Artūrs Grosbergs par un ap..

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Artūrs Grosbergs par un ap.. Empty Artūrs Grosbergs par un ap..

Post by Sickbow Svētdena Februāris 16, 2014 7:43 pm

Sveiki cienījamie lasītāji, šodien es, Elvis Šmulāns intervēšu vienu no slavenākajiem, labākajiem Latvijas Simulētas hokeja līgas uzbrucējiem Artūru Grosbergu. Šī sezona viņam ir izdevusies godam, un mēs visi varam redzēt kā ar katru sezonu viņš progresē, kā progresē viņa komanda un viss saistītais ar viņu un hokeju. Tātad izbaudam interviju ar Oslo Wild cats galveno treneri, labo uzbrucēju, kā arī vienkārši labu cilvēku.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sveiks, Artūr. Prieks ar Tevi satikties, kā jūties šajā drūmajā vakarā?

- Sveiks, Elvi, es jūtos pacilāts atrodoties šeit, kopā ar Tevi, piedaloties šajā intresantajā sarunā. Vakar arī bija laba spēle, laba pēcsajūta, šodien forša atpūtiņa,nodomāju, kāpēc gan, lai nepavadītu laiku produktīvi un neatbildētu uz Taviem jautājumiem. Kā redzi šeit es ESMU!

Kā vērtējat Oslo Wild cats sniegumu trešajā sezonā?

- Vēl trešā sezona nav noslēgusies , bet līdz šim spēle ir apmierinoša.  Kopumā sezona ir kā pa viļņiem. Pirmais aplis bija katastrofa tikai viena uzvara , ja nemaldos , bet pēc tam komanda spēja saņemties un esam  pirmajā vietā  Rietumos  , bet vēl ir piecas spēles un es ticu , ka spēsim noturēt pirmo vietu , lai nebūtu jāspēlē kvalifikācijas raunds.

Kuru komandu(-as) uzskatiet kā lielākos sāncenšus Oslo Wild cats?

- Pašlaik es skatos tikai uz mūsu konferenci. Tātad viennozīmīgi Ledlauži un Loko. Nepatīkami pārsteidza Wolves , kurus es uzskatīju par galvenajiem konkurentiem. Wolves pašlaik ir pēdējā vietā ar 27 punktiem.

Nosauciet vienu labāko aizsargu, uzbrucēju no savas komandas un pastāstiet kas Jums patīk viņa spēlē.

- Grūti būs to izdarīt , jo visi ir labākie !

Aizsargi :
Deniss un Matīss viennozīmīgi ir komandas aizsardzības balsti. Matīss ir vairāk tendēts uz uzbrukumu un „baro” uzbrucējus ar izcilām piespēlēm. Deniss ir spēka spēles piekopējs var izlikt bortā jebkuru spēlētāju. Uzskatu , ka šis ir visas līgas labākais aizsardzības tandēms. Iespējams pēc pāris sezonām Elvis būs spējīgs iejaukties šo divu spēlētāju starpā , jo viņš ļoti strauji progresē.

Uzbrucējs :
Domāju , ka mans spēlētājs , bet šoreiz es izvēlējos tik pat labu Oslo uzbrucēju. Un tas ir. ..
..
MARKS DYMO Oslo labās malas uzbrucējs , kurš ir trešais rezultatīvākais LSHL spēlētājs. Domāju , ka tandēms Grosberg & Dymo biedē visu komandu aizsardzības un vārtsargus. Protams ieguldījums tajā visā ir no visiem spēlētājiem un viņi visi ir lieliski.

Vai Jums ir zināmi spēlētāji kurus vēlaties nākošā sezonā iekļaut Oslo Wild cats rindās?

- Ir zināmi , bet jāgaida atbildes no viņu aģentiem. Pašlaik mērķis ir pagarināt līgumus ar komandas līderiem un tad domāt par tiem , kuri būs brīvie aģenti.

Ko no Oslo Wild cats mēs varam sagaidīt „Playoff” ?

- Centīsimies iekļūt finālā un tad jau tālāk redzēs , kas notiks.  Protams mērķis ir iegūt Triju Zvaigžņu kausu. Spēlētājiem ir lieliska pieredze , jo jau esam spēlējuši divos finālos , kuros tika piedzīvoti zaudējumi Wolves. Pašlaik izskatās , ka Wolves pat netiks PO :O

Noraksturojat centīgākos spēlētājus savā komandā gan treniņos, gan spēlē uz laukuma.

- Hmmm... (ilgi domā)  Visi spēlētāji ir centīgi , jo zin , ja treniņos netiks strādāts tad var nemaz necerēt uz tikšanu spēles pieteikumā tā pat arī ir spēlēs. Daži „kadri” jau ir parādījuši to , ka tā ir taisnība konkrētos  vārdus nesaukšu.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pateicamies Artūram Grosbergam par īso, kodolīgo interviju. Ļoti ceru, ka Jums lasītāji patika. Varēsiet vēl sagaidīt no manis intervijas. Līdz nākošai reizei..


Vārdu skaits:
Sickbow
Sickbow
Elvis Smulāns #71 (D) /Coach/
Elvis Smulāns #71 (D) /Coach/

Postu skaits : 311
Join date : 15.11.13
Vecums : 26
Dzīvesvieta : Smiltene

Atpakaļ uz augšu Go down

Artūrs Grosbergs par un ap.. Empty Re: Artūrs Grosbergs par un ap..

Post by DoUbLeD Svētdena Februāris 16, 2014 7:48 pm

Laba intervija! Very Happy
DoUbLeD
DoUbLeD
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/

Postu skaits : 2606
Join date : 07.06.13
Vecums : 26
Dzīvesvieta : Rugāji

Atpakaļ uz augšu Go down

Artūrs Grosbergs par un ap.. Empty Re: Artūrs Grosbergs par un ap..

Post by Appsole Svētdena Februāris 16, 2014 7:50 pm

Vienozīmīgi pluss no manis.
Appsole
Appsole
Mike Brown #99 (GK)

Postu skaits : 552
Join date : 08.12.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Artūrs Grosbergs par un ap.. Empty Re: Artūrs Grosbergs par un ap..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā