haxball lshl turnīrs Ir beidzies! Empty haxball lshl turnīrs Ir beidzies!

Post by Elvisx Trešdiena Aprīlis 09, 2014 3:39 pm

Tas ir veiksmīgi noticis un esam brangā pulkāSmile
Bet piebildīšu to kad pieteikšanās ir beigusies!

Labi ko tur lieki dzesēt muti ķeramies pie spēlēm un grupāt.
Katram ar sava grupa ir ar katru jaizspele viena spēle! Tātad ja mēs esam 10 un katrā grupā ir 5 tad katram būs jāizspēlē 4 spēles!
Bet tikai ar savas grupas dalībnieikiem! Visas spēles ir jānosūta man un es uzreiz kad izlasīšu atjaunošu tabulu!

Spēles noteikumi: Jāspēlē uz laukuma ICE. 3minūtes 1.puslaiks jāizspēlē divi puslaiki! Rezultāti ir jāsummē kopā! Piemēram pirmo vinnēju es ar 3:0 otrā zaudēju 0:4 kopā 3:4 es esmu zaudējis;( Ja saskaitot kopā izrādās kad rezultāts ir neizšķirts tad ir extra puslaiks 1minūti līdz pirmajiem gūtiem vārtiem!.
Punkti būs tā 3 pts par uzvaru 1pts par niču un 2pts par spēli ja uzvarēja spēlē kur jāspēlē bija extra puslaiks.
Katras grupas divas labākās komandas iet uz pusfinālu un pēc tam uz finālu lai noskaidrotu LSHL kausa čempionu! Un pusfināla zaudētājas spēlē par 3.vietu mazajā finālā!

Atpakaļ uz augšu Go down

haxball lshl turnīrs Ir beidzies! Empty Re: haxball lshl turnīrs Ir beidzies!

Post by Kristz Trešdiena Aprīlis 09, 2014 7:24 pm

Izlabo grupu , pārliec mani vai Zholtok uz otru grupu , jo mēs brāļi un nevaram uz viena PC spēlēt Wink