Intervij ar Gati.

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Intervij ar Gati. Empty Intervij ar Gati.

Post by Elvisx Pirmdiena Maijs 05, 2014 4:45 pm

Sveiki. Šeit es Elvisx un šodien pēc vakara trenniņa esam noķēruši Valmieras ērgļu malējo

uzbrucēju Gati Namnieki.

Sveiks, Gati.

Sveiks

Kā jūties pēc trenniņa?

Viss kārtībā. Šodien bija vairāk taktiskais treniņš, tāpēc jūtos labi un neesmu sasvīdis.

Ko vari pateikt par pirmā apļa spēlē par savu un komandas sniegumu?

Manuprāt, komanda nospēlēja lieliski. Ņemot vērā, ka šosezon mums ir ļoti jauns sastāv un

1. vieta konference, pat visā līga, tad neko sliktu nevaru teikt. Tiesa, dažas spēles mūsu vārtu

vīri varēja labāk nospēlēja. Bet ir ok. Nespēlē jau tikai vārtsargs, bet komanda!

Atvaino, bet varbūt neēsi palūkojies tabulā vai varbūt nezin kad šodien Lūši izcīnīja uzvaru

pēdejā apļa spēlē un nokļuva par līderiem gan Austrumu konforencē, gan visā līgā.


Ja? Aktīvi statistikai nesekoju līdzi.. Mēs trenejamies, kaļam taktikas, tāpēc nesanāk laika

ieskatīties turnīra tabulā. Bet šis ir tikai sezonas sākums, tā kā skatīties tabulā nav jēgas,

sezonas beigu daļā jau varetu domāt, kuru vietu ieņemt, lai būtu parocigāks pretinieks.

Tagad nevajag galvu piebāzt ar nevajadzīgām lietām. Jāgatavojas nākamajai spēlei.

Jā tas jums spēlētājiem ir piedodams,jo jums ir jādomā par savu spēli un jātrennējas. Bet

tomēr varbūt es gribētu vairāk dzirdēt tavu komentāru par tavu sniegumu šajā pirmajā

aplī, jo par komandu tu komentēji izsmeļoši.


Par manu spēli... Būšu kārtīgs letiņš, nelielīšu sevi, pat nav par ko lielīt. Lai cik daudz vai maz

punktu man būtu, galvenā ir uzvara, komandas uzvara.

Kādu komentāru vari pateikt par komandas jaunajiem ieguvumiem, protams viens no tiem

arī esi tu, bet par citiem ko tu varētu pateikt?


Pēdējās dienās mūsu komanda ir pastiprinājusies ar tiešām kvalitatīviem spēlētājiem. Viņiem

ir lielas karjēras izaugsmes iespējas, viņi ir jauni un talantīgi. Acī iekrituši ir 2 jaunie. Elvis

Stanēvičš, jo viņš ir tas retais spēlētājs, kuram nav svarīgi gūt vārtus vai nē, viņam svarīga ir

sava vārtu drošība, vins ir aizsargājošais aizsargs, kuri plašajā hokeja pasaulē nav daudz, un

šā stila aizsargi ir pieprasīti. Otrs spēlētājs ir Māris Leimanis. Šodienas treniņā viņš izskatījas

diez gan labs, taču par viņu neko daudz nepastāstīšu, jo komandā ir pirmo dienu.

Pastāsti mums kas notika? Sezonas sākumā tu spēlēji 1.maiņā, bet tagad jau ir zināms kad

spēlē 3.maiņā, kas notika?


Pārliecības zudums. Viena spēle jeb precīzāk viens moments... Pazaudēju pārliecību. Gluži kā

mums visiem zināmais basketbolists Andris Biedriņš. Cerams nebūšu Biedriņš 2. Iespējams,

tuvākajā laikā apmeklēšu psihologu. Redzēsim.

Tātad esi morāli sabrucis? Jo nerealizēji momentus un sākās daudz kļūdas? Un 1.maiņā bija

par lielu spiediens uz tevi? Vai ir kāds cits izskaidrojums?


Jā, tā var teikt. Sezonas sākumā, kad uzzināju, ka spēlēšu 1. maiņā biju ļoti priecīgs, bet

tajā pat laika nopietns. Zināju, ka tas nebūs viegli, jo pretī stāsies citu komandu labākie

spēlētāji, superzvaigznes, leģendas. Zināju, ka vajadzēs izmantot savas izdevības. 1 spēle, 1

neizmantots simtprocentīgs vārtu guvums sagrozīja visu kājām gaisa. Tās ir emocijas, kas,

cerams, ar laiku pāries. Esmu emocionāls spēlētājs. Dažreiz tas ir ļoti labi, dažreiz ne tik labi,

kā šajā gadījuma. Cerams ar gadiem, ar pieredzi viss nāks.

Vai tev bija spiediens arī no saviem komandas biedriem?

Nē! Komandā valda ļoti laba atmosfēra, ko atspoguļo pārsteidzošie rezultāti. Partneri mani

tikai uzmundrina, protams, dažreiz pasaka kādu skarbāku vārdu tā pat kā treneris, taču tas

viss piederas pie lietas, pie hokeja. Hokeju spēlē kārtīgi veči nevis knīpstangas.

Ko par šo visu saka komandas treneris?

Varētu mazliet konkrētāk?

Nūu.... ko treneris saka par šo kad esi mazliet sabrucis un netiec uz kājām, jo tevi ieliekot

1.maiņā viņš to nebija gaidījis no tevis.


Hmm, es domāju, ka bija gaidījis, jo treneris nav no pagalma ņemts, un ir profesionālis.

Domāju, viņš zin ar ko riskē, jo ja paskatamies vēsturē, tad diez gan daudz šādi gadījumi ir

bijuši. Kā jau teicu, esmu vēl jauns, nestabils, taču cerams ar laiku viss atnāks.

Labi, vairāk tevi nemocīšu tikai vēl tavas prognozes sezonas turpinājuma?

Neprognozēšu. Spēlēsim-redzēsim. Protams, gribas jau pacelt to smago metāla ''verķi''

Labi, tad teikšu tev paldies par šo interviju, novēlēšu veiksmi tev un taviem komandas

biedriem pacelt to smago metāla „Verķi” un uz redzēšanos!


Paldies, uzredzīti.
Elvisx
Elvisx
Elvis Staņevičs #27 /D/
Elvis Staņevičs #27 /D/

Postu skaits : 293
Join date : 23.03.14
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Skrundas novads, Rudbāržu pagasts

http://twitter.lv/euviiits

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā