķēries. Tad kā es ieguvu tādu vārdu jautāsiet ? Kad piedzimu mani nosauca par Lauri, bet uzvārds bija diezgan sarežģīts. Saprotot ka komentētājiem būs grūti to izrunāt es nolēmu mainīt vārdu un uzvārdu. Protams man vajadzēja mammas piekrišanu taču viņai nekas nebija pretim. Kādēļ tieši ZiggY BigZ ? Ir kāds basketbolists kurš man patīk. Viņa iesauka ir BigZ, tā nu es izdomāju Z izveidot par ZiggY. Tas arī viss. Ja ir kādi jautājumi tad droši jautājiet. Ar cieņu ZiggY BigZ.
Sumbrs
Sumbrs
ZiggY BigZ #45
ZiggY BigZ #45

Postu skaits : 1123
Join date : 04.07.14
Vecums : 33
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

ZiggY BigZ Empty Re: ZiggY BigZ

Post by Snickers Otrdiena Jūlijs 08, 2014 6:24 pm

I Like  Veiksmi  JHL un tad pēc tam nostiprināties LSHL. Wink
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

ZiggY BigZ Empty Re: ZiggY BigZ

Post by Skipper Trešdiena Jūlijs 09, 2014 12:02 am

Veiksmi! Smile Būs interesanti paskatīties kā tava karjera attīstās tālāk Smile
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

ZiggY BigZ Empty Re: ZiggY BigZ

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā