playfulbet.com ( totalizatoru sporta, spēles pasaule)

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

playfulbet.com ( totalizatoru sporta, spēles pasaule) Empty playfulbet.com ( totalizatoru sporta, spēles pasaule)

Post by Intarusu Trešdiena Oktobris 21, 2015 11:34 am

Sveiki vēlos pastāstīt ,par projektu spāni laikam.Kur var iegūt pa velti steam spēles un citu vai ja izdodas sakrāt 1.690.000 coins par 50€ (Vari savu 50 eiro saņemt uz paypal kontu) Ja tu jūs reģistējaties jums dot Bonus 4k coin
Kā var nopelnīt coins ?Jā Prognozējot sporta rezultātus, cik vēlaties. Mums ir augstākās līgas valsts un starptautiskā futbola, basketbola, tenisa, NHL, MotoGP, Formula 1...Es pats tik šodien uzzināju par šo projektu izskats kā labs:) Esmu jau otru dienu,patīk vis esmu zaudējis esmu vinnējis ielikšu skrīnus! Ja kādam vajag palīdzību palīdzēšu,bet tur nav nekas sarežīģīts,vis tur ir totalizatoriem .labi ka nav īsta nauda jāliek Very Happy  

Atver :
Reģistrācija
:  
https://playfulbet.com/?invited_by=4336308

Video pamācība!

Intarusu
Intarusu
Lasse Lammela 31 # C
Lasse Lammela 31 # C

Postu skaits : 2725
Join date : 11.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : TP - 627

Atpakaļ uz augšu Go down

playfulbet.com ( totalizatoru sporta, spēles pasaule) Empty Re: playfulbet.com ( totalizatoru sporta, spēles pasaule)

Post by aumicc83 Trešdiena Oktobris 21, 2015 11:45 am

Pat nemēģināšu.
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

playfulbet.com ( totalizatoru sporta, spēles pasaule) Empty Re: playfulbet.com ( totalizatoru sporta, spēles pasaule)

Post by Hell Trešdiena Oktobris 21, 2015 11:49 am

Un tu domā, ka kāds pa velti tev dos 50e vai SS?
Hell
Hell
Jānis Sitējs #93 (RW)
Jānis Sitējs #93 (RW)

Postu skaits : 1214
Join date : 18.11.14
Vecums : 33
Dzīvesvieta : Liepāja

Atpakaļ uz augšu Go down

playfulbet.com ( totalizatoru sporta, spēles pasaule) Empty Re: playfulbet.com ( totalizatoru sporta, spēles pasaule)

Post by Intarusu Trešdiena Oktobris 21, 2015 11:55 am

Hell rakstīja:Un tu domā, ka kāds pa velti tev dos 50e vai SS?
es teicu ka jāsakrājas  daudzum tur coin tu vari izmaksāt uz paypal vai kādām spēlēm ieks steama ,   tur ir veicis izvēlies ko gribi pirkt par saviem sakrātiem coiniem.

playfulbet.com ( totalizatoru sporta, spēles pasaule) 7e19fc1a494549feb640d3dfac912663
Intarusu
Intarusu
Lasse Lammela 31 # C
Lasse Lammela 31 # C

Postu skaits : 2725
Join date : 11.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : TP - 627

Atpakaļ uz augšu Go down

playfulbet.com ( totalizatoru sporta, spēles pasaule) Empty Re: playfulbet.com ( totalizatoru sporta, spēles pasaule)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā